• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@andrejka_86 andri ahoj, já to tak nějak intuitivně cítila, že se podařilo, pak jsem začala cítit prsa a nakonec i tlaky v podbřišku..no a testovala jsem 3 dny před ms a byla tam. slabounká, ale byla
@iil nám se taky podařilo hned napoprvé..vysadila jsem prášky, poslední jsem zobla 3.9. takže taky dobré štěstíčko. ale ono se říká, že po vysazení atk se často podaří hned..
@nemo1985 gratulace :wink:
Já jsem měla minulé těhu úplně v klidu, nic mi nebylo, ale přibrala jsem neskutečných 20 kilo a to bylo jediné hrozné, jsem se málem neunesla a pak než jsem se toho zbavila...to byla dřina :sunglasses: no a teď doufám, že to nebude stejné ( myslím ten příbytek váhy, to pohodové těhu bych samo brala ). A taky jsem měla císaře.
5. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my jdeme na ultrazvuk 14.10. tak snad už bude vidět srdíčko. Je strašně těžké to vydržet nikomu neříct, hlavně, když je to první mimi a k tomu vytoužené, snažili jsme se rok. Jak to máte Vy a kdy doporučujete oznámit to rodičům?
5. říj 2011 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frami to znám, uklízení je u nás taky na štíru :confounded: Já tedy chodím na plný úvazek každý den, každé pondělí si tedy beru dovolenou a chodím s malým plavat :wink: Jen mi brzy dojde a potom nevím. o plavání ho ale nechci obrat, tak to budu mudet nějak vymyslet. Ještě plácáme hlídání podle směn přítele, tak je to organizačně náročné :wink:
5. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prcekv s oznámením bych chtěla počkat do vánoc, ale nevím jestli to zvládnem :confounded:
5. říj 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv my plánujeme říct to taky někdy okolo Vánoc, jestli to tedy vydržíme:slight_smile:
5. říj 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, to vydržíte, to neříct až do Vánoc? Já mám co dělat už teď, abych to rodině neřekla. A navíc to na mně bude brzy vidět, takže u nás to dlouho tajemství nebude. :slight_smile:
5. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil když o tom tak přemýšlim, asi nevydržíme :slight_smile:už teď to ví máma a ségra a i když jsme to plánovali ostatním sdělit zhruba na ty Vánoce, reálně tomu dávam čas do Mikuláše :wink:
5. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iil to já to vydržím v klidu, ale přítel je slepičí prdel :angry: Proto jsem mu to taky ještě neřekla. Minule jsme se jasně domluvili, že říkat budem po NT a on to vykecal ten den co jsme měli ducha :angry:
5. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svanhild jinak u mně to ví jen tři kamarádky a to jen náznaky. Vím, že se párkrát nezadařilo se prostě dál nechlubím :wink:
5. říj 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, nakukuju k vám. Zpoždění dva dny a takové ty myšlenky mě vedly ke koupi testu a ten to jen potvrdil, termín 14.6., je to sranda, počítadlo mi ukazuje, že jsem ve čtvrtém týdnu :grinning: Ale pšt! Internet je moje vrba, jinak to nikdo neví.
5. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cervena_vila gratuluji :wink: koukám, že sviště doma máme skoro stejně staré :wink:
5. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo :dizzy_face: asi je to nějaký přirozený interval, či co. Ale stejně mě to překvapilo. Pocit hrůzy a zároveň úsměv od ucha k uchu. Teď už jen ten úsměv.
5. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervena_vila u mně úsměv od začátku, fakt jsme se dost dlouho snažili :wink:
5. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to nechali na Bánubohu, vyděsila mě představa, jak bude moje princezna ještě malá, až bude mít konkurenci :grinning:
5. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bych to taky ráda vydržela co nejdýl, ale do Vánoc to nedám. Myslím, že po 12. týdnu půjdem s pravdou ven. Takže asi půlka listopadu.
5. říj 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky zatím nakukuju, na testu sice byly dvě čárky, ale ta jedna je spíš takový "duch", ne jako když jsem před čtyřmi lety čekala Filípka :slight_smile: Tak to nechci zakřiknout!
6. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,pridavam se pokud teda muzu:slight_smile:...ja testovala moc brzy,asi pred 14 dny,protoze me porad bolelo v podbrisku a zkratka jsem to nevydrzela....byl tam slaby duch...testovala jsem asi dalsich 5 dnu a carka pomalu silila....v nedeli rano jsem udelala dalsi test a vykoukla na me krasne silna //....a hnedka v pondeli jsem nabehla k doktorce,protoze jsme se pres vikend stehovali a ja tahala bedny a vsechno a v podbrisku me bolelo teda pekelne,tak aby se nahodou neco nezanedbalo....ukazala jsem ji vsechny testy a sestricka se zacala smat,ze to je jasny ,ze ani krev nemusime nabirat :grinning: ...ale nabrala me,hnedka v utery jsem sla na UTZ coz mi prislo strasne moc brzo,kdyz z krve byla hodnota HCG 180,coz je hodne malo....no nic,ted jezdim obden na krev a rozpichana pazourka me boli neskutecne jak me porad sosaj :frowning2: ....zitra zas na krev a v pondeli na prvni vysetreni a UTZ ,tak uz se tesim :slight_smile:...jinak moje priznaky....citliva a bolava prsa a boleni v podbrisku jako na MS,coz je prej normalni....
6. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla připsat, že mě jen bolí prsa a jinak nic...
tak uvidíme, zatím tomu 100 % nedávám, abych nebyla smutná a zklamaná
6. říj 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami i to jsi dobrá, my to neplánujeme říct nikomu kromě rodičům, jinak si to taky necháme jako překvápko pod stromeček.
6. říj 2011 v 15:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Gratuluju,dneska jsem si dělala ten samý test a mám taky takhle krásný čárky :slight_smile: Já jsem si vypočetla na 10.6. :D
6. říj 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdy je čas jít na gyndu,aby už tam bylo něco vidět? Šly jste hned jak jste měly pozitivní test?
6. říj 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv rodičům to tentokrát chceme říct, hned jak budu mít těhu průkazku, protože se bojím, že na Vánoce to bude vidět a nevím, jestli bych to schovala, už teď mám bříško pěkně oteklý a velký, u prvního dítětě jsem začala mít trošku bříško až v 6.měsíci, ovšem co je to teď nevím :grinning:
6. říj 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc já měla // v pondělí, ve středu jsem jí volala a jsem objednaná na 19.10., nevím jestli tam něco bude vidět, ale alespoň si vezme krev :slight_smile:
6. říj 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc jee ja to mam spocitany na 9.6 :grinning:
6. říj 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja dneska jen ze zvedavosti udelala testik a krasne koukaj :slight_smile:
6. říj 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 gratulace, je to tam :slight_smile:
6. říj 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám jak se pěkně rozrůstáme :grinning:
@tynka89 alespoň tě hlídají :wink: Můj doktor má pořád tak plno, že tohle vůbec nedělá :confounded:
6. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden už to bude veselejší, rozjedou se kontroly a budou přibývat i srdíčka. :slight_smile:
6. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@frami taky se těším, sama se sice ještě nechystám, ale dobrých zpráv není nikdy dost :wink:
6. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jdu vás pozdravit a popřát krásné bezproblémové těhulkování,příjde mi to jako včera,kdy já zakládala podobnou diskuzi a už je tomu rok :confused: ,jsem loňská červnovka ale malá to stihla ještě v květnu.Zdravá miminka všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek