• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila Já můžu jíst jenom večer...jinak vše vyzvracím :frowning2: Akorát mám strach z pátku.Jdu na screening a mám tam dorazit v 7:30 nalačno....moje smrt.Všechno jim tam pobleju :confounded:
13. pro 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já jsem to měla stejně, taky jsem se musela naučit jíst, i když jsem neměla hlad a funguje to. a s váhou- 2 kg jsem zhubla :grinning:
14. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsem byla konečně taky na tom dlouho očekáváném vyšetření a jednalo se opravdu o screening. Jen jsem naštěstí neplatila vůbec nic. Prý je to u ní zdarma a jinde v nemocnicích za to berou peníze. Sice nechápu ten systém, ale zase na druhou stranu jsem moc ráda, že jsem ušetřila nějaké kačky. Pravděpodobně je vše v pořádku, každopádně laboratoř má na zpracování výsledků do pátku :angry: Jinak při příští kontrole nám paní doktorka za 250 Kč (+3fotky) řekne pohlaví. Tak se nemůže dočkat :grinning:
14. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já jsem taky za ten screening neplatila nic :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp To je hodně zvláštní. Moc by mě zajímalo, proč si to někdo nárokuje a někdo ne... :frowning2:
14. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 to mě taky, ale tak já se ubec nezlobila :grinning: a to jsem byla v gennetu, což je v podstatě soukromá společnost.....
14. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
@evelp
Ach jo, tak tomu teda nerozumím. Docela mě mrzí, že mě moje paní doktorka poslala na placený screening těch 1450,- bych uměla lépe utratit či ušetřit. :unamused: Co už měla jsem si zjistit, jestli to někde nedělají levněji nebo nejlépe zadarmo. I když kdo ví jestli v Brně se to někde takto dělá.
14. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Mě volali výsledky hned odpoledne a zprávu jsem si vytiskla na internetu. Ale slyšela jsem už párkrát, že výsledky zpracovávají do týdne. Určitě budeš mít všechno v nejlepším pořádku. :wink:
14. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda výsledky taky řekli hned, resp. psali zprávu pro paní doktorku :slight_smile:

nechápu, co jim na tom trvá týden :grinning:

holky, dneska jsem si vzala poprvé těhu kalhoty, to je uuuleva :grinning: ale ještě si budu muset pořídit nějaký nižší kalhotky, asi mi začíná růst panděro :grinning:
14. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp taky jsem si říkala, že si budu muset pořídit těhu kalhoty, ale zatím jsem nenarazila na obchod pro těhu a z internetu se mi to objednávat nechce (většinou sem se nikdy netrefila do velikosti). Budu muset ještě rychle napsat ježíškovi :wink:

panděro :grinning: správný výraz
14. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Já jsem těhu kalhoty kupovala v CA a vím,že mají i v HM..vyjdou kolem 1000kč,ale mívají slevy.Já jsem koupila zahradníky,páč přes zimu se mi to zdá nejlepší i na záda.Vyšly mě na nějakých 600kč
14. pro 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím jdu v pátek na screening a nikdo mi nic o placení neřekl,navíc s sebou víc než 5ti kilo nosit nebudu....
14. pro 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa dobré vědět, zítra se chystám k doktorce na prohlídku, tak se potom stavím se podívat do CA i HM a třeba opravdu koupím. Dík za tip.
Bohužel nevím co jsou zahradníky???
14. pro 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa to by ti řekli dopředu kdyby jsi měla něco platit. Mě když o tom doktorka říkala, že na to mám jít, tak mi hned řekla, že budu platit necelých 1500,- takže určitě platit nebudeš
14. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi já jsem je dostala od kámošky :grinning: jinak v krámě se mi docela líbili v c&a takový černý, spíš trošku společenský, mají je určitě všude :grinning: ale byli tak 700,- myslím

jinak jsem mužskýmu koupila k Vánocům knížku Ahoj tati :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak to máš o to lepší, že jsi je dostala, já jsi budu muset nějaké koupit, ale zato mám už oblečky na mimi tak do 4 let věku (manžel má dva sourozence a oba mají po dvou dětech tak se to malé oblečení, postýlka, přebalovák, osušky, deky aj. u nás shromažďovalo prý na dobu až když to třeba někdy budeme potřebovat mi), takže v tomhle ohledu jsem to docela vyhrála (i když si myslím, že se stejně neudržím a pár nových oblečků stejně nakoupím) :wink:

Manželovi...zatím nemám inspiraci ani čas někde něco kupovat, ale ta knížka by mohl být dobrý nápad :wink:
14. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi ja oblečky nemám, ale tchýně se mi pořád snaží vnucovat nějaké "krámy" a hadry doslova a já jsem sice ráda za "pomoc", ale ona se toho chce vyloženě zbavit a já chci pro své mimčo něco pěkného a ne, aby bylo vidět, že nemáme moc peněz...jestli mi rozumíš

ta knížka je fakt skvělá, je psaná doslova "chlapsky" :grinning:
14. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp v tom tě plně chápu. Já jsem ty věci taky musela vzít z gruntu a asi 6 plných pytlů jsme darovali na charitu a dva pytle úplně vyhodily. Nechala jsem si jen to co se mi opravdu líbilo (abych se nemusela za to jak je mimísek oblečený stydět). :wink:

Zkusím se zítra podívat po knihkupectví jestli ji někde objevím. Dívala jsem se na internetu na recenze a vypadá moc dobře. Tak uvidíme. Pochybuji, že když ji objednám tak že do Vánoc poštou přijde.

Ještě by to chtělo radu co dětem ve věku 6 kluk ,7 holka, 10 holka, 12 holka (jsem úplně bezradná). Milují koně ale vše o koník i s koňma už mají. Navíc co kdy chtěli tak jim to rodiče vždycky hned koupily takže já bych řekla, že mají úplně všechno. :unamused:
14. pro 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jestli objednávat na internetu, tak doprava jedině nějaké ppl bo tak, ale pošta už je asi zahlcená.

jinak co pro děti, já řeším něco podobného- pro 7 letého kluka- ale tak nějak jsem dospěla k názoru, že hračky atd, dostanou od každého a já se soustředím spíš na rozvojové věci, tzn. různé vyplňovačky a tak na vzdělání, skládačky, vystřihovačky a tak. prostře, aby se spíš vzdělával, ale aby ho to taky trošku bavilo :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Sorry...jsem ostravačka :grinning: Kalhoty s laclem :slight_smile: Mají pěkný výběr...není zač :slight_smile:
No já doufám,že mě nepřekvapí,jestli něco budu platit tak to asi nebude pálka,páč by mě asi fakt dopředu upozornila.....
14. pro 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa V pohodě :wink: myslela jsem si, že jsou to kalhoty s laclem, ale nebyla jsem si jistá :grinning:
15. pro 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No našla jsem ji na pár stránkách, ale nemají PPL službu. Ale to nevadí, nějak se to udělá, ale dala jsi mi opravdu dobrej tip. :wink:

Dětičky, to bude asi vždycky problém, protože jim kupuje tolik lidí dárečky, že je pak těžké být ještě originální. Ale rozhodla jsem se v noci, že jeden dárek bude pyžamo (holkám i klukovi se líbí moje pyžama se zvýřátkama, tak se podívám jestli nemají podobná v jejich velikostech) a pak se uvidí co mě po cestě cvrnkne do nosu :wink:
15. pro 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi no není zač :slight_smile: snad se bude líbit.

jinak jsme včera zjistili, že letos nám teda spíš mě ježíška zastřelili :frowning2:
15. pro 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp prosímtě jak jsi na to došla, že ti ježíška zastřelili :slight_smile: to ty jako nedostaneš vůbec žádný dáreček?
15. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi určitě ne od mužskýho, protože nevim jak, ale rozfofroval celou výplatu (během necelých 14 dnů) a nezvládl zaplatit ani nájem, takže je to na mě. nestihl koupit ani žádný dárek, udělal 1x větší nákup a zbytek nevim.....prostě není :frowning2:
15. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp manželovi zase mzdovka zjistila, že ho omylem přepláceli a aby měli účty na nový rok v pořádku, strhli mu to z vánoční výplaty. A kamarádky manžel dělá ve stavebnictví a protože není odbyt, nedostane ani korunu prémií, což je u nich taky krušný. Jsou ty vánoce letos začarovaný, nebo co?

Já včera posílala balíček, na poštu jsem šla odpoledne a došel dnes dopoledne. To zírám, takovou bleskovku jsem před vánoci nečekala.
15. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 mně to zdr. sestra vysvětlovala, že pojišťovna screening neproplácí a chce za to kolem 1500 (+-500Kč), přitom je to ze tří částí, odběry krve, tripple testy a ultrazvuk. Dvě části zároveň jsou hrazené. Takže když si v tom bordelu udělá gyndař pořádek, můžou klientky platit mnohem méně. Když na to kašle, zaplatí zbytečně plnou částku. :rolling_eyes:
15. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Prosímtě a jak se mu tohle mohlo povést (nemůže to být tím, že ti koupil tak úžasnej dárek na kterej padla celá výplata)? Asi ne co. Ach jo nemáš to jednoduché, to ti nezávidím. Manžel taky s penězama perlil, ale minulý měsíc jsme si to vysvětlili a od teď mu bude zaměstnavatel posílat výplatu na můj účet, takže budu mít přehled a můžu v klidu platit naše účty (už ne jenom ze svého) :wink:

Tak jsem tu knížku nikde nesehnala tak jsem ji včera večer objednala. Našla jsem jedno knihkupectví co mělo v nabídce PPL, tak uvidím jestli to stihne dojít :wink:

Dětem jsem koupila hru Twistr, klukovi vrtulník na ovládání a jedné neteři svetřík s páskem v CA (ale ten se mi tak líbil, že kdyby ho měli ve větším tak si ho koupím pro sebe :wink: )

Ale těhu kalhoty jsem nesehnala, ani ve Vaňkovce ani v Olympii je neměli (v CA ani v HM), tak se teď juknu na net kde mají těhu oblečení a třeba najdu nějakou kmenovou prodejnu :slight_smile:

Jinak kontrola u paní doktorky na výbornou. Jsme zdraví (až na moje stupňující se nachlazení), krásně se motáme a výsledky z krve od minule úplně v pořádku. Mám takovou radost, že ta moje aktivita v malování stropu a neustálého uklízení a odnášení zlomků cihel apod...po rekonstrukci koupelny neměla na mimíska vliv. :slight_smile:
Ještě by mi mohla začít v práci dovolená a to už bych byla úplně spokojená :slight_smile:
16. pro 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ahojík, no to určitě. Opravdu podle mě záleží na doktorovi, akorát stejně nechápu, protč ty jsi platila tu jednu část??? Pochybuji, že by mi dělala sponzora gynekologická ordinace :frowning2:. Já si prostě myslím, že všechny části jsou hrazené pojišťovnou, jen gyndaři takhle bokem vydělávají a účtují si to asi za práci :unamused:
16. pro 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi bylo by to krásný, kdyby mi za to koupil dárek, ale kontrolovali jsme ten jeho účet spolu přes internet a to bych si všimla.....

no, ale tak uvidíme, včera jsme měli menší domluvu, ale myslím, že byla prd platná, já jsem na ty finance hrozně háklivá, když se k tomu někdo neumí chovat a využívá mě proto...což znamená, že já jsem celý den o hladu a on si pak koupí hotovku za 80 Kč za moje peníze a já nic :frowning2: místo toho, aby mi uvařil, ale to je jedno, já už jsem si nějak zvykla

jestli to mají přes PPL, tak to máš v pondělí doma :slight_smile: já jsem objednala mužovi ten sodastream ve středu a dneska mi ho ppl přiveze :slight_smile: a taky nám konečně dnes opraví troubu, takže stihnu o víkendu napéct alespoň nějaký to cukrovíčko na poslední chvíli nebo alespoň vánočku :slight_smile:

gratuluju, že jste s mimikem v pořádku, my tak nějak taky, akorát mam něco s krví, musím mít očkování, abych neměla nějaké protilátky či co to, moc jsem doktorku nepochopila :grinning:
16. pro 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek