Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
wacinka
7. pro 2011
no nic frčím, malá je vzhůru, mrknu na vás ještě večer ja ji dám spinkat 😉
andysek111
7. pro 2011
@evelp Tak já teď teda nevím, kdy rodíš ty, ale za to vím, že máš do porodu 194 dní 😃
andysek111
7. pro 2011
@wacinka Jasně, měj se hezky 🙂
andysek111
7. pro 2011
@evelp Tak už vím...18.6.2011, že??? 🙂
evelp
7. pro 2011
jojo, 18., teda zatím samozřejmě, kdo ví, jak to nakonec bude, ale dám si dárek k narozeninám 🙂
tyrisa
8. pro 2011
Ahojte...mám takovou blbou otázku,nebo spíš stresuju,tak se dobrovolně ztrapním :-N
Všude na netu píšou,že děloha jde nahmatat od 12tt,někdy už od 11tt.Jde cítit těsně nad stydkou kostí.....Já jsem teďka 12tt a nic teda necítím,ale ani trošku.Na to,že už jedno dítě mám tak by měla růst rychleji...prej. Tak se chci prostě zeptat, jestli to máte stejně,nebo mám začít panikařit 😕 Díky všem .-)
andysek111
8. pro 2011
@tyrisa Hmm, tak to nevím a ani jsem nezkoušela.... 😞
andysek111
8. pro 2011
@evelp A kdy máš narozeniny? Já si dám narozeninový dárek o měsíc dopředu 🙂
evelp
8. pro 2011
@andysek111 já mám narozky 22.6. 🙂
evelp
8. pro 2011
holky , mě je tak zle....jsem utahaná jak kotě, už nevím, co dělat, aby bylo líp. nejradši bych se vykašlala na práci, ....
tyrisa
8. pro 2011
@andysek111 Tak to je mi jasné,že nevíš,když jsi to nezkoušela 😞
cervena_vila
8. pro 2011
@tyrisa a nemáš ji přirozeně zakloněnou? Já jo, jsem o dva týdny napřed než ty a nahmatám ji jen, pokud je ve stahu a jen v noci, když jsem úplně uvolněná. Když si vezmeš, že ten plůdek má tak pět cm, to je hodně malý objekt, aby jsi ho rozeznala - určitě před tlakem trošku utíká, má v tom břiše zatím všude prostor.
tyrisa
8. pro 2011
@cervena_vila Zakloněnou asi nemám,dr mi nic neříkala teda =-) Plod je sice malinký,to je fakt,ale mluvím o děloze,ta je ted velká asi jako broskev podle učených knih.....Při prvním těhu mi minimko umřelo v 16tém týdnu..bez příznaků a bolestí břicha,proto teď tak stresuji.I u dcery jsem byla nervní.Uvidím příští týden jestli něco nevyroste...pak 16.12 jdu na UZ takže se ukáže co a jak.
megy
8. pro 2011
@tyrisa ráda bych tě uklidnila - já to taky četla a můžu ti říct, že u mě teda cítit vůbec nebyla. co jsem ji byla schopna rozeznat, tak to bylo tak v 15tt. po posledních zkušenostech - tak moc nečíst věci na netu 😉 zbytečně to stresuje 😉
maruja
8. pro 2011
@tyrisa ahoj holky, jen tak pročítám. Já čekm v červnu dvojčata a dělohu nahmatám jen taktak. Já bych neplašila. Taky jsem přišla o dvojčata v 17tt a to už jsem dělohu nahmatala.
wacinka
8. pro 2011
@tyrisa kolik vážíš a měříš? jsi hubená???? vůbec nepanikař, buď v klidu nenahmatala jsem ji u své první dcerky ani já a ani teď nemám pocit že bych ji cítila 🙂 a miminko mám v pořádku, dneska jsme byla Nt screeningu, takže neplaš 🙂

andysek111
8. pro 2011
@evelp 🙂 Tak já přesně o měsíc později 🙂
cervena_vila
8. pro 2011
@tyrisa + je to měkký orgán, může ti pod prsty uhnout, to je jako kdyby sis snažila nahmatat játra - taky víš jenom z obrázků, kde jsou 😃
evelp
8. pro 2011
holky , nestrašte, nebo se taky začnu bát 😃
tyrisa
8. pro 2011
@megy Děkuji,to jsem asi potřebovala slyšet 🙂
@maruja Uff,uklidnila jsi mě...to mě mrzí s těma miminkama 😞 Přesně vím jak ti asi bylo,akorát ty jsi to měla dvojnásobný 😞Držím palce,ať je teď vše v pořádku....
@wacinka Nejsem ani tlustá,ani hubená...prostně normální
@cervena_vila Právě,že není.Kdyby to bylo jak říkáš,těžko by to ochránilo miminko před tlakem atd.Kolem 16tt už ho ucítíme všechny,tak uvidíš 🙂
@evelp Neboj,to jenom já jsem takový plašan 🙂
cervena_vila
8. pro 2011
@tyrisa ale naopak! To, že děloha uhne před tlakem / nárazem - to je nejlepší ochrana 😉 Samozřejmě dokud má kam, že... pak už miminko chrání jen ta voda, co tlumí nárazy. Není to pevný orgán, to by pak nemohly vzniknout fotky břicha s otištěnou ručičkou (které jsem považovala za fotomontáž do té doby, než mi kamarádka s vytřeštěnýma očima tvrdila, že to viděla na vlastní oči na jedné subtilní těhuli)
tyrisa
8. pro 2011
@cervena_vila UF asi uhne ale není měkká.......... s tím nesouhlasím.
tyrisa
8. pro 2011
@cervena_vila Neřešme to prosím.Nechci se hádat,každá máme jiný názor,tak to takhle nechme,jo?
cervena_vila
8. pro 2011
@tyrisa Jistě, žádný problém, jen jsem chtěla doplnit myšlenku, vždycky půlku zapomenu. 😉
tyrisa
8. pro 2011
@cervena_vila oki v poho 🙂
cervena_vila
8. pro 2011
@tyrisa koukla jsem ti na pas a všimla jsem si větě o vitamínech, to jsem měla minule taky, brala jsem je pak po půlkách po jídle.
Hezký den, dítě spí, musím makat...
tyrisa
8. pro 2011
@cervena_vila njn,kašlu na vitamíny 😞 měj se 🙂
evelp
8. pro 2011
@tyrisa já teda beru jenom listovku
wacinka
8. pro 2011
@tyrisa kočičko, tak to buď úplně v klidu, neboj nestuduj internet a užívej si těhotenství 🙂 všechno je určitě v pořádku 🙂
tyrisa
8. pro 2011
@evelp Já už radši neberu nic,jsem ráda když nezvracím.Radši se normálně najím 🙂
@wacinka děkuji,už toho nechám 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli