Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
lucienka82
10. říj 2011
dobre rano vsem 😉

@iil rada bych se take zapsala do tabulky ale nevim jak?? |-| =-)
akita
10. říj 2011
Hezké pondělí
já jsem teda z těch šťastných, komu při prvním těhu blbě nebylo, ani jednou a proto jsem asi nabrala těch 20 kilo..snad to tentokrát ukočíruju lépe a naberu o něco ( dost ) méně. Sladké ještě nejím, ne že bych si nedala, ale není to nepřekonatelná touha, tak se držím. Jen mi tentokrát je blbě občas večer, což si nejsem jistá, zda souvisí s těhu, ale hlavně chodím spát se slepicema...jinak jsem noční pták, ale teď max. desátá a je po mně 😉
iil
10. říj 2011
@lucienka82 tabulku si zkopíruj a dopiš se tam 🙂 . Nebo napiš své údaje a zařadím tě tam já ok? 😉
lucienka82
10. říj 2011
iil........................................6+1..............................21.10.
svanhild.............................5+4..............................14.10.
aronek............................. 6+0.................................????
lucienka82.......................5+6.................................12.10
akita
10. říj 2011
no a já zase nevím, kolikátý jsem týden :-| neb jsem zapomněla jak se to počítá...když posl.ms byla 5.9 tak jsem 5+0 nebo?
lucienka82
10. říj 2011
@iil diky,je to tu x-)
@akita tak to jsme na tom podobne..me je zatim take dobre,akorad sem tam vecer mam zaludek na vode a i lehce na zvraceni.ale chut k jidlu se me drzi a spat chodim i po obede 😃
iil
10. říj 2011
@akita ano, jsi 5+0, teda já doufám, že to počítám dobře :-|
lucienka82
10. říj 2011
@akita zkus tehu kalkulajdu..tam se ti to presne spocita 😉
akita
10. říj 2011
iil........................................6+1..............................21.10.
akita..................................5+0.................................13.10.
akita
10. říj 2011
Jj už jsem to našla, nemohla jsem pořád najít schopnou kalkulačku, ale podařilo se..jsou to dobré stránky, doufám, že sem ten odkaz můžu dát, kdyby někdo potřeboval: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
pajmou
10. říj 2011
Ahojte holky, čekáte některá chlapečka?Mám pár hezkých věcí po Jiříkovi, tak mi kdyžtak písněte do IP mail a pošlu fota 🙂
ifka85
10. říj 2011
Ahoj holky, u doktora jsem zatím taky nebyla, ale // byli v pátek a krásně silné. Jediné co pozoruji je zhoršená pleť a hodně 😉 Doktor mě stejně jak za týden neobjedná, tak uvidíme...
aronekautor
10. říj 2011
@akita krásný odkaz 😃
axi
10. říj 2011
Ahoj holky, tady se to báječně rozrůstá 🙂
Na testíku jsou čárky pořád silnější, ale doktorvi jsem ještě nevolala, srdíčko stejně půjde viět až od 6. týdne, takže čekám.
axi
10. říj 2011
to akita: skvělý odkaz, tak bych měla být v 5. týdnu
dost se bojím, jak to bdue probíhat....
Mám toho nějak hodně - Filípek, práce, stavíme domeček, takže děs a to náš Filípek byl předčasně 😞. Od 33. týdne jsem ležela v nemocnici a narodil se na přelomu 34. a 35. týdne. Já už nechci nikdy ležet těhotná v nemocnici , holky! A pak než jsme šli domů.... Brr
kleopatra35
10. říj 2011
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem dnes byla prvně u lékaře, dostala jsem hormony na udržení a PN...za týden KO...tak snad bude vše OK.
magdalena_f
10. říj 2011
@akita moc pěkný odkaz, měla bych být ve 4tt+3,

čárky na testu krásně znatelné a co se týče příznaků, tak mám takové podivné křeče v podbřišku
holky, kdy jdete k mudr? až v tom 6týdnu?
tynka89
10. říj 2011
akita..................................5+0.................................13.10.
tynka89.............................5+2................................24.10
macek01
10. říj 2011
Zdravím všechny těhulky i ti kteří se snaží 🙂. My se budeme snažit s přítelem přesně jak píšete v červnu 2012... A hrozně by mě zajímalo jestli jste se na to nějak připravovali třeba rok dopředu. Např. přestat kouřit, pít a pod. Můj problém to tedy není dám si občas cigáro a víno ale závislák nejsem... mmentálně zobu Cezarette a tak nevím kdy je vysadit abych se taky trošku pročistila... Těhulky i netěhulky poraďte mi prosím Vás 🙂
majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aronekautor
10. říj 2011
@macek01 takhle moc dopředu jsem těhotenství nikdy neřešila. Ale já nekouřím, nepiji a antikoncepci jsem nebrala posledních pět let. Jen jsem zobala listovku 😉
kleopatra35
10. říj 2011
Tak jsem jsem nějak mimo mísu, toto téma je pro těhulky s termínem porodu červen 2012 nebo ty, co chtěj otěhotnět v červnu 2012?? Nicméně, já jsem brala taky pouze listovku.
ifka85
10. říj 2011
@macek01 Je pravda, že miminko jsme plánovali, ale rok dopředu taky určitě ne. Osobně taky nekouřím, pivečko jsem si dala občas a HA jsem vysadila v červnu. Listovku mám teprve měsíc 😃
kleopatra35
10. říj 2011
tynka89.............................5+2................................24.10
kleopatra35.................... 4+5.................................17.10.
kleopatra35
10. říj 2011
A jak se dnes všechny cítíte?? Já jsem jen unavená a stále bych něco někde užírala vč. již někde zmiňované čokolády, kterou za normálních okolností fakt nemusím a cca 6 - 8x denně mám křeče v podbřišku jako při silné MS.
aronekautor
10. říj 2011
@kleopatra35 únava je na začátku normální 😉 Taky jsem k nepotřebě 😃 A jako vždy mi je krásně špatně 😎
kleopatra35
10. říj 2011
@aronek Tak mě zatím nevolnosti nepotkali, takže toto je zatím OK, kdy Ti začali?
petullek
10. říj 2011
Ahojky ženy 🙂)) Jakpak se dnes cítíte??? Já doslova padám na hubu únavou 😛 Zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá copak mi poví hezkého 🙂)
Strašně mě pořád bolí hlava.. vůbec nevím čím to je :-S ale leze mi to nanervy 😛
aronekautor
10. říj 2011
@kleopatra35 mně začínají vždy hned a trvají do porodu :-p
aronekautor
10. říj 2011
@petullek víc pij, mně to na bolest hlavy vždy pomohlo 😉 únava je normální a ještě to hnusné počasí :-S kdyby bylo sluníčko, tak je hned líp 😉

Začni psát odpověď...

Odešli