• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 mimi přišlo až potom :slight_smile: těžké to bude, s tím počítám, ale i tak nelituju a moooc se těším na prcíka :slight_smile:
16. led 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904@evelp Je je holky co to tady čtu :frowning2: :frowning2: ...koukám žádná to nemáme jednoduchý všude je něco,ale hlavně teď myslete na ty nenarozený mimíška a nad vším se povzneste jsme teď tak moc zranitelné a spousta zlích lidí kolem nás toho bude chtí zneužít :angry: ..bohužel závist je strašná lidská vlastnost a těmto lidem se obloukem vyhýbat!!!!!!!
@evelp drž se holka,držím pěstičky!!!!!!!!
16. led 2012 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Co se týče závisti- ta v tom má velmi často svou úlohu.. Říkám si často, co závidí, ..starosti? Vždycky si někdo myslí,že ten druhý má něco víc... Stačí mit štěstí na druhého manžela, nebo na vydřenou postavu, barák , přitažlivost.. A pak tě každý druhý bere jako sokyni .Mno zítra sřídní schůzky a s tí spojené stresy- protože z našeho prvnáčka se vyklubal lajdák jak Brno ... :unamused:
16. led 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 a jéje a copak mu nejde? u nás čeština
16. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ono mu jde všechno.., ale musel by chtít a mít zodpovědnější přístup. K čemu ti je vypiplaný ukol, když jej není schopný ani ve škole vythnout z aktovky.. :angry: :angry: :angry:
16. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 uf....tak to vam ubec nezavidím...a to je zvláštní termín pro třídní schůzky, ne? my je snad mívávali dřív...
16. led 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty hly tak uz druhy den se mi nejak blbe spi:frowning2:( tlaci me jakoby ledvina? ale jen jedna a jen kdyz lezim jinak ne-e.....a pak brucho:frowning2: desne... i kdyz tam teda nic moc nemam:slight_smile: kdyz lezim na zadech,tak nic nic a pak boule ktera tlaci!!.-)) uplne sem si rikala jestli je vse v poradku....ale asi jo:slight_smile: a na brise uz taky moc spat nemuzu,i kdyz brisko mam minimalni citit ze me to tlaci!!!

@tyrisa jezis tos me vydesila....ja vcera koukala na 3 dily chirurgu(muj oblibeny serial) :slight_smile: za sebou...a u toho posledniho sem zvala jak zelva!!!! a manzel prave rika..a dost uz na to nebudes koukat jeste ublizis malymu!:slight_smile: rikam..ale simte...vzdyt ja rvu i u reklami........tyjo..no tak radsi fakt na to nebudu koukat!!
16. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka taky mám ráda chirurgy a rozbrečí mě taky uplně všechno :grinning: i hezká písnička
16. led 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp :grinning: to jsme na tom stejne:slight_smile:) Prave manzel zacal stahovat na netu vsechny dily uplne od prvniho,takze jsem ted zavislacka:slight_smile: a jak mi to jde hezky dil po dilu..tak to moc prozivam!! i kdyz je pravda ze chirurgove me rozbreceli i kdyz jsem nebyla tehotna!! :slight_smile:
16. led 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááááá jsem v půlce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka mě taky, nejvíc mě dojal díl, kdy se v nemocnici objevil ten šílenec od té paní co umřela na přístrojích (odpojili jí) a začal tam všechny střílet a zrovna Meredit byla těhotná a během toho dílu, resp. během operace už nevím kterého z doktorů potratila - bylo to na 2 díly a já brečela od začátku do konce :grinning:
16. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak tam jsme se jeste nedostali :grinning: My jsme hodne na zacatku.. Meredit a spol se teprva zaucuji jakoby:slight_smile: Ale prave me dostava ten vztah mezi ni a mr.Sheperd...no ted jdu neco uvarit..a pak se zase mrknu na dalsi dil :grinning: Jestli mi to manza povoli,pac se boji abych z toho breku neublizila prckovi:slight_smile: tak se budu krotit....
16. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tož normálně na pololetky.. A ten Váš (příteluv syn?) chodí do které třídy? Má toho do školy hodně? Učíváš se s ním? U nás to je každodeně (ukoly+učení, chystáni) na hodinu a půl intenzivní prace, a to je prvák :frowning2: Nějak mě chytá teplota... :unamused:
16. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Já bečím taky u všeho,to neva,ale stres a rozčilení není dobrý.....to jak se ti zvedne tlak...to je něco jinýho než píšeš :slight_smile:
16. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já tu čtu,že čítíte uplné rany jak mimi kope,ale já jen občas nějaké malé vrtění a sem tam nějaké žduchnutí,a to musím byt v klidu ,tak ted nevím jestli je to ok,ale myslím že jo šak čekám třetí a to že už sem to málo cítila minulý týden bylo aj dost brzo né?
16. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa tak to jsem rada :grinning:

@taknevim ja cekam prvniho prcka,a ctu tady jak vsichni uz pomalu citi kopance atak:slight_smile: a ja porad niiiiic..ale doktor mi rikal,ze pokud je to prvni tak je ot v poradku..a pry az okolo 21tt
16. led 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka no já právě myslela ,že pohyby cítím,ale dnes třeba nic a eště ani nejde pořádně říct,že sou to pohyby,je to takové neurčité teprve začínám 19tt
16. led 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ja zacinam ted 18tt....ale co jsem se docetla,tak az kolem toho 20tt..a maminky co uz maji deti nekdy o neco driv...ale asi je o individualni:slight_smile: Ja si vzdy lehnu a cekam ze treba neco..a nic :grinning: obcas me tam jakoby pichne nebo zatlaci..ale to asi nebude ono :grinning:
16. led 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já to cítím taky slabounce a jen když se opravdu soustředím a to začínám 20týdenJsem v klidu čekám sice 3 mimčo,ale po takové době,že je to skororo jako poprvé :wink: ...navíc je to prý ze začátku opravdu jen jednou za pár dní....
17. led 2012 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 chodí taky do první a neučíme se s ním prakticky ubec- nevím, jak v dětsáku, ale o víkendu udělá akorát úkol- oni dostávají snad jenom z matiky, nic jiného domu nenosí a ze začátku jsme akorát vystřihovali písmenka a obrázky, když se učili abecedu
17. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ja se teda sama divim, ale cítím to poměrně dost a už každý den. kolikrát je to taky jenom takové "chvění", ale kolikrát zas přímo cítím jenom "nějakou končetinu" :grinning: ale ještě jsem to nikdy nezpozorovala vizuálně, vždycky jenom na dotyk a že to sama cítím
17. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no já dnes už taky cítím to chvění občas včera byl Honzík asi unavený :grinning:
17. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim bude to Honzík? to já mam teda pěknýho čiperku a noční ptáče po tatínkovi
17. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já tam mám zas klidase po tatínkovi asi
17. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Ahojky, tak jsem ráda, že aspoň někdo... Já jsem taky cítila minulé pondělí jemňoučký pohyb, ale od té doby mi tak max. jakoby kručí v bříšku... Tak snad je to to vrtění, jak píšeš... :grinning: Taky jsem si říkala, že už to začíná být trošku divné... :frowning2:
17. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 a dnes už je to uplně super včera odpočíval a dnes je aktivista nějaký :grinning:
17. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Zpívám ve třech, ale tohle bylo se skačkovou kapelou - nevím, jestli ska znáš, ale je to hodně hopsavá záležitost. Říkám si, že to mám místo tělocviku :sunglasses:
17. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Z toho si nic nedělej, já tak y pořád nic, a prcek je úplně v pořádku... :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Každá to máme prostě jinak holky já se taky nejdřív stresovala a to jsem od vás týden napřed:slight_smile:)..fakt cítím občas jen takové šimráníčko a když se na to soustředím tak přestane holt to bude třeba klidňoučká holčička :grinning: :grinning: ,když mám doma jednu dračici co nevydrží být v klidu :slight_smile:,holky tu bych vám nachvíli přála jen co přijdu z práce tak se ji pusinka nezastaví,když je doma dřív manžel a jsou spolu tak je vždy vyřízený ještě víc než já,zkrátka víme že ji máme berušku naší milovanou:grinning: :grinning: :grinning:...
17. led 2012 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já si to taky pořád říkám, že to máme každá jinak, ale jsem už netrpělivá a hlavně až tu malinkou ucítím, tak se mi bude lépe žít :grinning:. Občas cítím (ale není to denně), jako kdyby to byla rybka, která je v akváriu a občas se dotkne skla. Strašně je to jemňoulinké a častěji je u mě to bezvučné kručení :grinning: Tak já nevím, jestli je to ono nebo ne... :grinning: Každopádně Ti moc děkuji za podporu, zase mě to uklidnilo. Jinak pozdravuj Nátálku :wink:
17. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek