• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@adellaide03 v to já doufám taky, ale srdíčko budeme mít asi až na další kontrole, já chodím k Apolináři do centra asist.reprodukce .. :slight_smile:
31. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Dívala jsem se do albíčka, že se miminko povedlo po umělém. Hlavně, že se povedlo a taky aby bylo vše v pohodě.
31. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 tak ted už to musí být v pohodě :grinning: :grinning:
31. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky půjdu se na chvíly projít do krámku, trošku šmejdit :grinning:
31. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Příjemné šmejdění :slight_smile: Já jdu zase asi pokračovat v bakalářce, ať jí mám rby hotovou
31. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, můžu se k vám přidat? Termín bych měla mít asi 29. června. Nebo tak nějak. Už vás špehuju dýl, ale chtěla jsem se přidat, až to bude jistý. :slight_smile: Což sice pořád není, páč je to malinký, akce ještě vidět nejde a mám hematom a cystu. Zas si ale říkam, že když je to zdraví, tak to přežije všechno. Tak jsem se sem přihnala. :slight_smile:
@adellaide03 Přeju hodně štěstí u bakule. Hlavně sdílného vedoucího. :slight_smile: Kámoška teď v květnu(?) státnicovala a týden na to porodila. :slight_smile: To dáš. Navíc bakalářky nejsou tak šílený. Jenom vopruz s tou bakulí.
31. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka děkuju moc za povzbuzení. To víš, že bych to chtěla zkusit ještě před porodem ať mám klid, protože pak v tom září přece jen s dvěma prcky už by to byl asi větší záhul. Přesný termín porodu ani státnic ještě nevím, ale vím, že státnice bývají na začáčtku června a mimi by se mělo narodit nějak po dvacátém červnu, tak snad to klapne. Jo bakalářka je opruz, ale už jsem jednu psala, takže tak nějak vím co a jak, tak snad to půjde. Akorát s malým to jde pomaleji, protože část dne se mu chci věnopvat, a pak když je třeba celkem hodný a dalo by se to, tak stejně po mě něco chce. Takže jedině když spí.
31. říj 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka Jo mimochodem máš pěkná jména chlapečků. Vypadá to, že mě možná inspiruješ pokud budu mít druhého chlapečka :slight_smile:
31. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 Je to náročný, to máš recht. Já měla jedinou kliku, že mi pomáhal manžel a mamčula. A i tak jsem to dělala po večerech a přes den, když spali. Ale zvládneš to. Ale budeš to mít tipťop, co? Říkala jsem si, že bude záhul, až budu chodit do práce a budu dodělávat toho mgr. Jestli se teda poštěstí. Ale nakonec to miminko vyřešilo za nás. Možná budu mít ještě víc času než jsem měla do teď. :slight_smile: Kluci budou ve školce a já si doma budu tvořit. :slight_smile:
31. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 Děkuju. :slight_smile: Manžel je slovák, tak jsme se nějak jinak nebyli schopni domluvit. :slight_smile:
31. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Jsem po IVF a mám pozitivní testy i z krve už to mám potvrzené. Poslední menstruaci jsem měla 29.9. OPU a oplodnění bylo 10.10. a transfer byl 15.10. všichni mi tvrdí, že už jsem 6. týden uměl by to někdo vypočítat jsem mimo. Termín by měl být na začátek července, ale na první UTZ jdu až ted ve středu ale jsem nedočkavá kolikátý týden vlastně jsem. Děkuji :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Ahoj, já jsem tu taky nová. :slight_smile: Poslední ms jsem měla 23.9. a myslím, že k oplodnění došlo někdy po 8.11. Nicméně pode ms jsem od doktorky 5+4. Ale stejnak to podle mě nesedí.
31. říj 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 ahojky já byla na transféru 11.10 a podle poslední MS bych měla začínat 6tt :wink: já jdu na UTZ ted ve středu, tak se dozvím víc :wink: :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka No mě to nesedí teda vůbec ale holčina co má po IVF holčičku mi řekla, že začínám dneškem 6. týden tak nevím :grinning:
31. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 :grinning: Já měla transfer 15.10. a první UTZ mám taky ted ve středu takže to bych měla být jak ty taky 6. týden ne? :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 nejspíš ano :slight_smile: já měla čtyřdenní embryjko :slight_smile: takže budeme od sebe +- čtyři dny :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Já měla prodlouženou kultivaci 5 dní. Vložili my blastocystu krásnou. :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 :grinning: tak to od sebe budeme jenom tři dny :grinning: podle těhu kalendáře my termín porodu vychází na 30.6 :grinning:
31. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ohledně těch termínů a toho kolik jste nebo nejste těhu, ono je to zatím ze začátku jen tak orientační. Ono se to většinou upřesnujě až tak kolem toho 12 týdne a dál, takže se nelekejte.

@katschka jo to věřím. Přítelův brácha má za manželku Slovenku a taky museli vybírat jméno, aby to pro obě země bylo srozumitelné a dobře vyslovovatelné :slight_smile:. A co si vystudovala? A chtěli jste třetí miminko?

@kacula87 vítám Tě tady a opravdu počkej až budeš dýl těhotná tam ty termíny budou přesnější.
31. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 Jo děkuji uvidíme :slight_smile:
31. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 :grinning: já zase 3.7.2012 asi
31. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 V květnu jsem skončila bc na zemědělce. Provozně ekonomická fakulta. A teď jsem na navazujícím magisterským. Ale pořád nejsem nějak schopná začít něco dělat. Navíc ty děcka rostou a kdy na ně má mít člověk čas, když ne na mateřský. No, uvidím, jak to bude. Třetí mimčo si nás našlo. Nejkrásnější omyl, co jsme kdy spáchali. :grinning:

@adellaide03 U druhýho synátora jsem měla jít kvůli termínu porodu dle ms a utz na vyvolávačku, i když jsem doktorům tvrdila, že je o dva týdny mladší. Nevěř nikomu, krom sebe. :wink:
31. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 hi to bylo pro tebe. :slight_smile: to je to těhu.. už debilním. :grinning:
31. říj 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Holky mě dr v CARu říkal že u umělého oplodnění se to počítá stejně,takže dle PM a stejně to pak určí s jistotou utz :wink: :wink:
@kacula87
31. říj 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 A gratuluji :wink: na kolikátý pokus se vám zadařilo,? :wink:
31. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 jojo to já vím :wink: :slight_smile: a na ty termíny se u mě stejně moc hrát nebude, jelikož se prcek narodí 100% zase o ty dva týdny dřív :wink:
31. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka To znám. Já měla taky podle MS termín 12.10., ale podle ultrazvuku 25.10. Já tehdy věděla, že podle ms se řídit nemůžu, protože jsem měla dlouhé cykly. Naštěstí se ale všichni řídili podle mě, když jsem jim řekla jak to je:slight_smile: takže mě nikde na žádnou vyvolávačku nehnali.
31. říj 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky necháte si říct co čekáte?
31. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem ráno psala a divila jsem se nevolnostem, sotva jsem to odklikla, letěla jsem obejmout mísu :slight_smile: :slight_smile:
Nejhorší teď pro mě je, že manžel si naskládal nové pneumatiky na auto do chodbičky a smrad z pneumatik se line celým domem a z toho je mi nejvíc zle!
31. říj 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek