• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane jinak to máme uplně stejné- taky vyžaduje jenom tu pozornost, pořád něco musí sdělovat a tak, ono je to krásný a já věřím, být to moje dítě, věnuju se mu uplně jinak, protože mě to tak trápí...že ho vlastně diskriminuju
a holčičku jsem chtěla právě taky proto, aby to nebylo to samé jako Dan...
13. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No tak jsme se asi obě uklidnily, že to není hysterčení. Já třeba zjistila, že máme venku dvě kočky a já je teď během těhu úplně nesnáším. Předtím to byly mazánkové a teď je nemůžu ani cítit. Ono od kočky můžeš chytit nějaký bacil a já si myslím, že to tělo se tomu prostě přirozeně brání..
13. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jj, on je jinak úžasný. Chudák, tatínek mu odešel a ještě bych ho měla diskriminovat, ale doufám, že se to pak časem srovná. On taky hodně zkouší, co si může dovolit a nemůže. Bohužel u tatínka mu to prochází a u mě naráží. Jsem zvědavá až náš jedináček bude muset spát s mimčem v pokojíku nebo na něj bude muset brát ohledy. :wink:
13. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No jak píše dahane@ -to je holčička :slight_smile: ,je ale hezký pokud máš možnost tak bych to taky neřešila je to fakt palba za kočárky,když si uvědomí na jak dlouho ho máš :unamused: ...
13. led 2012 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ad kočárek - je dobrej, buď ráda, že ho máš, sežeň si jen jiný nánožník, určitě na aukru, mimibazaru nebo si nech ušít, už jsem viděla červeno-modré kočárky. :wink: Kdyby byl zářivě růžovej, to bych asi váhala :grinning:
Nebo na to našít nějaký klučičí motiv - autíčka, dinosaury, opice...
13. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já s kočičkama problém nemám, mám doma taky 2 a i teď jsou to pro mě mazlíci největší :grinning:

a jinak s tím pokoušením hranic to přesně znám- tím, že má těch domácností taky víc, tak zkouší, co kdo vydrží. jenže přítel to bohužel řeší tím, že mu dá telefon a ať si jde hrát do pokoje a je to...a taková já nejsem, já beru TV a jiné věci pro děti jako odměnu, ne jako zabití času, abych si já mohla zmizet....
13. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to je pravda, kdybych na něj našila nějaké motivy, to by mohlo platit a ten nánožník a takové...to se dá kde a za kolik sehnat?
13. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čau holky ,taky už cítíte pohyby? den ode dne cítím že sou silnější ,ještě to nejsou ty uplné ,ale je to to šimrání a je čím dál silnější :slight_smile:
13. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jojo, taky to cítím, takové příjemné převalování, žádné pořádné kopance to zatím nejsou
13. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Fakt uz citite pohyby jo??...ja nic:frowning2: ale v po jsem byla u doktora a je vse v poradku.....
13. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka to určo brzo příjde, neboj, já se sama divim, že už to cítím teď, ale je to jen párkrát za den, nic pravidelného
13. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp přesně jak říkáš párkrát za den nic určitého
13. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ja jsem take u MVCR 211ka:slight_smile: A taky chodis az na proplaceni s uctenkou?? nebo jak? dekuju
13. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Já taky nic každý den si říkám,že už to příjde :frowning2: :frowning2: a to čekám třetí připadám si jako prvorodička :unamused:
.Ve středu jsem berušku viděla a mrskala ručičkama i nožičkama nevím proč ji ještě necítím....
13. led 2012 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No ja cekam prvni...takze moc ani nevim co mam cekat :grinning: ale to urcite poznam... Ja v pondeli videla prtouska a byl/a prekvapive v klidu:slight_smile: ale vse bylo v poradku...a taky necitim nic,tak snad to brzo prijde... :wink:
13. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka dneska jsem se snažila kamarádce popsat, jaký to je pocit :grinning: říkala jsem jí, že je to příjemný, jak když si dojdeš na velkou a uleví se ti, takový to teplíčko v bříšku :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karollinka Já cítím už třetí den....neboj,taky to příjde.každá jsme jinak citlivá,moje gynekoložka mi říkala,že svoje první pohyby cítila až 21tt a to by asi měla vědět :slight_smile:
13. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp nevím, co to je za značku, ale zkus si to prostě vyhledat: http://www.zbozi.cz/?q=n%C3%A1no%C5%BEn%C3%ADk
13. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás, mám ted takový frmol, že pohyby vůbec necítím- jaxi na ně nemám čas a večer když položím ruku na bříško, už rovnou usínam.. :frowning2: Vydím že jsme se přehouply do dalších tt :slight_smile: A co bříška, rostou, u mě to ted naštěstí stojí, tak je pohodlně, dýchání ok, pohyb ok i běh ok. Tak budu doufat že to tak i co nejdýl vydrží.. :grinning: Přeji příjemný víkend!!! :wink:
14. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ahoj taky nestíhám,břicho mi roste jako blázen,dýchá se mi velice těžko,asi si aj zajdu k doktorce mám návaly horka vyšší tlak no snad bude líp :slight_smile:
14. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se k Vam taky pridavam jestli muzu terminek mam 23.6. a dom mam 2 leteho Michalka ktery mel byt do porodu holcicka takze ted uz se nechame prekvapit co se tyce pohlavi :slight_smile:
14. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim To musí být nepříjemný, tož se víc opatruj- ale to se to píše mamě s 2- mi dětmi..., že? :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 a k tomu sme dnes slavili moje 31. sem fakt KO no a sama víš jaké to je se dvěma dětmi :slight_smile:
14. led 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim O to víc důvodu, proč se flákat a nechat se jen obskakovat! Nevím kde to tak funguje, ale byla by to paráda. Dnes jsem uklízela barák, vařila, dělali jsme zrcadlovou stěnu, vychovávala lumpajze, trhala zoubek a ted už jaxi nezvládam ani dobelhat se na wc, a do koupelky- energie prostě došla :confounded: !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! :pensive:
14. led 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám,že je to všude stejné :unamused: ještě,že už mám děti velké a tak nějak se o sebe umí postarat,abych si ten klid udělala,ale s uklízením je to katastrofa co jim kde odpadne :angry: :angry: :angry: ,chvíli to vydržím,ale pak vybuchnu a je zle kor v tomto stavu :angry: ...
taknevim@..Přeji tedy vše nej nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!Opatruj se a odpočívej holka!!!
15. led 2012 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Ahoj :slight_smile: ...je je to mi ani neříkej fakt ti do porodu říkali,že to bude holčička :slight_smile: ?????Já už nakupuji holčičí oblečky a na ultrazvuku jsem viděla mezi nožičky pindísek vidět nebyl....
15. led 2012 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak jaká, je po včerejšku už líp??? Pomohl spánek??? Tak držím palečky at Ti tento rok udělá obrovskou radost nový přízustek- u něj určitě zase omládneš.. :wink:
15. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Vy už nakupujete?? Já si počkám , chlapečka mi alespon ještě 2x potvrdit, navic se investuje do baraku, aby pak mimi už mělo svuj komfort a na nákupy tak 2 měsíce před terminem porodu.. Ale uplně Vás chápu, taky bych už sem tam cosi pokoupila a potěšila se nad tím.. :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ted jsem si uvědomila, malou vyhodu - líbí se mi mimi doplnky černo/bíle a to pak vlastně obleču jak holčičce tak koučkovi :wink:
15. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak děkuju za přání
15. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj dnes je líp jen s tím dýcháním nic moc pujdem se dnes projít na Lopeník nadýchat čerstvý vzduch.
15. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek