• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila jojo, je to k pochopení, děkuju moc :slight_smile:

@vak za 3D v nemocnici 100 Kč?

@lidi to jsem ráda, pokud to zabralo, mě to vážně pomáhá :slight_smile:
13. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak kynuté těsto...hmm tak to si budu muset taky dávat pozor, předevčírem dělal můj palačinky a aby je měl vyšší tak si tam přidal prášek do pečiva a ony mu taky vykynuli, tak to mohlo pálet i po tom.

To je strašné, člověk si myslí, jak si může uspokojovat v těhu chutě, ale to je ze všech stran křičící zdravá výživa před těhu, v těhu a po těhu ani nemluvím. Já bych si nejradši dala klobásky a domácí uzený, ale ne, moc soli, karcinogeny...ach jo :wink:

Je nějaká potravina které se v těhu opravdu vyhýbat, abych neublížila miminku. Někde jsem četla, že se nesmí arašídy kvůli alergiím (u nás v rodině, ale nikdo alergii na arašídy nemá). Včera jsem se bála si vzít i ovocné knedlíky s mákem (protože mě manža vystrašil, že mák je vlasntě opium, tak aby to mrněti neublížilo).
13. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi maku se vůbec neboj, opia je tam fakt minimum. Je potřeba dávat pozor na lahůdkářské výrobky - lepší jsou ty pultové než vakuované (to platí i o mase), musí být prostě čerstvé. Nejíst domácí sýry a nepasterované mléko a výrobky z něj (to tak od nějakého ovčína, normálně prodejné sýry jsou všechny pasterované) a uzené ryby nejíst, když se blíží datum spotřeby. To vše kvůli listeriiím, riziko je malé, ale následky fatální.
Neměly by se jíst plísňové sýry, protože plísně zatěžují organismus.
S arašídy je to pravda, v USA prý poznáš těhotnou, že si nedá arašídové máslo :wink:
A rozloučit se s tatarákem, sushi a carpaccio a dalšími pochoutkami se syrovým masem.

Alkohol a kofein je povolený s mírou (1dl vína nebo jedno kafe jsou spíš prospěšné než škodící, někomu na pálení žáhy zase pomáhá sklenka piva). Cigarety škodí v jakémkoliv množství, žádná zdravotní hranice neexistuje.
13. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Prosím tě nic se nemá přehánět,když si dáš mák jednou za čas i klobásu nijak to mimču neublíží :slight_smile: :slight_smile: ,když na to máš chuť tak si dej :slight_smile: :slight_smile: ....čím myslíš,že se stravovali naše rodiče těch zdravích věcí asi moc nebylo že :unamused: ...
Ta žáha tě asi fakt pálila z palačinek já to vždy věděla,že mě po tom pitomém těstě bude pálit a stejně jsem nevydržela a babičiným buchtičkám,i když byly ještě teplé neodolala a pak si nadávala :confounded: :confounded: ...,ale to mi bylo 20let teď se musím krotit,abych nekynula taky kdo ví jak si s těma kg navíc tělo poradí v mém věku že :unamused: ...

evelp @100,-kč za ultrazvuk v Lbc nemocnici ty co jsem sem dala to mi dělali při krevním testu na 11.a13.týdnu zdá se ti to málo???Nevím kolik na GENNETU tam to mám zadarmo díky Mudr. :slight_smile: :slight_smile: ..
13. led 2012 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jojo, zdá se mi to hodně málo :slight_smile: v gennetu to mají myslím i s fotkami do ruky a na DVD kolem 700,-
13. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já právě do nemocnice ubec nechodim, na všechny testy jen do gennetu
13. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Můj gynekolog mě posílá do nemocnice,už jsem starší kousek víš :grinning: :grinning: vše mi hradí pojišťovna.

Na gennet chodím jakoby navíc ze známosti se uklidnit a na vše se blbě ptát v nemocnici si to nedovolím,i když musím napsat,že je tam fajn sestřička no stejně jsem Mudr.Johanové vděčná,že mi umožnila tento nadstandard je fak zlatá!!!!!!
13. led 2012 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak mě to taky hradí pojišťovna i v gennetu :slight_smile:

holky je blbý červení kočík pro kluka?
13. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jee vy uz vite co to bude?? a ja zas nic :unamused: :grinning: hele ja budu asi dedit kocarek,sestra ma malou,ktere je 8 mesicu a kupovali novy kocarek quinny se vsim vsudy stoji asi 23tis a tak mi prijde zbytecne kupovat dalsi kdyz tendle je jako novy..a hlavne po tom co snim vozim malou Natalkuu tak bych chtela uplne ten stejny,a tudiz ho proste zdedim :grinning: je cerno vinovy jakoby,a na holcicku super,a kdybych mela kluka tak uz jsem nad tim zacla premyslet,mami a vsichni mi rikaj ze je to jedno:grinning: ze to dite z toho trauma fakt mit nebude:slight_smile:) coz je asi pravda...ale mozna ja bych mela :grinning: ne delam si srandu...ale kdybych mela chlapecka tak uz jsem zjistila ze jde dokoupit zvlast korbicka jine barvy..takze takle to mam ja:grinning:

Jinak ja jsem taky u MVCR tak to se zeptam.-)) jaktoze ja platim skoro za vse!!:slight_smile: Teda jen za ty nepovinne veci no.... treba ted sem byla na ultr v mezidobi a chtel po me 200kc pac jsem chtela ultr... a nebo za fotku platim 60kc.... a testy na genetiku v 11 tydnu jsem take platila..tydle co mi brali krev ted v 16.tt tak ty plati pojistovna.... Vy fakt neplatite nic?:slight_smile: jaktooo?:slight_smile:
13. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka já právě mam možnost taky podědit po známé za hubičku, ale má ho po holčičce...

jinak já mám pojišťovnu tu průmyslovou (bývalá česká národní) a mám asi 2000,--1500,- kč příspěvek na cokoli v těhu- cvičení, doplňky, vyšetření atd
13. led 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Já si taky fotky platím a genetiku v prvním trimestru jsem si taky musela zaplatit, jelikož ta je dobrovolná. Teď půjdu na druhou genetiku a tu platit nebudu. Jinak já chodím jen na UTZ jen když to řekne doktorka. Jak jsem krvácela, tak jsem byla skoro pořád, takže jsem si to užila. Ale pak jsem byla na kontrole na konci prosince a taky mi UTZ nedělala. Jen mi dala nějaký rádio na břicho a slyšely jsme srdíčko, tak jsem byla klidná a UTZ ani nepotřebovala :slight_smile:
13. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám obrovský problém! Včera jsem lítala po Černém mostě a v Letňanech a nesehnala jsem NIKDE černé těhu kalhoty. Potřebuju je na příští týden na státnice, když už něco měli, tak zase ne moji velikost. Ale všechny byly jak elasťáky na tělo a to já nenávidím! Fakt jsem vytočená a zoufalá :frowning2:
13. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem zrovna nedávno viděla fotky chlapečka v červeném kočárku a musím říct, že mě to zarazilo a vypadalo to divně :unamused: Já mám možnost zdědit kočárek po švagrové. Je zelený, pokud to bude kluk, tak ok, ale holčičku v zeleném nechci :grinning: Mě se teda nejvíc líbí béžové kočárky nebo černo bílé - tam budu moct dát obojí.
Prý se v hlubokém kočárku vozí mimčo jen tak půl roku a pak v golfáči, ale mě to příjde blbost, protože půl roku jim bude právě v zimě a příjde mi, že v hlubokém mají více tepla.. jaké máte zkušenosti mamči?
13. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane viděla jsem je v c&a , i takové společenštější byly :slight_smile:
13. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Daník je syn tvého přítele? Já jen, že mám doma asi úplně stejný případ a stejné pocity.. :confounded:
13. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane tak to mame stejne stim placenim...no ja ho ale chtela videt!!!.)))a tak sem si priplatila no :slight_smile:)
Jinak katata zkus HM ,maji hezke a videla jsem i cerne! ja mam tmave modry a nosim je porad... :slight_smile:
@evelp Fakt tak ja se schvalne zeptam taky na pojistovne,a to si musim asi nak zazadat vid? sami od sebe mi to nedaji:slight_smile:))))
13. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Já jsem taky z mělníka :slight_smile:
13. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane je to nevlastní syn- resp. vyženěný syn mého přítele.

a jak s tím bojuješ? vy ho máte doma pořád?
13. led 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v CA, HM, nextu, promodu, M spenseru, takku, v tescu a kdoví kde ještě, fakt jsem to brala po sobě, protože do HM a CA jsem šla na jistotu a pak jsem úplně vytekla vzteky, že nic nemají. Fakt nemají! V CA mají jediné takové elesťáky a v těch jsem vypadala, jak idiot!!! zkoušela jsem i normální, ale ty přes břicho už nezapnu :frowning2:
@karollinka já jim tam musím dávat doklady a na základě toho mi to proplácejí
@dahane je to blbý, ale jestli máš nějakou delší halenku nebo něco, co takhle to jenom podchytit páskem a nezapínat?
13. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Počkej vyženěný syn, jako že to není ani přímý syn tvého přítele?
13. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No my jsme se stěhovali a já všechny černé kalhoty vyhodila, většinou mi neseděly. No a teď jsem si zkoušela fakt co nejnižší a já je ani nezapnu na zip. Nedokážu si představit s tím takhle nějak jít :grinning:
13. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Můj přítel má syna z předchozího manželství, kluk žije s mamkou. Je mu 6 let. Jezdí k nám jednou za 14 dní na víkend nebo, když má prázdniny.. Ze začátku jsem ho měla fakt moc ráda, on je taková tulivka přítulná a ani moc nezlobí, ale jak roste a nemá sourozence, tak se z něj stává šílenej spratek. A navíc, přesně jak píšeš ty. Jak jsem otěhotněla, tak jsem k němu úplně ochladla. A teď to bylo šílený, protože přijel 25.12 a byl u nás až do 3.1.! Myslela jsem, že to nepřežiju!!! Navíc on mě chtěl pořád dávat pusinky nebo se mazlit, což jsem dřív nějak zvládala a říkala jsem si, že to je dobře, že mě má rád, ale teď to nešlo - VŮBEC. Jak se ke mě přiblížil, tak jsem nenápadně zdrhala a stranila se mu :frowning2:
13. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane mě se chce až brečet štěstím, že v tom nejsem sama. mám to uplně stejně a přesně, k nám teda přijel už 22.12. a kromě asi 2 dní, kdy byl u dědi, tu byl taky až do ledna a on taky chodí a sem tam se přicucne a tak. nebo nejhorší je, když si volá s přítelem a že chce mluvit i se mnou, vždycky se vymlouvám na jinou práci nebo jdu do koupelny, protože prostě nemám potřebu si s ním povídat ještě navíc...

a není ani přímý syn mého přítele, jak píšeš- v podstatě pro oba cizí.

před tím jsem taky poměrně zvládala, ale jak roste....chytá ty moresy od menšin, je to občas jako zlý sen, -teď ho máme na víkend a já radši zůstávám dnes déle v práci a v neděli jedu pryč. abych mohla dýchat- připadám si ale hrozně, že před ním tak utíkám, ale prostě to teď jinak zvládnout neumím v těhu a radši, ať o tom on neví , co se ve mě kvuli němu děje...
13. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já určitě koukám po kočárku,aby se mi tam ještě v zimě vešla i s fusakem na pul roce v golfkách je blbost to tak max ve sporťáku,když budeš mít buřtíka :slight_smile: :slight_smile: ...S těma barvama si myslím,že červená patří k holčičce ostatní barvy jako zelená béžová bílá jsou neutrální tam bych to neřešila....
S tím placením vy jste všechny strašně mladé tak nevím co musíte platit,ale vše se dá zjistit přímo na pojišťovně.Po 35 roku vše hradí pojišťovna tak mi to vysvětlil doktor.
13. led 2012 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych měla tenhle pro kluka- je to blbý?
13. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No já jsem taky úplně nadšená, že to asi budou hormony a ne mnou. Hele a proč si ho přítel bere? On s ním byl od mala, je na něj zvyklý? A nevadí přítelovi, že se mu straníš? Ten můj to hrozně špatně bere, všiml si toho, že když se chce pomazlit, tak ho posílám za tatínkem a nechci pusu na dobrou noc! No jsme prostě ježibaby, ale fakt za to asi nemůžeme. Já jsem si před otěhotněním taky dávala záležet, aby mě měl rád. A on mě má rád a i toleruje, že jsem pravděpodobně ten nejpřísnější člověk v okolí, ale prostě my jsme poslouchat jako děti museli a on prostě u nás taky poslouchat bude a bude se řídit tím, co se mu řekne. Doma má asi trochu mírnější výchovu, ale to mě nezajímá. A i přes to k nám rád jezdí. Taky vždycky mizím, když si s přítelem volá, protože bude chtít tetu :fearful:
13. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Není špatný, ale každej bude říkat - to je ale pěkná holčička :wink: Hele, ale pokud fakt máš příležitost mít kočárek, tak to neřeš :slight_smile:
Ale ještě nevíš, že to bude kluk, ne?
Já taky právě hrozně toužím po holčičce, aby byla jiná než ten malej terorista :slight_smile:
On teda fakt terorista není.. Ale já na to nedávno přišla a potvrdila mi to i švagrová, u které byl na jeden den a noc. On jak je v 6 letech sám, tak je hrozně zvyklý si s dospělíma povídat. On prostě nezaleze do koutu a nehraje si. A když jo, tak u toho potřebuje tu komunikaci např. se mnou. Takže já vařila, malej si hraje a pořád teto a ..... a zase teto a.... A pořád nějaké otázky a já na to nemám teď sílu :frowning2:
13. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane právě, že už 2x nám na kontrole 2 nezávislé instituce řekli, že pravděpodobně kluk.

přítel ho vychovával tak nějak od půl roku, takže je na něj zvyklý a on nikoho jiného nemá (myslím malého), matka je neschopná a tak...
a už si toho taky trochu všiml, že se stranim, ale zatím mi k tomu nic neřekl. chtěla jsem si s ním o tom promluvit, ale pořád si říkám, že hysterčím, že mě to přejde...
13. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek