• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cosy cvič "kočičku" - klekneš na všechny čtyři, srovnáš hlavu s rovinou páteře a střídavě se vrhbíš a prohneš. Každé ráno a kdykoliv během dne. V kříži tě nejspíš bolí, protože tě rostoucí břicho nutí chodit prohnutě - jako kachna - když na to myslíš, zatni zadkové svaly a podsaď pánev, ať si záda odpočinou.
25. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila teda ted si mě uklidnila ,se stydím jako,čekám třetí a eště sem to neslišela :unamused:
25. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy určitě je to možné,já to teda nezažila.Tak odpočívej práce neuteče.Nebo se s tebou malá zas nebude bavit :grinning:
25. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ty bláho ale zvládáte to. Z manželovy výplaty nezůstane nic, takže chod domácnosti budeme finacovat z mateřské případně bude muset chodit na přesčasy.
25. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy no tak to máte taky na prd,ale uvidíš zvyknete si nic jiného ani nezbyde :grinning:
25. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=pE7EkRE7MYA&feature=related
tak dnes poslouchám celý den a posílám ju aj vám :slight_smile:
25. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Ahoj koukám,že máme naprosto shodný termín porodu :slight_smile: :slight_smile: jen s rozdílem,že já už čekám třetí :wink: ..
Problém se zády jsem nikdy neměla nevím zda je to tím,že pokud nejsem těhotná tak dost cvičím,ale co jsem slyšela tak hodně těhulí trpí na záda tak je to asi normální no nezávidím ti to :unamused: ..
25. led 2012 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Nejsem nijak extra poverciva:slight_smile: jen jak uz tady nekdo psal tak kdyz je moznost to mit schovane treba u babci a nebo jen slozene v garazi tak proc ne:slight_smile: pritez to neni..rozhodne at si kazdy veri na co chce:slight_smile: Nemyslela jsem tim nekupovat!:slight_smile: Ja ted amoc veci extra nakoupenych nemam... prijde mi ulitle kdyz prijdu nekam tam uz pripraveny pokoj s oblecenim atd a jee mate mimco?? nene za pul roku cekame..ehm:slight_smile: nevim no....ale taky kazdeho vec....ja zatim chodim po nakupech pro sebe:slight_smile: a tak...porad mam dost casu...tak az se ot bude blizit tak reknu manzelovi at si vezme tyden volna,ze to vse objedem a nakoupime najednou....hahaa to bude nadsenej One week of shopping :grinning: :grinning: :grinning: Rozhodne si myslim ze je kazdeho vec,jestli to ma nebo nema nakoupene...1komplet Armani baby uz mam vlastne taky btw :wink:
25. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No přesně já kdybych s váma nediskutovala tak ani nevím,že jsou nějaké jiné druhy plenek koukala jsem na to jako blázen a jsem přesvědčená,že na doma je budu určitě používat :wink: ...nemám kolem sebe žádnou známou těhulku takže žádné info o novinkách a vlastně to byl důvod se na mod.koníka přihlásit je to fakt super :slight_smile: !!!
25. led 2012 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka Právě s tím mám problém....s tím týdnem nakupování najednou.U malé to proběhlo stejně měsíc před porodem jsme naběhli a nakupovali...stálo to majlant a většinu věcí bych dnes nekoupila.Už ted mám ušetřeno asi 4tis,jen díky tomu,že sem tam je něco v akci,něco z bazárku za pár měsíců takový štěstí mít nemusím a ty věci se nezkazi,že jo :grinning:
25. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jj máš pravdu,taky sem tímto dost ušetřila ,jen kočárek mě stál po jednom dítěti 1700 a je jak nový.Za stejný nový bych dala 6000 a to samé sedačka do auta sehnala jsem chicco za 200 je jak nové a už bych za tuhle cenu nemusela najít tak sme ji koupili.Oblečeního jsem už dost dostala od kamarádek ,nemusíme mít vše nové,stejně z toho za měsíc vyroste
25. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Tak urcite nezkazi :grinning: :grinning: Ja jdu 6.2 na kontrolu,a verim ze az mi rekne co cekame tak taky uz postupne neco zacnu nakupovat:slight_smile:) Ale ty nejvetsi veci asi necham az na dyl,reknu manzelovi at vytahne kartu a sup na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A pokud to bude holcicka tak obleceni taky vcelku mame neterince je 10 mesicu takze bysme urcite podedili :slight_smile:
25. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Tak já jsem taky nic nekupovala,dokud mi neřekli pohlaví,ale jelikož čekáme chlapečka,tak po malé můžu dát věci bokem.nechávám jen na doma bodyčka,to mu bude fuk :slight_smile:
25. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám že pleny lámou koníkovce :slight_smile: Manžel mě v tom podpořil- chápe počáteční investici, a jdeme do toho. Nemaluju si to růžově, budu nervozní že mi proteče ..,ale to se sem tam podaří i s papírovkou- hlavně u kloučků. Taky vsázím na to.., že se mimi pak bude ochotněji učit na nočníček. Když jsem potřebovala naučit malého (cca ve 20 měsících) na nočníček abych nemusela kupovat dvoje pleny, pro něj a malou, dostal mezy nožky hrubou klasik plenu- ta mu tak vadila, že během týdne chodil na nočník a to i v noci!!! :grinning: Jinak taky sem tam nakupuji na aukru. A ty náklady za věcičky jsou nesrovnatelné..- občas i za ty nové... :wink:
25. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak mam kontrolu po 3 týdnech 31.01. :grinning: Poprvé beru svého manžílka sebou kouknout na UTZ :wink: :slight_smile: :slight_smile: Je to jeho první miminko, tak jsem moc moc zvědavá na jeho první dojmy z potomka! To budeme 19 tt , myslíte že je to už akorát pro podíváni se tatínka? Zdá se mi , že mimi není už ani moc malé ani velké- že by z toho mohl něco mít.. :sweat_smile:
25. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já jsem brala přítele sebou už při minulé kontrole- to byl asi nějaký 17tt? už ani nevím :grinning:
26. led 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Dobré ráno, no a byl přítel spokojen? Orientoval se v obraze UTZ miminka?
26. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já mám skvělou doktorku, tak všechno ukázala, ale navíc už je bobík docela velký, tak to bylo vidět krásně, první poznal páteř a podle té už se dalo orientovat skvěle :slight_smile:
26. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Určitě ho vezmi já byla s manželem před Vánocema na 17.týdnu myslím a bylo vše krásně vidět sice on už je v tomto mazák 3dítě :grinning: :grinning: tak zas až tak moc překvapený nebyl nesměl se koukat jen,když koukala doktor mezi nožičky páč to bylo vánoční překvápko,ale machroval,že stejně vidí pindíska a pak pod stromkem koukal jako blázen :grinning: :grinning:.....
Jo o musím napsat,že už mám pohyby docela často a jsem totálně blaženááááá :slight_smile: :slight_smile: ...
26. led 2012 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Tak to je užasné, strašně ti to přeji!!! :slight_smile: Co mi o sobě Oliverek dáva tak moc vědět- pořád na něj reaguji a povídám si s ním, škádlím jej - předtím mi to moc nešlo, ted je to akce reakce.. :grinning: Dokonce mě budí i v noci..

@evelp Mám naštěstí taky dobrého doktora, jako Ty - vysvětluje, beré ohledy a snaží se abys co nejvíc viděl- dokonce sem tam dostanu i 2 fotečky.. Páteř je dobré vodítko :wink: Pak písnu jak se zadařilo a dojmy .. :slight_smile: Ještě to do úterka vydržet :confused:
26. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já ještě 2 týdny :frowning2: beee, těším se na něj :grinning:
26. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mateřčin absták, jo? :wink: No já byla naposled 10.1.. :frowning2:
26. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já právě taky :grinning: já ho sice cítím , tak už je to jiné, než dřív, kdy jsem se kontroly bála, teď se těším, až uvidím, jak vyrostl :slight_smile:
26. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak v utery kontrola a velky utz a 29.2. ve Varech 3D budu 24.tt tak snad to bude krasne videt jak nas prcek vypada :slight_smile:
26. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Taky třetí jako "taknevim" ? Holky, tiše závidím. Já vždycky chtěla velkou rodinu a teď se snažím těhotenství si užívat, ale radost mi opravdu bohužel kazí to, kolik peněz to všechno stojí. No nedá se nic dělat, při prvním chci většinu věciček nových a to taky něco stojí. No a pak už budou další dětičky jen dědit. :slight_smile: Kontroly se taky už nemůžu dočkat, naposledy jsem byla 3.1 a půjdu až teď 31. :frowning2: Jsem zvědavá, jeslti si tam manžel vymodlil toho pindíka nebo ne. :grinning:
26. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Manzel uz byl 2krat na ultrazvuku se mnou:slight_smile: a vzdy totalne nadsen:slight_smile:) U druheho uplne,ten nebyl povinny ale chteli jsme se na kuliska mrknout tak jsme si zaplatili. A pak doktor nam ukazoval kde je co,a ja mu rikam : rozumis nebo mam prekladat?? (nemluvi cesky jen zaklady) a rika nene v pohode neco rozumim a hlavne vim kde co je ne?? :grinning: tak to me prekvapil:slight_smile:) a kdyz sem mu obcas rekla co to je kdyz sem si myslela ze to treba videt nemuze pac i ja se obcas blbe orientovala a on jojo ja vim a tady pod tim je nozicka vid a tak:slight_smile: takze fakt jsem byla prekvapena....ted 6.2 jdeme zase..pry budou kontrolovat zdali ma vsechny organy tam kde maji atd:slight_smile: tak jde zase...vzdy kdyz mam kotrolu bere si dovcu na ten den :grinning:
26. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka to je hezký, taky bych chtěla takhle nadšenýho partnera :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj měla jsi pravdu,Honzík nabíral sílu a dnes je jak drak
26. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a já si dnes udělala radost a mám nové nehtíčky ,trvali mi dlouho sem z toho unavená
26. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek