• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
a dnes ráno jsem měla takový světle hnědý výtok tak doufám ,že je vše ok
15. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No nakupuju jak se to vezme jen pár kousků jak píšeš na potěšení :slight_smile: :slight_smile: ,ale holčičí barvičky!!!Dám si teď pauzičku,ale kočárek co mám vybraný je dodací lhůta 90 dnů tak ho budu muset za měsíc objednat X LANDER šedo fialkový...2.2.jdu do nemocnice na ještě jeden screening tak jsem zvědavá zda tam tu holčičku taky uvidí,budu to mít alespoň potvrzené od dvou doktorů,no uvidíme :slight_smile:...
Jo a jinak hlásím takové jemné chvění v podbříšku konečně jsem se dočkala a doufám,že to bude den ode dne silnější :grinning: :grinning: ...
15. led 2012 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim No ale fakt se šetři. Děj vědět jestli se to lepší.... :confused:
15. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Supper!Malá se hlásí :slight_smile: Mám pocit že mám mimi asi otočený nožičkama dovnitř- že fakt nic necítím- trochu mě to trápí- ale budu doufat že jsem jen zbytečně ustrašená..
15. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Četla jsem,že ze začátku je to opravdu cítit jednou za pár dnů a ty jsi ještě o 14dní méně než já tak buď v klidu,ale chápu tě :wink: .Počkej až si tu budeme psát jak nás ty naše radosti kopou tak,že to bolí :grinning: to budeme vzpomínat na jemňoučké pohyby :grinning: ....
15. led 2012 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 no vidíš tak ses taky dočkala.já už výtok nemám bylo to jen ráno no a když sem ucítia mimi tak se uplně v klidu
15. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Víš co mám pocit- když jsem s miminkem sama a pokládám na něj ruku tak se nikdy nic neděle :angry: Ale když jen tak náhodou příjde manžel a začne pusinkovat pupíček- hned se to neobejde bez reakce! Najednou cítím napínáni se ve vnitř, taky když jej hladí .. Pozoruji to už delší dobu, říkala jsem si že je to náhoda a zrovna se pohly střeva .. :sweat_smile: ale jeliož se střeva hýbou v jinou denní dobu a né na hlasový podnět- tak asi náš Oliverek prostě miluje hlas tatínka :dizzy_face: Dneska jsem rámečkovala fotečky mimiška z ultrazvuku- a je to krásný pohled!
15. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Je tak to je krásný holt chlapi sobě :slight_smile: ...koukala jsem ti na ty fotky a je to super vidět úžasný :slight_smile: ...já si zrovna říkala jak by bylo možné toho pindíska přehlédnout a ty jsi mě přesvědčila fotečkou,že Natálka tam nic takového neměla :grinning: :grinning: !!!!!Švagrová byla prý u kartářky a ta ji řeka,že čekáme kluka,no nevím moc na to nevěřím,ale trochu na to myslím sakra,že si to nenechala pro sebe a neřekla to až po porodu :angry: :angry: ...
15. led 2012 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak :cry: :unamused: Téda tak tomu se říká provokace, trochu ohledu by to chtělo k budoucí mamince... Nemysli na to. :wink: U Vás to musí být ještě víc znatelné než u mě ( v 16 tt ) ... Takže pokud tam nic nebylo tak by se tomu mělo dát věřit :slight_smile: A na sonu srdíčka Ti to taky znova zkouknou, né? Nebo už jsi byla?
15. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 :grinning: :grinning: musela jsem tě trochu pozlobit ať si ty chlapi nepřipadají teď tak odstrčení :wink: ....na sonu jsem byla ve 13.týdnu pak už ne a jdu až 2.2.,známá na gennetu mi dělala celkovou prohlídku mrňouse vše poměřila a vypadá že je vše ok :slight_smile: ...
15. led 2012 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak To bude podívaná, máš to super! A to sono srdíčka dělaji v 2D nebo 3D ?
15. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to je masírka :grinning: Moc krásný :wink:
15. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, první kardio za námi, všechno v naprostém pořádku, za 3 týdny znovu na podrobnější měření. Jen jsem byla celkem v šoku, jelikož se vyšetření dělalo ve stejné ordinaci jako 3D ultrazvuk - samozřejmě narváno a jak na běžícím pásu. Podle toho, jak jsme na ten koloběh koukali, tak si všichni mohli odnášet maximálně dvouminutové video... Myslím, že pro tento účel zkusím jinou nemocnici. Říkám si, že bychom si to měli užít a ne kvaltovat...
15. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek jsme s kapelou hráli v Praze, koncert úžasný, mrtě lidí, skvělá atmosféra. A náš nový bubeník mi dost nasolil - ještě si není úplně jistý, která je která písnička, takže hrál všechno děsně rychle - poprvé jsem měla co dělat, abych to při tom poskakování udýchala :grinning: Páni, musela jsem se strašně smát, zvlášť, když jsem viděla ségry výraz v hledišti :grinning: Ale prckovi se to evidentně líbilo, zajímalo by mě, jestli ty euforický pocity prožívá se mnou...
15. led 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Ahojík, ještě to nemám vyzkoušené, ale budu tam volat. Tak se jich zeptám a určitě napíšu. Ale podle mě Ti potom tu účtenku proplatí. :slight_smile:
15. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee A v jaké kapele hraješ?nebo zpíváš?Já sem zadýchaná při chuzi ,kdybych skákala sem mrtvá :grinning:
15. led 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska nabrala odvahu stoupnout si na váhu... :sweat_smile: A Oči mě snad šálí ..,během 14 dní mám dole 2,4 kg :confused: A já si říkala že se cítím tak dobře a lítám jak postřelená .. :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já to mám uplně obráceně, mě samotnou malý kope o sto šest a jakmile přítel položí ruku na břicho, tak nic- včera poprvé po týdnu dostal kopanec jak Brno :slight_smile:
16. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to musíš být hrdá- já si připadám odstrčeně ... :unamused:
16. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to jsem hrdá, protože malý moc dobře ví, ke komu bude patřit :slight_smile: bobíšek jeden- v sobotu v noci jsme měli děsnou hádku a mě tak šíleně rozbolelo břicho, že jsem myslela, že tam v tu ránu porodím, tak jsem řekla, že takhle to prostě nepůjde a od teď už ani jednou zvýšený hlas!
16. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No to je zajmavý, že..? Chudátko, malé. Mě když můj syn vytočil a sklamal tak že jsem sebou málem sekla- tak taky právě to břicho, rozbolelo a bylo jako by v křeči. Bolelo celý dlouhý večer, dokud jsem to nezaspala, a na druhý den takě žádna sláva- bylo zle od žaludku , hlava a pod. Vyvarovat se fakt tomu ! :frowning2: Není to žádla legranda...
16. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jojo, taky křeče až dokud jsem neusnula a druhý den taky nic moc....takže nikdy více
16. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Někdy by si to měli ti druzí zkusit... , at ví, co to tu maminu i miminko stojí .
16. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jo, naprosto souhlasím- co oni s tím mají za práci? jednou si užijou a světe - stav se podle nás...
16. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestresujte se....já na to teď kašlu a jsem splachovací.když mi bylo 18,byla jsem těhu s přítelem jiným....Jednou jsme se hrozně pohádali,byla jsem zrovna v 16tt a já pak celou noc probrečela....druhý den jsem měla křeče v břiše,ale myslela jsem,že to nic není.Týden nato u dr mi na ultrazvuku byl zjištěn týden mrtvý plod.Byl to zdravý chlapeček.Nechci vás tu nějak strašit,ani nepanikařte prosím..........byla jsem mladá a i možná proto se to stalo.Jen chci říct,ať na sebe dáváte pozor a zbytečně se nestresujete,protože to opravdu není pro miminko dobrý.Já jdu zítra na ko,ale jsem klidná,protože cítím pohyby a mám domácí uz na poslech srdíčka,tehdy jsem pohyby ještě necítila.....Dávejte na sebe pozor :slight_smile:
16. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp A tak já musím říct, že ten muj manžílek se stará.. Pozívá na obídek, dělá mi radosti, pomáhá- stará se mi o prsa a bříško, pečuje o můj odpočinek. Je užasný. Ale vím že to není samozřejmostí ( vdaná jsem podruhé) . Někdy příjdou Ti druzí- a neberou ohledy- např rodina mého ex., a těm to dělá radost škodit- nepochopili že mají syna hajzlíčka který děti vyměnil za milenky. A tak házeji klacky pod nohy a pletou se do života. :frowning2: A to je pak toho na mě moc.. :cry:
16. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no, to já vím, že můj manžel by se zbláznil, aby pro mě v těhotenství mohl pečovat, měla bych se jak v nebi, ale přítel je šíleně náladový, jeden den pusinkuje bříško, maže mě, abychom byli krásní oba, ptá se, na co mám chuť a pod...a další etapa je, že mi začne nadávat, že za všechny problémy můžu já, protože mě ztroskotává druhý životní vztah za rok
16. led 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to jsi dobrá, že jsi ještě s ním ... :fearful: A co manžel? Ten už o tebe pečovat nemůže? Teda že se asi už moc ptám ... :zipper_mouth:
16. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ne, neptáš se moc, já jsem zvyklá :grinning: já bych ráda, aby o mě pečoval, vlastně i on by do nedávna rád, ale dítě není jeho a přes to on se nepřekousne- je to logické a nevím, jestli bych to z jeho strany sama chtěla...

já bych s přítelem kolikrát radši nebyla, ale v podstatě nemám jinou možnost....bydlení sama bych utáhla jakž takž teď, dokud mám výplatu, ale co při mateřské..
16. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Takže se z milence stal přítel? A mimi přišlo po té nebo ještě když jsi byla s manželem.. Tak to je mi líto, dětátko Ti bude dělat velkou radost.., ale asi to nebude lehký.. Držím palečky! :wink:
16. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek