• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim Je tak to jsem taky zvědavá,dej vědět :slight_smile: ..já jdu ve středu na 3D fotečku taky se moc těším :slight_smile: ..
8. led 2012 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky, vy jste toho nekecaly za víkend :grinning:

@vak už jdeš na 3D? a kam?

já se právě zrovna rozmýšlím, na kdy se objednat :slight_smile:

zítra jdu na kontrolu k doktorce a ráno mi tatínek říkal, že by chtěl jít se mnou, myslíte, že to doktorka povolí? ona mi dělá i klasické vyšetření- jako asi každou z vás a pak až dělá utz- tak jestli přítele zatím nechat čekat venku a pak ho zavolat bo jak to provést....:frowning2:
9. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jj, už jak jsem zjistila, že jsem těhu, všechny pochybnosti ze mě spadly a přišla jen a jen radost a těšení :grinning: ale jak jsem se rozhodovala, tak jsem byla jak blázen, pořád v hlavě otázky, jestli není moc brzy, jestli je přítel ten pravý apod. Přítel je zlatíčko, tak vůbec nechápu, proč jsem takhle stresovala :grinning:
9. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane hele, já mám přítele...mno...prostě vím, že zdaleka není ten pravý, ale v tu chvíli jsem ani vteřinu nepřemýšlela nad tím, že bych si ho nechala vzít, prostě jsem za miminko šťastná, ať to bude jak to bude, i kdybych byla sama! :slight_smile:
9. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Ahojík, já jdu vždy k sestřičce, ta mě poměří ze všech stran :grinning: , potom jdu k paní doktorce, té hned řeknu, že manžel by se taky rád podíval a ona mi řekne, že manžela až pak - nejprve se udělá vyšetření a na UTZ ho zavolá :grinning: Už tam byl se mnou dvakrát a příště jdeme na natáčení dvd, tak jde zase se mnou :grinning: Ale myslím, že když se zeptát sestřičky, jak se to dělá, tak Ti určitě řekne :slight_smile:
9. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já tam právě jdu už zítra, tak jestli ho mam vzít zrovna sebou bo jak :grinning: asi jo a uvidíme, když tak hold bude jenom sedět v čekárně...
9. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já jdu na Gennet k té známé mám v tomto výhodu normálně nevím jak to chodí,ale udělala bych to tak,že až Tě vyšetří řekni doktorovi,že chce manžel vidět ultrazvuk a neměl by to být problém :slight_smile: :slight_smile: ...teď koukám,že tu máš ještě jednu stejnou odpověď od andysek111 :slight_smile: ..
9. led 2012 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak uvidím, ale bylo to docela milý, když mi ráno říkal, že bych chtěl jít se mnou už teď. jinak jsme byli domluvení až na únor právě do gennetu :slight_smile:
@vak
9. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a je to tu ,dnes v obchodě jsem poprve cítila že mimi má sílu a hýbe se,žádné nejisté vrtění ,ale normální pohyby :slight_smile:
9. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dahane Protože jsi zodpovědná :wink: Týjo, my tohle těhu planovali rok napřed, pokud se okolnosti nebo názor nezmění- že počneme v září//říjen. Ale brali jsme se s tím že já už další dětí nechci a on že po ních taky netouží.., jenom že čím víc jsem jej milovala - tím víc jsem byla zvědavá jaké by bylo i jeho dítě ( a taky jsi všímam jak je manža něžný ke štěnátkum které ročně odrodíme a odkojíme) a tak jsem to navrhla,souhlasilm a domluvili jsme se na roční rozmyšlené.. A pak jsem najednou chytla paniku, že vlastně nevím jestli tím vším chci znova procházet, mít doma mimino a méně volnosti, byla jsme spokojená že ti mí jsou už odrostlejší, a najednou přectava že si ani nebudu mít čas zajezdit si na windsurfingu, zajít do posilovny, a místo toho řešit pleny... Musím říct že jsem si prošla všemi etapami- než jsme se do toho pustili s jistotou.. :sweat_smile:
9. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 no to je taky dobré :slight_smile: Já mimčo chtěla moc, ale hrozně mě přepadala nejistota..
@taknevim jé tak to ti moc závidím, už se taky těším na pohyby! :dizzy_face:
9. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včerejšem skončila moje nechuť k jídlu. Bohužel.. Teď už budu asi jen kynout a kynout a budu, jak valach :frowning2:
9. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane Tak at ti ted podstrojuji.. :slight_smile: Jedna z mála výhod :wink:
9. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rodila jste některá přirozeně i císařem? Poradte co je lepší?
9. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim 2x spotálně a neměnila bych- po týdnu jsem lítala plna energie po městě,po 14 dnech vedla sexuální život, mléko bylo do 4 hodin od porodu..
9. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 po 14 dnech sexuální život? není to dost brzo v šestinedělí?
9. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ano, ale i tak jsem ráda že jsem to vydržela alespon těch 14 dní. Mens mi přišli už 5t po porodu i za plného kojení a přikojováni miminek z inkubátorku :confounded: Takže se to asi všechno davalo nějak dřív do pořádku. Nástřihy jsem měla na 2x. Ale chut na sex byla už v porodnici....
9. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :confused: Ted jsi připadám jak zvrhlík.. Je fakt že jsem byla v okoli jediná, co hned fungovala- švagrová ani po roce a pul nemohla spat s manžou, pul roku používala kruh na sednutí- tak těžko hodnotit..
:zipper_mouth: :fearful:
9. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ne, to si určitě nepřipadej nějak špatně, já jsem spíš ráda, že čtu, že to jde :slight_smile: já se toho totiž trochu obávám :grinning: :grinning:
9. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla 2x porod přirozený a i když to bylo celkem rychlé prví teda 12 hodin po vyvolání a druhé 3 hodky po vyvolání tak sem se ted rozhodla že bud si nechám pichnout epidural nebo jdu na císaře . mimi jsem nechtěla už jen kvuli porodu a ted mě to čeká zas eště furt sem si nezvykla na myšlenku,že budu mít 3 dítě ,ale dnes jak sem cítila ty pohyby tak se ve mě něco asi změnilo a začla sem to brát jinak,ale ten porod to jaksi nemužu rozdýchat
9. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim to to bylo tak bolestivý?
9. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to se obáváme spolu ... :wink:
9. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já totiž zcela upřímně- nedokážu si představit, že bych i byť 6 týdnů a ne-li déle neměla chuť či nemohla :grinning: ale kdo ví, je to moje první mimčo, tak nemůžu soudit, co se mnou porod udělá
9. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako prase :grinning: ,odtekla mi voda a nic nebyla jsem otevřená ani na 1 cm měla jsem to tak u obou tak mi to museli vyvolat u prvního sem měla i kapačky a u druhého sme čekali 24 hodin jestli se to rozjede celá voda mi odtekla a furt nic tak mě to vyvolali bylo to sice za 3 hodiny ,ale o to větší bolesti sem myslela ,že aj umřu,no vše dobře dopadlo a nejlepší ,ale na tom je ten pocit jak z tebe mimi vyleze v momentě vše přestane bolet a jak ti dají to mimi tak to je nezapomenutelný zážitek
9. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim já u druhého porodu byla taky hned v pohodě,zašili mě hezky a rychle se to zhojilo a ani sem moc nekrvácela,připadalo mi to jak kdybych měla jen měsíčky
9. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky myslete na mě, ráno na tripl testíky a snad se nám ukáže pohlaví naší Vivien či Olivera, minule se mimčo stydělo ukázat ... :unamused: Doufám že podemnou nerupne ta skleněná váha.. :angry: :grinning:
9. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904
@evelp no já si to vůbec nepřestavuju.. vůbec nevím, co přináší nastřihnutí a jestli dole vůbec budu vypadat jako dřív :frowning2: :confounded:
9. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 taky se obávám váhy :grinning: :grinning:
9. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim hele a jak dlouho po tom se krvácí? To je pro mě taky novinka :frowning2:
9. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane právě, třeba mě to pak bude bolet, takhle jsem dost trpěla s manželem, protože ho přiroda poměrně dost obdarovala, tak jsme si ledacos nemohli dovolit....a mě to často i odrazovalo, neužívala jsem si to tak, jako teď a nechtěla bych to zažívat znovu, nehledě na to, že se i obávám přitele- ono je to moje paranoia, ale přítel mě na začátku vztahu dost podváděl a já mám zafixované, že když nebude sex, půjde jinam, i když mě on uklidňuje, že je to dávná minulost...
9. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek