• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
nikdo mi neřekl jak moc mám krvácet, nebo jak moc to má bolet.............. Nejhorší vzpomínky......... mám husí kůži po těle když si na to vzpomenu.... Za to v den revize když mi dali ten utrejch prášek, mi bylo fajn... jsem byla nějaká veselá, že jsem bavila i sestřičky na sále... :grinning: Týden po revizi jsem ještě krvácela a týden špinila.... Teď jen doufám, že se to naše mimčo teď udrží :fearful:
7. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babluska já tedy brečela jak želva, kór když jsem za plentou slyšela dvě co šly na potrat :angry:
7. říj 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc ...ja tomu taky porad nemuzu uverit :slight_smile: hlavne kdyz mi nic neni,jen ze pobolivaji prsa a brisko na ms....kazdy rano cekam,jestli mi bude spatne ,no jo prdlouska jsem :grinning: :grinning: tak preju hodne stesti ,at ti to dr brzo potvrdi a je vse v poradku :slight_smile: :wink:
7. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babluska to opravdu nemáš pěkné vzpomínky :frowning2: , není doktor jako doktor :angry: , to já měla na personál štěstí. A paradoxně jsem zažila i jednu úsměvnou historku, když mě vezli na sál. Já to obrečela, když jsem se to dozvěděla a pak až po pár dnech, když mi tepráve všechno došlo. Ale díky tomu, že mám doma už jednu princeznu, bylo všechno jednodušší :wink:
7. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám takový dotaz trochu mimo. Všimla jsem si, že pár Vás tady má dětičky kolem druhého roku, můžete mi někdo dát tip, jak zbavit dítě plín. Trošku s tím teď bojujeme, nebo tedy moc nebojujeme, protože malej mi odmítá si vůbec sednout na nočník, přes léto jsme zkoušeli čůrat na travičku apod., ale pokud to po něm vyloženě chci, tak nic neudělá. Tak jsem to úplně nechala být, ale jelikož nám budou za 3 neděle 2 roky, tak bych chtěla, aby aspoň občas něco udělal do nočníku. Do 1,5 roku to bylo v pohodě, krásně seděl, dokonce jsme měli i týden v kuse suchou plínu přes noc a přes odpolední spaní, ale najedou zásek a nic. Někdo mi říká, že děti nic neučili, a ty si samy od sebe začaly říkat, ale nevím, aby nás ve třech vůbec vzali do školky. :grinning:
7. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil pověz úsměvnou historku, ať se to tu odlehčí
@frami s tím neporadím, moje je ještě malá, pořád "pleníme" a v noci čůrá jak průtokáč. Taky bylo období, kdy chodila po spaní na nočník, nebo si párkrát řekla "bobo" dopředu, ale teď zas nic. Čekám na to druhé léto. Ještě jsem si teď objednala moc príma látkovky od Baby BeeHinds, které udrží to noční čůrání. Teď, když vím, že je někdo unosí po ní, tak mi není líto peněz.

Jsem teď s Leuškou sama doma, před chvílí usla u mě v posteli, držela mě za ruku a bylo to takové hezké uspávání, vzpomínala jsem, jaké byla malé miminko. (Ale tehdy bylo večerní uspávání hrozné, jak se setmělo, přišel na ni stesk, že není v bříšku či co a plakala třeba hodinu dvě a nic nepomáhalo, trvalo to dva měsíce, než nové zážitky zahnaly tyhle večerní splíny). Ale vzpomínky to třídí a pamatuju si jen to hezké. Jak jí po obličeji přelétávaly úsměvy ze spaní, máme takový vyfocený už z porodnice. První odpoledne doma, kdy mi přišla pomoct mamka a usnuly jsme na gauči všechny tři i s kočkou. Pak si Leuška prdla a kočka vystřelila metr do vzduchu :grinning: Jak si cucala celou pěst, jak se poprvé smála od ucha k uchu... Nostalgie.
7. říj 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino děkuju za rady. Asi jsem se nachala unést. Strašně moc bych si to přála, ale nechám tmu volný průběh. S manželem se snažíme velmi krátce, ale moc bychom si miminko přáli. Tak počkám do toho 16.10. a uvidím. Pak se pochlubím jak to dopadlo. :fearful:
7. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@likvicka jj určitě napiš,moc ti držím palečky,znám to jaké je to těšit se jestli to vyšlo,každopádně pokud jste teprve začali je potřeba vydržet,je to někdy boj ale i na poprvé to může vyjít :wink: :wink: :wink:
7. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami no možná se to někomu nebude líbit, ale já jsem naši malou naučila tak, že jsme plínku sundali a já ji dávala často na nočník a když se počůrala vedle, plácla jsem ji přes zadek, posadila na nočník a pořád dokola jí říkala, že se čůrá tam. Trvalo to asi 3 dny a pak si pěkně začala říkat. Ne že bych ju mlátila, jen jsem ju přes ten zadek pleskla. Mám 2 kamarádky a ty nechaly svoje děti, až si samy řeknou, ale já věděla, že u nás bych se toho nemusela dočkat. :wink:
8. říj 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila :slight_smile: když mě asistent vezl na operační sál na ten zákrok, tak jak jsme jeli po chodbě, potkala nás sestřička a říká mu "to vezeš tu holčičku?" a on na to že ne, že jsem ze ženskýho oddělení. Tak jsem se ho ptala, co to bylo a on, že za chvilu poveze 8 letou holčičku a že si mě paní spletla. Tak jsem se upřímně zasmála. O 20 let míň mi ještě nikdo nehádal :slight_smile:
8. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frami no malý bude mít teď 2,5 roku a bez plíny je až od letošního srpna..nechala jsem ho bez plíny, 3 dny ( magická trojka :wink: ) jsem ho převlíkala a prala jak blbá ( navíc bylo v srpnu hnusně a my byli na chatě bez pračky a navíc tam byla i zima ) a první den se vyčůral na záchod jednou, druhý den třeba dvakrát ( přesně si to nepamatuju ), třetí den to bylo třeba s jednou nehodou a od čtvrtého dne - zázrak, čurání bez nehody, vždy si řekl :dizzy_face: Samo, že občas byla nehoda, dneska už jen výjimečně, takže zkusit tu třídenní "zázračnou" kůru :slight_smile: S bobkem byl větší problém, ještě chvíli končil v trenkách, ale teď už se s bobkem nehoda nestane, to spíš s čuráním..Nočník nenáviděl, asi když jsem se v čase předběhla a zkoušela ho dávat předtím a on nechápal a dodnes když ho vidí, je nasr... :grinning: No takže chodí na wc, někdy si učurne ještě do trenek ( my totiž máme problém s tím, že já to na něm poznám že se mu chce, on to taky pozná, ale někdy prostě neřekne. a já když ho vidím jak přešlapuje, tak se ptám, chceš čurat a klidně mi řekne neee a za chvíli mamiii, maminkoooo, mamiii, co, chceš čurat? asi jo :grinning: :grinning: tož není to ještě dokonalé, ale jsme dál než jsem si před létem myslela ) Takže moje rada je 3 dny nechat bez plíny, chodit zkoušet posadit na wc ( nočník ), ptát se a zda nechce čurat, nevyčítat, když se počurá, ale vysvětlovat...no ale myslím, že má klidně i čas když nemá ještě dva roky
Na noc plínu ještě má, většinou ji nepočurá, ale když jsem ho nechala bez ní a počural se, tak plakal, cítil se asi blbě, že to nezvládl, takže mu ji dám a když je ráno nepočuraná, tak pochválím, že to zvládl..tož asi tak..
8. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se přidat,já jsem dnes 29DC a už 26DC jsem našla na testu //,ale zatím slaboučké,termín mi podle netu vychází na 16.6.,ale ted chci počkat na pořádné dálnice na testu a eventuelně v pondělí bych se objednala k dr.,jinak je to moje už 2.těhu, potratila jsem spontánně min,rok v 7tt.,takže ted doufám, že bude už konečně vše ok,jinak snažili jsme se s přítelem 4měsíce.....
8. říj 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frami my jsme pořád na plínách :confounded: Na nočník si ani nesedne. Takže to zatím nechávám osudu, buď si začne říka, nebo to budu řešit příští léto :wink: Takže neporadím :dizzy_face:
8. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahpj. U nas to s plinou bylo trochu jine. Ja jsem chtel zacit, kdyz Kristince jeste nebyly ani 2 roky ( ja vim, na nekoho asi dost pozde - teda urcite pro vsechny ) Jenze mala se nocniku bala i zachodu. Plakala, kdyz jsem se jenom o curani zminila. Tak si rikam, ze nema cenu dite stresovat. Pockala jsem dva mesice. Cetly jsme knizky o nocniku. Ale velky uspech melo dvd o holcicce, ktera curala na nocnik. Po schlednuti se Kristinka ptala, kde je nas nocnik. Rikam OK, vytahli jsme nocnik a bylo to. Plinu jsme vyhodili, koupili jsme kalhotky. Zadne stresy. Behem jednoho dne ji to doslo. Zadne pocuravani, zadne pripominani, jestli chce curat. Od zacatku si sama rekla. Na noc jeste chvili nosila plinu, ale ani jednou se nepocurala. Jsem byla na ni moc pysna.
Moje kamaradka ma o rok starsiho kluka a do dneska si sam nerekne a porad se pocurava. Zacala ho trenovat moc brzo. On plakal, branil se, trucoval. To dela do dnes. Kdyz se ho zepta, ze musi jit na zachod, alespon to zkusit, tak vzdycky rika, ze nechce. No a do 5ti minut je pocurany do kalhot. Myslim si, ze to dela schvalne. Parkrat jsem ho hlidala. Nikdy jsem se ho neptala, jestli chce curat. Vzdycky sel sam, kdyz potreboval. U nas se nikdy nepocural.
Jenom bych vsem chtela rict, ze kazde dite je jine. Musi proste byt ready. Myslim si, ze u nas se na to moc tlaci. Dite se na nocnik nuti moc brzy. Jsou to zbytecne stresy jak na dite, tak na maminku.
8. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirkson hehe pro nás by to nebylo opravdu pozdě neb jak jsem psala adam začal letos v srpnu, takže 2 roky a 4 měsíce...a souhlasím s tebou, že každé dítě je individuum a na každé platí jiný způsob, jiný čas a jiný přístup..ale každopádně já jsem ráda, že nám se to po dařilo celkem rychle, později, ale zase rychle.. :wink:
8. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita Kristince byly 2 roky a 2 mesice. S moji mamkou jsem se o tom pul roku hadala. Pry vsechny deti jsou uz davno bez pliny, Bydlim v USA a tady na to kaslou. Klidne dite beha s plenou do 4 let. A nikomu to nevadi. Ale to uz je extrem a hlavne ja jsem z toho na nervy a nemuzu to videt. . V celem okoli Kristinka byla jedina "tak brzy" bez pliny. Lidi mi neverili, ze ma na sobe jenom kalhotky
8. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já troch blbla, když to vypadalo že neotěhotním, dojde nám dovolená a bude muset do školky :confounded: To ale už nehrozí, takže ho nechám dozrát až na to dojde :wink:
8. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak jsem si ve čt dělala test a //... největší fór je na tom ten, že přesně před 2rokama jsem je tam našla také :D v út jdu k doktorovi, tak uvidíme co mi řekne :slight_smile:)
Akorát mám problém po 1těhu jsem hrozně zhubla :( Tak mam strach jak to moje tělo zvládne :slight_smile:)) Jinak jsem zmerčila, že tu jsou taky maminky co mají malé děti.. Nemáte strach jak to zvládnete? Já hroznej.. :sweat_smile: Ale Samik je moc hodnej, tak to snad bude ok :slight_smile:)
8. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc za rady. Já mám trochu nevýhodu, že okolo nás jsou většinou o malinko starší holčičky, a ty jsou do 2 let bez plín všechny, tak to člověka trochu ovlivní. Taky jsem na něj nechtěla tlačit, ale až mu budou 2, tak budu trošku přísnější a uvidím, kdyby se to mělo zhoršovat, tak mu dám ještě čas.
Jestli budu stíhat, toho se nebojím, pořád si myslím, že to nějak zvládnu, horší, že realita je většinou úplně jiná :grinning: A k tomu já zrovna dvakrát moc hodného chlapečka nemám, ale věřím tomu, že až se mimi narodí, tak malýmu už bude 2,5 roku, a zase bude o něco rozumnější. Ono to nějak dopadne.
8. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k Vám též přidávám, ale jen potichounku, aby vše bylo ok....prvně jsme otěhotněli na 2.cyklus po vysazení HA, ale v 6tt jsem o to přišla - neprospívající těhotenství :frowning2: , lékař řekl, že máme nechat projít jeden cyklus a zkoušet dál, tak se nám to na další pokus opět povedlo...nyní bych měla být v 5tt a v pondělí mám vlítnou k MuDr pro nějaké hormony, tak snad s to nyní povede...jinak podle výpočtů bych měla mít TP 13.6.2012 :wink:
8. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, možná se k Vám brzo přidám :confused: . Dneska úplně nečekaně jsme si udělal test a jsou tam // ale v červenci sjem měla cystu na vaječníku tak kdo ví jak to bude :wink: . poslední MS jsme měla 7.9.
8. říj 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 ahojky :dizzy_face: jejda,tak to gratuluju..mam radost!
8. říj 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa137 koukám, že zase spolu :grinning: Moc gratuluji. Bylo to plánované? Vím, že jsi mívala problémy
8. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 no vidíš sejdeme se i tady, možná :wink:

@aronek :grinning: No asi takhle, nedávali jsmebacha od porodu ale s tim že jsem nikdy neotěhotněla jen tak tak jsme to neřešili. Miminko jsme chtěli ale až o něco dýl. V červenci sjem byla kvůli císařům na UTZ dělohy a doktorka říkala že těhu by ještě mělo jít ale mam tam cystu na vaječníku tak snad praskla. i sjem si říkala že ěnkdy prý cysta dělá falešný těhu test, ale já ty // mam docela silný takže fakt žádný duch. jen jsme brala na úpravu MS utrogestan :wink:
8. říj 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa137 a jak ti vychází termín porodu?? :dizzy_face:
8. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek 13.6. lae to ěm nenechají. Tomík byl o měsíc dřív a max mě nechají do 38tt :wink:
8. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, vzpomněla jsem si, že jsem před týdnem dávala kufr oblečků na půdu, to nebylo na moc dlouho :grinning:

@petullek asi každá máme strach, jak to zvládnem. Ad váha, já minulé těhu šla sedm kilo pod normál, pak sedm nad normál, po porodu pět pod normál a kámošky mi říkaly, ať jím. Já na to, že jím. A jedna "ať žeru", ale na to jí z vysoka :wink: teď mi "anorektické" období skončilo, jsem zase na svém.
@frami do osmnácti plíny mít nebude :wink:
8. říj 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervena_vila já zase přibírala hodně a pořád. I sestra se divila, že ke konci všichni přestanou, nebo dokonce trochu shodí a já furt přibírala :angry:
8. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No tak to to máme asi dost podobné. Já v těhu +11 kg a pak po těhu -17 :confounded: hnus.. Vážím 50kg.. vypadám hrozně :/ No tak snad to nebude problém s druhým těhu :slight_smile:)
8. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nabízím už teď deset dvacet kilo a poho a myslím, že v těhotenství i něco přihodím :grinning:
8. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek