• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim Ahojky!!! To je fajn, nechodíš třeba k Dominikové na předporodní kurzy? Tam bychom se mohli potkat. A rodit budeš v Hradišti? A v kolikátém jsi? Já čekám první, tak jsem ze všeho vyjukaná. :sweat_smile:
24. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy chystám se, ale pořád tak nějak nevím, v kterém týdnu jít. Jdu až 13.2. na druhý velký utz a říkali, že stačí, když se objednám až tam, ale to už budu 23tt, jestli se nemýlím , tak bych to viděla tak nějak prostě v únoru :slight_smile:
24. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No nechci tě vyplašit, ale u nás jsou 3-4 týdenní čekačky. Nejlepší je prý kolem toho 23.-25. týdne. Ale zkus si tam zavolat a třeba tě někam šoupnou.
24. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy já jsem se na to právě ptala přímo tam, kam půjdu a řekli mi tohle, že to stačí až pak, tak uvidím
24. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo o normalnich plinkach jsem vuubec nepremyslela:slight_smile: a myslim ze jsem na to moc pohodlna:slight_smile: takze asi budem pouzivat ty papirove:slight_smile: Staci mi kdyz prebaluju neterinku,jsem rada ze tu plinku vzdy muzu rychle bezet vyhodit:slight_smile:)) natoz stim jeste neco delat jineho :grinning: :grinning: treba u druheho...nekdy...:slight_smile:
Jinak jak jsem porad psala ze brisko nikde! tak mi prijde ze behem techto 2dnu se mi zvetsilo!!:slight_smile:) fakt...je to divny co...ale posledni 2-3 dny hlavne vecer uz to videt je:slight_smile:) Vahu nevim..necham se prekvapit u doktorky:slight_smile: zatim sem mela 55 a mam 175cm...tak snad uz to bude o neco vic :sweat_smile:
Jinak na plese bylo fajn...ale musim rict ze bez alkoholu jsem se docela pobavila kdyz sem pozorovala to opile okoli:slight_smile:) Hlavne sestrenka..rikam ty jooo:slight_smile:) a mamka s manzelem dodali co se divis..ty vzdy kdyz jdes ven padas stejne:slight_smile:)a manzel : no nekdy hur :grinning: :grinning: takze fakt umeji potesit :slight_smile:)
Jinak jsem volala k lekari a vysledky genetiky dopadli dobre..tfuj tfuj tfuj......
Na 3D jsem se ptala a pry je ideal cca25tyden...takze se tak nak i objednam:slight_smile:
Kocarek mame Quinny Speedi Trojkombinaci:slight_smile: Vinova barva...po neteri..kdyby to byl kluk tak mame potahy v modre barve :wink:
Premyslim i koupeni postylky..a detskeho pokojicku..ale nekde jsem cetla ze pry kocarek nema byt doma az do porodu:slight_smile: a postylka neco podobneho?...nevim.....mate uz postylku a pokojicek?? A mate nake navrhy..sem koukala a jsou docela drahe tyjo ty mimi pokojicky....
24. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka jelikož nemám místo na samostatný pokojíček, tak mám smůlu :frowning2:
24. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No ja taky zatim nemam mistnost pro jeho/jeji samostatny pokojicek.. budem zacinat stavet..uff:// prislo to necekane..tak ted jsme ve skluzu....ale mame velikou loznici,takze to dam vse tam...vejde se mi tam prebalovak,postylka i skrin...a tak stejnak pul roku urcite to je jedno pac miminko jen haja...:slight_smile: Ale i tak..jsem koukala a i samostatne postylky jsou docela drahe..tudle na me vyskocila naka za 40 000kc :grinning: :grinning: :grinning: rikam proboha co toje.))))
24. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka uf, kolik že to?? :grinning: to je hrozný, já podědila po ségře, ale nevím, jestli půjde sestavit, něco nám tam chybí, tak uvidím, snad nebudeme muset kupovat novou
24. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak já jenom informuju, že na ty bolesti jsem se dnes ptala doktora a taky mi řekl, že to je roztahováním dělohy, všechny výsledky mám v pořádku i mrňous je v pořádku, takže asi tak :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 tak to jsem ráda, moc děkuju za odpověď :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no uplne nesmysla castka :grinning: a to jsem nasla i drazsi sety samozrejme..rozhodne i kybych ty penize mela tak to za to nedam :grinning: :grinning: no tak pokud je v pohode tak proc ne...ja podedim zase kocarek :grinning:
24. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mi to nedalo a na 4D jsem se objednala na 24tt
24. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ad x-lander - korbicka je mala a dite z ni brzo vyroste. Sportak nejde uplne do lehu ani uplne do sedu. Dite je v nem porad jakoby rozvalene, nektere to nemaji rady. Mala prtata nevidi pres madlo. Ale ma dobrou ovladatelnost.
24. led 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp fakt?:slight_smile: ja se priste asi taky objednam:slight_smile: a vidim to 24-25tt :wink: narvano moc pry nema tak je to ok:slight_smile:
24. led 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Díky za info já se teprve porozhlížím,i když už jsem ho málem objednala :slight_smile: ...chce to čas a hledat doporučení takže i to tvé mi pomohlo :slight_smile:,chci i aby dobře vypadal a JANE se mi zase tolik nelíbí.Jaký by jsi doporučila ty???
24. led 2012 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já si nepamatuju, kolik jsem protočila plenek za den :sweat_smile: Teď už je hej, když je malá nahatá, chodí si na nočník. Když byla miminko, přebalovala jsem často, protože jsem nechtěla, aby byla v mokru. Takže záleží jak dítě čůrá. Může to být třeba deset nebo dvacet přebalení. I záleží na plence, některé udrží hodně a nemusíš to řešit.
24. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já minule chtěla houpací kočár, klasiku s velkou korbou, aby se tam dítě vešlo ten půl rok, než si začne samo sedat. Nekteré ty moderní typy kombinací mají korbu krátkou, třeba 70cm, to je jako prd, z toho hned vyrostou. Nejdelší má snad Dorjan, přes 80cm, ale přesně si to nepamatuju. Když se nám narodí v létě, je dobré, aby korba měla větrání a nebyla černá - někde jsem četla, že v parných dnech může být v kočárku k padesáti stupňům!!!
Výhodná je rukojeť, kterou můžeš naklopit na obě strany, takových moc není. Otáčecí korbu má většina, ale s miminem to je pěkný posilování a s každým posunem slunce to člověk neobrací.
Velká výhoda je obří nákupní koš.
Sportovní nástavba by měla jít do úplného lehu - když ti dítě vyroste z korby a ještě nesedí. Úplný sed je dobrý pro zvědavé děti :wink:
Rozdíl mezi nafukovacími a plastovými koly je jen v tom, že když máš smůlu (jako já), chodíš dvakrát týdně lepit duši.
Čtyřkolové jsou stabilnější než tříkolky.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy ahoj já čekám třetí a chodím ke Svitákovi a termín mám 14,6
24. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka A ty věříš na pověry, že kočárek před porodem nosí smůlu? Já myslím, že po porodu má člověk jiné starosti než nakupovat pokojíček a vybírat kočárek :slight_smile:
24. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak nijak extra ani neverim:slight_smile: ale ptam se...ale treba kdyz cekala segra tak kocarek byl koupeny jen proste nebyl doma:slight_smile: byl u babi a kdyz sla do porodnice tak se privez home...tot vse:slight_smile: My ho tady mame uz ted jelikoz do ted v nem porad jezdi neterinka,bydlime spolu ve velikem baraku:slight_smile: Stim ze ted stavime vrsek.. Takze kocarek uz tady je tim ze ho zdedim...tak to neresim:slight_smile: ale kdybych kupovala novy tak klidne bych ho dala do porodu k mamce nebo tak:slight_smile:) nijak extra na povery neverim..ale pokazde je na necem neco:slight_smile: jinak nerikam ze se to musi vybirat az po porodu:slight_smile: to je jasny ze kazdy to chce uz mit vsechno pripraveny...
24. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
K pověrám....u malé jsem měla kočárek měsíc před porodem v obýváku.Jsou to jen kecy.
24. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a já mám kočárek už taky a na pověry nedám,tady se zas říká,že nemáš příjmat dárky pro mimi než se narodí no to mám všechny poslat do háje? :grinning:
24. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Tak já jsem v klidu, zatím nemám ani nˇ :grinning: :wink:
Užívám si plánováni .., a i když bříško nikde, manžel se tak nějak k plánováni najednou sám připojil - vycítíl že se TO blíží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Celé 2 dny diskutujeme o kočárcích, a jaky to Oliver bude raubíř když bude po něm :grinning: Jj, jsem štastná.., sice s chřipajznou, uběhaná a utrápená ale štastná.
24. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tak to mám radost že jsi štastná,já jsem celkem taky jen Honzík má nějaký klídek skoro žádný pohyb,ale říkám si ,že je asi unavený
24. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Asi ten pocit k těhu patří :wink: , tak jako obavy..
Honzík dnes určitě nabírál sílu na zítřejší břišní rodeo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já teda ted kočárek ještě nemám,ale už mám skoro všechno....kočár nechávám až na konec.Ještě mi chybí nějaká kosmetika,plíny a vybavení postýlky....jako peřinky,potahy,nebesa.....držák na nebesa jsem vyzvedla včera a matrace mi příjde nejspíš dnes :grinning: Lituju ty maminky co jsou pověrčivé,pač se pak honí a nemaj z toho ani radost.
25. led 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré poledne vám všem :slight_smile:

Sleduji tady debatu o pověrčivosti a musím se připojit. V žádném případě se nejedná o to, že bychom měli kočárek kupovat až po porodu, ale klidně ho můžeme koupit teď , jen by neměl být s námi v domácnosti. Takže já mám třeba štěstí, že bydlím v baráčku a vedle máme tetu, takže kočárek hodíme tam a potom ho jenom přes zahradu dovezeme. Myslím si, že to v žádném případě není nějaká přítěž a každý má na to svůj názor. Takže kdo chce, ať ho má třeba v ložnici a kdo chce, tak ať si ho klidně do porodu někam schová. Na každém šprochu pravdy trochu :grinning:. Nejsem zrovna pověrčivá, ale pokud můžu, ráda se tomu vyvaruji, abych si potom, nedej bože, něco vyčítala. :frowning2: Jen jsem chtěla, aby to vyznělo tak, že to nemá nic společného s nákupem, ale pouze s jeho uskladněním :grinning:
Ps: Jinak jste mě pěkně nalomily s těma plínama... A nejhorší na tom je, že mám nakoupených už tak 20 balíků :grinning:
25. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na 3D bdu dnes volat tak snad me jeste vezmou :slight_smile:
25. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
k poveram j si privezla domu kocarek mesic pred terminem a druhy den jsem porodila ikdyz mi dr prave den predtim rekl ze nic nenasvetsuje drivejsimu porodu :grinning: a ted mame jak pokojicek vybaven pac je v nem maly takze jsme mu akorat poridily velkou postel a postylku bez vybavy jsme nechaly uz rovnou slozenou a kocarek je po malym schovany doma ve skrini takze se pak jen vynda :slight_smile:
25. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já naštěstí doma nemám ještě ani jedny, ale už pokukuju po látkáčích :grinning:
25. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek