• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak za mnou naštěstí všichni můžou autem a navíc moje rodina není z lbc a do jbc do mají blíž :slight_smile: jen doufám, že mě vemou a nevymetou se mnou :grinning: nemám tu totiž trvalé bydliště a kdyby náááhodou byl nábuch, tak mě vzít nemusí a pošlou mě do Jilemnické
4. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem myslela, že mám ranní nevolnost a je to nějaká za***ná viróza. Dcerka mě ošetřuje, což je dojemné, hladí mě přinutila mě vzít si lízátko a nenechá se ode mě odtrhnout, jinak hrozně brečí, naštěstí ji teď odlákala mamka, tak jím suchou rýži a za chvilku jdu spát. Hrozná kombinace - mít hlad a ze všeho mít šoufl...
@andysek111 první pohyby ve třináctém, fakt, nekecám. Teď spíš míň, protože jak se tam všechno zvětšuje, vždycky se "vyrobí" plodové vody víc najednou, tak asi si tam jen tak šplouchá. Ale takové jemné ťukání se dá poznat, když je úplný klid.
@miribee jestli máš fakt nadváhu, můžeš být ráda, že se jí zbavíš. Jen hlídat vitamíny, minerály, zeleniny a tekutiny... Měla jsi předtím HA? To mohla být nadváha ze zbytečně zadržené vody, pak je v pořádku, že ztrácíš, aspoň nebudeš oteklá. Spíš se ho zeptej, jestli by nebylo dobré udělat nějaké testy na játra nebo slinivku, nebo od čeho by to mohlo pocházet, kdyby to byl problém.
Já osobně jsem minule zhubla 7kg z normální váhy, lezly mi kosti, pak se to na konci vyrovnalo na 7+ na konci, to jsem byla i trošku oteklá podle fotek. Dítě se mi narodilo zdravé a pěkně velké, ačkoliv jsem měla mnohem menší břicho, než maminy, co jsem potkávala v poradně. Teď mám asi 3+, ale kvůli kojení jsem pořád ještě dost hubená.
4. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To mně doktorka neřekne nikdy nic... Nejprve se jí zeptám ze začátku jestli je vše o.k. (ona odpoví, že zatím neví), potom se zeptám znova (odpoví stejně) a až na 3. pokus, když se jí zeptám, tak mi odpoví, že je vše v pořádku. Tak já to mám prvních 5 minut stejně jako ty... Koukám na monitor, tlak 150 a třepu se jak ratlík :grinning:
4. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak My chceme taky Natálku :slight_smile:, bylo sice vybráno tak nějak narychlo, ale myslím, že u toho jména zůstaneme. Jj, máš pravdu, už se taky těším, až něco ucítím, protože budu aspoň klidnější :slight_smile:
4. led 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jeje tak to je dobrý no každopádně se tam přihlaš já asi zůstanu u té liberecké,když o tom tak přemýšlím :unamused: a budu věřit,že dostanu dobrého porodníka :slight_smile: ....
4. led 2012 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Taky Natálku to je super :slight_smile: :slight_smile: !!!!Já už začínám být nervozní zítra si jdu pro ty výsledky,už aby bylo ráno!!!!!
4. led 2012 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Určitě bude vše o.k. Já se také pokaždé třesu jak ratlík :grinning:. Každopádně dej hned vědět :slight_smile:
4. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Díky moc jdu to zaspat a dám vědět hned jak dorazím :slight_smile: !!
4. led 2012 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám že červnovek je dost, a prý červnový děti jsou ty nejhodnější? To se máme, co? Já jsem nyní 15 tt a pohlaví se nám zatím neukázalo, jak u Vás, už víte co bude? A co nevolnosti? Já osobně neustále bojuji a pokud co 2 hodinky nečo nesním- vyvracím se :unamused: a to i uprostřed noci...,takže 4 kg nahoře :sweat_smile: Jinak má některá z Vás za sebou ryzik. těhotenství? Opakují se Vám potíže z předešlých těhu?
4. led 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jasně, budu zítra držet palečky. Tak dobrou :slight_smile:
4. led 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ahojík, tak co se týká pohlaví, tak my už asi víme. Včera nám paní doktorka říkala, že na kluka to nevypadá :grinning:. A co se týká nevolností, tak jsem neměla vůbec žádné. Nikdy jsem naštěstí neskončila u záchodové mísy :sunglasses: a ani náznaky nevolnosti jsem neměla... až mi to někdy připadalo dost divné :slight_smile: Ale podle toho co píšeš ty, tak to musí být docela masakr. Vůbec si to nedokážu představit, protože stále chodím do práce a pracuji s lidmi, tak bych musela pořád odbíhat... No ještě že tak! :slight_smile: A ty už pohlaví znáš? :slight_smile:
4. led 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Závidím :cry: Takové krásné těhu.., bez zvracení! Měla jsem to obdobné jak píšeš, když jsem čekala dcerušku ( takže bych tvé doktorce to děvče docela i věřila.. :wink: ), u syna jsem zvracela až do 7 měsíce. Co to bude zatím nevíme, budu doufat že příští navštěva nam to už odhali, ale jelikož zvracíme a trpíme- tipuji si hocha :sweat_smile: Jinak pracovat nemohu, jsem aerobik trenér, a jelikož jsem měla 2 uspěchané porody, musím pracovat na tom, at bobka co nejdýl donosím. Je fajn že jsi v práci mezi lidmi,lip to utíka... Máš jmého na děvčátko?? :sunglasses:
4. led 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já vždycky už při příchodu poznám, jakou má doktorka náladu, tak vím, jak dlouho čekat, než se můžu zeptat :grinning: :grinning: ale čím víc se to blíží, tím jsem nervoznější, to do úterý asi umřu

holky, já furt přemýšlím, jestli jít na tu marodku nebo ne.

rozhodla jsem se, že zítra jim to oznámím v práci a uvidím, jak se k tomu postaví, když nic, tak nic, ale třeba se najde i schůdná cesta a budu tu moct zůstat déle... :slight_smile:

@vak a ty jsi vždycky rodila tady v lbc?
5. led 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hurááááá mám to zasebou testy dopadly výborně na plodovku nebudu muset,tedy rozhodnutí je na mě doktor říkal,že kdybych byla jeho žena neposílal by mě tam :slight_smile: :slight_smile: .....Uf tak teď už si snad budu těhotenství vychutnávat naplno :grinning: :grinning: ...
5. led 2012 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vak Gratujuji!
5. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já rodila v Liberci první porod před 19.lety a rodil mě můj nynější úžasný gynekolog,bylo mi 20 strašný tele,když vidím teď mého syna nedovedu si představit,že by měl být za rok otcem :confounded:,ale tenkrát to tak bylo.Porod trval docela dlouho,ale nemám na to špatné vzpomínky žádné komplikace prostě mladé tělo to zvládlo,holku 5let na to ta byla celkem rychle,ale doktor nic moc nenastřihnul mě a já pak cítila,když mě zašívali :confounded: ,ale taky jinak bez komplikací.Víš jak to je dokud nejsou komplikace je vše ok......přemýšlím,že bych si nechala doporučit porodníka od té známé z Gennetu to je,že si ho zaplatíš a je pak na tel.k dispozici.Ten můj gynekolog se ve zlém rozešel z Libereckou porodnicí tak mě bohužel rodit nemůže nemá kde :frowning2: což je mi líto brala bych ho všema dseti....
5. led 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 SDíky moc koukám také 3 mimčo :slight_smile: taky už ti dělali testy?
5. led 2012 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a kolik si za něj tak platíš?
5. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další poradna za náma. Jsme v pořádku, jenom musím být poslušná a přestat mít chtít všechno špígl nígl...taková námaha hold mimísku nesvědší. Výsledky krve budou příští týden, ale volat bude doktorka jestli bude něco špatně když ne tak mi dá výsledky přečíst při příští poradně. Kdy nám řekne i pohlaví. :slight_smile:
5. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp To nevím zjistím a písnu :slight_smile:
5. led 2012 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi a ted vám ho ještě neřekla?

ty jo, vy se máte, už ji máte všichni za sebou...:frowning2:
5. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp nemáme, já čekám na výsledky, pohlaví mi doktor nechce říct dřív, než v 21. týdnu (že by se prý mohl netrefit), je to bezvadnej doktor, ale v tuhle chvíli bych byla radši, kdyby to risknul :grinning: Už se nemůžu dočkat. Naše mamka měla tři holky, takže už měsíc zapíjí s kamarádkou Kačenku, tak bych jí docela (i ráda) vytřela zrak, že to bude kluk :sunglasses:
5. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se pridavam:slight_smile: Mam termin 9.6.2012......
V pondeli jdu k doktorovi na kontrolu,plus mi budou brat krev na ty tripple testy..tak snad vse dobre dopadne....uz jsme jednou genetiku delali v 11.tydnu a vse dopadlo dobre tak snad i tentokrat..... V pondeli az pujdu k doktorovi tak se zeptam jestli uz nahodou nevidi jestli to bude holcicka nebo chlapecek...nekde jsem cetla ze od 16.tydne kdyz je dobre natocene miminko tak pry to rict muzou...tak jsem zvedava:slight_smile:
Jinak ranni nevolnosti mam:frowning2: a trvaji porad...hruza....mam asi tak 1kg na hore jestli vubec..... snad to brzo prejde.....
5. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka ježííš, s tím zvracením tě lituju, to je nepříjemný. Mně je sice špatně po každém jídle, ale nezvracím... V pondělí držím palce :wink:
5. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jojo, mimišek už třetí, nemužu se dočkat, měl by být blond... ,což je fajn, protože mam doma 2 snědé, tmavé dítka a ani jedno po mne :frowning2: vždy zvítězily geny exmanželovy.. :sweat_smile: Na testík jsem pozvaná až na 10.1 2012- doktor má nějaký skluz :confounded:
5. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp mimísek je asi stydlín a prostě nechtěl ukázat jestli je princ nebo princezna, ale já jsem nejšťastnější že je v pořádku miláček náš malinkej. Dnešní kontrola mě opravdu uklidnila po stresu v práci a nekonečné úklidové práci doma jsem ráda, že jsem ničím naší prdelce neublížila. :wink: Ráda si počkám do 20. týdne kdy se snad ukáže v celé své kráse :wink:
5. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No tak to se ti nedivím :slight_smile: ..jsi teprve v 15.týdnu já byla na odběrech v 17.týdnu a teď teprve výsledky tak to máš akorát :slight_smile: ...držím pěstičky!!!!
5. led 2012 v 16:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kterému mimišku se v bříšku líbí horká sprcha? Vypadá to na budoucí plaváčky? :grinning: Pohyby jsou sice ještě slaboučké a jen občas (cca ob den ), ale ta sprchá dělá fakt divy. :slight_smile:
5. led 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No tak to já ještě nic:((...čekám každý den i ve vaně už se válím a stále nic necítím a tak se na to těším!!!
5. led 2012 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak \To příjde každou chvíli!!! A pak už nedá pokoj :wink: U mne zhruba týden, a jen náhodně, nejčastěji po večerech, nebo když to bříško nejak skřípnu při čapnuti a pod. Ale neejhezčí je stejně když už jde tu radost z pohybu sdílet pospolu s partnerem... :dizzy_face:
5. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek