• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cosy no mě doktorka řekla datum do kdy jí to musím říct, ale asi tam dnes opravdu zavolám a zeptám se, jestli ještě můžu jít. Já byla na UTZ 7+4 a měli jsme 4 mm, takže mě se termín spíš prodloužím, i doktorka říkala, že 7tt nejsem ani náhodou. Jinak kafe jsem přestala pít, protože mi přestalo chutnat.
My dneska začínáme 11.týden :slight_smile:
Ještě přemýšlím, že mi doktorka dala termín, protože mi brali krev, tak asi aby mi jí vzali najednou i na ten screening..
Já jsem taky jen unavená a ty těsný kalhoty taky řeším.
Holky, kdy to budete oznamovat zaměstnavateli?
23. lis 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám prosbičku. Když chci, aby přítel byl u porodu a on sám také chce, musíme absolvovat nějaký kurz, nebo není potřeba? díky předem
23. lis 2011 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Dej si do knoflíkové dírky gumičku :grinning: dá ti to pár centimetrů k dobru
23. lis 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca1987 není potřeba, jen mu řeknou, kde má stát, aby nepřekážel :grinning: a možná bude něco platit. Strejda chtěl u porodu pomáhat a "všechno vidět", takže pak držel ženě nohu při tlačení. Můj zase stál u okna a čekal na pokyn, aby mohl jít fotit miminko.
23. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila je díky moc :slight_smile: Už jsem myslela, že bude muset něco absolvovat. Jj, to vím, že bude platit, když chce být u porodu, ale to nám nevadí. když u toho táta chce být. Ať vidí, co je to někdy za fušku :slight_smile: Pořád to vidí jak Hurvínek válku, tak ať koukne :slight_smile: Ale jinak díííííky ti mnohokrát :slight_smile:
24. lis 2011 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlasim se k cervnovemu terminu. Jeste si upravim profil, at je aktualni :wink:
29. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabr ahoj vítám Tě.
29. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na zacatku 11 tt,m uz vam roste brisko?
30. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že dětiček se bude rodit jako máku. I my máme TP v červnu.
Doufám, že bude vše v pořádku, příští týden jdeme na screening. Potom snad už budu moci říci všem tu báječnou novinku.
30. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka: jsem v 11tt+4 a mám pocit, že bříško jeden den mám a druhý ne :wink: ale jak říká manžel nějaká ta žemlička se mi tam už pomalu ale jistě rýsuje :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekáme v červnu. Zatím to před rodinou tajím pod stromeček. Manžel si přál miminko pod stromeček. Tak ho dostane :wink: Jen jsem v rozpacích kdy jsem tedy otěhotněla, protože asi ne podle ovulace. Ale o týden dřív...
30. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981: to bude krásný dárek. Já jsem kvůli zdravotním komplikacím musela s pravdou ven před manželem i jeho rodiči, ale jinak jsme to nikomu neřekli.
A datum početí ... je asi lepší, že se to povedlo kdy jsi nečekala (i když jen o týden). Hlavní je, že je všechno v pořádku. I nám se to stalo tak nějak ani nevíme jak. :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 a ty poznáš, kdy jsi měla ovulaci? :confused:
30. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila měřila jsem si jí a zaznamenamenávala na anglických stránkách a tam ti to přesně ukazuje den kdy je. Kamarádka otěhotněla dva dny po menstruaci. Někdy to prostě vyjde jinak.
30. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 : to teda zírám. Ono je možné otěhotnět dva dny po menstruaci?
1. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi asi jo, kamarádce se to povedlo :grinning:
1. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 tak to je síla :grinning: tak teď už si ani já nejsem jistá datem početí :grinning:
2. pro 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nevím, jestli na vánoce tím naším těhotenstvím ještě někoho překvapím... šíří se to zcela nečekanými cestami. Dneska mojí tetu (lékárnice) zdravila zdr. sestra naší praktické, které se asi manžel nerozvážně svěřil. A jak to ví jedna sestříčka... A prý i na naší minulé rodinné sešlosti se můj bratránek svojí mamky ptal, jestli nejsme těhotní, ale to ona ještě nevěděla. Takže to ví určitě z rodiny čtyři lidi + neurčité množství zdravotních sester, co znají naší rodinu :grinning: . Otázka je, kolik to bude vědět toho 24......
4. pro 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ve čtvrtek mě čeká screening. Nechtěla jsem jít (nechtělo se mi platit toliko peněz za vyšetření), ale manžel mě přemluvil. Kdyby mi občas nebylo nevolno tak ani nevím, že jsem těhotná. Pořád mám takový pocit, že je asi něco špatně. Asi jsem zvláštní, ale doposud si toho mrňouska v sobě moc neuvědomuji. :unamused:

Taky se chystám na Vánoce to oznámit ostatním rodinným příslušníkům (u nás to zatím ví jen rodiče). V práci se mi to moc říkat nechce. Vy už jste to v zaměstnání oznámily?
5. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Ahojík, nebuď z toho smutná, protože i já mám stejné pocity. Ráno se probudím, ani nemám chuť k jídlu, jedu do práce a najím se až tam. Že bych měla nějaké nevolnosti nebo něco takového, tak to vůbec. Já jsem si taky říkala, že si většina stěžuje a já prostě nemám žádné příznaky, tak jestli je vůbec vše v pohodě... Nejhorší je, že občas dostanu chuť i třeba na víno (což si samozřejmě nedám), ale kolikrát jsem se říkala, že by mi mohlo být aspoň z takových věcí blbě, ať nemám zbytečně chuť. Jediný příznak, který mám je nafouklé břicho a to je vše. :grinning:
5. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ahojík, tak to nám se zatím (klep, klep) podařilo vydržet a řekli jsme to pouze mojí nej. kamarádce a vedoucí z práce, abych jí nebylo divné, že pořád lítám po doktorech. Tak snad to ještě těch pár dní vydržíme a pro všechny to bude opravdu překvapení :slight_smile:. Ale jelikož se dívám, že jsi ve 14. týdnu, tak trošku přemýšlím, jestli to do těch Vánoc nepůjde na tobě stejně vidět? Máš už bříško? Zase na druhou stranu se to dá vždy v začátku nějak zamaskovat :grinning:
5. pro 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu na vánoce ve 13 týdnu. Už ted mám docela bříško. Manželovi už je to trošku podezřelé. Ale musím vydržet. :grinning:
5. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 mám pupík, obzvlášť, když si dám k obědu něco zdravého od Leušku - třeba květák nebo fazolky :grinning: ale v běžném provozu to můžu pořád dobře maskovat.
5. pro 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Ahojky, já si tak nějak pořád říkám, jestli je všechno v pořádku, že to asi není moc normální, právě proto jak píšeš, že si převažující většina "stěžuje" jak je jim špatně apod. Četla jsem spoustu příspěvků a článků o tom jak těhotenství skončilo v raných týdnech těhotenství, tak jsem celá nesvá. I když jsme to neplánovali s manželem mít tak brzo po svatbě miminko, ale když jsme ho poprvé uviděli na ultrazvuku, tak jsme tak nějak vyměkli a už se prostě těšíme. :slight_smile: Ale pro jistotu se o jménech ani o ničem jiném nebavíme. :wink: A právě proto jsme to ani nikomu ještě tak neříkali, aby se lidi netěšili a pak nás nelitovali kdyby to dobře nedopadlo. Asi jsem zbytečně opatrná a moc si představuji ty nejhorší scénáře, ale už jsem prostě taková.
Děkuji, že jsi mě tak trochu uklidnila, že v těchto pocitech nejsem sama. :wink:
Jinak chuť na víno mám občas taky, nejhorší to bylo když jsme měla před 14 dny narozeniny a všichni si chtěli připíjet (většinou jsem dělala řidiče, takže pádný důvod proč nepít). Ale už jsem za dobu těhotenství vypila asi 3dcl vína. Když si dává v sobotu večer manžel skleničku tak si alespoň omočím jazýček :wink:
6. pro 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 :slight_smile: držím pěstičky, aby na to manžel dřív nedošel než mu to sama slavnostně oznámíš :wink:
6. pro 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Teda tak to je bombaaaaaaaaaaaaaaaaa. Já to tajím před rodiči, a ty to tajíš rovnou i před manželem!!!!!!??? Jsi jednička, moc Ti fandím.... A to si myslím, že jsem tajnůskářka, ale tohle bych asi fakt nevydržela :grinning:
6. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Dobré ráno, a mohu se zeptat, ve kterém jsi týdnu? Já se teda přiznám, že jsem si víno dala ještě před potvrzením těhotentví na TT a od té doby nic, ale nemohu se dočkat Silvestra. Řekla jsem si, že si koupím rovnou ledové, prodává se v malé skleničce a pořádně si ho vychutnám... Sice někde psali, že by to mělo být max. 1dcl a předtím se hodně najíst, ale to bohatě stačí... Já si myslím, že po těch týdnech abstinence mi to hned vleze do hlavy :grinning: Jinak ty oslavy jsou opravdu nejhorší, teď slavil tatík 60-tiny a já jsem se samozřejmě dobrovolně a bez mučení nabídla, že budu dělat řidiče. U mě je to docela nezvyk... Ne, že bych neřídila, ale že bych nepila????? Každopádně to všichni při tom zmatku nějak přešli a já proplouvám dál :slight_smile:
Jsem opravdu moc ráda, že jsem Tě aspoň trošičku uklidnila. I já jsem měla ze začátku obavy.... Ale co... Buďme rádi, že nám je hey, můžeme chodit normálně do práce a netrápíme se doma (klep, klep). A ikdyž nám není zle a nemáme žádné příznaky, tak po každé kontrole víme, jak nám krásně v tom bříšku mimíšek roste :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Manžel si přál mimčo k vánocům. Minulé vánoce mě požádal u vánočního stromečku o ruku, v létě byla svatba. Tak ted mu jeho přání splním já. At už je ten štědrej den, je to hrozný to vydržet neříct...
6. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Ježiš, to je tak krásné, že mi vyhrkly slzy do očí... A to nejsem žádná cíťa!!!!!! To bude asi tím jiným stavem :grinning:
6. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jsem ve 12 tt (12+2), já jsem před potvrzením těhotenství měla jen na ochutnávku burčák, ale to protože jsem nevěděla, že už jsem těhotná. Potom co jsem se to dozvěděla jsem si musela díky oslavě 60-tin tchána dát sklenku vína (ale když se nikdo nedíval tak z ní upíjel manžel), no a pak díky svým narozeninám jsem si dvakrát musela přiťuknout a to jsem vždy tu sklenku tak dlouho pocucávala, že asi taky nikdo nepostřehnul, že vlastně ani nepiji. A to je u mě ve spojení s vínem opravdu záhada. :wink:
Ledovka je dobrá a i kdyby člověk chtěl tak se jí ani víc jak deci či dvě nedá vypít. :slight_smile: to já si raději dám sklenku panenského ze Zaječí (narazila jsem na vinotéku v Brně ve Futuru) a mají tam tak lahodná panenská vínka, že taky určitě neodolám a na svátky si lahvinku s manželem koupíme. :wink:
6. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek