• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane u prvního sem snad týden a pak sem ještě týden asi špinila ,ale u 2 sem asi týden se vším všudy
9. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to není tak hrozný, nevím, proč jsem měla zafixované, že je to celých 6 týdnů- někdo mi to tenkrát tvrdil :grinning:
9. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no mi sme ted sex neměli asi 4 měsíce ,nebyla sem schopná jak sem blila a doufám,že muj nikde nebyl,teda jako jinde :grinning:
9. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci tě strašit , mě u prvního v Ostravě rodila nějaká studentka ( 16-ti letá ) a měla za zády porodní sestru. Ta Podala té mlade do ruky nůžky a dala pokyn- jenomže ta káča to provedla mimo kontrakci a špatně někde až do nohou. Zařvala jsem bolestí tak že manža říka že na to v životě nezapomene. Holce se roztřásly ruce a vzali ji nužky s naprosto znechuceným pohledem co to provedla- a hned na to mě museli nastříhnout znovu a správně- to se mi pak ani nechtělo hojit a zahojilo se to škaredě , muj gyndař zaplakal, když to viděl. U druhého porodu mi dělal nástřih výorný lékař- udělal to perfektně- bezbolestně během kontrakce a ještě mi na požádání vystřihnul tu starou špatně zhojenou jízvu a udělal jinou perfektní a :sweat_smile: nepoznatelnou..
9. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp nevím,ale myslím,že 6 týdnu se dává tělo dohromady a ne ,že se krvácí.Já to měla asi fakt v pohodě
9. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já necítila ani jedno nastřižení,byla jsem spíš překvapená ,že mě zašívají když mě nenastíhávali,teda jak sem si já myslela
9. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jo, to tak bude, ale měla jsem to s tím spojené :grinning:
9. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes taky konečně dostala chut na jídlo a ani mi už není vubec špatně,už se tu láduju,doted sem nic nepřibrala ,ale myslím,že to doženu :grinning:
9. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim no samozřejmě že nastřih bolet nemá. ale vysvětli to učence ... Jinak jsem se čistila max 7-10 dní
9. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 když sem rodila před 10 lety tak sem tam měla učence s doktorem a jak se čekalo na tu rodící kontrakci tak sem se začla smát všichni na mě čuměli jako co se děje,ale mě to přišlo směšné že ti 15 lidí čumí mezi nohy a čeká no dosmála sem se jak přišla kontrakce :grinning:
9. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, moje švagrová brala nějaký homeopatika a manžel jí před porodem masíroval hráz nebo jak se to jmenuje.. :sweat_smile: a ani jí u porodu nenastřihovali a měla bezproblémový porod a to je jak lunt.. jenže malá měla necelá 3 kila..
9. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jj- a ta vizita na porodním sále- kdy se pokoj naplní 15 klukama v bílem- o nic staršíma než muj brácha a kontrolují na kolik ses otevřela a pod. To je tak na trefení šlakem- myslím že jsem pak už byla hoodně otrnulá.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Jj, učitě ho vem s sebou... Aspoň vidíš, že má zájem a bude to pro něj určtě přínos!!!!! :wink:
9. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
letím něco dělat dokud Elča spí papa
9. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 já jsem z toho docela nervozní... :grinning: ale byla jsem se zeptat teď o pauze a sestřička řikala, ať ho vemu sebou :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Ahojík, já jsem dnes hledala v práci na zemi vizitku a lozila jsem tady po čtyřech, potom jsem si čapla, asi jsem mimčo nějak skřípla a taky jsem cítila první pohyb - spíše mi to připadalo, jak kdybych skřípla nějakou končetinu a miminku se to nelíbilo:grinning:. Takže si budeme psát do kalendáře obě stejné datum :grinning:. A ve kterém týdnu jsi?
9. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 nechce se mi dnes dělat tak sem zase tu ,no já sem 18tt
9. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také mam lehárko, ale večer mě čeká nemalé vaření- takže zbírám síly...
9. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 copak budeš vařit dobrého?
9. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já mám pocit, že za tenhle víkend cítím větší pnutí v břiše, vyloženě, jak kdyby se zádama opřel a taky poměrně často bublinky- vždycky čekám, jestli to bude vzduch a když nic nevyjde, tak si říkám zpětně, že to byl on :grinning: takže už to tak nějak taky rozpoznávám

a nejvíc ho cítím při nebo spíš po sexu- to ho vždycky s přítelem nahmatáme, jak je chudák nešťastnej někde schoulenej, ale o víkendu mi přišlo, jak když se staví na zadní, že toho má prostě plný kecky, tak jsme toho museli nechat...:grinning:
9. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim mno zampionovo porkovou polévku pro mne, dětem pangánie s bramborem, palačinky, topinky, a psum kostičky s těstovinami. Vařím vždy tak na 4-5 dní dopředu, takže očistit nejméně 5 kg brambor a podobně:cry: Ale pak mám klid a už jen přihřívám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 aha tak to já vařím tak aby nezbylo max.manželovi do práce nějak nemám ráda ohřívané jídla.Jaké máte psy: Děcka furt otravují že chhcou psa no na jaro asi koupíme
9. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Vařím na obrovských kamnech, a je to trochu pracnější, tak to řeším takto.. Navic mam celiakii a když nemohu žádné pečivo, musím si včechno sama navařit a upéct.. :unamused: Mám malou chovnou stanici Mallorských / španělských dog. Do ČR jsem odchovala nějakých 24 štěnátek, a další chystáme na příští jaro .. Je to muj koníček ..
9. led 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty vogo tu su fafani já bych se jich bála asi no na to kolik ti je klobouk dolu ,čekáš třetí dítě do toho nemoc a ještě psi.. :slight_smile:
9. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim když jsem se podruhé vdala, mamžel chtěl abych na sebe měla víc času a i nějaké koničky, tak mě v tom plně podpořil , a mame je. S něma se cítím bezpečněji, doma i na turách. :wink:
9. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jakého chcete pejska? Do bytu nebo baráček?
9. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Hafani jsou to úžasní! Máte je doma a nebo venku? Já jsem si před rokem vzala pejska z útulku, jelikož jsme se odstěhovali do vlastního domečku, tak jsme chtěli hlídače a chtěli jsme pomoct :grinning: To jsme si nasr... do bot.
9. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane :grinning: :grinning: :grinning: To jste šikovní :wink: :wink: :wink: já k těm mým přišla podobně, chtěli jsme hlídače a pomoct- a jelikož se někteří lidé střepávají problémových psu- mam je já- hlavně že problém byl v alkoholu pánička a ne v nich..! A taky v pevné ruce.. Mám je navenku, mají kotce vyteplené a hlídaji, když jsou štěnátka , mam je doma.
9. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj, já právě vím, že za to nemůže ona, ale zlozvyk utíkat přes 2 metry vysokou zeď prostě nějak nemůžeme odstranit :rolling_eyes:
9. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Co máš , mišeniko nebo čistokrevného? A hlídá? Je vděčný, pejsek? :sunglasses:
9. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek