• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lidi jinak s tou důvěrností- já to mám vždycky tak, sice si dávám pozor na lidi , ale stejně se objeví někdo, kdo mi vlepí takovouhle "facku" a já si pak vždycky říkám, že už budu věřit jenom sama sobě a příště to udělám zas :grinning:
19. pro 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp to jo pokud budeš zaměstnaná tak si určitě budeš moci vybrat, jde jen o to, že ve zkušební době jde ukončit pracovní poměr i když jsi na neschopence. A pokud zaměstnavatel uvidí, že jdeš marodit a že je to na dlouho tak tě ukončí bez udání důvodu i když ještě budeš na neschopence a to potom jak ti skončí mateřská tak jsi vlastně nezaměstnaná a tam nevím jestli není daná ta varianta 4 let. Někteří zaměstnavatelé jsou nevyspitatelní (vím jak to chodí u nás, mě dává taky vždycky vedoucí hned příkaz ať ukončím pracovní poměr když je člověk ve zkušebce nemocný dýl jak týden a nejvíc když jsou ženské těhotné...
19. pro 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp je blbé, že žalovat zaměstnavatele můžeš až uplyne měsíc od posledního výplatního termínu. Jestli máte výplatní termín 20. tak on má povinnost to 20. si odepsat z účtu, ale kdy to příjde tobě to už je vlastně jedno. Navíc i kdyby si to toho 20. neodepsal z účtu a učinil tak do 20. následujícího měsíce tak na něj není bič. Bohužel s tímhle se nic nenadělá. Někteří zaměstnavatelé by potřebovali naliskat a hlavně žít aspoň jeden měsíc jako obyč člověk, který jde od výplaty k výplatě...
19. pro 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi tak tak, to mi povidej. já bych se hrozně ráda ozvala, dělají nám tady rošampo i kvůli doktorům a tak, všechno je tu problém, ale ve zkušebce prostě budu radši zticha
19. pro 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snížek...konečně je snížek i u nás. Sice to do Vánoc nevydrží, ale já jsem tak happy, že je venku snížek :grinning:
21. pro 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jojo, u nás taky napadlo a docela dost a pořád padá :slight_smile:, alespon na ty vánoce kdyby to zůstalo, co...

a co nového?
21. pro 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tady to taky pořád popadává, ale na silnicích břečka, takže si myslím, že to určitě roztaje, ale nevadí, já už se bála, že se ani do Vánoc nedočkám. :slight_smile:

Dneska máme ve firmě ukončenou, máme jít na dobrý obídek, tak se těším jak se napapkáme (poprvé budu ochutnávat chřest - ten sem ještě nejedla tak jsem zvědavá). Navíc se to chystám koleginím v práci říct, že je v dohledné době na čas opustím :wink: (zatím jsem to řekla jedné co už ani u nás ve firmě není a měla hroznou radost, pořád mě jenom objímala - byla jsem v tu chvíli tak šťastná, že z toho nemám radost jenom já). :grinning:

Včera jsme si kupovali půlku prasátka, aby bylo přes svátky co papat. No dala jsem si škvarečky moc mi chutnali,ale mimísek pak začal prostestovat, nadzvedal mi žaludek, tak jsem litovala, že jsem si na nich tak pochutnávala. Hold to vypadá, že bude na zdravou stravu (ze zeleniny mi zle nebývá) :grinning:

Co ty, bývá ti ještě špatně. Už máte doma teplo?
21. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jojo, doma už máme naštěstí teplo :slight_smile:

špatně mi taky ještě bývá, ale teď docela často cítím, že když sním něco jiného, než obvykle, tak mě začně v břiše takový rej.. :grinning: cítím takové bublinky, jak kdybych chtěla na záchod, ale nic z toho...

ukončenou- tzn. že už nejdete do práce?

my máme dneska takový menší firemní večírek- jen tak tady v práci po práci, ale o mě to vědí jen kolegyně, jsou v pohodě, ale šéfům to sdělovat nehodlám, tak na večer chystám výmluvu, že nepiju, protože budu řídit :grinning: klasika

taky dneska musím na vánoční nákup a hlavně pro stromek, zítra už na to nebudu mít nervy, už teď je všude moc lidí...
21. pro 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp měli jsme ukončenou jak se nazývá firemní večírek, ale bohužel ještě dnes jsem v práci. V Praze si vzpomněli, že nutně potřebují jednu tabulku mít bezpodmínečně vyplněnou. Nejradši bych jim nakopala zadek, ale podepsala jsem papír, že jsem spokojený zaměstnanec a že to budu hlásat do světa, takže vlastně zuřit a nadávat na firmu nesmím, jinak mě můžou vyhodit :grinning:

Takže já ještě dneska odpoledne prolítnu město, koupím dárek sestře k narozeninám (má je přesně 24.) a pak hurá domů odpočívat, protože trávím kvůli silné rýmě bezesné noci. Pořád se dusím a prostě nevím co už mám dělat, aby ta rýma povolila (když nesmím, žádné prášky a krom vincentky ani žádné jiné lepší kapky) :frowning2:
22. pro 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi zlatíčko, do nosu můžeš klidně olynth HA - mě to říkal můj dr., takže se netrap, jinak pro těhulky je možné i pinosol. Můj dr. je fakt dobrý a neřekl by něco, co by ublížilo - rodil i mou sestru, mě zachránil, takže mu věřím. Teď jsem měla rýmu jak blázen - fukla jsem si jen na noc ty kapky, ať se vyspím a zázrak - je mi mnohem lépe po 4 dnech :slight_smile:
22. pro 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sestra chudák- já mám sice jen svátek na Vánoce, ale i tak se občas cítím ochuzená :grinning:

já jsem včera dobalila všechny dárky, chybí mi koupit jeden jediný poslední a ten ani nebudu balit, ten dám jenom asi do celofánu bo tak...

snažili jsme se včera koupit stromeček, ale nevybrali jsme, já jsem věděla , že to takhle dopadne, už jsem naléhala 14 dní a pořád nic a teď už je to přebrané, všude moc lidí a tak...tak dneska to musí klapnout a už ho i ozdobíme, přivezou nám Dana z dětsáku, tak to s tím spojíme :slight_smile:
22. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ty musíš mít hodně pestrý život... vlastně o sobě moc nevíme a tak tě asi nepřekvapí když se zeptám kdo je Dan?

Sestra je chudák to možná, ale mi jsme taky chudáci, když musíme kupovat o to víc dárků na jeden čas. Druhá sestra má pro jistotu narozeniny den po silvestru a manželova maminka 29. ... takže to budeme mít veselé... Podařilo se mi něco sehnat, takže zítra to zabalím, odpoledne pak ještě na hřbitov zanést stromeček a pak už jen relax a pohoda. Stromeček budeme zdobit až v sobotu ráno jako každý rok u pohádek dobrého pitíčka a ovoce... už se těším
22. pro 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem klidné a úklidu prosté Vánoce :wink:
23. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je můj oznamovací dort: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervena_vila/album/druhe-na-ceste/8391628/
Déle bych to už opravdu neutajila, v kombinaci s babiččinou úžasnou vánoční večeří už mám slušné těhotné břicho :grinning:
24. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila krásný dortík :slight_smile: jsi šikulka
27. pro 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi no, jak bych to řekla :grinning:....s tím pestrým životem máš tak trošku pravdu, poslední rok se mi to hodně zamotalo...tak řekněme to takhle- já sice jsem vdaná, ale s manželem to prostě nějak nevyšlo, přestal se o mě uplně zajímat, tak jsme se tak nějak rozešli a já jsem se dala do kupy s mým kamarádem z dětství, který schodou náhod s manželem chodil na střední. Ten je taky ženatý a Daneil je vlastně jeho vyženěný syn- není otcem, jenom si vzal jeho matku a byly tam takové neshody atd atd...a tak se octl Dan v dětsáku a my teď usilujeme společně o pěstounskou péči.

Ono je to hodně takové...prostě telenovela, ale o tom všem radši až jindy :grinning: to bych vám dala takhle přes svátky :grinning: ...

a jaké byly Vánoce?
28. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy,dostala jsem angelsounds na poslech srdíčka a musím říct fakt náááádhera :slight_smile:
28. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Taky zvažuji, že bych si to koupila a pak jak se dívám zase na cenu, tak si říkám, jestli to není zbytečné. A jak jsi to zkoušela, tak zatím asi slyšíš jen to srdíčko, že? :slight_smile:
28. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Já jsem přišla o mimi v 16tt,takže pro mě to zbytečné není :slight_smile:Slyším srdíčko a kopanečky....
28. pro 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to chápu.. Aspoň se tím uklidňuješ, viď :slight_smile: A ty kopanečky cítíš zatím jen přes ty sluchátka, že? Asi jsi mě překecala :grinning:
28. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jestli nevíš, kde to ten Tvůj Ježíšek koupil? :wink:
28. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jj,taková úleva to je :slight_smile: Jdou slyšet kopanečky,mimi se někdy trefí do toho senzoru :slight_smile:Zní to stejně jako na tom velkém poslechu,když ti dají pás přes břicho :slight_smile: Já jsem koupila za 1199+poštovné 150,ale stejně je to levnější,než za 1500kdesi jinde
28. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 přes net :slight_smile:Ted jsem koukla na bazar tady a prodává to tu jedna kočka za 900kč,ale má tam jednoho zájemce,tak jedině se s ní domluvit
28. pro 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A za jak dlouho Ti to přišlo? Jaký to byl internetový obchod? Taky jsem pořád ve stresu, jestli je vše o.k. :frowning2:
28. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Objednávali jsme 24.12 a přišlo to dnes,ale jen proto,že byly svátky.Odesílali to včera...Takže na druhý den by jsi to měla mít až do domu....Tady máš odkaz... http://www.eletur.cz/index.php?route=product/product&product_id=478
28. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc děkuji, už jsem to objednala. Takže dle Tvých propočtů předpokládám, že balíček budu mít v pátek doma :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Tak to určitě jo :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A už Ti je bobku lépe nebo pořád se pořád tulíš k záchodové míse? :wink:
28. pro 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No,přes vánoce kupodivu paráda...mám hodné miminko :slight_smile: Jenže na moje narozky 26tého jsem dostala migrénu,která trvala do včera a to byly harakiri - naprostý kolaps.Zhubla jsem 2kg nic nevypila,ani nesnědla.Myslela jsem,že si vyzvracím vnitřnosti.Prostě hrůza.Zase to musím dohnat.Jinak vrhnu do WC jednou za dva dny ráno,takže už pohoda :slight_smile:
29. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,ráda bych se přidala termín mám červen2012,mám už 2 děti 18kluk a 13 holka.Otěhotněla jsem přes HA takže neplánovaně,ale moc si miminko přejeme asi to tak mělo být :slight_smile: ....zatím vše vypadá v pořádku 5.1.se dozvím zda budu muset na odběr plodovky tak už se těším až budu mít příští týden za sebou :wink: ...
29. pro 2011 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek