• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lidi Typická reakce po porodu má ji mnoho prvorodiček já mezi ně teda nepatřím a to jsem neměla první porod nějak růžový,když ti pak ukážou ten uzlíček na vše zapomeneš a jsi šťastná.Vše co k miminku patří příjde tak nějak samo neboj,že nebudeš vědět co dělat :grinning: :grinning: !!!!
12. led 2012 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak myslím, že přeci jenom si něco nastudovat neuškodí :slight_smile: Každopádně mě kamoška pěkně vystresovala. Ani jsem se jí na nic neptala, a to jsem měla ohledně porodu toliko otázek. Radši si o tom někde přečtu než si to nechat odvyprávět od vynervavané prvorodičky :unamused:

@evelp uvidíme, já si myslím, že by mi rodina taky poradila, ale nechci být za úplného neználka, takže si asi nějakou literaturu pořídím (tatínkovi jsme pořídili na tvé doporučení Ahoj tati, tak si musím ještě něco koupit já).
12. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi taky přemýšlím, že si koupím nějaké to ahoj,mami :slight_smile:
12. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale znovu k mé otázce- vidíte na mých fotkách někde ručičky? mě se fakt zdálo, že jsme byli na tom velkém utz a oni tam prostě nebyly....a já je tam za boha nemůžu najít ani teď, normálně mi hráblo :grinning:
12. led 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Nestresuj se holka,koukala jsem ti na utz.prostě s nima mrská tak jsou rozmazaný koukni se na můj 4obrázek z utz.taky nejsou vidět.Navíc,kdyby tam nebyly tak už tě dávno někam poslali ty čudlo :slight_smile: !!!!
12. led 2012 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já si to taky pořád řikám, že by si toho snad všimli :grinning: ale tak noční můra jak živá....
12. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ahoj že vám do toho vstupuju :slight_smile: na první fotce v albu je má vedle hlavy tak snad nikam nezmizely :wink:
12. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Fakt tam jsou,noční můru vypust z okna :wink: ....
12. led 2012 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
díky za uklidnění :grinning:
12. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Víš už čekám 3dítě a vím jak to je čím víc si toho přečteš tím víc jsi z toho tumpachová.Když to vše tak nějak shrnu stačí ti knížka,která tě provází od prvního týdne těhotenství až do porodu "Vy a Vaše dítě"je naprosto ideální krásně ilustrovaná a je vlastně i do nějakého 3roku dítěte.Vím,že u prvního mimča je to jiné vše prožíváš jinak nevíš do čeho jdeš,ale zvládne to každá pokud teda chce :slight_smile: !!!
12. led 2012 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to je jiná...na potřetí už bych asi byla profík :grinning: Ale na poprvé je člověk trochu nervózní a když mě ta kamoška dala ještě takové kapky tak jsem i o sobě začala pochybovat, i když jsem si sebou byla docela jistá, že přeci nejsem úplnej amík. :wink:
Uvidíme uvidíme, dík za doporučení knížek, jak budu mít čas tak juknu na netu a případně se příští týden stavím v Knize co tam budou mít.
12. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak tak tu knížku Vy a Vaše dítě jsem na netu tedy nenašla...ale asi raději zajdu rovnou do knihy, snad mi tam paní poradí
12. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata ... dámy ... už druhý den mě trápí pálení žáhy. Vím, že je to normální, ale očekávala jsem to v pozdějším stádiu těhotenství :unamused: co s tím? Můžu nějaké Rennie nebo gaviskon? Co pomáhá na pálení žáhy nebo ještě líp, jak tomu předejít (asi těžko co)?
12. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Tam ji určitě mají viděla jsem ji :slight_smile: !!!!!
12. led 2012 v 15:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi mě na to zabírá mlíko- já tím hodně trpěla na začátku, teď mám klid, ale nejsem moc na nějaký medikace a tak, takže mlíko a mlíko :slight_smile:
12. led 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak JJ prave ze i u meho se ptali ..u meho 1000kc 3d ultrazvuk,da mi fotku a cd a v tom gennetu v praz esnad 1300kc a to same...tak asi radsi pockam no...dekuji :wink:

@evelp JJ myslim prazsky,jsem z Melnika,takze ot mame kousek..ale co jsem cetla diskuze tak pry zadna sance:slight_smile: No tak asi fakt pockam..az tady knam....
12. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi můžeš zkusit vodu s citronem - překvapivě je zásaditý :wink: a nějaká ta sypátka proti pálení taky, acidex nebo tak.
12. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ad ultrazvuk: je to metoda, která zobrazuje řez, stejně jako mikroskop. Pokud má zaostřeno na tu rovinu, kde je nos, aby byl vidět profil děťátka, je jedna ruka ve větší hloubce a jedna ruka moc vysoko, možná tam najdeš nějaké kolečko, jako zase "průřez" tou rukou. Je to k pochopení?
12. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Jestli jsi ještě nebyla v tom knihkupectví tak jukni na knížku Velká kniha o matce a dítěti ta je lepší já si to spletla,ale obě jsou super :slight_smile: !!!
12. led 2012 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Tak to je fakt dost za fotku :confounded: ....já platila v nemocnici za 3D jen 100kč..
12. led 2012 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak to nevim kolik jen za fotku todle je cena jakoby za cely ten 3d proces:slight_smile: video,na cd,fotka a pulhodiny nebo snad dyl koukani na to mimi....jen fotku nevim jestli by mi udelal...
12. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Jo tak to asi té ceně odpovídá :slight_smile: ...to bych si taky počkala až bude dobře vidět,ale chápu tě,že jsi nedočkavá :slight_smile: !!!!
12. led 2012 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se tady zase po nějaké době hlásím. Dnes jsem navštívila pohotovost, protože jsem trochu špinila, ale opravdu jen trochu a dostala jsem strach.. Takže nakonec vše v pořádku, mimi je tam trochu šprajclé, tak mi říkal, že to může být trochu z placenty. Tak snad bude vše o.k. Ale aspoň jsem zase toho broučka, ehe.. teda vlastně berušku viděla :grinning:
Koukám, že se tady bavíte o 3D videu.. Já jdu na to v únoru, tedy ve 21 týdnu, pokud jsem to dobře spočítala a mamka mi volala na pojišťovnu na co mám nárok jako těhotná a tam jí paní řekla, že mi přispějí 800 Kč na nějaké věci (vitamíny atd.) a také prý na ultrazvuk. Že mi stačí jen doklad, kde je uvedeno, že to je za UZ a na pokladně mi vrátí prašule. Takže mě to bude tedy stát jen 50Kč. Poptejte se taky, ať vám to zbytečně nepropadne! Já jsem u MVČR. :slight_smile:
12. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Ahojík, vůbec nic si z toho nedělej, že jsi tu ručičku neviděla... Zítra se sem pokusím dát fotečky z UZ a ručičku jsem tam taky nikde nezahlédla. Ale paní doktorka mi ji zaostřila a vyfotila zvlášť i s prstíkama. Takže jí mám spešl cvaknutou. Opravdu nestrachuj!!! :sunglasses:
12. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ahoj sem ti mrkla do profilu a máš tam fotečky :slight_smile: ,vy ste všichni tak krásnoučcí :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ještě jsem se tam nedostala. Tak šíleně mě pálela žáha, že jsem jela rovnou domů vypila přes půl litru mlíka a šla to zaspat. V noci mě to nebudilo a teď ráno je to taky dobré...musím zaťukat.
Dneska jdu odpo k holiči, takže mi v knize zavřou než se vymotám, ale v pondělí jdu k zubaři a pak už mám volno takže v pondělí do té knihy určitě zajdu.
13. led 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila právě vodu s citronem piju normálně každý den, protože "suchá" voda mi moc neleze a mám z ní žaby v bruchu tak si vždy do ní kápnu trochu citronu. Myslím si, že mi to vždy ještě zhoršilo, takže jsem zkusila tip od @evelp a asi to bude fungovat ... vlažné mléko a hlavně nic pikantního a kyselého
Jinak tchýně mi říkala, že na pálení žáhy se používala jedlá soda, tak jestli při příštím pokusu mléko zklame tak půjdu do sody :wink:
13. led 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jeee ty jsi miloučká děkujeme:slight_smile:) :slight_smile: :slight_smile: ..
13. led 2012 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Já si říkala co s tebou je,hlavně že je vše v pořádku se opatruj a odpočívej :wink: !!!!
Já to včera nevydržela a začala nakupovat oblečky,vůbec nic nemám vše jsem před lety rozdala ,ale stejně už bych asi z toho moc věcí nepoužila přeci jen 13let je fakt dávno :confounded: ..Po středečním ultrazvuku,kdy mi Mudr.řekla,že se beruška vyvíjí tak jak má si to konečně užívám a dnes půjdu omrknout kočárky :slight_smile: :slight_smile: musím si je osahat na internetu to není ono :grinning: ....
13. led 2012 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Je je mě zatím žáha nepálí,ale u obou dětí jsem to měla taky děsný hlavně po buchtách prostě po kynutém těstě,čekám taky kdy to příjde,hlavně že už jsi ok :slight_smile: !!!Dej pak vědět co za knížku jsi vybrala :wink: ...
13. led 2012 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek