• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@likvicka tak podle toho kdy jsi měla ovulaci je na jakékoliv příznaky velmi brzy,vajíčko by s nějvětší pravděpodobností ani nebylo zahnízděné v děloze,to se děje až nejdřív 5 dní po oplodnění,mě se třeba uhnízdilo u dcery 9 dní po oplodnění a pak teprve můžou přijít nějaké těhu příznaky ale většinou je lze pozorovat až kolem data očekávané MS,takže ještě musíš chvíli počkat,test nejlíp dělat až po vynechané MS nebo v den očekávané,můžeš i dřív ale může být falešně negativní,někomu se druhá čárka ukáže až po několika dnech vynechané MS já měla u dcery 2 den po vynechání pěkné tlustice,mám je v albu.Moc držím palce ať jsi těhulka,ale ještě je fakt brzy na závěry :wink:
6. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, přeji krásné ráno :grinning: Sice podzimno, ale já mám dovolenou
:wink:
7. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face:
@aronek u nas to take vypada na zacatek podzimu :unamused: jak ja nemam rada zimu.
12.10 me ceka prvni UTZ,jsem zvedava kolik tam mam bobanku.ja se te kontroly snad nedockam :wink:
7. říj 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přesně tak, ráno, jak jsem vyšli ven, tak jsem si hned řekla: "a máme tady podzim". Já jdu dneska do školy, takže po 4 měsících zas přichází maraton. Snad nás naši milí profesoři budou šetřit.
7. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 já jdu na kontrolu den po tobě a taky se nemůžu dočkat, doufám, že bude všechno v pořádku, protože opět nemám žádné těhu příznaky, snad jen ty prsa trochu cítím.
7. říj 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami já jdu na KO taky 13. taky doufáááám a taky se nemůžu dočkat :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita @frami já jdu holky na KO den po vás, 14. já se taky snad nedočkam :wink:
7. říj 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den holky, musím se podělit o radost :slight_smile: . Byla jsem dneska na kontrole, miminko má 1,8mm a už blikalo i srdíčko :grinning: . Jak mně se ulevilo, ikdyž vím, že vyhráno ještě není. Tak přeji, abyste taky už brzy viděly blikat srdíčka těch vašich mrňousků :wink:
7. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil tak to moc gratuluju:slight_smile: a kdy máš termín porodu?
7. říj 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil to je úžasné, moc gratuluju!!! :dizzy_face:
7. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild
@akita moc děkuju, termín doktorka zatím neřekla, ale podle poslední MS by to mělo být asi 3.6. :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil taky moc gratuluju, já bych měla mít, podle MS, termín den před tebou 2.6., takže to bych ve čtvrtek už taky měla mít srdíčko. Snad to uteče, začíná mi škola, taky už se rozjely všechny kroužky, takže to čekání snad nebude nekonečné.
7. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iil já bych měla mít termín 4.6. tak to by už taky mohlo být srdíčko :sunglasses: ale počkám, zatím se tam neženu :wink:
7. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frami taky se mi blíží zkoušky a měla bych psát diplomku, ale mně se tak nechce :confounded: Co studuješ?
7. říj 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek jelikož jsem po KET, tak mám kontroly dané hned od začátku, 14 dní po KET krev, dalších 14 dní UTZ, a teprve potom (možná) půjdu ke svému doktorovi.
7. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami to už by srdíčko mělo být, ale záleží na tom, kdy jsi měla ovulku. Týden uteče rychle :wink:, ikdyž je pravda, že čekání na kontroly je děsný :frowning2:
7. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek taky jsem tam chtěla jít až příští týden, ale sestra mi řekla, ať přijdu dřív, aby se to zkontrolovalo :slight_smile:
7. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tak to já mám teprve začátek školy, takže zkoušky jsou ještě daleko, Jsem ve druháku, takže bakalářka mě čeká až příští rok, ale o prázdninách už bych chtěla začít, protože téma i vedoucího bakalářky už mám. Poku teda mrňous dovolí, s tím prvním to bylo do pátého měsíce úplně v pohodě, až pak se něco zvrtlo (asi si ho maminka trochu rozmazlila :grinning: ). Jinak studuju management cestovního ruchu, ale očekávala jsem něco trochu jiného, a i ta úroveň nic moc. Teď přemýšlím, kam dál, protože navazující se ještě neotevřelo a s největší pravděpodobností ani neotevře :angry: .
7. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se rozloučit a odjíždím do té školy, tak ahoj večer.
7. říj 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami učit se, učit se, učit se. A žádné křížovky pod lavicí :wink:
7. říj 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami ja z priznaku mam akorad bolava tezka prsa,nafoukle bricho a zacpu.. :wink:
@iil krasny,gratuluju..! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: me vychazi termin porodu na 5 .6 :grinning:
7. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 já taky ještě testuju jak divá ( jestli ta čárka nezmizí...), mám jí taky pěknou jako ty. Ještě si udělám test v pondělí ráno a pak brknu doktorce :slight_smile: Ty bláho, já snad čekám miminko... :grinning:
7. říj 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
koukám, že si ještě nikdo moc nedává do pasu tt :fearful: , já tedy taky :grinning:
7. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, Já se taky přidávám k Vám....... jestli můžu :grinning:
7. říj 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babluska Ahoj, to víš že můžeš :wink: Dle profilu koukám, že jsi taky měla revizi :confounded: Já jí měla ještě před Honzíkem z důvodu zamlklého těhotenství :angry:
7. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aronek , jojo, 30.6. mi doktor sdělil že mimču nebije srdíčko (10.TT), a týden mě nechali chodit s vědomím že pod srdcem nosím mimčo, které už nežije..... 7.7. proběhla revize, 23. svatba a v září jsme se začali snažit... no a je to tam.... k doktorovi se objednám až na 27.10. dřív tam nejdu..... bojím se, že mi pak řekne to samé.... v práci končím, k poslednímu listopadu.... tak třeba půjdu na neschopenku.... :astonished: , jinak zatím žiju s tím, že jako bych nebyla těhule.... jedno velikánské zklamání už bylo. Před tím jsem to řekla pár lidem a o to to bylo horší pak říci, že už mimčo není, teď to nikomu neřeknu dokud to nebude vidět........
7. říj 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babluska to znám. Já po minulých zkušenostech taky nespěchám k doktorovi a šířit novinku dál :wink: Jen nevím jak to neříkat hned v práci. Já mám břicho hned a při příchodu si na bráně sundaváme bundy :confused: Těžko můžu do Vánoc tvrdit, že jsem se přejedla :grinning:
7. říj 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babluska ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile: . Koukám jako blázen, že tě nechali týden být, než ti udělali revizi :angry: . Také jsem si tím prošla, ale mě doktorka poslala naštěstí hned druhý den do nemocnice. A upřímně jsem se nemohla toho rána dočkat. Přišlo mi to, nevím, jak to popsat, katastrofální, mít v sobě mrtvé miminko :frowning2: . Ale už je to za námi a snad nám všem už bude líp. :wink:
7. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iil
@babluska já šla na revizi druhý den :confounded: být to za týden, takmně asi klepne :pensive: i tak to bylo hrozně těžké :cry:
7. říj 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek @iil - Bylo to hrozný,,,,,,, 5.7. jsem jela na pohotovost protože jsem začala krvácet, na kalhotkách i na toaletním papíře byla krev, šle jesm se osprchovat a vyrazili jsme doktor co mě vyšetřoval byl tak arogantní ..... když jsem ležela na té koze s roztaženýma nohama, tak mi ukázal to zrcátko, kterým mě vyšetřoval a řekl : ,, kde jako máte tu krev? "

v životě už mě tam neuvidí....
7. říj 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek