• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 jj vybarvuje a za 14 dní jdem na 3d ultrazvuk tak se těším
10. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Ty vado holky to jsou věci já ještě nedávno přemýšlela,že si nenecháme říct pohlaví a když to tady tak čtu jak pěkně se nám to rozjíždí myslím,že bych to nevydržela a mazala na ltrazvuk :grinning: :grinning: ..zatím mi příjde,že nám všem vychází naše přání to je náááádhera!!!!!
11. led 2012 v 00:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alushka5 Ahojky, :slight_smile: jen tak dál, čím víc nás bude tím víc bude názorů a uklidňujících zpráv :wink:
To je další jev, který se mi zdá někdy předčasný...rostoucí bříško...Mimísek je ve spodních partiích bříška, ale on se přitom vesele zakulacuje, jakoby mimísek byl u pupku :grinning: měří prďousek do 15cm a přitom už některé maminky mají bříška, jako by měl už svoji porodní velikost (sama si tak taky někdy připadám) :wink: Opravdu se divím jak večer po celodenním maratonu se ten balonek na břichu nafoukne :grinning: To lidské tělo je opravdu nevyspitatelné.
Ale jinak ti to vřele přeji, že nevolnosti tě nepotkali, já si zvracení taky neužila, ale nějaká ta nevolnost určo byla, ale nic co by se nedalo vydržet :wink:
A chutě...ty ti ještě přijít můžou až bude mimísek větší :wink:
11. led 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy toho vždycky večír tak napovídáte...to je hrůza :grinning:

@vak no já jsem teda chtěla původně holčičku, teda my oba a rodiče se taky tak nějak těšili, protože v jeho rodině jsou samí chlapi, ale já jsem ráda za cokoli a hlavně, že je to zdravé :slight_smile:
já jsem to zas přehlídla, na ten 3D jdeš kdy?
11. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Čekáš první tak musíš doufat,že napodruhé se holčička povede:slight_smile:)....
Na 3D jdu dnes tak se těším,myslím že ze mne bude mít Vendy hlavu jako pátrací balon mám spoustu dotazů,které bych svému gynekologovi neřekla :grinning: :grinning: ....a jde i manžel :slight_smile: !!!
11. led 2012 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak tak dej pak hnedka vědět a koukej ukázat foto :slight_smile: já k ní jdu až 13.2.
11. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já jsem vždycky chtěla kluka, ale pak s přítelem jsem ho zažila- sice už je Daniel větší, ale bohužel svým chováním mě odradil :frowning2: a já dostala hrozný strach, aby nebyl můj malý stejný , proto jsem chtěla holčičku, ale teď j to takhle a já bohužel uplně obrátila a dostala jsem docela i averzi vůči Danovi-jaký je- on za to nemůže, protože vyrůstá tam, kde vyrůstá, ale vidím jenom to, že můj chlapeček takový nebude, bude slušně vychovaný a pod....a mam hrozný strach ty dva ubec nechat o samotě , nedokážu si představit, jaké to bude, až se narodí...

dost mě tohle trápí, ale nevím, co s tím mám dělat
11. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ahoj no myslím,že pro tebe bude nejlepší když tě ta averze přejde a začneš na něm hledat něco hezkého a dělat něco pro to aby sis ho získala a byli ste kamarádi,ty se přestaneš trápit a pak nebudeš mít strach nechat ho s mimčem samotné.Kolik je mu let?
11. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim je mu 7 a on mě v podstatě má rád, já mu to nějak nedávám najevo tu averzi, spíš bojuju sama v sobě a radši se klidím do ústraní , ale hrozně ráda bych, aby mě to přešlo....jen nevim jak :frowning2:
11. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ale celou dobu to bylo ok, ale od té doby, co jsem těhotná, tak to přišlo
11. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak to bude určo hormonama to se časem poddá,uvidíš.Zkus si to sama neznepříjemnovat a uvidíš že to bude lepší :slight_smile:
11. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim snažím se, já si vždycky v duchu říkám, ať se ta hysterka ve mě uklidní :grinning:
11. led 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky! :wink: Tak jak se tu máte? :wink:
Chtěla bych se zeptat,nějak jsem se začela ztrácet ve 3D/4D utz..Kdy že to tedy je vhodné jít třeba na video?Když jsem byla ve 13tt na NT,tak jsme dostali 3D fotky.A ted půjdu v 21 tt na druhý screening a to už si můžeme říct o video,to už bude 4D,nebo jak je to?
Mam v tom guláš :grinning: :grinning:
11. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 ahoj já jdu takyve 21 tt na ten ultrazvuk a taky vubec nevím jaký to bude ,budou počítata prstíky a kostičky a jdem celá rodina já muj a 2 děti.Budem jak H :grinning: :grinning: ujerovi
11. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak to , že už všichni takhle brzo mají 3D fotky? :frowning2: ach jo, musim to hned napravit
11. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak výsledky screeningových vyšetření jsou naprosto v pořádku - hurááá. Ještě zítra na echo kardio a snad už budu úplně v klidu :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@taknevim :grinning: No budete mít zážitek všici :wink: :grinning: Já se tam zeptam,nechala bych si video udělat ale právě nevim jestli se nevyplatí ještě počkat.
11. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no já si myslim,že takhle brzo jako jsem byla ( 13tt) je možná lepší klasická 2D fotka,přeci jen je mimi maličké,ale taky záleží jaký má dr utz.
11. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 to jo, ale i jenom na ten pohled, vidět to i z jiného úhlu :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
se vám musím pochválit co jsem dnes koupila
http://deti.bazos.cz/inzerat/13583769/Autosedacka-CAM-0-13kg-zdarma-podhlavnik-pro-novorozence.php
vím je ještě brzo,ale já vše už rozdala ,protože sem už další mimi nechtěla.No a protože nejsou penízkymtak musíme nakupovat postupně :unamused:
11. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Přišla jsem z ultrazvuku holčička potvrzaná,bylo ji vidět krásně mezi nožičky a pindísek tam fakt nebyl holky já mám takovou radost :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!Ležela jsem tam snad necelou hodinu vše mi bylo polopaticky ukázáno a vysvětleno Natálka má vše co má mít i rozevřela ručičky a dali se ji krásně spočítat prstíky NÁÁÁDHERA!!!
Bohužel 3D bylo nějaké porouchané nešlo vůbec zaostřit tak mi fotku neudělala jen tu 2D,ale je tam taky krásně vidět,večer sem dám i ty starší 3D co mám :slight_smile: ...
S tím Danem se netrap pokud máš averzi teď v těhotenství je to naprosto normální jsi upnutá jen na svoje mimčo a vadí ti věci,nad kterýma by jsi se normálně ani nepozastavila prostě "jiný stav"tělo a mysl si s náma dělá co chce :frowning2: ...mě teď šíleně štve můj skoro 19letý syn a to je vlastní :unamused: ..večer pak usínám a mám výčitky :unamused: ,ale neuděláš s tím nic :frowning2: :frowning2: ...
11. led 2012 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak super,tak zatím nám všem vychází to co si přejem :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak docela jsi mě takhle uklidnila, před tím jsem věděla, že je to náročné, ale chtěla jsem to už kvuli přítelovi zvládat a dařilo se, ale od toho těhotenství je to prostě jinak- je to jiná stav :slight_smile:

já z toho utz v gennetu byla uplně vyřízená, ležela jsem tam asi půl hoďky s otevřenou pusou a nevěděla ani na co se ptát, jak jsem byla fascinovaná :grinning:
od té doby mi utz mé doktorky přijde hrozně nekvalitní :grinning:
11. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ja slysela ze v gennetu je pry desne narvano a musi se objednavat hodne predem....? Ja prave premyslim jestli se objednat tam nebo jit k tomu memo doktorovi,ale ten mi rikal az kolem 25tt prej idealni...tak nevim no...a dvakrat jit...ne ze by mi to vadilo ale pokazde cca 1300kc kdyz to bude vlastne to same tak nevim no.) ale uz bych ho rada videla ve 3D:slight_smile:
11. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak přidávám pár foteček z ultrazvuku od 11 do 18.týdne :slight_smile: ...
11. led 2012 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karollinka Jestli za to musíš platit tak to fakt nechej až na ten 25.týden jukni na můj ultrazvuk to bylo ještě na 11 a 13 týdnu 3D fotky a dnes jsem malou viděla na 3D a byla vidět hůř než na 11.týdnu navíc měli rozmazaný obraz tak ani fotku nemám.Nechám to taky až po 20.týdnu,ale je to fakt zážitek vidět tam berušku jak si spokojeně strká prstíky do pusinky :slight_smile: :slight_smile: mám z toho strašně krásný pocit!!!
11. led 2012 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Téda krásné fotečky ! Moc moc ! Holky já ted naspím přes den 2-4 hodiny navíc :frowning2: Hrůza .. Ptala jsem se doktora na ty vazy, samozřejmě mi řekl že se s tím nedá nic dělat- budou bolet a napínat se, kylu mohu taky znova mit- a že to neovlivním.. A to jsem rok zpět :confounded: byla na operaci zpravovat ji. :angry: Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........... Jinak mě muj prcek (8 letý) taky začal nezkutečně vyvadět z míry, ubližuje sestřičce, je hubatý , neposlouchá, vzteká se, hádá se - já z něj fakt rostu ! Nastalo mu tedy kruté období- abych to z něj co nejdříve dostala, takže to mame jak na vojně. Doslova :sweat_smile: Situase se musí zvladat na100% se dvěma- aby pak mohlo přijít to třetí, že.... Jaké pak lážo plážo těhotenství .. :unamused: :unamused: :unamused:
11. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem byla u kamarádky co si v sobotu přivezla z porodnice malý uzlíček :wink: hrozně jsem se na ně těšila.
Když jsem ji s radostí zvěstovala, že na tom budu v červnu stejně, tak mě vyděsila její reakce. "Tak teď nevím jestli ti to mám přát, ... ale jo přeju ti to, ale rozhodně se netěš na konec, protože je to něco strašného"
Sedí na nafukovacím kruhu, všechno ji bolí, je s nervama na pochodu, neví co dělat -přebalit nakrmit a vykoupat umí, ale není si jistá co by dělala kdyby byl malej nemocnej atd... - a rozhodně už nechce druhé miminko. Tak Vám dámy nevím jestli to zvládnu. Celou dobu jsem si říkala, že o nic nejde protože prostě někudy to ven musí, ale teď si tím nejsem tak jistá. :unamused: Asi bych si měla pořídit odbornou literaturu....nějaké doporučení na tiskoviny z oblasti těhotenství, porodu, péče o novorozence atd.
děkuji
12. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka a do kterého gennetu chceš jít? do phy?

tady u nás to není tak děsný a já teda navíc, tím , že už jsem jejich dlouholetá pacientka, tak mě tak nějak berou vždy, jak potřebuju, vždycky se tam nějaké to místečko najde :grinning:

@vak fotky jsou úúúúúžasný, já se na to taky moc těším! Holky, já jsem děsná, ale měla jsem noční můru, že jsem koukala na všechny své fotky z utz- vidíte tam někde ruce????????
12. led 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jestli je takhle čerstvě po porodu, tak bych to neviděla tak černě- já teda nemůžu soudit, taky je to můj první uzlíček a porodu se taky trochu obávám, ale pořád si říkám, zvládly to jiné, proč bych neměla já??
a co se toho zbytku- péče týká- mám kamarádku v mém věku s rok a půl starou holčičkou, taky před tím neměla s dětmi žádné zkušenosti- ani hlídání jiných a pod....
a po porodu říkala- že nechce, aby jí do toho kdokoli kecal- že když bude potřebovat, má mámu- babičku, která ví co a jak, kdyby bylo nejhůř a jinak se to chce naučit sama a funguje jí to :slight_smile:
12. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek