• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 Tak nevím, jestli to moje dloubání jsou zrovna pohyby.. Jako prvotěhule jsem opravdu velký laik, vše je pro mě nové :sweat_smile:
7. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane když Ti to začne přidávat na idtenzitě a častnosti- je to ono .. :slight_smile:
7. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to právě nevím, cítila jsem to naposledy, tak před týdnem a předtím jsem mezi tím taky měla pauzy. Nemůže to být spíš děloha, jak roste?
7. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ještě dotaz, od kdy nosíte nebo budete nosit těhu kalhoty? Já o nich už dost přemýšlím, protože i když jsem zhubla, tak mi bříško vyrostlo a jediné kalhoty, které mi jsou pohodlné a které netlačí na pupík jsou nizoučké bokovky, ale zase mi občas táhne na záda. Naštěstí, jak jsem doma, tak do nich moc nemusím.. a ještě v jakých obchodech těhu oblečení kupujete?
7. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Může, a taky nemusí..:slight_smile: Děloha většinou reaguje na podněty podráždění zevnitř / zvenčí. Nejlepší bude počkat, a pak tě to bude už jen těšit, pravidelně a tak že to fakt nepřehlédneš :grinning: .
7. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Sehnali jsme v H§M - ku supr černé se zvýšeným pasem a mají těhu věcičky už od velikosti 34 ! Nosím je od 14 tt, brzo ale fakt už bylo třeba :sweat_smile:
7. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Fakt, tak to docela brzo, tak to je dobře, že si nebudu připadat divně. Švagrová neměla těhu věci snad celé těhotenství, ale jak mi roste to břicho, tak to nechápu. Jak mě začnou tlačit kalhoty, tak mi je vyloženě blbě. Super, tak snad se do H§M brzy dostanu. Mám v půlce ledna státnice, tak taky potřebuju i nějaké černé kalhoty :slight_smile:
7. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 tý jo, teď ti koukám do profilu a tobě je 26 let a už čekáš 3 dítě, to teda klobouk dolů! :slight_smile:
7. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Upřímě řečeno, i pro mne jsou to moje první těhu kalhoty :grinning: Při prvních 2 těhu jsem je taky nepotřebovala- stačilo z gatat povytahovat pásky a až do porodu jsem se vešla :grinning: To třetí těhu je nějaké jiné.. :fearful: Ale pokud ti je až zle při oblečení se , nebo v sedě v klasic. kalhotách- je na čase něco pořídit ! :wink:
7. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Mno jo, jsem fofřík ve všem. Netoužila jsem po dlooouhém dětství.. :zipper_mouth: Kolik je Tobě?
7. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Jj, je mi to fakt nepříjemné. Mě bude v červnu 28, a to kdybych k tomu těhu nepřišla, jak slepej k houslím, tak se snad nikdy nerozhodnu, jestli do toho jít nebo ne :grinning: Bylo to pro mě hrozný dilema, kdy je ten správný okamžik :confused:
7. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jak uz jsem psala jsem pribrala max 1kg jestli vubec...ale tehu kalhoty take z H&M mam uz od vanoc:slight_smile:) Nemam zadne brisko,ale moje vsechny jeany mam fak hodne slim,takze me i kdyz to nechapu me zacli tlacit v podbrisku,hlavne kdyz sem si sedla....a jak rika Marki tak maji vsechny velikosti a co jsem koukala tak asi nejhezci co jsem zatim nasla:slight_smile: Me ani tak neslo o velikost pres nohy,zadek atd ale proste to zapinani v podbrisku me tlacilo:slight_smile: Takze uz je mam:slight_smile:)
7. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky já nosím těhu kalhoty tak 3 týdny taky sem ze začátku zhubla a nic sem teda zatím nepřibrala ,ale to břicho mi už i vadí,dnes mi to dělalo poprvé problémy u stolu jak sme obědvali ,sem se musela i odsunout :grinning:
7. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Mě to řekla doktorka na 16.týdnu teď k ní půjdu na 19 tak uvidím zda mi potvrdí holčičku,ale prý se ještě nikdy nespletla a bylo to vidět dobře :slight_smile: :slight_smile: ...jo a bylo to tak na 90%.Ve středu podám hlášení!!!
7. led 2012 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Buď v klidu já jsem v 18.týdnu čekám 3 mimčo a pohyby taky zatím žádné,ale ve čtvrtek jsem u doktora slyšela srdíčko tak jsem v klidu.... těším se na ně jako blázen :grinning: :grinning: !!!!!
7. led 2012 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já mám bříško zdá se mi docele velké,už dopnu jen jedny kalhoty a ty mi byly docela volný navíc jsou to bokovky.....příjde mi že roste rychleji než v předešlém těhu a nebo si to nepamatuji to víš 13let je fakt dávno :grinning: :grinning: ....takového 5kg macka bych ti moc nepřála připadáš mi droboučká,aby jsi ho vytlačila pokud bude po manželovi :slight_smile: ..moje děti vážily úplně stejně 3,6kg a 53cm mám stále stejného manžela tak doufám,že víc vážit nebudou i tak to stačilo :slight_smile: ..
7. led 2012 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak ok:slight_smile: jsem zvědavá, já jdu až 23.
7. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ahoj, já nosím těhu kalhoty snad už od 8. týdne - hrozně mi vadili zapnuté knoflíky - jak jsem sedla do auta, tak jsem se mohla zbláznit. Koupila jsem je v next - u, u nás je jejich malý outlet, stály asi 400 a jsem s nima fakt spokojená. Jsou to džíny bez zapínání - v pase vysoká guma, přetažená příjemnou látkou. Na léto mám takový slaboučký něco ještě od tchýně. Tak doufám, že mi dvoje budou stačit - stejně na léto plánuju zahradu a šaty nebo dlouhý košile :slight_smile:
7. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ahoj, tak nakonec jsi ráda, že to přišlo, né? Do mimi se zamiluješ ještě dřív než se Ti narodí - už během těhotenství, bez toho že bys ho ještě viděla.. :wink: Máš na to celých 9 měsícu a pak emotivní porod :wink: Je to užasné.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To bylo vtipné .. ( to s tím manželem :grinning: ) Asi fakt roste rychlejí - ale zároven se obávám- jak moc se mu potom bude chtít do původního stavu :fearful: Nyní když jdu s pupíkem a každý hledí a hladí si jej- tak se až stydím říct, že se jedná teprve o 4. měsíc. Všichni si zvykli , že mi bříško lezlo vždy až pár dní před porodem, a ted netuším s čím budu za těch 5. měsícu chodit.. :confounded: A to jím za půlku člověka- zelen. polévky, topinku, zel.salát, jablka , šunku , jsem celiak- takže mam výběr omezen a hodně piji. Ale roste fakt pupík- né špíček :confused:
8. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak no já taky čekám 3 dítě ,tak sem v klidu .Jen dnes mám nějakou depku to bude asi tím počasím nebo co.Není mi vubec dobře je mi pořád na zvracení nemám na nic chut a to sem si myslela ,že když už týden nebliju tak to bude v pohodě.Včera sem se měřila a za 3 dny mě vyskočilo břicho o 3 cm špatně se mi dýchá,sem strašně zadýchaná furt ... :frowning2:
8. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já jsem si těhukalhoty nakonec šila v prvním těhu, protože u nás neměli moji velikost a jediný výlet do Prahy taky skončil neúspěchem. (snížila jsem pas vepředu a našila na to pruh z trika + tunýlek na gumičku) Dlouhá trička mají ve streetové módě, už jich pár mám díky manželovi, co rád chodí v barevném, a mají třeba o deset-patnáct cm víc na dýlku než normální. Můj nakupuje na www.snowboard-online.cz
8. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno je prý v pořádku, ale já už třetí den chytám křeče do podbříšku. Vždycky v pravo nebo v levo mě tak píchne, když se otáčím v postýlce. Co je tohle zase za těhotenské manýry :-/
8. led 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi vazy, vazy a zase vazy :wink:
8. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Tak ty vazy, vazy a vazy jsou pěkné svinstvo, Mám s tím co píšeš problémy už od silvestra, při zvedáni se, nebo zívání mě v boku nebo kolem pupku, ták bodne jako když dostaneš ránu el. proudem až vykřiknu :astonished: V utery jdu k lékaři takže se budu ptát- břísní svalíky mam posylované a pevné tak jestli to tak bolí právě proto...? Nebo jestli se mi zase neuděla kýla jako v druhém těhu ..? :angry:
8. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ty depky máme asi všechny v našem stavu a fakt je že tohle počasí ti moc nálady nepřidá :frowning2: :frowning2: ...v kolikátém jsi týdnu??Měla jsem období,kdy se mi taky špatně dýchalo teď už je to lepší...skolila mě teď pěkná viroza od pátku,včera jse myslela že vykašlu plíce :angry: hrůza,když si nemůžeš nic vzít myslím léky tak se léčím medem a skořicí dnes je to lepší a zítra zase do práce :frowning2: ...
Jinak já jsem při chuti stále v žádném těhu mi nebylo zle to ti teda nezávidím,blbě mi bývalo maximálně po chlastu a to jsem se vždy těšila až mě opice opustí nedovedu si představit,že by mi tak bylo celé těhu :angry: :angry: ....drž se držím pěstičky ať je líp :slight_smile: !!!!
8. led 2012 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jo jo já bych taky brala,kdyby vylezlo bříško už jen o kousíček teď mi příjde takové pěkné,ale bojím se že takovou rychlosí ho budu mít jak nafukovací balon taky mám strach jak pak bude vypadat :frowning2: :frowning2: ..koukala jsem na tvoje fotky a fakt jsi skoro žádné neměla to snad není ani možné :wink: ....
8. led 2012 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vak.no jsem v 18 tt tak jak ty .a špatně mi bylo fakt dost sem blila i 10x denně ,měla jsem to tak i u Elišky ,ale u Matěje nee tak sem zvědavá jestli je tam další baba ,no dovím se to snad v uterý už se těším
8. led 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já jsem taky po viróze, když ti teplota vyleze nad 38, můžeš srážet paralenem, takhle mi to doporučila gynekoložka.
8. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Díky moc za info já natěstí teplotu moc nemívám tak snad ani už nebudu mít je mi daleko líp než včera :slight_smile: :slight_smile: ...medík a skořice dělá zázraky!!!
8. led 2012 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek