• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane Jéje, tak to máš živo a veselo.. :slight_smile:
9. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 néé, sprskaninu asi pitbula a labradora. Ale je fakt vděčná, jen nesmíš odejít, to za 5 minut zdrhá za společností a někdy jí hrábne a zdrhne i když jsme doma. To mě vytáčí nejvíc :frowning2:
9. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je ryziko, nikdy nevíš čím si ten pejsek prošel. My už jsme se hodně zžili, oni by nás nevyměnili, my je taky ,jsou jak přísavky :unamused: Ale ti mišeniko mívají nejlepší povahy a nejmín zdrav. potíží.. To taky asi není moc malý pes, že? :wink:
9. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no u nás v rodině zase mame foxteriera takže to chcou i děti no já ,ale nechci mě by stačil jezefčík
9. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Ty jo to je super já stále nic :frowning2: ...
9. led 2012 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 my pejsky nemáme, ale bydlíme blízko útulku, takže čas od času nám přistane nějaký hafík na zahradě - je to přesně jak píšeš - jsou vděční. Naposled mě u dveří uvítali dva ovčáci, vypadali, jako kdyby byli moji, rovnou si mě olízali a nechali se podrbat... Před tím dvě štěňata míšená NO s rotvajlerem nebo jakou velkou "obludou", taky slaďouši, nechápu, jak je mohl někdo opustit. Dali jsme jim najíst a odvedli je do útulku. Nemám z toho výčitky, protože majitel to vede výborně, psi mají hodně prostoru a je tam čisto. Říkal, že štěňata budou do týdne v novém...
9. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, takže čekáme chlapečka, a jelikož jsem si jej přála, jsem štastná!!!!!!!!!!!! Usvětčujíci důkaz mám i na fotce :grinning: A 0,8 kg nahoře :angry:
10. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 veliká gratulace k chlapečkovi :slight_smile:

já jsem se dnes ráno vážila a mám 2 kg nahoře takže zatím jsi na tom líp :wink: Vím, že nabírání hmotnosti je normální, ale představa, že prcek váží něco kolem 150g a já přibrala 2 kila je hrůzná hlavně při pomyšlení jestli to tak půjde dál :confounded:
10. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásím a u nás to taky stále vypadá na pindíka :slight_smile: já mám nahoře kg přes Vánoce :grinning:, ale bylo to krásný, všechny kostičky krásně rostou a je to pěkný čipera, doktorka se tam kroutila, aby mi udělala pěknou fotku :slight_smile: ale všechny testy včetně tripplů jsou ok
10. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ráno marki gratuluju ke klučinovi já jdu dnes ve 3 budu mít výsledky na vývoj.vady a velký ultrazvuk ,tak jsem zvědavá jestli je tam ta baba jak si myslím.I když je mi to vlastně jedno ,ale tuším že je tam ta Aninka
10. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes sem se vážila a mám nahoře pul kila ,tak to de si myslím ,sme na tom všecky podobně,jenže já dost blila a ted už nebliju ,tak myslím ,že to poleze rychle nahoru :unamused:
10. led 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim já nezvracela ani jednou, ale zle mi bylo až až
10. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já i 10x denně večer sem nebyla schopná vylézt ani do ložnice ,celá sem se třepala až mě chtěl dr.hnát do nemocnice,ale já ho ukecala a pak to přešlo a už mi bylo jen špatně ,ale fakt dost
10. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evelp Gratuluju chlapeček je nádhernej a bude ještě krásnější až vykoukne na svět :slight_smile: To je super, že máš všechny testíky OK. Já už bych taky nejradši věděla výsledky, ale až příští týden budou triple. Ale to vydržíme. :wink:
Jak se líbil UTZ tatínkovi?
10. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vám všem tedy pěkně závidím jak "přibíráte nepřibíráte". Já jsem nezvracela (minulý týden poprvé). Ale i tak jsem nejdřív 2kg přibrala a potom jsem se asi začala odvodňovat a hned jsem ty dvě kila zase shodila. Přes Vánoce jsem myslela, že snad nepřiberu, ale přes silvestra jsem to kilo úspěšně dostala nahoru a byla jsem ráda a víc bych už nemusela, ale včerejší vážení mě úplně (a můžu říct, že upřímně) naštvalo. Nejím kdo ví jak hodně, snažím se jíst častěji denně v malích dávkách, ale asi je možné, že se začínám zase zavodňovat (i když končetiny oteklé nemám) protože si to přibírání jinak neumím vysvětlit. Doufám, že se to nějak "zarazí" a nebude to tímhle tempem pokračovat, protože přibírat co 14 dnů kilo bych opravdu nerada. :confounded:
10. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi děkuju :slight_smile: utz se mu líbil, říkal, že je to lepší, než foto :slight_smile:

s tím přibíráním- já na zaátku tak 4 nabrala, pak 2 a kousek dala dolu a teď už to zas leze zpět
10. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem nová, přeju všem pěkné rostoucí bříška a zdravé miminka :slight_smile: Já zatím moc nebřibírám, ale bříško už se trochu kulatí, já žádné nevolnosti neměla, ani chutě nemám, takže si to užívám :slight_smile: Já mám zatím 3 kg nahoře.. někdy dvě, podle toho kdy se vážím :slight_smile:)
10. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vcera jsem byla u doktora....to jestli to chlapecek nebo holcicka mi nerekl..pry nic nevidel...:slight_smile: ale ja slysela ze tendle doktor to nerad rika celkove:slight_smile: no neda se nic delat....pockam si na priste.
Prekvapilo me mi ani nechtel delat ultrazvuk,pry v tomto mezidobi neni potreba,ale ja chtela:slight_smile: takze a priplatek 200kc..fajn:slight_smile: Vse zatim je jak by melo byt,dneska jsem sla jeste na krev na genetiku podruhe. Ty prvni testy v 11tydnu vysli dobre...
Jinak s vahou mam stejne porad..nepribrala jsem ani deko,ale nastesti ani nezhubla:slight_smile: vykon...
A chtela jsem se zeptat uz jste nektera byla na tom 3D ultrazvuku? me rikal ze pry ideal mezi 20-25tydnem...?
10. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Děkují :slight_smile: Hele mě i těch 0,8 kg vytočilo, protože se mi zda že jsem na některých partyjích ubrala :unamused: :grinning: Navíc jak píšeš, děloha i s prckem 0,25 kg ! Ale to je jedno- hlavně když jsem viděla že porostl, včetně kostiček, bříška a pindíka :wink: Akorát na chvíli jsem se vyděsila- při sonu jen tak bezvladně ležel - většinou válí sudy a zahání se ručičkama, a ted nic. Ale pak jsem uviděla srdíčko a sklidnila jsem se.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prostě jenom spinkal. :wink:
10. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Gratuluji k testíkum i k chlapečkovi.. !!! :slight_smile: Uvažuješ už nad jménem?
10. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tož tak jak jsi dopadla, povídej !!! :wink:
10. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Super gratuluji :slight_smile: !!!Já jdu zítra,už se nemůžu dočkat až berušku uvidím a snad bude i fotečka tak ji ukážu,když se povede :wink: ...
10. led 2012 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Ahoj už pár foteček 3D mám,dělali mi ji při prvních testech,když jsem si řekla a jsou úžasný.Zítra jd na další tak je sem přidám :slight_smile: ....
10. led 2012 v 17:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Gratuluji moooooc :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!Mě doufám tu holčičku zítra taky potvrdí :grinning: :grinning: !!!!
10. led 2012 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Urcite pridej!! .-) hmm to ja se prave ptala doktora..a on rikal ze dela,ale ze idealni je tak kolem toho 20-25tt takze se pak pry domluvime...a nevypadal moc ochotne :( takze na 3d fotku jen tak se ho radsi ani ptat nebudu....
10. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to taky chtěla vědět... Ale mám cudné embrio :slight_smile: a moje dr. screeningový uzv nedělá, ale posílá do nemocnice, takže 24. ledna dostanu žádanku a pak možná, až bude někdo počítat kostičky, mi taky řekne, co má mezi nožkama. To bude vlastně asi taky 3D,,,
10. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak čekáme Honzíka, děti skáčou radoustí a manžel taky :grinning: :grinning:
10. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Gratulují- to je užasné že má rodinka radost !!! Tak se nám to tu vybarvuje s těma děvčátkama a kloučkama :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Děkuji, budu na Tebe myslet.. :grinning:
10. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek