• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Jé, to víš že je to lepší. Váha šla sice ještě dolu, ale včera mě už nebolelo bříško, bylo uvolněné, a odpočívám docela poctivě- akorát za chviličku mě ještě čeká zubař... :zipper_mouth: Jsi v práci nebo v pohodlí domova?
19. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to jsem ráda,opatruj se!!!!Chystám se do práce chodím na 9.00.hod.tak mám pohodičku :slight_smile: ..jsi mi připoměla,že bych měla zajít také k zubaři,byla jsem zatím jen na obvodě :unamused: ...
19. led 2012 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tam zas nebyla já .. :grinning: Tak at se Ti dnes taky daří ! :slight_smile:
19. led 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak já ho mam taky vždycky večer větší:slight_smile:
19. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@marki1904 já už u zubaře byla a povím vám, že 100x radší bych chodila kamkoli jinam, i když nemám se zubama problémy. vždy jenom kámen
19. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No tak to máš krásné, já měla nějaké kazíky- asi to jiné PH v ústech- takže jsem tam za poslední měsíc byla 3x- a jdu ještě na leštění.. Ale za to zazítečko v průkajdě to za to stálo.. :grinning: :wink:
19. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec ty bláho a já si myslela, že mám pupek :astonished: Krásný bříško :slight_smile:
19. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ježíš, to mě čeká taky a dvakrát - mám už půl roku rovnátka, taky pošušňáníčko... :confounded:
19. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Vždy po obědě mi vyleze to se nabaštím z celého dne asi nejvíc pak už jen po troškách,ale okamžitě mi naroste a ráno je vždy takové malinké :slight_smile: :slight_smile: ....ta fotka u skříně je včera večer a to jsem měla fakt mega břicho :grinning: :grinning: ...
19. led 2012 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě holky jsem objevila super těhu modu na- tehotne.cz ,koupila jsem si u nich rifle moc pěkné za 1000,-kč mají krásné střihy a barvy pro všechny žádné hnusy jako třeba v CaA :unamused: :unamused: ..Objednala jsem si je v úterý a ve středu večer mi je dovezli domů a sednou neskutečně dobře jen byly dlouhé tak jsem si je nechala zkrátit páč jsem prcek,ale DOPORUČUJI!!!!Mají tam tabulku jak se máš změřit a vyšlo mi to naprosto přesně!!!
19. led 2012 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra 18. tt ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Blíží se polovina :wink: !
19. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Trpělivost se vyplatila, můj malý Oliverek přerušil spánek, protáhl se(což mě až trošku zabolelo) a pak už jen bouchal do jednoho místečka na bříšku.. Takže se má k světu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to i když jsme ráno navážili zas mín.
19. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Tak vidíš to je supeeeer :slight_smile: !!!!Prostě se mu chtělo odpočívat :slight_smile: :slight_smile: ..
19. led 2012 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mně to břicho hrozně rychle vyrostlo snad během týdne, pořád mě někde něco tahá a svědí, doufám, že to zase trochu zabrzdí, abych si neuhnala strie...
19. led 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Cítím s Tebou- já taky myslela že si jej rozederu nechtama jak mě ta kůže svěděla, otlačovala se, vysušovala a napínala, do toho začali zlobit vazy.A strie jsem vyčkávala.. Ale ted co mi bříško zmizlo.., nic se nenapina, nebolí, nesvědí, a taky jsem přišla o tu kolébavou zadýchanou chůzi.. :grinning: Tak jsem zvědava na jak dlouho.. A čím se mažeš???????
19. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mažu se vším, co mi přijde pod ruku. Teď jsem dodělala krém od elastiQ, chci si koupit Mama olej a mléko z dm, ten mi hezky voní (a má složení stejné, jako třikrát dražší značkové), minule se mi po něm strie neudělaly, ale to jsem neměla takové skoky.
19. led 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak jsem tu dlouho nebyla. Už jsem prakticky ztratila přehled o tom co se tu děje :wink:

Bříško mi trošku povyrostlo a váha se drží pořád tak nějak stejně, jak kdy se najím a jak kdy se hejbu (hlavně jak kdy se vážím) tak je to +-2 až 4kg ale doktorka říkala, že když se chci vážit tak ráno po probuzení je ta správná váha co i ona se mě na ni vždycky ptá (protože na kontrolu vždy chodím v jinou dobu jinak najezená a v jiném oblečení takže by to přibírání bylo nepřesné), a tahle váha je vždy tak max 2 kg nahoře.
Pupík se mi už taky vystrčil, ale pořád to není nic hrozného, jenom mě začíná vadit (hlavně v práci kdy celý den sedím tak se mi hůř dýchá), opravdu nechápu prostorově výraznější lidi jak můžou úplně normálně existovat a upřímně je lituji. Mažu si pupík olejíčkem Mama Sanft (z dm), úplně úžasně voní a i kůži na rukách mám po něm jemnější a ne tak napnutou a vysušenou.
Pohyby ještě necítím nebo si alespoň myslím, že ne.
Jinak se u nás nic neděje. Na kontrolu jdu až 1. takže mám ještě spoustu času na čekání než mimíska uvidím.
20. led 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ten elastiq mám taky a k tomu do zásoby i ten z DM a ještě jsem k Vánocům dostala olej, ale značku si nepamatuju :slight_smile: mě nejvíc svědí pupík, ten bych udrbala :grinning:
20. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@cervena_vila
Za oboji těhu jsem nenatrefila na tak supr mazáni jak ted- bud mě krémy dráždili.., anebo bylo po 2 hodinkách potřeba mazáni opakovat :unamused: Ted mám BIO Těhotenský pěstíci olej SALOOS- a je báječný, voní jemně a jako miminko, a vláčná jsem po něm i na druhý den. Doporučuji, dokonce mají i oleje na hráz, pěstíci pro miminka a taky na bolavé bříška miminek atd atd. Mažete i prsa? Ty mi dělají největší trable, bříško po dětech popraskané nemám vůůbec- ale prsa ty hodně- a i přesto mi ta kůže znova napotřetí tak trpí.. :frowning2: To jsou ty skoky z 75/A na 75/D :confounded:
20. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi No ahoj, a v kterém jsi? Na ten Tvůůj olejik Do Dm kouknu.. :wink: Jdu na kontrolu akorát den před tebou.., taky za dlouho. :cry:
20. led 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Dneska řádil znova a znova , docela se projevuje, a k večeru ty kopy docela nabíraly na síle :confused: Taky se s každým kopnutím zamilováváš? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj i já pocituju pohyby čím dál víc a nejvíc když ležím na zádech tak cítím jak se hýbe :slight_smile:
20. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Mno včera tukal, dnes si malej i kopl :grinning: (v rámci jeho možností) Hrála jsem si s dětmi, tak se asi chtěl připojit :slight_smile: Blíží se doba kdy to tam bude divoký..., to budou mít naše dítka radost, až budou koukat na ten poskakující pupík :wink:
20. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jo, saloos je výborná kosmetika, postupně domazávám různé krémy, co se mi nahromadily a měním za přírodní kosmetiku (stejně jako vyměňuju akrylové svetry za merino vlnu). A v jednoduchosti je síla. Takový kokosový olej, opět mám z dm, se výborně vstřebává, mažu tím Leu a dají se na něm opéct palačinky :dizzy_face:
20. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můžete sem ještě jednou hodit odkaz na nějaký e-shop s těhotenským oblečením? Díky.
20. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mohla by Vás poprosit o radu. Jsem ve 20tt a dnes mě doktor objednal na genetické sono. Měla jsem tyhle výsledky:
Věk matky v termínu porodu: 25let
UZ vyšetření(CRL): 70.4 mm
Odhad gestace: odhad dle ultrazvuku UZ (CRL)
Váha: 82kg
Hodnota MS-AFP: 16,58 iu/mL ; 0,58 MoM
Hodnota uE3: 3,440 nmol/L ; 1,05 MoM
Hodnota Total hCG: 25,560 iu/L ; 1,27 MoM
Hodnota PAPP-A: 0,26 iu/L ; 0,25 MoM
NT rozměr: 1,8mm ; 1,08 MoM
Nosní kost plodu: Bez zprávy

INTERPRETACE
Výsledek: Skríning negativní
Riziko M.Down: 1z 490 (v termínu)
Riziko NTD: 1 z 5000
Poznámky: Výsledné riziko M.Down je vyšší než riziko pouze vzhledem k věku matky ( 1 z 1300)
Poznámky: Předcházející vyšetření ze dne 30.12.11 bylo uzavřeno jako pozitivní

Holky doktor mě řekl že mimi je podle utz v 20tt na 120% v pořádku tak proč mě posílá na tu genetiku. Jsem z toho opravdu vyděšená :( Můžete prosííím poradit??? Děkuju mooc
21. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelkabudouci Ahojky, čekám miminko taky v červnu, ve čtvrtek mi volala doktorka, že tripple testy jsou pozitivní, víc mi neřekla !!!! Zeptala jsem se jí na ty čísla, řekla, že 1:85, a víc se se mnou nebavila, rovnou mi dala čísla do nemocnice na odběr plodový vody.
Tak jsem se objednala na genetiku. Je mi z toho jejího chování dost zle ....
Hlavně mi nenabírali krev pri prvním UTZ, NT mi vyšlo 2,2 a nosní kůstka tam byla ....
Je to hrozný ty nervy.
Na ten odběr plodový vody jít nechci.
Ale ty to más pěkně rozepsaný, já nevím vůbec nic.
21. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to máš na prd :( doktor mě dělal utz a říkal že malé je ok ale pro jistotu si na tu genetiku mám zajít. Ty vysledky mám od něj, nesu to na tu genetiku. Pořád si říkám že u nás ani u manžela v rodině nikdo nemá žádne postížení. Celkový screnning mě vyšel negativní tak nevím co to může byýt:(
A nechceš třeba změnit doktora? Takové podobné chování jsem zažila v prvním těhul, došla jsem do sesterny stím že se chci objednat že jsem asi těhotná a ona na mě: a chcete jít na potrat nebo co? Tak ještě ten den jsem si změnila gynekologa a jsem spokojená. Tak by se k nám těhulkám neměl nikdo chovat!!!
21. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelkabudouci Už jsem o tom přemýšlela, že jí změním, doteď jsem byla spokojená, jenže jsem neměla žádný problémy, První těhotenství bylo úplně bez problémů, a teď tohle ......
Ale pořád doufám, že když vyšel ten NT dobře, že to bude dobrý .... uvidim co mi řeknou na Genetice, tam jdu v úterý s výsledkama od tý mojí doktorky.
Už nespatřuju na těhotenství nic pěknýho, jsou to nervy od začátku do konce ..... :unamused:
21. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja mam pupek stejnej jak rano tak vecer :grinning: ale je fakt ze me kazdy tipuje tak na 7.mesic :grinning:
21. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek