• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Tak mě kope chlapeček :slight_smile:
17. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andysek111 No vidíš to je ono :slight_smile: mám to přesně jako ty!!!!!!!!
17. led 2012 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tak to moc gratuluji, holčičku už máš, tak aspoň budeš mít doma páreček :slight_smile:
17. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Fakt?????? Tak to jsi mě uklidnila už dnes podruhé :slight_smile: Jinak jsem zjistila, že Tvá dcera se jmenuje Nikolka... A já vždy chtěla Natálku nebo Nikolku... Asi máme stejný vkus :grinning:
17. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vak:no u nas taky pidisek nebyl videt ba naopak mam doma dve fotcky kde udajne byla pipka :grinning: ale spletli se tri ruzni doktori a i pred porodem v nemocnici takze to fakt umel schovat :grinning: a kdyz se narodil tak vsichni jen koukali kam ho schoval ze malo vyvinnuty zrovna nebyl :grinning:
17. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak abych upresnil spletli se i na 3D :grinning: takze ted jdeme taky na 3D ale pohlavi uz nechcem vedet vybavicku mame na oboji tak nam to je jedno :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, holky, pěkně se radujete z pohybu mimišek.. Já vystresovaná, váha mi jde pořát dolu, těhotenské kalhoty zazimovávám, protože mi bříško komplet spadlo, žadné štouchání necítím, spíše jen bolení, a do žaludku se mi taky nic nechce vlést.. Mám o bobka strach, aby si to nějak neodskákal ty stresy.. :frowning2:
17. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Neblázni jsi ještě krátce 17.týden a jestli jsi makala na baráčku a měla hodně pohybu je jasný,že nějaké to kg se vytratí teď už jen odpočívej!!!!!!!!!!Kdy jdeš k doktorovi???
18. led 2012 v 08:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 odpočívej a bude líp :slight_smile:
18. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobissec Asi se stát může,včera jsem byla na golfu s gynekoložkou tak jsem se ji na to ptala,utvrdila mě že u mě je to jasná holčička za 15let se ještě nespletla :wink: :wink: ....,ale jak píšeš může to být i jinak,100% je to jen z plodovky,ale na tu nepůjdu tak ji budu věřit :grinning: :grinning: ...
18. led 2012 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak hele, myslíš , že by bylo blbé, kdybych na ten velký utz do gennetu nahnala i obě babičky? :grinning:
18. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já bych to určitě taky nehrotila. Jsi opravdu 17. týden a v té době si ještě moje váha dělala co chtěla.. Jednou šla nahoru, podruhé dolů... Ale můžu Ti říct, že v pondělí jsem si četla článek, že od toho týdne, ve kterém jsem, se mi bude zdát, že se váha zbláznila, že ručička bude stoupat směrem nahoru. Tak jsem se tomu vysmála a říkala si, že to ráno schválně vyzkouším. No a když jsem na tu váhu ráno vlezla, polilo mě horko, myslela jsem si, že se vyvrátím. Ani nevím kde, vůbec si nejsem vědoma, že bych více papala a že bych to nějak přeháněla, ale měla jsem o 2 kila navrch. Nejhorší je, že každé kilo navíc na sobě hned cítím a teď nic... Takže jsem si utřela smrtelný pot z čela, řekla jsem si, že se nedá nic dělat a že budu muset chodit do práce pěšky. Za týden to vyzkouším znovu a jsem zvědavá na výsledek. Takže Ti teď klíďo píďo můžu říct, že Ti tak trošku i závidím :grinning:
18. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to mas dobry muj dr mi tvrdila ze se nespletl 10let a ze pokud se splete slozi funkci :grinning: pak jsme se jen smali ale kdyz se spletli 3 ruzni tak to teda muselo byt no kazdopadne uz pohlavi nechceme vedet a jsme zvedavi na cerven :grinning:
18. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 bud v klidu ja pri prvnim tehu shodila do 20.tt 5 kilo zvracela jsem po kazdym jidle a kazdy den nic jsem neudrzela od 5.tt a ikdyz jsem zvracela az do porodu 36.tt a jeste jsem je pozvracela n sale jsem nakonec nepribrala ani deko jen zpet 5kilo takze jsme byla na nul a brisko jsem mela dost velky a prte bylo taky uplne v poradku teda az na to ze byl driv...
18. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak K lékaři jsem pozvaná až na posledního v měsící.. :unamused: To je ještě dlouho.. :frowning2:
18. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak myslíte že se ,miminku nemůže nic stát? Že mu to nějak neuškodí? Neohrožuje ho to ? Mám přeci jen ... za sebou 2 předčasné porody, a udržovačku od 27 tt. :frowning2: Dnes když jsem potkala kamarádku, tak na mě vyvaleně koukala, že by ode mne očekávala rust do šířky- a že místo toho vypadám že jdu akorát do výšky. Tchýně včera taky hleděla, že jsem naprosto plochá jak deska, kde se to miminko ztratilo.... ( vypadám jak bych někde nepozorovaně porodila) Mám toho sice víc i toho rozčilováni- ale již kolem 17 hodiny padám na hubu a jdu spát- a to až do rána- a ráno zjistím že jsem další litr vypotila do peřiny.. :angry:
18. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 chtěla bych tě povzbudit, jelikož sama jsem taky dost bojovala s váhou. V 17tt jsem nepřibrala ani deko, jelikož mi bylo neustále na zvracení. S přibíráním to začalo až tak 20 týden a to jen tak 2 kila, Teď během vánoc jsme přibrali 5 kil a od začátku ledna 2 kila - celkově 9 kg a to jsem poslední den 27 týdne. Mě dokonce jedna mamča říkala, že přibrala za celou dobu 4kila a druhá 8kg, takže s tou váhou to tak neber. Důležité je, že mimi prospívá :slight_smile:
a co se týká bříška, mě vykouklo až tak ve 21 týdnu :slight_smile: však mrkni do alba. držím pěstičky :slight_smile:
18. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marki1904 ja mam za sebou bohuzel taky predcasny porod a jedno zamlkle tehu to bylo jako prvni a fakt to miminku neublizilo pro svuj klid si muzes dojit ke svemu lekari ja tam taky sl ale rekl mi ze miminko si vezme i to minimum co do sebe dostanu ikdyz jsem to do pul hodky vyhodila a opravdu jsem zhubla 5kg a nabrala 5kg takze jakoby nic :slight_smile:
18. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jinak ja jsem ted 17+6 mam dole 2 kila jim tak akorat a stejne nahore nemam ani deko :grinning:
18. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahoj s tím břichem máš pravdu dnes sem potkala maminu co je stejně těhu jako já, :grinning: já mám břicho jak v 7 měsíci a na ní to skoro nejde poznat,je to strašně individualní a já přibrala 1,5kg a ona 6
18. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 víš co,zajdi si k dr.že si myslíš,že něco není v pořádku a uvidíš vše bude ok určitě a ty se hlavně nebudeš stresovat,
18. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim holky, dejte sem fotky pupíkůůů :slight_smile:
18. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Uvažuji že se tam vydám, dnes ale neordinoval.. Manžel mě taky celou noc uklidnoval.. Pokusím ještě vydržet, nerada bych byla za hysterku.... Třeba bude Oliver celou noc řádit, a mě bude jasné že je Ok.
18. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak se to sem dava nebo jako na svuj profil? ja tu jsem sice delsi dobu ale pravidelne sem chodim asi tak tyden :slight_smile:
18. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vlozila fotecky na profil ze zacatku 16.tt podle kazdeho cekam slona :grinning: ale pritom na zacatku tehu jsem mela ploche brisko a mam dve kila dole :grinning:
18. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky najednou mi sotpli fotoalbum se svatbou a i moji portretovou fotku kterou jsem tu mela 8 mesicu pisou ze nsesplnuje pravidla ale netusim co je tam spatne :frowning2:
18. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 určitě nebudeš za hysterku,každá máme strach o mimčo jestli je v pohodě já to mám jak kdy někdy celý den nic a pak neví kdy přestat.Neboj bude to v pohodě :slight_smile:
18. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem 2 fotky mého pupiku tak jukněte,večer ho mám o dost větší než ráno,máte to taky tak????
18. led 2012 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobissec nemají se sem dávat fotky se svatbou, protože na nich nejsou mimina :wink: a jestli chceš svatební fotoalbum, máš si ho založit na beremese.
18. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jak je ti doufám,že líp a že odpočíváš :slight_smile: !!!!!
19. led 2012 v 07:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek