• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp No mě se líbí jak chlapi rádi vyhrožuji ( a trízní ty maminky ).. A pak se ukáže, že na to nemají, a nikdy by do toho nešly.. ale baví je to .. Mě deptal ex- tak jsem mu řekla, dobře, udělej si podmínky dám ti je do péče, já mam taky chut užívat si s chlapem život a né utírat zadky :grinning: :grinning:

Co on na to???

UŽ NIKDY O TOM ANI NECEK !!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

Ubožák ...
29. led 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evelp Ježíííš, držím ti palce, nečeká tě jednoduchý období, ale jestli od něho odejdeš, tak pravděpodobně mnohem klidnější. Myslím si, že pokud vede takový život, jaký popisuješ, tak v boji o dítě nemá příliš šancí... O alimenty se určitě nenech připravit, předci jenom jsou to peníze pro prcka a těch není nikdy nazbyt. Mrzí mě, že musíš řešit takovýhle věci, buď silná, holka :wink:
29. led 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Koupila jsem si jednu Pastelku, pak jsem jich koupila 25. Pořídila jsem jednu Itti bitti, pak další čtyři. Jednu Baby BeeHins, pak další tři. Jenom jsem se sekla s Medley Sketch, těch jsem koupila po pěti asi tři typy bez předchozí zkušenosti a všechny zase bleskově prodala. Pořád brouzdám aukrem a mimibazarem. Všechny ty první byly z druhé ruky - po jednom dítěti jsou ty pleny jak nové. U nás žádný kamenný obchod není, takže to bylo jen od oka, co mě zaujalo. Teď samozřejmě budu doplňovat, svrchňáky bych chtěla jen vlněné, ne PUL, flísové doma mám, ty se ale dají použít jen na ležáčka nebo v létě pod sukýnku, protože trochu provlhají.
29. led 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
cervena vila - Také bych ráda koupila půl nových pleneček a půl z druhé ruky... Na takové to domáci a noční použití, a pak na to ostatní nové. :wink: Zaujali mě ty Anavy jako by pogum, a pak flisové!
U pleneček je součásti nápl, nebo ji je třeba doobědnat? A jak to je s těmi svrchními?
Já to sice v každém obchodáku na netu pročítam ale asi mi pořát něco uniká :cry:
Používaš ty vkládačky bavlněné nebo bambus- ten si někteří docela chválí..
Nezlob se že se tak blbě ptám ...
29. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila No tak jsem na cosi natrefila, tak snad zmoudřím :grinning: :wink:
http://www.latkovky.info/jak-si-vybrat/plenky/
29. led 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jsem z toho sama zoufalá, ale jediné co vím a co mi všichni radí ( ti, co znají podrobně dotyčného a situaci), tak hlavně být od něj pryč, zbytek má ještě čas.

on se jednu chvíli zasnaží a jen se otočím, už je všechno zpět. všechny jeho nevěry, agresivita,...věčné nadávky, apod...

už 14 o víkendu vždy trpím neskutečnýma bolestma a bohužel co jsem už velice snadno vypozorovala, je to stresem, takže než aby takhle ubližoval malému, tak mám naprosto jasno!
29. led 2012 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp No holka podle toho co píšeš jdi od něho pryč vždyť můžeš tím stresem o toho drobečka co v sobě nosíš přijít....
29. led 2012 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky..taky mám termín v červnu a je to premiéra..uz jsem tu jednou psala, kdysi dávno,ale pak nějak pozapomnela...ted jsem trochu procitala a narazila od marki1904 na album, kde mas kocarek pro malýho. Je to ABC Design, vid ? taky se mi moc zalibil a dost o nem premyslim..mas uz ho doma? chci se zeptat spis na takovy prakticky veci, protoze jsem totalne nezkusená :slight_smile:)nejak nemuzu najit jak je dlouha korbicka, líbí se mi moc ,ale chtela bych ho pouzivat i v zime..kdyz se malej narodí v cervnu , do zimy urcite o dost povyroste :slight_smile: a kdyz si pripocitam fusak a tak..myslis, ze bude dobrej i na zimu? protoze sporatk v zime asi neni dobrej pro maly mimi...Jo a barvicku chci taky cernou, mozna v kombinaci s tou bilou, jak jsou je prouzky..ale nekde sem cetla, ze na leto cernou nedoporucuji, ze tam moc prazi slunicko a miminko tak muze az 45stupnu..tak nevim nevim..O kazdou radu jsem ráda, diky moc :slight_smile:)
29. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Holka uteč, dokud to jde. To, že spolu čekáte dítě neznamená, že spolu musíte strávit zbytek života. A věř, že než takový otec, lepší "cizí" nebo žádný... Klidně mi vynadej, ale tohle si fakt těhotná baba nezaslouží a malý mimčo taky ne.
29. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp Mám tři kámošky, co otěhotněly a jejich dlouholetí partneři řekli "Buď dítě, nebo já". Jedna měla v záloze nápadníka, takže otce zaskočil, ale dvě jsou samy a s pomocí svých rodičů vychovávají svoje synky. Pak znám další, co si našly s jedním dítětem dobrého chlapa a povily mu druhé. Vidím v tom naději, že bez chlapa se dá taky žít (i bez peněz toho chlapa) a že to není ten poslední na světě.
Jestli mu nemůžeš věřit v základních věcech, máš stresové bolesti - tělo ti radí, když to rozum nechce chápat. A ber to vážně. Protože tyhle psychosomatické obtíže se postupně zhoršují, dokud ti nedojde, co po tobě tělo/duše opravdu chce.
My ti nemůžeme poradit, co je správné nebo špatné. Ale můžeme ti poradit, abys naslouchala sama sobě a odpověď najdeš. :dizzy_face:
29. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marki1904 ...napsala jsem celý odstavec a zmizelo :angry:
Vlněné svrchňáky - vlna, přírodní, prevence opruzenin, pružná. Buď koupené, nebo doma pletené. Před použitím se musí naimpregnovat lanolínem (z lékárny nebo hotová lázeň Ulrich), pak jsou voděodpudivé. Většinou vůbec neprosáknou a neprotečou. Perou se jen pokaděné, moč vlně prospívá, takže počůrané se dají jen vyvětrat. Perou se v ideálním případě jednou za měsíc, pak se musí znova impregnovat. Při praní se musí jemně, změny teploty vlnu sráží.
Flísové - flís je voděodpudivý, nejsou nepropustné, drží to ten nadýchaný flís. Při větším tlaku protečou, takže se nedají použít při nošení v šátku nebo v nosítku a pro děti, co rády sedí. Dobré jsou pro ležící miminka na léto, nezapaří se v nich. Snadná údržba, neměly by se prát na víc než 40° a sušit v sušičce, protože pak žmolkují.
PUL - mají nepropustnou vrstvu - polyuretanový zátěr - pokud jsou certifikované v ČR, dalo by se jim věřit, že jsou trochu propustné pro páry. Bývají z jedné strany látkové, zevnitř omyvatelné, nebo pokryté síťkou - ty se dají použít jako kapsová plenka, vycpou se pod tu síťku. Nevýhoda je, že nejsou moc pružné. Snadná údržba, rychle schnou.
29. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marki1904 Ty vkládačky obvykle plenka obsahuje, ale dají se dokoupit, aby se daly víc vycpat třeba na noc.
Největší savost má bambusový flauš, vysoká gramáž. Vkládačky můžeš koupit i pod jménem prefold nebo twofold.
Dají se ušít i z pořádné froté osušky. Jsou i mikrovláknové, ale nepřipadá mi, že udrží víc než bambus, nebo je to na stejno. Liší se jen hmotností za sucha - jsou lehoučké.
Separační plenky jsou jednorázové celulózové, nebo pratelné, ty, co vyhodíš po druhém vyprání a nebo třeba opět z flísu. Drží zadeček v suchu dál od mokré savé plenky. Tohle je nejlevnější způsob, jak získat separačky: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00070489/
29. led 2012 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, moc děkuju za rady a podporu!! dneska se jdu podívat na byt a těším se jak dítě na zmrzlinu:slight_smile:

vidím na něm, že je mu to teď líto a chtěl by se snažit, ale já vím, že jako vždy by mu to vydrželo pár dní a v nestřežené chvilce mi sebemenší blbost omlátí o hlavu jako v tu sobotu.

začal večer mluvit o svatbě a ráno o stolkingu, tak si vyberte...už se těším na vlastní bydlení, kde se nebudu bát chodit domu!
30. led 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp mám kamarádku, která v podobném soužití zůstala (myslela, že dítě něco změní) - hrozně stresové těhotenství, příšerný porod, do 4 dnů po návratu z nemocnice přišla o mlíko. Malá je nádherná, ale chodící neuróza. Odvahu k odchodu sebrala, když bylo malé půl roku, do teď si nadává, že to neudělala dřív. Jednoho krásného dne přišel chlapec domů nalitej, jak žok, začal nadávat, vyčítat, vyhrožovat, položila malou, ukázala mu nemravné gesto, on ji chytil a hodil s ní o postel - od rámu měla modřinu přes celá záda - jak měla vztek a strach o toho prcka, tak milého chlapce (měřil dva metry, ona 160 cm) prohodila skleněnými dveřmi. Sbalila malou, pár tašek a byla pryč. Kdoví, jak by to dopadlo, kdyby zůstala. Někdy je fakt lepší odejít, možná budeš mít za čas cukání se vrátit, za svým rozhodnutím si ale stůj. Jsem na tebe pyšná, ne každý má na tohle broky. Ať ti to bydlení vyjde :wink:
30. led 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak děvčata, dnes jsem absolvovala vyšetření GTT - zátěžový test glykémie, ještě teď je mi zle. To mi ale nikdo neřekl, že to bude takový hnus :wink: Já si teda kafe sladím hodně, ale tohle.... kekel! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Já tam nepudu.Nedám to.Navíc to není povinný :-P
30. led 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp držím palce....je to vůl :frowning2:
30. led 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa To není povinný??? :angry: No to mi ani neříkej! :grinning:
30. led 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Není....já v mých stavech bych jim tam hodila šavli,takže je to zbytečný......
30. led 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa no pěkný. Teď už je to jedno, mám to za sebou - taky jsem s tou šavlí trochu laškovala :grinning:
30. led 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Držím pěstičky a jak píše miribee@ ne každý to dokáže!!!!A jsi z Lbc můžeme se sejít a dát kafčo,kdyby jsi měla chuť a náladu :slight_smile: ..
30. led 2012 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee od roku 2009 je OGTT povinné, samozřejmě můžete jako cokoliv jiného odmítnout, ale měli by na to poslat lékaři každou těhotnou mezi 24-28 tt.
30. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, k zítřejšímu datu nastupuju na nemocenskou :frowning2: poslíčci dorazili moc brzo, tak mám klidový režim :frowning2: nevím, jak se v tom zvládnu přestěhovat, ale už aby to bylo. zapřáhnu kamarády a musíme to zvládnout.

@vak děkuju moc, ráda půjdu na kafčo :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám skromný dotaz kolik mg nebo "jednotek" mám denně přijímat železa a vápníku? V okolí měli špatné zkušenosti s těhotenskými vitamíny. Jím každý den nějakou zeleninu i ovoce a proto jsem se rozhodla nebrat žádné takové doplňky (navíc jsou ty přípravky opravdu drahé). Jenom jsem byla jako malá dost chudokrevná, bledá a co chvíli polámaná na kosti a jelikož hovězímu masu nelibuji tak jsem si řekla, že alespoň to železo a vápník bych si koupila jako doplňky stravy, ale kolik čeho můžu denně brát?
30. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp ahoj tak na sebe dávej velký pozor ,já dnes přestala dělat nehty nedělá mi to dobře ty smrady
30. led 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Supr den, první jsem se hned z rána vyblila z podoby, pak jsem nenastartovala do školy a školky auto, tak jsem běžela 3 km do města a 3 km z města..., a aby toho nebylo málo, po té mi začalo tvrdnout bříško 2x do minuty 2 hodiny v kuse :unamused: Takže jsem ještě musela rychle na gyndu, ležící režim a prášky :frowning2:

Alespon vím že mimi je ok, váží 300 g, pitlíka tam pořát má - uf, protilátky negativní, tripllee testy v pořádku !!!
30. led 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp No tak to je drsný, mužeme si podat ruce ... Hlavně se šetři! Je to blbé, člověk má povinnosti a do porodu daleko, mimišek malinky na to ab to zvládl, takže nic neryskovat a šetřit se !!!! Držím palečky !!!!
30. led 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 v pátek jsem byla v nemocnici za kamarádkou a sestra říkala, že rodí i ve 25 tt, ale to většinou specifikují jako potrat, že i když dítě přežije, má spoustu nedovyvinutých orgánů.....
30. led 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp No je to v háji- do rozumného termínu ještě daleko .. A i tak nevíš, zda bude v pořádku. :frowning2:
Minulé těhu jsem se rozrodila v 25 tt, musela jsem na udržovačku, a podařilo se malou udržet až do 34 tt.
A tak jsem původně do třetího nechtěla- jelikož vím že bych měla problem udržet jej .
. Ale to jsem ještě nevěděla, že se podruhé zamiluji .... :fearful:
Musím přiznat že mam strach ..
30. led 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek