• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
no nic frčím, malá je vzhůru, mrknu na vás ještě večer ja ji dám spinkat :wink:
7. pro 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak já teď teda nevím, kdy rodíš ty, ale za to vím, že máš do porodu 194 dní :grinning:
7. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka Jasně, měj se hezky :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak už vím...18.6.2011, že??? :slight_smile:
7. pro 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jojo, 18., teda zatím samozřejmě, kdo ví, jak to nakonec bude, ale dám si dárek k narozeninám :slight_smile:
7. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...mám takovou blbou otázku,nebo spíš stresuju,tak se dobrovolně ztrapním :sweat_smile:
Všude na netu píšou,že děloha jde nahmatat od 12tt,někdy už od 11tt.Jde cítit těsně nad stydkou kostí.....Já jsem teďka 12tt a nic teda necítím,ale ani trošku.Na to,že už jedno dítě mám tak by měla růst rychleji...prej. Tak se chci prostě zeptat, jestli to máte stejně,nebo mám začít panikařit :-/ Díky všem .-)
8. pro 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Hmm, tak to nevím a ani jsem nezkoušela.... :frowning2:
8. pro 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp A kdy máš narozeniny? Já si dám narozeninový dárek o měsíc dopředu :slight_smile:
8. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já mám narozky 22.6. :slight_smile:
8. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , mě je tak zle....jsem utahaná jak kotě, už nevím, co dělat, aby bylo líp. nejradši bych se vykašlala na práci, ....
8. pro 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Tak to je mi jasné,že nevíš,když jsi to nezkoušela :frowning2:
8. pro 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a nemáš ji přirozeně zakloněnou? Já jo, jsem o dva týdny napřed než ty a nahmatám ji jen, pokud je ve stahu a jen v noci, když jsem úplně uvolněná. Když si vezmeš, že ten plůdek má tak pět cm, to je hodně malý objekt, aby jsi ho rozeznala - určitě před tlakem trošku utíká, má v tom břiše zatím všude prostor.
8. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Zakloněnou asi nemám,dr mi nic neříkala teda :confused: Plod je sice malinký,to je fakt,ale mluvím o děloze,ta je ted velká asi jako broskev podle učených knih.....Při prvním těhu mi minimko umřelo v 16tém týdnu..bez příznaků a bolestí břicha,proto teď tak stresuji.I u dcery jsem byla nervní.Uvidím příští týden jestli něco nevyroste...pak 16.12 jdu na UZ takže se ukáže co a jak.
8. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ráda bych tě uklidnila - já to taky četla a můžu ti říct, že u mě teda cítit vůbec nebyla. co jsem ji byla schopna rozeznat, tak to bylo tak v 15tt. po posledních zkušenostech - tak moc nečíst věci na netu :wink: zbytečně to stresuje :wink:
8. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ahoj holky, jen tak pročítám. Já čekm v červnu dvojčata a dělohu nahmatám jen taktak. Já bych neplašila. Taky jsem přišla o dvojčata v 17tt a to už jsem dělohu nahmatala.
8. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa kolik vážíš a měříš? jsi hubená???? vůbec nepanikař, buď v klidu nenahmatala jsem ji u své první dcerky ani já a ani teď nemám pocit že bych ji cítila :slight_smile: a miminko mám v pořádku, dneska jsme byla Nt screeningu, takže neplaš :slight_smile:

8. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :slight_smile: Tak já přesně o měsíc později :slight_smile:
8. pro 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa + je to měkký orgán, může ti pod prsty uhnout, to je jako kdyby sis snažila nahmatat játra - taky víš jenom z obrázků, kde jsou :grinning:
8. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , nestrašte, nebo se taky začnu bát :grinning:
8. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Děkuji,to jsem asi potřebovala slyšet :slight_smile:
@maruja Uff,uklidnila jsi mě...to mě mrzí s těma miminkama :frowning2: Přesně vím jak ti asi bylo,akorát ty jsi to měla dvojnásobný :frowning2:Držím palce,ať je teď vše v pořádku....
@wacinka Nejsem ani tlustá,ani hubená...prostně normální
@cervena_vila Právě,že není.Kdyby to bylo jak říkáš,těžko by to ochránilo miminko před tlakem atd.Kolem 16tt už ho ucítíme všechny,tak uvidíš :slight_smile:
@evelp Neboj,to jenom já jsem takový plašan :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ale naopak! To, že děloha uhne před tlakem / nárazem - to je nejlepší ochrana :wink: Samozřejmě dokud má kam, že... pak už miminko chrání jen ta voda, co tlumí nárazy. Není to pevný orgán, to by pak nemohly vzniknout fotky břicha s otištěnou ručičkou (které jsem považovala za fotomontáž do té doby, než mi kamarádka s vytřeštěnýma očima tvrdila, že to viděla na vlastní oči na jedné subtilní těhuli)
8. pro 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila UF asi uhne ale není měkká.......... s tím nesouhlasím.
8. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Neřešme to prosím.Nechci se hádat,každá máme jiný názor,tak to takhle nechme,jo?
8. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jistě, žádný problém, jen jsem chtěla doplnit myšlenku, vždycky půlku zapomenu. :wink:
8. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila oki v poho :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa koukla jsem ti na pas a všimla jsem si větě o vitamínech, to jsem měla minule taky, brala jsem je pak po půlkách po jídle.
Hezký den, dítě spí, musím makat...
8. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila njn,kašlu na vitamíny :frowning2: měj se :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa já teda beru jenom listovku
8. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa kočičko, tak to buď úplně v klidu, neboj nestuduj internet a užívej si těhotenství :slight_smile: všechno je určitě v pořádku :slight_smile:
8. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já už radši neberu nic,jsem ráda když nezvracím.Radši se normálně najím :slight_smile:
@wacinka děkuji,už toho nechám :slight_smile:
8. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek