• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@andysek111 Děkuji za podporu, taď už je "babka" trochu lepší. Ona sama několikrát potratila, dokonce jednou v sedmém měsíci, tak asi pro to. Jsme spolu celkem 10 let, z toho 5 manželé.
14. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila je to tak jak píšeš, potratila asi 7 krát. :frowning2: Výtok už se ustálil, takže v pohodě.
14. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Ahoj, jsem z dlouho jsem tu nebyla. Ale četla jsem, že řešíš, jak to říct prarodičům. My taky čekáme do Vánoc. Přemýšlíme, že jim dáme do obálky fotku z utz. Nebo mě ještě napadlo dát jim kalendář s fotkama kluků a na červen dát fotku z utz... nevím.. prostě nevím. Ani nevím, jestli to do té doby vydržím. :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katschka já jsem přemýšlela o dortu - nechat udělat s marcipánovým potahem a miminem na vrchu a přinést to na rodinnou sešlost.
14. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cervena_vila To je taky dobrej nápad. :slight_smile: Uvidíme, jak to pojmeme. :slight_smile:
14. lis 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No nic moc, ale už jsem zůstala doma - v práci bych se asi opravdu v některých situacích nechovala zcela korektně :grinning: Vzhledem k tomu, že jsem sociální pracovnice a pracuju se seniory, tak by to asi nebylo úplně v pohodě. Zabavuju se jinými věcmi, abych na to moc nemyslela. A s tou holčičkou - vypadá to, že si to myslím jenom já :grinning:
14. lis 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv aha, tak asi třeba bude ten náš cvrček jen trošku větší :slight_smile: Vzhledem k tomu, že mám 158 cm a můj manžel 190cm, tak je celkem dobrá vyhlídka, že by mohl být po něm :grinning: Ježíš, to je dobře :grinning:
14. lis 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Určitě jo :wink:
14. lis 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila My jsme to nakonec vyřešili jen tak mezi řečí - děda už jednu mrtvici měl a babička je trošku přecitlivělá, tak jsme jim nechtěli dělat žádné velké šoky. Tohle bude jejich první prapravnouče, tak jsem ráda, že to děda přežil jen s prudkým usednutím na židli a babička s pár slzami v očích a vynadáním mamče, že jim to neřekla, když už to věděla :slight_smile:
14. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Moc ti gratuluju, teď už jen, aby ses cítila dobře a není co řešit :wink:
14. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 18:52 • monny89
@miribee u nás si to taky myslím jenom já :grinning:
14. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky, chtěla jsem se zeptat viděl váš dr. na uzt v 5 týdnu už miminko ?
14. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Děkuji,zatím to vypadá v nedohlednu :frowning2: Dneska jsem vařila a teda masakr to byl,fuuuj :frowning2:
14. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alllka Ahoj, jj už ve 3tt byl vidět náznak a pak v 5tt gestační váček:slight_smile:
15. lis 2011 v 08:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera na kontrole získala novou fotečku. Jsem 9+6 a to mrně už má 1,92 cm. Asi to bude čahoun/ka po tátovi :wink:
16. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také se k Vám přidávám. Zjistila jsem to před 4-mi týdny, že čekáme s přítelem miminko. Poznala jsem to na sobě tak, že jsem den před tím, (než jsem si udělala test) snědla celou sklenku zavařených hub a to je vůbec nejím. Ale prostě byla chuť :slight_smile: Sem tam mě pobolívaly prsa a sem tam nevolnosti, ale to jsem nějak neřešila. Na druhý den jsem si dělala test a vyšel pozitivní :slight_smile:)) ten den jsem jela do lékárny a koupila další 4 testy :slight_smile: Ale také ukázali dvě čárečky. MS, kterou jsem čekala již už nedorazila. 6.12. jdeme na ultrazvuk a termín narození máme 30.6. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2011 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca1987 Tak gratuluji ke zjištění! :slight_smile: Já jsem taky nová, ale zdá se mi to tu takové mrtvé..
21. lis 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra jdu na kontrolu a budu se objednávat do Zlína na prvotrimestrální screening. Už jste na tom některá byla?
21. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane My více povídáme v soukromé skupině, ale i tam se mi to zdá mrtvější. A odkud si?
21. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Ahojík a ve kterém teď jsi? Já jdu zítra taky na kontrolu a jsem docela zvědavá, jak malý/malá roste. Nemám vůbec žádné další příznaky, tak se mi to zdá divné :frowning2:
21. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 já jsem z mělnicka :slight_smile:
22. lis 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy No mě se na něj nechtělo, připadlo mi to po domluvě s kamarádkama takový zbytečný, ale teď mě holky vystrašili, že to je fakt jistota.. tak jsem trochu vystrašená, protože už je pozdě..
22. lis 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Občas nakukuju ale vidím že je to tu opravdu mrtvé.... :frowning2:
22. lis 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dahane: Ahoj děkuji moc a také gratuluji k miminku :slight_smile: no, mohlo by to tu být více živější, ale třeba se to změní :slight_smile:
22. lis 2011 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen vám sem nakukuju.

@dahane proč by mělo být v 10tt pozdě na objednání prvotrimestrálního screeningu?
Já jsem se třeba objednávala minulý týden v 11tt a objednali mě na 14tt. je to naprosto normální. dělá se to od 11-14tt . takže máš jěště času dost.
22. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane desátý týden je akorát, jeslti chceš mít jistotu, tak na to fakt běž.
22. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 myslela jsem, že jsem začátek 10. týdne, ale jsme velicí, dneska 4,2 cm a odpovídá to už 11. týdnu. :slight_smile:) Screening mě čeká za 14 dní a ku podivu mi jej bude dělat můj doktor. Tak taď nevím, jestli jsem neměla trvat na tom, že se nechám vyšetřit v krajské nemocnici. Jo a příznaky taky už žádné další nemám, jen ta únava. Dnes mi pan doktor dovolil kafe - slabé. :slight_smile:
22. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kafe??? To já piju normálně..., ale asi bych neměla. Ne zrovna pravidelně, ale jednou za 3 dny si dám :slight_smile: Ale mám tlak zatím v pohodě, naštěstí... Dnes jsem byla taky a my zítra začínáme 11. týden. Dnes jsme měřili 3,23. A na ten sreening jsem objednaná až toho 14.12. Tak snad bude vše v pořádku... Jinak mně ho bude dělat taky doktorka. Říkala mi, že kdyby byly špatné výsledky, tak by mi do 2 dnů z laboratoře volali, ale že už během toho, co tam budu mi může říct pravděpodobný výsledek. Ale oficiální to bude až přes laboratoř. Jinak ta vaše velikost opravdu odpovídá na 11. týden :slight_smile: Tak to se Ti to čekání nakonec o týden zkrátilo... :slight_smile: :grinning:
22. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáte sem odkaz na soukromou skupinu? Kolik je tam těhulek? Já jsem zvědavá, co se kde řeší, sama toho na přispění moc nemám. Těhotenská jóga, těsný kalhoty, pořád hlad... nic nového pod sluncem.

@cosy oficiálně dvě-tři kafe denně smíš, když máš na výběr, ne turka :wink:
22. lis 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek