• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
dobre rano vsem :wink:

@iil rada bych se take zapsala do tabulky ale nevim jak?? :pensive: :confused:
10. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělí
já jsem teda z těch šťastných, komu při prvním těhu blbě nebylo, ani jednou a proto jsem asi nabrala těch 20 kilo..snad to tentokrát ukočíruju lépe a naberu o něco ( dost ) méně. Sladké ještě nejím, ne že bych si nedala, ale není to nepřekonatelná touha, tak se držím. Jen mi tentokrát je blbě občas večer, což si nejsem jistá, zda souvisí s těhu, ale hlavně chodím spát se slepicema...jinak jsem noční pták, ale teď max. desátá a je po mně :wink:
10. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 tabulku si zkopíruj a dopiš se tam :slight_smile: . Nebo napiš své údaje a zařadím tě tam já ok? :wink:
10. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iil........................................6+1..............................21.10.
svanhild.............................5+4..............................14.10.
aronek............................. 6+0.................................????
lucienka82.......................5+6.................................12.10
10. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já zase nevím, kolikátý jsem týden :unamused: neb jsem zapomněla jak se to počítá...když posl.ms byla 5.9 tak jsem 5+0 nebo?
10. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil diky,je to tu :dizzy_face:
@akita tak to jsme na tom podobne..me je zatim take dobre,akorad sem tam vecer mam zaludek na vode a i lehce na zvraceni.ale chut k jidlu se me drzi a spat chodim i po obede :grinning:
10. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita ano, jsi 5+0, teda já doufám, že to počítám dobře :unamused:
10. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita zkus tehu kalkulajdu..tam se ti to presne spocita :wink:
10. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
iil........................................6+1..............................21.10.
akita..................................5+0.................................13.10.
10. říj 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už jsem to našla, nemohla jsem pořád najít schopnou kalkulačku, ale podařilo se..jsou to dobré stránky, doufám, že sem ten odkaz můžu dát, kdyby někdo potřeboval: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
10. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, čekáte některá chlapečka?Mám pár hezkých věcí po Jiříkovi, tak mi kdyžtak písněte do IP mail a pošlu fota :slight_smile:
10. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u doktora jsem zatím taky nebyla, ale // byli v pátek a krásně silné. Jediné co pozoruji je zhoršená pleť a hodně :wink: Doktor mě stejně jak za týden neobjedná, tak uvidíme...
10. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akita krásný odkaz :grinning:
10. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se to báječně rozrůstá :slight_smile:
Na testíku jsou čárky pořád silnější, ale doktorvi jsem ještě nevolala, srdíčko stejně půjde viět až od 6. týdne, takže čekám.
10. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to akita: skvělý odkaz, tak bych měla být v 5. týdnu
dost se bojím, jak to bdue probíhat....
Mám toho nějak hodně - Filípek, práce, stavíme domeček, takže děs a to náš Filípek byl předčasně :frowning2:. Od 33. týdne jsem ležela v nemocnici a narodil se na přelomu 34. a 35. týdne. Já už nechci nikdy ležet těhotná v nemocnici , holky! A pak než jsme šli domů.... Brr
10. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem dnes byla prvně u lékaře, dostala jsem hormony na udržení a PN...za týden KO...tak snad bude vše OK.
10. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita moc pěkný odkaz, měla bych být ve 4tt+3,

čárky na testu krásně znatelné a co se týče příznaků, tak mám takové podivné křeče v podbřišku
holky, kdy jdete k mudr? až v tom 6týdnu?
10. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
akita..................................5+0.................................13.10.
tynka89.............................5+2................................24.10
10. říj 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky i ti kteří se snaží :slight_smile:. My se budeme snažit s přítelem přesně jak píšete v červnu 2012... A hrozně by mě zajímalo jestli jste se na to nějak připravovali třeba rok dopředu. Např. přestat kouřit, pít a pod. Můj problém to tedy není dám si občas cigáro a víno ale závislák nejsem... mmentálně zobu Cezarette a tak nevím kdy je vysadit abych se taky trošku pročistila... Těhulky i netěhulky poraďte mi prosím Vás :slight_smile:
10. říj 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:27 • majkl81
autor
@macek01 takhle moc dopředu jsem těhotenství nikdy neřešila. Ale já nekouřím, nepiji a antikoncepci jsem nebrala posledních pět let. Jen jsem zobala listovku :wink:
10. říj 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jsem nějak mimo mísu, toto téma je pro těhulky s termínem porodu červen 2012 nebo ty, co chtěj otěhotnět v červnu 2012?? Nicméně, já jsem brala taky pouze listovku.
10. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macek01 Je pravda, že miminko jsme plánovali, ale rok dopředu taky určitě ne. Osobně taky nekouřím, pivečko jsem si dala občas a HA jsem vysadila v červnu. Listovku mám teprve měsíc :grinning:
10. říj 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynka89.............................5+2................................24.10
kleopatra35.................... 4+5.................................17.10.
10. říj 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se dnes všechny cítíte?? Já jsem jen unavená a stále bych něco někde užírala vč. již někde zmiňované čokolády, kterou za normálních okolností fakt nemusím a cca 6 - 8x denně mám křeče v podbřišku jako při silné MS.
10. říj 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleopatra35 únava je na začátku normální :wink: Taky jsem k nepotřebě :grinning: A jako vždy mi je krásně špatně :sunglasses:
10. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek Tak mě zatím nevolnosti nepotkali, takže toto je zatím OK, kdy Ti začali?
10. říj 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy :slight_smile:)) Jakpak se dnes cítíte??? Já doslova padám na hubu únavou :P Zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá copak mi poví hezkého :slight_smile:)
Strašně mě pořád bolí hlava.. vůbec nevím čím to je :confounded: ale leze mi to nanervy :P
10. říj 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleopatra35 mně začínají vždy hned a trvají do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petullek víc pij, mně to na bolest hlavy vždy pomohlo :wink: únava je normální a ještě to hnusné počasí :confounded: kdyby bylo sluníčko, tak je hned líp :wink:
10. říj 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek