• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak koupeš se uplně normálně stejně jako dřív? myslím tím teda teplotu vody :grinning: protože já jsem si včera dávala vanu a snažila jsem se dodržet teplotu do 36° a já jsem prostě na teplejší, mě v tom byla zima :grinning:
6. led 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi já třeba osobně jsem na tom utz před měsícem nic neviděla a doktorka tak suveréně, že je to asi pindík :grinning: tak uvidíme v úterý, už to chci mít za sebou a vědět, že je vše ok, jinak nevim....
6. led 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidi, začalo to včera, po 15 týdnech těhulkováni co mi poprvé není zle, na lačno, ani po jídle ani z pachů !!! Nejsem nucela co par minut pojídat, a pak to rozdýchávat.. :confounded: Taky náhle nemam pomyšlení na sladké, mléčné, ani masité. ( z čehož se fajně kynulo :frowning2: ) : Konečně si jde to bříškováni užívat :dizzy_face: Přeji všem neštastným to štěstí, opravdu to může přijít ze dne na den, a nevolnost fuč !!! :slight_smile:
6. led 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 tak to gratuluji...sama jsem nevolnost moc nezažila takže obdivuji každého kdo to zvládl :wink:
6. led 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Jééé to máš stejný problém jako já,miluju horkou vodu a dělám to tak,že se snažím vystrkovat břicho,abych ho neměla ponořené.Když jsem byla na lyžích a potřebovala se prohřát tak to jinak nešlo :grinning: :grinning: ...no a když si vzpomenu na mé první těhotenství tak jsem nic takového neřešila a ani nevěděla,že nesmím mít teplou vodu ,kluk má 18 a nemám pocit,že by mu to uškodilo :slight_smile: ....
6. led 2012 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Máš pravdu,že mě ten stav na zvracení taky opustil někde kole 15.týdne možná dřív,ale na sladké mám chuť pořád :confounded: :confounded: to mě bohužel nějak neopouští ještě,že chodím do práce tam se to dá celkem ukočírovat už mám 4kg nahoře a to si myslím,že jen 3 jsem nabrala na Vánoce :frowning2: ...
6. led 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Ahojík, tak teď jsi mě docela zaskočila, protože já jsem někde četla, že v každém případě se nemáme sprchovat horkou vodou, že vyšší teplota by mohla uškodit.. :frowning2: Tak já se sprchuji raději v takové vlažnější, i když horkou vodu přímo miluji :slight_smile:
6. led 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Jé tak to jsme na tom obdobně- s těmi 4 kg nahoře, chutě máš jako u děvčátka :dizzy_face: Co myslíš, o kolik to ještě dáme nahoru ? Jinak máš krásné jméno na holčičku. Já dnes snídala smaženku a kyselé zelí- takže si pohlavím začínam být na 99,9% jistá i bez UZV. :angry:
6. led 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 Ahoj, samosebou máš pravdu... :wink: ! Uznala jsem že je pro mne a mimi větší ryziko přehřáti horkou koupelí než sprchou a tak tu neprovozuji , není mi to příjeme, špatně se mi dýchá atd. Zatím co ve sprše se natáčím podle potřeby, nahřívám a uvolnuji horkou vodou nastřídačku zádové svaly, stehna a občas i bříško, ale s prokládánim jiných partii. Je to otázka páru minut- koupel máš delší..
6. led 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já to s tím pohlavím podle jídla..mno nevím nevím. já dřív milovala sladké, ale teď, když si ho dám, tak o 70% míň, než dřív a hlavně cítím, že se to malému ubec nelíbí. v podstatě jediné, po čem mám klid, je maso :grinning: je prostě po tatínkovi

a s těma kilama nahoře- já teda nevím, kolik mám po vánocích, ale taky bych to viděla na o dost vyšší číslo, než před měsícem, nešetřila jsem se :grinning: a zatím mam tak kolem 3
6. led 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jee to Vam zavidim..i kdyz nechci to zakriknout ale dneska se mi poprve neudelalo zle:slight_smile: Tak ze by....a jak jste na tom s briskem?? mate uz videt?? Ja porad nic:frowning2: az si rikam jestli to je normalni.....Vahu nemam..ted v pondeli jdu k doktorovi tak me zvazi ale muj odhad tak 1kg nahore:frowning2: a to jestli vubec.....achjo,snad bude vse v poradku...
6. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No tak u obou jsem nabrala 12kg,ale to mi bylo 20 a 25let :slight_smile: ,bojím se že po třicítce je to horší :frowning2: ...každopádně jsem si řekla,že si dám sladké tak jednou týdně za odměnu o Vánocích to bylo tak třikrát denně HRŮZA :frowning2: ....chtěla bych se vejít tak maximálně do 15kg víc ani náhodou!!!!!Napadl sníh konečně bych mohla začít chodit na běžky a trochu se hýbat vím,že jsem troch zlenivěla jen co mi řekl doktor,že čekám mimčo tak jako když utne nechtělo se mi vůbec nic a to do té doby byl sport součástí mého života :grinning: :grinning:,věřím ale že si tělo řekne co potřebuje,takže to tak nehrotím.
S těma chutěma to nemám moc stejné u kluka mi nechutnalo kuře a teď ho taky moc nemusím u holčičky jsem byla strašně unavená spala jsem i 12.hodin denně jeden čas,ale teď mi stačí těch7.hodin spánku.Nevěřila jsem,že bude v obálce napsaná holčička už jen z tohoto důvodu,doufám že tam toho pindíka nepřehlédla :grinning: ..s tím sladkým si myslím,že ho doháním páč jsem si ho odepírala kvůli postavě vždy je to takové psycho kulatím se i tak tak si ho dám :grinning: :grinning: ..
6. led 2012 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka Netrap se tím známá je ve 20.týdnu a taky nic nepřibrala a mimčo je v pořádku to vám holky celkem závidím neboj to příjde,někdo přibere třeba jen 8kg.Hlavně ať máš dostatek vitamínů....
6. led 2012 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak moje známá přibrala 8 kg, přitom měla oooobrovský pupík a vojtíšek měl 4,5 kg při porodu
6. led 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Myslím že i když jsi tkzv. zpohodlněla ( jako že já naprosto ) že bys víc přibrat než minule ani neměla, když ses pěkně naučila hlídat se s dobrotama. :wink: a tělo už máš zaběhané ve stabil. váze.. Já vždy naberu na začátku cca 5 kg a ve druhém a třetim trim. se mi váha už nebýbe nebo dokonce i spadne. Mimi si pěkně bere ze mne a roste, z rukou, zadečku a nohou, a nakonec po porodu jsem jak z koncentráku s vpadlým bříškem :sweat_smile: . Postupně stracím chut k jídlu- krom ovoce, a taky ten tlak na žaludek mi postupně ubírá na porcích.... A ještě mi prozrad jaké máš u toho třetího bříško??? Je větší než u předešlých, jak se všude uvádí ??? Ve 12 tt se mi začlo tlačit ven a ted mám už fakt velké- čistě těhulkovské. Říkám si, že bud je to tím.., že je to třetí těhu, anebo jak se s doktorem obáváme , že mimi bude velké po manželovi- má 1,9 m a narodil se s váhou přes 5 kg . Mám malinkou pánev nebyla jsem schopná v ní donosit 2 kg dítko, takže mame docela strach. Ale bříško je fakt pěkné. :grinning:
6. led 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka Nebud smutná, sice si na bříško třeba víc počkáš, ale bude pak pěkné, nepopraskané. Nefujíš a pohodlně se ohneš i vyspíš. Možná to i manžel ocení že jsi rozkošná těhulka. Pak na tobě všichni nechají oči. Dívej- když jsem se na 5 dní v létě vytratila porodit, vubec nikdo nevěděl že jsem těhotná- ani jeden ze seusedu, a to bylo léto- žádné bundy ! A v porodnici jsem předběhla veškeré vorvaně sténajíci nad bolestmi se zady a s vpadlým bříškem a malou hroudičku u stydké spony si odkráčela porodit- na 2 zatlačení. Ani nelze popsat jak se na mě dívali- mysleli jsi že tam ležím v počátcích na udržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jééééééééééééééééééééé už jsme v 16 tt !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, víte už nějaká co to bude? Mě to řekla doktorka včera a nevím, jak moc tomu věřit
6. led 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 dekuju :slight_smile: uz sem se zacinala bat...i mamka mi rikala ze to je v poradku,ze i ona mela s nama malinke brisko,az ke konci v 8-9mesici se ji vice zvetsilo..tak jsem asi po ni :grinning: no je pravda ze moje oblibena poloha je na brise:slight_smile:) tak zatim si to uzivam..i kdyz obcas citim ze me to tlaci:slight_smile:)) tak se prevratim radsi na zada.....Jinak ja dnes taky 16tt :slight_smile:)
6. led 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pejullka Ja jdu v pondeli...a cetla jsem ze nekdy uz to reknou...tak se schvalne taky zeptam :wink:
6. led 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka tak dej vědět jak si dopadla
6. led 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karollinka Gratujuji k 16 tt :wink: Možná to spaní na bříšku zvladneš až do začátku 6 měsíce :sweat_smile: teda s nožkou pokrčenou vbok.. U mne to šlo. :grinning:
6. led 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, vy už cítíte pohyby? Já teda pořád nic, někde jsem četla, že nejběžnější jsou první pohyby ve 20. týdnu, tak jsem byla pořád klidná, ale jak to tu čtu.... :confused:
6. led 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee U prvorodiček Ano... S těhotenství se hranice snižuje- ale taky nemusí 1 těhu v 18 tt 2 těhu v 17 tt 3 těhu po 14 tt :wink:
6. led 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 teda hranice...
6. led 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jestli můžu, tak se přidám. Byla jsem tu někdy na začátku, ale bylo to tady mrtvé a pak jsem nějak nestíhala, byla v nemocnici a nebyl čas. Jsem v 16tt, na neschopence, protože jsem krvácela a doktorka se bála potratu, proto taky ta nemonice, ale teď už je vše snad ok :slight_smile: Jo a bude to naše první dítko :slight_smile:
6. led 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Ahoj, já jsem na tom úplně stejně jako ty. Nejsem taky žádný drobek a od začátku těhu mám teď 3 kila dole. Doktorka se u toho teda trošku zarazila, ale řekla jsem jí, že jím, jen prostě ne tolik. Ani nezvracím. Nejhorší je ráno, to do sebe tak nejdřív v 10 nasoukám jogurt a pak až někdy oběd, to už bývá v poho. Ale dřív jsem byla fakt žravec a to teď úplně vymizelo, prostě mi příjde, že teď mám svojí míru, kolik čeho sníst, tak uvidíme, co bude dál následovat :sweat_smile:
6. led 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorka na UTZ mi řekla, že cca do 20 týdne mají mimča nějaký hrbolek a z toho, že se teprve vyvíjí pohlaví.. takže všechny ze začátku vypadají jako kluk. Já chci holčičku, tak uvidíme.
Holky a chci se zeptat, jak cítíte ty pohyby? Mě v břichu mimi občas dloubne, ale to asi pohyb není, ne?
6. led 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj taky něco přidám jsem po 3 těhule a začínám 18 tt a pohyby zatím nic tak budte v klidu nepřibrala sem eště nic je mi furt zle zvracela sem i 10x denně ,ale už nebliju naštěstí asi týden .Zaludek mám na vodě a nemám na nic chut Měla sem to tak u 2 a byla to holka tak sem zvědavá jestli je tam zas .U 1 mi nebylo nic a byl tam kluk.Uvidíme v uterý,to jdu na ultrazvuk :slight_smile:
6. led 2012 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Já to cítím jako něžný protitlak proti stěně břišní, nebo jako takové žvrtnutí se v děloze ( žblunkáni ) při leženi..
6. led 2012 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek