• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@andysek111Děkuji za poklonu :grinning:... Přiznám se,že jsem si tabletku občas vzala místo večer až ráno,ale jestli jsem si nevzala a otěhotněla v tu dobu to si bohužel nepamatuji :frowning2: .....do poslední chvíle jsem nevěřila,že bych mohla být těhotná beru HA 11 let,ale vyměnila jsem doktora a ten mi předepsal jinou HA QLAIRU před tím TRIMINULET tak nevím co se stalo.....,každopádně jsem teď moc ráda přemýšleli jsme o mimču už před dvěma roky,ale nějak jsem si pořád nebyla jistá zda to chci měla jsem už takovou pohodu děti velký cestovali jsme věnovala jsem se sportu ,ale osud si to na mě takto vymyslel :slight_smile: :slight_smile: ...Já dělám jen na 6 hodin,ale stačí mi to bohatě sice v kanclu,ale s lidma je to občas náročné však víš sama :confounded: ...Jinak jsem z Liberce a ty??
3. led 2012 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 My si nechali do obálky k Vánocům napsat co to bude a na 90 %taky holčička :slight_smile: a taky jsem si myslela,že je to kluk...
3. led 2012 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 k paní doktorce jdu zítra, na prohlídku a triple. Nevím jestli to už budu vědět, asi si ještě počkám do pozdějšího týdne, aby to bylo jisté co to bude. Jinak manžel by si asi přál kluka a jeho rodiče taky pořád říkají, že to vypadá, že to bude určitě kluk (v rodině už mají tři holky a jednoho kluka tak asi proto, kvůli vyrovnání mužských sil), tak možná i proto se v koutku duše trošku těším, že by to mohla být holčička (navíc na holčičku máme i více oblečků právě po neteřích, tak bychom i ušetřili) :wink: Každopádně budu nejšťastnější když to bude všechno v pořádku. Mezi svátkama jsem se moc honila a jeden den jsem i slabě krvácela s mírnou bolestí v podbříšku, naštěstí to přešlo tak mi doktorka řekla, že uvidíme až příjdu na kontrolu. Doteď se to nevrátilo a já se cítím dobře, tak snad to bude OK (říká se, že holky vydrží všechno tak proto asi mírně tuším že by to mohla být holka) :wink: :wink:
4. led 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jeee, jsem taky z Liberce :slight_smile: to se asi potkáme na porodním sále :grinning:

jinak jsem ráno byla na triplech a v úterý jdu na kontrolu, docela se i těším :slight_smile:

a pozoroval už někdo z vás pohyby?
4. led 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jééééé, od pana nebo paní MUDr.?????? No, tak to muselo být krásné :slight_smile:. To by mě nenapadlo a to jsem na takové věci hodně vynalézavý člověk :grinning:. Jsem teda zvědavá, jestli nám to taky tak výjde :grinning:
4. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Máme známou na Genetu tak se mnou zaběhla den před Vánocema do ordinace,dělá mi pěkné fotky z ultrazvuku :slight_smile: ..Holčičku jsem si moc přála tak když dcerka otevřela obálku a řekla holčička bulela jsem štěstím a ona taky má moc ráda dětičky a těší se jak ji bude parádit :slight_smile: ...
4. led 2012 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To je super,že jsi z LBC čekáš první mimčo??Já byla na triplu mezi svátkama a zítra jdu pro výsledky tak už se těším až to budu mít za sebou,minule jak jsem byla v poradně vyběhla těhulka z ordinace a strašně plakala tak mi ji bylo líto.Ke komu chodíš v LBC?Já k Dlouhému do Pilínkova.
4. led 2012 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já chodím do Moskevské k Blümlové- je skvělá.

a koho známého máš v gennetu? já jsem tam byla pečená, vařená a teď tam v podstatě docházím na všechny testy :slight_smile: nedám na ně dopustit!
4. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jo a je to první mimčo :slight_smile:
4. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já mám pohyby už docela dlouho, jak je to druhé mimčo, prostě vím, co cítit. Ale musí být absolutní klid. Např. noc...
4. led 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já cítím, že se tam něco děje, ale nic určitého, ale včera jsem měla takový pocit, jak kdyby se do břicha opřel zádama na chviličku... :grinning:
4. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Jo, jo... Vánoce... To je asi to nejhorší období, které těhotné může potkat. Každý se snaží mít 24. byt načančaný, napečeno, navařeno, koupeno, nabaleno a potom nejjvíce trpí ten bobíšek uvnitř... :frowning2: Tak zítra musíš dát hned vědět, jak jsi dopadla... :slight_smile: Já prožívám vždy týden před kontrolou hrozný stres, jestli je vše o.k. Asi až mimi ucítím, což podle paní doktorky bude brzo, tak budu už o něco klidnější...

Co se týká té holčičky, tak moje sestra má 2 kluky a hrozně by si přála ještě holčičku, ale nějak jim to nejde. Tak z její strany je MEGARADOST, naši mají taky radost z holčičky, a od manžela strana je na tom taky stejně... Takže jediná, kdo si přál nejvíce chlapečka jsem byla nakonec jenom já :grinning: Ale už se začínám trošku přepínat, sice mi to trošku trvá, ale třeba už mu neříkám "Tadeášku", ale "Tadeáško" :grinning:
4. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji v Novém roce vše jen to nejlepší, hlavně pohodové těhotenství a bezproblémový porod :slight_smile:
4. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak teď jsi rozbulela i mě :grinning:. Tak to mám radost, že Ti to tak vyšlo, když už to bylo neplánovaně :grinning:. Je asi pravda, že se na holčičce více vyřádíš než na chlapečkovi a je také mazlivější :wink:. A už máš vybrané jména pro holčičku??? :slight_smile:
4. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jsem si nevšimla, že jsi mi posílala 2 zprávy.. :slight_smile:. Já jsem z Ostravy. Ale máš pravdu, že změna HA udělá hodně. Já osobně jsem jednou HA změnila a celou mě to tak rozhodilo, že jsem šla za doktorkou, ať mi předepíše zpět mojí původní HA. A dle mého názoru je každá rozdílnou ochranu. Ale jestli jste uvažovali o mimču, tak buď ráda, že to tak vyšlo!!!! A jestli ještě příjde ta vysněná holčička, tak to už musíš mít radost úplně největší :grinning:
4. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacinka Moc děkuji, Tobě přeji totéž a k Tvému přání ještě přidám zdraví, zdraví, zdraví :slight_smile:
4. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jj, asi mušíš mít praxi :grinning: A ve kterém týdnu jsi to začala cítit tentokrát? :wink:
4. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Kurňa a já pořád nic... Asi budu muset počkat do toho 20. týdne :grinning:
4. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já měla pořádný jeden jediný :grinning: ale už by to taky mohlo začít, jsem z toho krapet nervozní, přesně před těma kontrolama. vždycky vyděšeně koukám na ten monitor při utz, co řekne doktorka, rychle hledám tlukoucí srdíčko a když řekne, krásně rosteme, tak si oddychnu...
4. led 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 No jo máme jméno na tom jsme se schodli všichni Natálka jen u kluka byl problém manžel chtěl Daniela :frowning2: a já Matěje tak jsem ráda,že je to holčička :slight_smile: :slight_smile: ....já pohyby taky ještě necítím a to čekám 3 mimčo někdy se mi zdá,že jo a pak je z toho vzduch :wink: ...,ale už se moc těším až ji ucítím bude to už takové osobnější..
4. led 2012 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp MUDr. Johanová znám ji ještě,když dělala v nemocnici je moc fajn.Osobně se známe z golfu.O Blumlové jsem slyšela také samou chválu tak to máš dobrý.Připadáš mi hodně mladá na to,že chodíš do Gennetu na testy myslela jsem,že to dělají jen starším maminám...Budeš rodit v liberecké porodnici??
4. led 2012 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Johanová mi dělala taky utz :slight_smile: no mladá...já jsem spíš měla trochu problémy ubec počít a proto ani moje doktorka neponechává nic náhodě, tak mi to sama nabídla chodit tam, abych byla klidnější :slight_smile:

rodit chci určitě v Jablonci a ty?
4. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, dlouho jsem tady nebyla a koukám, jak blázen, jak se tu vesele diskutuje. Už máme termín podle měření hlavičky na UTZ, tak už se s tíms snad moc hýbat nebude a 15. červen to jistí (18. června máme výročí svatby a manžel má svátek, tak jestli se trefíme, tak abychom si každý rok brali týden dovolenou na slavení). Mám na vás dotaz. Jsem teď tedy 16+5 a zhubla jsem 4 kila - ani přes Vánoce jsem nepřibrala. Doktor mi vyhrožuje kapačkama ( i přesto, že mám stejně ještě 15 kilo nadváhu). Jak jste na tom vy?
4. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já o Jablonci také uvažovala,ale prý se to v Liberci dost zlepšilo co odešli jistí doktoři tak ještě nevím.....Hlavně,že jsi počala a je vše OK to ti tedy držím pěstičky :slight_smile:!!!! já k mimču přišla jak slepej k houslím jak jsi si asi přečetla....
4. led 2012 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky jsem slyšela, že se to zlepšilo, ale já to nějak nechci ani pokoušet :grinning:
já celkově doktory nemusím, takže radši něco, kde to je skoro jisté :slight_smile:

moc děkuju a doufám, že bude vše až do konce v pořádku. Ono se nám to taky pomalu nakonec povedlo tak nějak, když jsme to přestali řešit, já změnila práci (resp. byla jsem doma) a najednou šup a bylo to, já už tomu ani nevěřila, MS jsem měla nepravidelně normálně, tak jsem si řekla, že už to je zase přes měsíc, tak než půjdu k doktorce, tak si udělám test, aby mě zase nesprdla, jako vždycky, že jsem si ho neudělala a ono 2 čárky :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Ahoj já mám kamarádku ve 20.týdnu a taky nepřibrala ani kg včera byla u doktora a řekl jí,že mimčo je velké jak má být tak to nemá prý řešit.Co doktor to názor záleží jak je na tom miminko....Mě se nechce ani na váhu po Vánocích cítím,že tam nějaké kg navíc určitě mám,ale já byla dost hubená než jsem otěhotněla takže něco jiného než u tebe.Hlavně se tím nestresuj :slight_smile: !!!
4. led 2012 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee já si myslím, že nadváha nenadváha, že to tělo něčím strádá- ono se často u takových lidí říká, že tělo v podstatě hladoví....hodně to bývalo v těch pořadech- jste to , co jíte- takže asi proto, aby tělo mělo dostatek všech potřebných živin..jinak netuším

a to tolik zvracíš?
4. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Nezvracím vůbec. Před otěhotněním jsem měla ten problém, že přibírala snad i po vodě. Napadlo mě, jestli mě to mimčo z něčeho tak trochu neléčí, srovnal se mi metabolismus a něco odbourávám. Nebo už fakt nevím...
4. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ahoj já u první dcerky shodila 6 kilo a první kilo jsem nabrala až v 19. týdnu, a teď jsem taky ještě nic nenabrala a to mám břicho jak něco :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ty vado tak to je taky zázrak jsi zdárný případ,že to chce občas změnu a dějí se věci :slight_smile: :slight_smile: ,bohužel znám pár holek ať dělají co dělají prostě jim to nejde....
Pro mě je ten Liberec lepší kvůli dceři,aby za mnou mohla sama a nebyla odkázaná na odvozu máme to 15min pěšky od baráku tak to ještě zvážím..
4. led 2012 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek