• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@wacinka jé, ty máš Zojku! Tohle jméno se mi líbí, ale nevěděla jsem jak bych jí doma říkala. No máme dost podobné...
7. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ahojky malá má v rodném listě Zoe, ale od toho co byla v bříšku jí říkáme Zoují a naučila sjem to všechny, lidi s tím ze začátku měli dost problém, ale to je jejich problém. Nám se to jméno prostě moc líbilo.

U nás Nt je 1350Kč jdu na něj zítra se Zoují jsem nebyla, ale jelikož mi sprasili triply, tak jsem se rozhodla, že půjdeme s druhým na NT, je to přesnější
7. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka mně se to jméno líbí podle seriálu Heuréka, tam byla taky Zoe - Zoují. Od té doby jsem Zoju chtěla, ale to už jsem měla Leušku doma a nevím, jestli projde mít Leu a Zoe (navíc co když to nebude holčička...) A znám jednu starší Zoe, to je úžasná paní, takže samé dobré spojení :dizzy_face:
7. pro 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila můžu se zeptat , v kolikátem jsi týdnu?
7. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp mám to přímo pod svým příspěvkem - můžeš si to nastavit na svém účtu. Jsem 13+4
7. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jé ten seriál neznám, ale nás to oslovilo pro změnu kvůli tomu, že ve vzdáleném příbuzenstvu Zoe máme a ještě pak ve ¨filmu srdce k pronajmutí byla taky Zoe, tak manžel byl rozhodnutý, že to bude Zoe a já jen souhlasila, protože mně se také moc líbí.

no ale teď pokud t bude holčička, tak máme problém, ani jednomu se jaksi neíbí žádné české jméno, tak hledáme něco krátkého a zase cizího, aby to k sobě trochu ladilo. Manžel si stojí za jménem Mia a nechce ustoupit :grinning: mně se líbí ANNIE nebo AMY, jenže jedna AMY u nás na vesnici je, tak je mi blbé se jakoby opičit :grinning:
7. pro 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka já jsem prolezla celý seznam jmen, jak jsou na www.rodina.cz, brala jsem to podle původu, vypsala asi stránku hezkých jmen vč. Dahlia, Judita a už nevím, co tam všechno bylo... Manžel razantně seškrtal na pět. A pak to šlo samo. Mia se mi taky líbí podle knih o Mumíncích, kde byla Malá Mia.
7. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila aha děkuju, ubec jsem si nevšimla :slight_smile: já, že jsem se pozastavila nad tím "čudlíkem" :grinning: já půjdu příští týden v pondělí na utz, tak jsem zvědavá, docela se i těším, že uvidím, že je vše ok.
Je to zatím zvláštní pocit, když o něm pořádně nevíš...
7. pro 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka Amy je krásné jméno, taky by se mi líbilo, ale už je to dost takové..zahraniční a to by mi doma neprošlo. ale já už tak nějak favority mám :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si koupili kníhu od knappové jak se bude vaše dítě jmenovat a je tam spousta krásných cizích jmen. Manželovi se zalíbilo ještě Michelle jenže já nechci, aby zas někdo tady vykládal, že jsem ji pojmenovala po sobě, já jsem Michaela a nejsem právě zastánce pojmenování dětí po rodičích...
no a ještě zajímavé je Clo čteno jakou KLOUJÍ, ladilo by to se Zoují :grinning:
7. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka to vypadá jako zkratka od Klotildy - jihoamerické jméno
7. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila mrknu do té knížky co tam k temu píšou od těho je to odvozenina
7. pro 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak tam mají že italská podoba jména je CHLOE
je mi jasné, že to stejně nakonec bude Mia nebo AMY :grinning: jen kdyby mi to nebylo trapné, dát tu AMY, ale říkala, jsem si, že se zeptám té dotyčné co má holčičku AMy, zda by jí to vadilo, když řekne vadilo, tak budem řešit dál

kluka jsem při prvním prodoě měla napsáno Petr, ale te'd se nám líbí i Patrik:D
7. pro 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka A co Amélie? Příbuzní mají a říkají jí Amálka nebo Amy
7. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka Jj, to máš pravdu, ale kdyby se mě na to nikdo neptal, tak ani nepřemýšlím, jestli si to nechám zjistit nebo ne. :grinning: A do toho 18. týden je to fakt kousek, to bude hned u další kontroly... :slight_smile: A už máš termín porodu?
7. pro 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Asi máš pravdu, ale je škoda, že to ta moje paní doktorka nijak nenazvala, protože bych se jí na to zeptala. A jak to teda probíhá? Předpokládám, že mi vemou krev a potom mě teda "napíchnou" na ten ultrazvuk? :grinning:
7. pro 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 my máme termín 20.6. :slight_smile:
@cervena_vila máme v rodině Amálku a často se stýkáme, to by asi nebylo dobrý . Jako u Zoují jsme vůbec neměli problém vybrat a teď se "dohadujeme" :D
7. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 u triplů ti naberou krev mně brali nějaký 4 zkumavky mohou jich brat míň a pak se čeká u nás 3 týdny na výsledky, ale ještě ti doktor udělá ultrazvuk, měl by změřit mimi....
7. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 mně při jedné kontrole brali krev a při druhé dělali ultrazvuk a pak je něco snad v 16. týdnu, jestli se nepletu, sestra je trochu chaotik, vždycky něco navykládá a mně z toho jde hlava kolem...
7. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila v tom 16. týdnu jsou to právě ty triple testy
jinak krev ti brali asi na rh faktor, krevní skupinu, plus pohlavní nemoci a takové blbosti :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila bratranec má taky Amálku a je to moc hezké- nemít ji oni, tak bych ji brala asi já :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka :slight_smile: Tak já mám teda termín o den dříve :grinning:
7. pro 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jé to je dobré :grinning:
7. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wacinka Aha, tak to mně řekla, že výsledky mi řekne hned, že už to pozná a jinak že mi budou volat z laboratoře, kdyby něco nebylo v pořádku... Žádné 3 týdny..Začínám být z toho JELEN :cry:
7. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla holčičku, tam je takových krásných jmen... Kluci, to je teď samý Tadýsek, Olík, tisíce Kubíků a Matýsků... Hezké jméno aby člověk pohledal. Ale taky jsem zažila jednoho chlapečka Agatona a byl takový zvláštní :confounded: sebestředný...
7. pro 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já si myslím, že výsledky ultrazvuku ti řekne hned a cukrovku ti taky řekne hned. jen ty krevní testy triplů by ti dali vědět z laborky :wink:
7. pro 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak to já se sestry pro jistotu raději ani na nic neptátm... Ikdyž ona hodně mluví sama.. Byla jsem tam dvakrát a dvakrát jsem slyšela stejnou historku, jen pokaždé trošku jinak :grinning:
7. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka Tak děkuji, já už se raději nechám překvapit, protože už mi z toho jde hlava kolem :grinning: Ale jinak moc děkuji :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
@wacinka tak to máme pěkně za sebou, koukali jste? :grinning:
7. pro 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp to je pěkný :grinning:
7. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek