• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
holky prosímvás která jste kupovala kočárek přes net,kolik jste platili poštovné?
26. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka to je uzasny manzel semnou chodi taky na vsechny utz a pri malym i na to 3D :slight_smile: je to uzasny jak jsou ty chlappi pak na mekko :grinning:
26. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Týjo, užasné! Chlapi fakt někdy překvapí :wink: Děkuju za perfektní popis- doufám že i my budeme uspěšní, a rozeznáme pupík od kolínek a pod :grinning: :wink: Sis vzala cizince? Prcek bude umět 2 jazyky .? :wink: :slight_smile:
26. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo prekvapil me ze je tak akcni ohledne tech ultrazvuku:slight_smile:)

@marki1904 Jojo...ted budem mit 2.vyroci od svatby:slight_smile: No urcite,bude muset no:slight_smile: Ale zijeme v cr takze na prvnim miste bude urcite cestina,tu uslyi u me,babicek,okoli atd..I manzel uz par zakladnich vet umi :grinning: Plus arabstina,stou bude mluvit manzel na ditko..protoze rodina od manzela mluvi prevazne arabsky jen. No a mezi nama uslysi anglictinu takze v te se bude asi taky orientovat:slight_smile: Jsou fakt sikovne deticky..manzel mluvi na neter anglicky,a bude ji 11 mesicu a rozumi mu normalne:slight_smile: Samozrejme je to prcek takze jen ty zakladni veci,jako pojd sem,podej,atd :slight_smile:) ale rozumi....

Plus se musim pochlubit,ja akcni teta jsem neterinku vytahla na casting na detskou vyzivu:slight_smile:) a vcera nam volali ze byla vybrana:slight_smile:) Takze o vikendu jedem natacet reklamu,sem na ni zvedava :grinning:
26. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp neboj hele nekteri chlapy,tehotenstvi moc neprozivaji s partnerkama,ale az bude prtous venku tak bude akcni taky uvidis:slight_smile:
26. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ahojky, my jsme nepaltili nic. Od určitého limitu se v některých obchodech neplatí.
26. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Jéé, užasné, ale toho svého jsi asi nepotkala u nás v čr..? :wink: Vaše mimi bude mooc šikovné, a navštěvujete rodinu ze strany manžela? A jen tak do ringu- kdyby se Tí chtělo,.. mohla by jsi sem plesknout fotečku neteřinky! Jsem zvědavá jak vypadá budoucí paní modelka :slight_smile: :slight_smile: Malé gratulují k pracovním uspěchum :wink:

Včera jsem si připadalá nějak těhotně :unamused: Velké břicho, bolavá prsa, přecitlivěla, unavená..., a aby toho nebylo málo, začala jsem už produkovat mlezivo. Malý manžela večer tak dokopal- že je manžel rozhodnut první co mu pořídit chodítko.. :fearful: :astonished: :grinning: ( on sám v něm chodil už od 4 měsícu)
27. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Tak snad tě uklidním,když ti napíšu,že já se vdávala ve 20 letech a v bříšku mě už kopal synek :slight_smile: ,manžel si dodělával maturitu a bydleli jsme s jeho rodiči,žili jsme z mé mateřské nikdo nám nepřispíval ani rodiče jen byla výhoda,že jsme neplatili nájem a měli v domě byt 1+1 :wink: ....a vidíš jsme spolu už 19let dalo se to zvládnout i finančně jen se uskromnit dnešní doba tě nutí žít v přepychu bohužel pak se člověk honí a neužívá si obyčejných radostí kolem sebe :frowning2: :frowning2: ....Dcerka se nám narodila 5let po synkovi a manžel si moc nepamatuje období,kdy byla maličká,protože budoval firmu 5let od rána do večera v práci,máme se sice teď dobře,ale těch 5let už ti nikdo nevrátí.....Teď je období firmu udržet takže se stále něco děje a já věřím,že jsme vyzráli k tomu,abychom věděli co je pro život důležité a věř,že v penězích to opravdu není!!!!!
No jsem se tu rozepsala a zavzpomínala ty vado příjde mi to jako bych se vdávala před rokem,život fakt letí jako blázen tak si holky užívejte každý den a buďme rádi,že jsme zdraví v bříšku nosíme stejně to nejcenější co se nedá penízkama vyčíslit :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!
27. led 2012 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marki1904 Nene u nas v cr ne :slight_smile:) ja byla cca od 18let do vlastne skoro doted,mimo cr,Malta,Italie,Mallorca,Egypt a tak takze na svych cestach...:slight_smile: Stim ze v breznu to bude rok,co jsme se usadili v cr:slight_smile: No jsem zvedava,jak bude mimisek vypadat...hlavne aby nemel velky nos po manzelovi a jinak dobry :grinning: :grinning: :grinning:

Prikladam par fotek male neterinky:slight_smile: Nemam jich moc,takze jen vzdy takove co jsem vyblejskla telefonem kdyz sem byla sni... Na castingu bylo hoodne krasnych deticek,vzdyt kazde mimi je krasne. Ale podle me vybirali taky podle toho jak je to dite charismaticke,stydlive atd.... A nase Natalka se nestydi ani nahodou:slight_smile:) Miluje spolecnost,kdyz nastavis fotak hned udela automaticky americky usmev :grinning: a vyceni ty svoje 4zuby:slight_smile:) a tak celkove je hodne vesela tak asi i pro to nas vybrali :wink:
27. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha prvni fotka -Natalka po ranu...to je jako andilek...behem dne se zmeni v dablika:slight_smile:) viz foto cislo 3 :slight_smile:))
27. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Moc pěkná ! Tu dáblici bych Ti aj věřila :wink: Má lišácký kukuč :slight_smile:
Nic si z toho nedělej- u Nás to taky vypadá na nosatý dítě :grinning: Ale na chlapech je to docela sexy :wink:
Tak to sis krásně užila, (to jsi byla za práci?) až se divím že ses s manželem uhnízdila zde v čr, v takové mraznici :grinning: .., já bych s manželem hned frnkla někde do Francie ..., a dítko od mala učila na windsurfing :slight_smile:
A jméno budete mít taky exotické nebo českou klasiku?
27. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no prave:slight_smile: jeste si rikam kdyz to bude chlapecek tak jeste ok..ale holcicka snad neeeeeeee :grinning: :grinning: Jojo vetsinou vsude za praci...od ty doby co jsem jezdila mimo cr tak me to tady pac uz nikdy nebavilo..a vzy jsem zustala max mesic,a jela zase:slight_smile:
No tim ze manzel je z egypta,a posledni rok jsme zili tam,i pred svatbou vlastne (preci jenom je to jina kultura) tak jsem chtela poznat tamni zivot,rodinu atd poradne nez jsem udelala tak velky krok jako byla svatba:slight_smile: Rozhodne kdyz tam zacali ty nepokoje atd tak jsem se rozhodli ze pojedem k nam,zkusime to v cr kdyby to neklaplo pojedem jinam. (i kdyz ono to e docela cekani a papirovani ohledne prechodnyho pobytu atd) nicmene manzel si nasel rychle praci i bez cj coz jsme necekali,plus mame tady baracek,tak jsme se shodli ze zacinat odznova v nove zemi je docela tezky tak kdyz nam to tady tak hezky vyslo tak zustanem tady:slight_smile: I kdyz teplo a more mi taky chybi ne ze ne!
Aspon kdyz pojedem za druhou rodinou tak muzem pobyt dele nez klasickych 10dni ale vyhrejem se treba mesic coz je taky fajn:slight_smile:
No se jmenama trosku bojujem..protoze z manzelove kultury by to melo byt jmeno arabske,s nejakym vyznamem...No a u chlapecka se mi z jejich kalendare libil bohuzel jen Adam,a je pouzitelny i tady:slight_smile: Takze asi Adamek i kdyz kdybych si mohla vybirat tak vyberu jine:slight_smile:) A u holcicky tam jich je vic hezkych..v nabidce je Leyla,Aisha,Yasmin,Sabrinka,Sophia,Allyah,atd a tak nevim no...zatim jsou favoritky Leyla ale ted zacinam premyslet nad Sabrinkou pac ta je idealni pro cechy,staci ze bude mit cizi prijmeni:slight_smile:)
27. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka Super že se Vám tu zadařilo, a cesta za rodinou to nuda zrovna nebude :grinning: Jediny co vím, že v té kultuře mají děti v rodině scela jiné postavení.., než např. u nás..
No docela se těším až se Nám všem prcci narodí a budeme okukovat a psát oznámka :slight_smile: Některá miminka budou obzvlášt zajimavá :wink: Poslední týden mám pocit- že se nám to těhu pomalu začíná krátit :slight_smile: Jsem sama?
27. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No s prckem to rozhodne nuda nebude... :slight_smile: Jen premyslim kdy letet,protoze je idealni kdyz jeste porad haja,protoze ta cesta nic moc:( neumim si predstavit vzit ted nasi 10.mesicni natalku do letadla :rolling_eyes: to by byla moje smrt.))) neposedi ani chvili...a 4 hodiny letu + pak cca 3hodiny autem do mesta kde bydli rodina:/ takze todle budem muset jeste zvazit....a letet az mu budou 2-3 mi prijde pozde,jeho rodina ho tak ybudou chtit videt......
No oni tim jak maji vice deti tak se snima tolik nepiplaji jako my no:slight_smile: Nedodrzuji rezim na spanek atd,,pac pres den kdyz je vedro tak se prave snazi spat,a jsou vzhuru v noci :grinning: nicmene my zijem tady takze my rezim mit budem:slight_smile: manzel je v 10hodin uz vzdy tuhed :grinning: Ale taky zalezi na urcite rodine,postaveni atd...manzel je ze 3 deti..a od malicka chodil na anglictinu a na ruzne krouzky atd takze vesmes vse jako deti tady:slight_smile:

Chjooo ja uz se nemuzu dockat az nam reknou co to budeeee :slight_smile:
27. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka A co by ráda???
S tím lítáním to je prekera- nejlepší je letět v čase.., kdy Ti to dítě prospí..

Já chtěla tak nějak přirozeně víc toho kluka, takže ted jsem štastná, a to jsem ještě nevěděla.., že manželová rodina taky touží po chlapci, takže to vyšlo perfektně a aby toho nebylo málo, se jménem Oliver jsme je doslova nadchli :slight_smile:
27. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už bych ho chtěla pojmenovat, ale pořád se nějak nemůžu rozhodnout :frowning2:
27. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ahoj, my platili asi 300 kč, jelikož to bylo z druhé strany republiky, komplet trojkombinace (dost těžké) a s pojištěním.
27. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp My se nemohli rozhodnout nad jménem pro holčičku, tak jsme to udělali tak, že jsme sespali s manželem pár jmén na papír, z toho co se nám líb,í a vybrat jsmr nechali rodinu .. :grinning:
LARISA JANOVÁ
EMILY JANOVÁ
SOFIE JANOVÁ
VIVIEN JANOVÁ
NAOMI JANOVÁ

No a vybrali nám Vivien :slight_smile: Ale hold je to hoch, a v tom jsme měli jasno ..
27. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
občas vás pročítám. Také čekám mimi v červnu, konkrétně 12.6. Ve středu jsme byli na velkém UTZ a čekáme zdravé miminko! Tak máme velikou radost...Nechali jsme si udělat i 3D a byla to krása. Máme to nahrané na CD a stále si to pouštím...:-¨)
Všem vám držím palce, aby bylo těhu co nejpříjemnější a bez komplikací..No, o porodu přeji totéž! :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 já chci mít taky jasno, jenže my se ještě dohadujeme- resp. přítel se pořád hádá o přijmení - já prostě chci, aby se moje dítě jmenovalo stejně jako já a on to nemůže pochopit a dělá si srandu, jestli se má jako kluk jmenovat Eva.....
27. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak bude mít těch jmén víc.., ne? Je to docela zajimavé, jinde je to běžné .. :slight_smile:
27. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevím, jestli to tu nepadlo.Já radím všem těhulkám (jako to poradily maminky mne, když jsem byla poprvé těhu), aby se zaregistrovali v DM drogerii(DM baby bonus, myslím) a budou dostávat slevové knížečky se zbožím odpovídající věku dítka nebo těhotenství. Třeba hlavně na vlhčené ubrousky je to super, nebo kosmetika,...
Nic to nestojí a může se na tom "vydělat" :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 jak víc jmen?
27. led 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra taky jsem zaregistrovaná, dlouho přes dm nakupuju, tak jsem tam hned naběhla :slight_smile:
27. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Např.Alenka Marie Rozová, nebo Tom Alex Pospíšil, nebo Milan Rýnský Dobeš.

Mužeš dítěti dát 2 jména , nebo uvést obě příjímení- akorát si to zajdi pozjištovat na matriku- ale dělává se to kvůli tomu že každý chce mít podíl na dítěti, taky proto že né vždy manželé mají děti. A taky se dává první jméno co jsi vybrala + druhé jmého po mance či otci a pak až příjímení. Já kdybych měla důvod, tak bych to tak taky udělala. :wink:
Např. muj syn se může jmenovat Oliver Pavel Jan (možná že nad tím pouvažuji) No a to dítě pak používá to první jméno nebo obě.. ale přesné podrobnosti nevím.. :unamused:

Pokud některá z holek víte tak písněte, jak se to může udávat v rod. listě..!!!
27. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ja ani nevím....chtela jsem spise holcicku...ale nejak citim ze to bude chlapecek...nevim proc:slight_smile:) nicmene jak se to blizi tak mi to zacina byt tim vic jedno..hlavne at je zdrave!:slight_smile:

P.s ja mam pocit ze evelp spis mysli prijmeni nez jmeno ne?? :slight_smile: a nebo jsem to blbe pochopila.))
me se prave libi :
Leyla Elwahiby to se tak jakoby hodi vic
Sabrin Elwahiby no uvidime
:grinning: :grinning:
Ja se taky s manzelem o tech dvou jmenech..ale u nich to v nevim jakem roce zrusili takze by ot mel jen v papirech tady ne tam...tak nechame jen 1 :slight_smile: ale jeste uvidime jake .....U kluka je to jasny....
27. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka
@evelp
No právě že myslím že mužeš uvést jak 2 jména.., tak 2 příjímení ... když nejsou manželé. Ale podrobnosti neznám.
27. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 o 2 křestních vím, ale jednou jsem slyšela i o těch dvou příjmeních, kdyby to šlo, asi by to nebylo špatné..nechci mu ten podíl upírat, ale musí pochopit, že v případě nouze bude dítě vždy s matkou....
27. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
EVELP No tak samozřejmě.. :wink: Psala jsem kámožce dotaz, nevím zda to bude vědět.. Ale docela jsi mě natrkla :grinning: :grinning: Protože mit doma 2 Pavly se mi zdá nesmyslné.. ( zároven se často dědí jména po otcích..) Ale mít to jméno (Pavel) uvedené hned jako druhé se mi zdá skvělé+ to zalichotí manželovi i rodině.. :grinning: Fakt si to zjisti.., nebo udělejte kompromis. :sweat_smile: Když si tě veme- bude mít jeho přijímení, ne? :wink: Nebo najdi podobu svého ( nebo přítelová) přijímeni a převed ho na jméno.. :fearful: Ještě máš čas na rozmyšlenou.., ale třeba když zjistíš možnosti.., budeš klidnější.
27. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 o dvou jmenech jsem take uz slysela..hlavne v pripade krteni:slight_smile: ale to se tady uz moc nedela...a o dvou prijmenich..to jsem tyjo neslysela:slight_smile:) Ja mam treba dve ja jsem Karolina Elwahiby Otahalova,mam manzelovo a nechala jsem si i svoje....a u ditete tyjo tak ynevim jak se to dela...ale my uz kdyz jsme se brali tak jsme tam meli kolonku jak se bude dite jmenovat ..a vyplnili jsme Elwahiby :slight_smile: takze tim ze ho mam i ja tak prijmeni bude mit po obou...
ale teda osobne neznam zadne dite co by melo prijmeni po mame i tatovi....bud jsou svoji a timpadem maji vsichni spolecne prijmeni...a nebo vetsinou ty deti maji po tatovi..ale jestli to je dano zakonem a nebo se tam vzdy domluvili to netusim.) docela by me to taky zajimalo..i kdyz ja uz to mam jasne.)
27. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek