• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cosy jj :slight_smile: neboj vše bude v pořádku, já jsem v 6tt a zatim ještě nevidíme srdíčko, prý až tak za 14dní :slight_smile: ale vždy když jsem šla na kontrolu tak už den před jsem nemohla spát a myslela na to jestli je vše v pořádku a ted to prožívám vše znova... jsem zvědavá kolik naberu kil :( musim dávat bacha na sladké, poprvé jsme měla těhu cukrovku :(
28. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy tak holčičku bychom si přáli ale hlavně at je mimi zdravé, to je nejdůležitější :wink: a jména, Tomášek a Klárka
28. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m Hezké... já se pořád nemůžu dopočítat, v kolikátém týdnu jsem. Když jsem měla naposledy měsíčky, bylo 14.9. takže podle mých výpočtů, bych měla být zažátek sedmého, že? A doktorka mi řekla minulý týden, že jsem v pátém. Tak nevím jak tomu mám rozumět. :slight_smile: S tím sladkým mám taky problém, mám strach, že hodně naberu (moje mamina byla celý život hubená a v těhu nabrala 40 kilo!) začala jsem na večer s čokoládkama, ale asi je zkusím vyměnit za sušené meruňky, jsou taky sladké a obsahují železo, které by mělo pomáhat i proti únavě. :slight_smile: Asi fakt moc čtu. :grinning:
28. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy s tim datumem mi to taky vždy nesedělo, u mudry to bylo jinak... ono se to stále mění, jak miminko roste... pamatuji si, že podle mých výpočtů jsme byla ve 20tt a najednou bum a já u mudry byla ve 24tt :confused: zkusim sem vložit jednu dobrou tabulku
28. říj 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m zkus... hodná
28. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@r.m takže podle tabulky začínám v pondělí třetí měsíc :grinning: To to letí :wink: Jen jsem ještě nezvládla dr a oznámit to příteli :fearful:
28. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek téda.... to já bych nevydržela :wink:
28. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už berete vitamínky ? :wink:
28. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tak to jsi dobrá, já mu oznámila už slabou čárku :grinning: a on neví jak dlouhé máš cykly? Není mu divné že jsi neměla ms?
28. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy a pokud ti můžu poradit, jez hodně květá, brokolici, saláty... to je důležité na kyselinu listovou ta je pro miminku důležitá na vývojové orgány :slight_smile: já dlabu pořád čočku, brokolici... a vitamínky :slight_smile:)
28. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek jé ty máš také už chlapečka? :wink: tak snad páreček,že?
28. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@r.m vitamínky a listovku beru :wink: , mně kartářka předpověděla tři děti. Dva chlapečky a holčičku, ta má být poslední, tak uvidím, zatím jí to vychází :sunglasses:
@mochenkaa mám doma drbnu co by to všude rozkecal, tak to oddaluji a bude mít svátek, tak nebudu muset shánět dárek :grinning:
28. říj 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek taky mám doma drbnu, ale teda musím říct že zatím odolává :grinning: jsem na něj pyšná že mlčí. Ale dárek ke svátku bude krásný :dizzy_face:
28. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mochenkaa minule jsem mu řekla, že to říkat nebudem. Předtím jsem přišla o malé v 16tt :cry: A on to všem vykecal po prvním duchovi na testu do hodiny :angry:
28. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek To chápu,taky jsem nic nechtěla říkat,ale my jsme chodili na IVF takže to dost dobře utajit nešlo :unamused: Ale ví to jen rodina a jinak nikdo,alespon zatím.Ono se to stejně rozkřikne.A smim se zeptat proč jsi přišla o mimi v 16 tt?Já potratila taky ale hned v začátku tak to nebyla až taková pecka,no ale stejně... :pensive:
28. říj 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m tak to jsme na tom stejně, bolí podbřišek a chci spát, při prvním jsem prospala celý první trimestr, přišla jsem z práce v 17.30 a spala do 7.30 pak zas do práce, to si teď nemůžu dovolit :grinning:
28. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky ještě se chci zeptat, poslední ms jsem měla 5.10. myslíte, že už by mi bylo blbě nebo to ještě může přijít?
28. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@caricia1 přestalo bít srdíčko :cry:
28. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, jsem tu asi po týdnu, mám za sebou vtipnou historku, kdy se mi den před první kontrolou na gyn. udělalo hrozně zle, křeče po celém břiše, až jsem si říkala, že to bude mimoděložní nebo slepák a hnala do špitálu. Po třech hodinách pochodování po nemocnici, kam mě vezla moje mamka, která je taky doktorka a leckoho tam zná, i když už tam dávno nedělá, mi na chirurgii v kroužku doktorů a sestry pogratulovali k těhotenství a pro jistotu ať si dám čajovou dietu, kdyby to byl přeci jen ten slepák... Druhý den už mi nic nebylo. Ale bylo rázem po tajemství, už se to šíří, i když to nikomu neříkám, manžel taky nevydržel. Druhý den na gyn. "A kdo vám dělal sono?" "Nikdo". "Ale tam přeci mají ultrazvuk?" "No já jsem žádný nepotkala" :grinning:
Od té doby se těhotenství projevuje jen tím, že pokud nejím déle než tři hodiny, dělá se mi blbě... To asi přiberu víc než prve... Br, tolik rozkydnutých matek s dvěma dětmi, doufám, že mě to nepotká. Já po první vypadala pořád jako srnka...
Jím listovku, ještě jsem se nedokopala do lékárny koupit nějaké vitamíny...
@ima100k nemusí ti být blbě, buď ráda...
28. říj 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek to je smutný, já to tady četla, lekla jsem se, že teď.... Ale příroda ví nejlíp, co dělá, i když se člověk snaží na to nemyslet.
28. říj 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny můžu se k vám přidat?
28. říj 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................10+2.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
svanhild................Pavla........... ........21...................8+1......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+5....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+4......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+5.....................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .8+0.....................24.11...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..7+3.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..9+1....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................8+0...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ...9+2...................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ......Magdaléna..........23...................7+1....................11.11. ............15.6.2012......... Milevsko (Písek)
axi...................................Šárka...................................7+4.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..9+2......................11.11.......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+5......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................7+3.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea.................................................28.................... 8+4.........................1.11.....................................................
gaudi........................................................................ ..5+4........................7.11...............25.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. ..6+3..........................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22.....................7+1..........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................8+0...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+6...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................9+1..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................8+3..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................8+4..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
29. říj 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahojky,jasně že jo,vítej :wink:
29. říj 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co se týká vitamínů, beru kyselinu listovou a doplňuji to Duphastonem.
29. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, přeji hezký den. :wink: Já už zase potkala mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mužu se k vám přidat,podle poslední ms nám vychází termín na konec června,tenhle týden jsem byla u dr. a byla vidět malá fazolka,co mě ted ale nejvíc trápí je rýma,chytla jsem jí na začátku týdne a nemužu se jí zbavit,snažím se i polehávat,ale asi je to k ničemu,jinak žádné příznaky virozy nemám.Včera jsem si byla koupit těhu vitamíny protože mám celkem nechutenství tak at do sebe aspon něco narvu,ale už od začátku beru kys.listovou forte. 800, a lékárnice říkala že v těch vitamínech kys.listová už je a že nemám brát obojí,tak ted nevím co bude lepší,protože v těch vitamínech jí je jen 400,?
29. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 díky...
Jinak bavily jste se o vitamínech tak já beru Femibion 800,ten je do 12tt a pak se vymění za další vitamín téhle značky,každý je udělaný dle toho co miminko v určité fázi potřebuje....
Jinak se chci zeptat jaké máte termíny porodu? My tedy jen zatím podle ms 12.6. :slight_smile:
29. říj 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo až teď koukám,že sem přehlídla tabulka :sweat_smile:
29. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi no, koukám, tobě se to tedy taky pěkně objevuje.. :slight_smile: já mám furt žaludek na vodě, nevím na jídlo nemám pomyšlení, sladký taky ne... už jen asi 4 dny... :slight_smile: jsem zvědavá co mi dr. řekne a pak manžel, až to bude potvrzený. To se o mě snad bude starat ještě víc... :slight_smile: prosím tě, nevíš jak je to s létáním..? myslíš, že to nevadí takhle na začátku...?
29. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek