• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 tohle byly vyloženě takové křeče do podbříšku, sem tam mi přišlo, jak kdyby se mi to břicho spíš smršťovalo...
23. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak se raději zmín doktorovi.. Já se kdysy ptala- asi v 1 těhu a pověděl mi toto, co jsem Ti psala- a taky to že je nutné odpočívat...! Opatruj se a když tak fakt zajdi :wink:
23. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jdu tam 7.února na kontrolu a zas nechci plašit, třeba to nic nejní...já nevim. dneska cítím jen takové to stažení a sem tam píchne, tak uvidím odpolko, když tak jí alespoň zavolám
23. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ahojky, jsem v 19.tt někdy mi příjde, že jsem na začátku a někdy mám pocit, že zítra mám termín. :grinning:
23. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Hihi, to se stáva :grinning: Jsme na tom zhruba podobně :wink:
23. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 včera jsem myslela, že to ani není možné, měla jsem opravdu pocit, že to břicho musí prasknout jako když si vymačkneš akné :grinning:
už nevím co mám jíst a co ne...snažím se papat v krátkých intervalech a po malých porcích, ale poslední čtyři dny je to většinou sladké jídlo...ach jo...z toho by neměla paní doktorka radost :unamused:
23. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi já poslední dny taky plácám, až se mi vlasy ježí hrůzou a už je to taky hlavně sladké, z čehož spíš nemám hlavně radost já :grinning:
23. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Takhle jsem papala v 2 až 3,5 měsící- bylo mi tak zle že jsem musela jíst cca co 40 minut- a nejlepe maso a tučné. Byla jsem jak zelenéj tučnáček :grinning: Pak skončili nevolnosti a papáme 3x - 4x denně . A zhodili jsme za 2 a půl týdne z 55kg na 51kg. Nosím zas klasik jeany, bříško sice už nemám, ale cítím se docela dobře... tak jsem zědavá jak to pujde dál.
23. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já taky! Bombonky, krowky, sojové suky...ale váha jde dolů .. tak strach nemám.
23. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já tady kila snad ani udávat nebudu, když to čtu :grinning: já jsem teda taky spíš shodila za poslední týden, ale díky mým pevným kostem se už na 51 teda nedostanu :grinning:
23. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Taky mám udajně těžké kosti- nevím.. ja se v tom nevyznám.. Kolik měříš? Manžel mi tvrdi že ze sladkého stíhly prý nepřibere- jen když se jí např. řízky a zajídají se větrníky :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Roztahujou se ti vazy a roste děloha...ted je to úplně normální,mám to taky.Pokud to nejsou šílené křeče a nekrvácíš,tak se neboj.
23. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 měřím cca 173 a ty?
23. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa to jo, ty vazy sem tam cítím, ale tohle bylo jiné, tak jsem se vyplašila :slight_smile:
23. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jsi vysoká.. Já 170/171
23. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mé dvě kámarádky mají ani né 160 cm, myslím že 158.. A exmanžel měl 163 cm ... Ted mám doma chlapáka 189 cm :grinning:
23. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No relax jak se to vezme :grinning: :grinning: ,kamarád slavil 40tiny ,bylo nás tam asi 80 a 30 dětí,v pátek i v sobotu jsme šli spát ve 3ráno :frowning2: :frowning2: kupodivu jsem vydržela,ale dnes bych potřebovala jeden den na odpočinek a celý ho prospat :unamused: :unamused: ...,byla sranda pozorovat ty přiopilé lidičky teď,když nemůžu pít je to celkem prča :grinning: :grinning: ...jo a bylo nás tam 5 těhulí!!!!!Na sjezdovky už mě to neláká tady je to na horách trochu o úraz strašně lidí bojím se,že to do mě někdo napálí,teď už jen ty běžky :wink:!!!!
Máš pravdu s těma kalhotama jak mám upnutější také cítím jak mi tam šimrá asi se jí to moc nelíbí :angry: :angry: ...malá kope jen,když jsem v klidu jinak ji moc necítím tak jak ty píšeš asi ji mám více pod tukem :grinning: :grinning: oproti tobě!!
Jo a taky mi jedna těhule nasadila brouka do hlavy,je jí 41let a před rokem musela po odběru plodovky na interupci teď čeká znovu v dubnu a je vše ok říkala mi ať jdu taky,že z krve se vše nedá zjistit tak na to dost myslím :confounded: :confounded: ještě mě čeká jeden poslední screening 2.2.Je mi z toho tak nějak divně už jsem s tou maličkou propojená má i jméno....s manželem jsme o tom také mluvili no nevím co mám dělat :confounded: :confounded: ...
23. led 2012 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 teď mám doma taky chlapa o hlavu větší, než já :slight_smile:

@vak a nevystresovala tě ta těhule zbytečně? doktoři přeci vědí, co dělají, kor když máš známou v gennetu, zkus to s ní prokonzultovat
23. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Jo jo to znám mám přesně to samé na sladké jsem fakt ujetá,ale snažím se to ukočírovat,ale moc dobře mi to nejde :angry: :angry: ...jestli mi zjistí těhotenskou cukrovku tak nevím nevím co budu dělat.Večer mám břicho přesně jak píšeš jako bych měla rodit :grinning: :grinning: :grinning: ...to nechápu!!!!
23. led 2012 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No právě ona o tom mluvila nejdřív s manželem a ten byl z toho nějak přepadlej.Přišlo mi,že je to pro nás uzavřené právě i na popud té naší známe a i můj gynekolog mi řekl,že kdybych byla jeho žena nechtěl by,abych s výsledkem jaký jsem měla na to šla....vše mi nahrává,ale toho brouka v hlavě trochu mám sakra,kdyby mi ten můj chlap řekl ať to neposlouchám a byl v klidu tak to asi neřeším..ještě to proberu v nemocnici,ale neví neví posledně mi ta asistentka taky řekla,že by pro klid na to šla vzhledem k mému věku,že na to chodí i mladší maminy :frowning2: :frowning2: ..
23. led 2012 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes se jedem podívat na kočárek známá prodává a nám se moc líbí tak asi nakoupíme
23. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím eště je asi brzo,ale musíme postupně ......a za 1700 je nádherný po jednom dítěti a to tam vozila jen 3 měsíce
23. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ahoj, já jsem v 18. týdnu a tenhle víkend jsem měla přesně to, co popisuješ ty, taky jsem byla dost vyděšená, ale přešlo to, tak se taky uklidňuju roztahováním dělohy :slight_smile: Na kontrolu jdu zítra, tak se na to určitě zeptám.
23. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jde o miminko, je úplně normální, že máš trošku obavy, ale zkus myslet pozitivně. Dokud se opravdu nic nepotrvdí, tak se nic neděje. Moje tchýně porodila chlapečka před 3,5 lety, bylo jí 42. Honili jí taky po všech čertech, pořád zdůrazňovali, že už vzhledem k věku musí být pečliví a malej je zdravej jako řípa. Na odběru plodovky byla taky, poněvadž krevní testy byly více než hraniční a tam to všechno už bylo v pořádku. :wink:
23. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak tenhle víkend jsem nám oběma pěkně naložila - kráva já jedna blbá. Měla jsem v pátek i v sobotu koncerty, v pátek jsme žel začli až od půlnoci a skončili ve tři ráno. Celou sobotu jsem měla pocit, jak kdybych měla tak týdenní kocovinu. Psala jsem si s kamarádkou, která jako zdravotní sestra chodila v těhu i na noční a říkala, že to tak měla pokaždé. Já už mám vychytáno, že mi nevadí ani tak ponocování, ale několika hodinové čekání v zahulený hospodě fakt nedávám. Jezdím, co nejpozději, to jde, ale stejně nemám šanci se trefit tak, abych přijela, odzpívala, odjela. V sobotu jsme začínali v osm a v devět už bylo hotovo - paráda.
Asi jsem měla utopistické přestavy o tom, jak pro mě nic nebude problém ještě tak týden před porodem :slight_smile: Jojo, prvorodička jedna naivní :grinning:
23. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://kocarky.heureka.cz/espiro-atlantic/ tak a tohle je Honzíkovo nové fáro :grinning:
23. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim krásnýýý:slight_smile: taky se ještě tenhle týden chci jet podívat do jednoho bazárku, tak se rozhodnu, jestli vzít ten červený nebo jiný :slight_smile: prý tam mají taky za podobné korunky
23. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no já bych aj počkala ,ale potřebuje ho prodat nám nebo jiným tak dnes pojedem a koupím ho ,za ty prachy maslím,že je fajn.Mám kočárek po Elišce,ale myslím že červený s bílíma květama by Honzíkovi a aj mě vadil :grinning:
23. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim nač čekat? Já mám kočárek už dva měsíce - je to až skoro trapné, ale taky to byl výhodný kauf :slight_smile:
23. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim to ta moje kamarádka právě taky, proto ale chci nejdřív kouknout po jiných, ať nevezmu hned ten první
23. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek