• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila To je zvláštní, jde to takové vnitřní cítění...,intujici. Já ji mam taky od začátku těhu a už 2x jsem se nespletla a vycítila co čekáme, aniž bych čekala na UTZ.... :slight_smile: :slight_smile: Tak Ti dcerušku moc přeji :wink:
Nedám na reklamy a vždy hledím na recenze, takže pokud píšeš že např. perwoll je ok, určitě pořídím a ozkouším.Taktéž zadělám na sliz, asi hned po výplatě, abych pak už věděla jak na to :slight_smile: Opět děkuji .. :slight_smile:
Pračku mam novou 2 měsíce a předtím bylo uplně jedno.., co do toho dávám, prostě prádlo zaprala, prášek nerozpustila, prádlo nevyždímala atd atd. Ted už experimentuji a doslova peru s láskou .. :grinning:
Focení mě začalo zajímat nedávno rok nazpět, manžel mě v tom chce podpořit a časem pořídit něco už kvalitnějšího pro začátečníky .., problém je .., že se v těch typech vůbec nevyznáme. A pokud někdo v okolí investoval např 27 000 kč do nového aparátu- nemužu říct, že by se mi jeho fotky líbili.., tak jako např. ty Tvoje. Jsou průzračné , jasné .. Nenajdeš nějaky odkázek, abych nahlídla, o jaký typ se zhuba jedná...
31. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ....ještě ke slizu - práškovou sodu na jedno mýdlo je balíček asi velikosti sáčku pudingu.
Canon teď máme EOS 550D, ten má i video, předtím jsme měli Canon EOS 40D, ten ještě video neměl. Prakticky s žádnou zrcadlovkou Canon nebo Nikon se nespleteš. Olympusy jsou už horší, třeba fotit maturitní ples zrcadlovkou od Olympusu se moc nedá - blesk z galerie nedosáhne, při vysokém ISO je zase na fotkách velký šum, že nevidíš na dálku tváře. Stejná situace s naším starším typem Canonu byly slušné fotky a poloprofi Nikonem byly bezkonkurenční fotky. Jenže Nikon je cenově úúúúúplně jinde.
Dobré má obchod/bazar Foto Škoda. Ty z druhé ruky mají ozkoušené a se zárukou. Sídlí v Praze blízko Václaváku a mají i e-shop. Je to nejlepší zdroj foťáků.
Teď teda dost fotím mobilem Nokia N8, ale jen z lenosti, fotky jsou sice kvalitou dobré jako z kompaktního digitálního foťáku, ale když mi o něco jde, beru zrcadlovku.
Jsou to všechno trošku dražší věci, je to asi jediná stopa luxusu, kterou doma máme :grinning: Už mám zase do výplaty daleko a potřebuju koupit Lele nové sněhulky, protože jí vyrostla noha zrovna v těchto mrazech, kdy to fakt jarníma botkama neožulim...
31. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Moje foto experimenty jsou zde:
http://marki1904.rajce.idnes.cz/
Nejvíc jsem se snažila na štěnátech nebo dovče, pak tam budou sem tam i od učitelky ze školy a pod.- jsou z webu a né moje... No hrůza ale fascinuje mě to , i když se nedaří... :angry:
31. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata,tak doufám ,že dnes budeme mít hezký den :wink:
1. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdepak se dnes touláte? :frowning2:
1. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ahoj no v práci přeci tedy alespoň já :confounded: :confounded: ...hezký den je ,ale jen za oknem :slight_smile: ,koukala jsem že na příští týden hlásí oblevu tak doufám,že hned po ní příjde jaro jupíííí :grinning: :grinning: ...
Nemůžu se dočkat zítřku až uvidím berušku naší milovanou na ultrazvuku,pohyby cítím čím dál tím víc :slight_smile: !!!!
1. únor 2012 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a co děláš za práci? Já taky cítím pohyby čím dál víc a po včerejším ultrazvuku je to eště lepší vím kde má nohy ,ruky...no stejně se asi otočil ale myslela sem,podle pohybu,že tam kde měl nohy má ruky a naopak.....a nejlepší bylo že,víte co to bude? Já jo honzík a dr.žě si není zas tak jistá měl nožičky u sebe a eště sa tam plantala šnura ,ale myslí si ,že jo tak ,těd nevím co tam vlastně je :grinning:
1. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Manžel má fa na okna takže v kanclu žádná dřina jen občas na palici:slight_smile: ...
taky jsem zvědavá zda tam zítra bude něco vidět moc bych si přála,aby bylo a ta holčička se potvrdila,ale je mi jasné že na 100% to není :frowning2:..fakt se nemůžu dočkat!!!!
1. únor 2012 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, únor..., a já chci červen !!! :frowning2:
1. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já červenec :grinning:
1. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tož, to je ještě dál .. :cry:
1. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to mi povídej, ale v červnu budeme odfukovat jak hroši :grinning:
1. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak mi včera nedostali ani fotku byl fakt ve strašné poloze,aniobličej sme moc neviděli měl tam obě ručičky,ale bylo vidět jak si hezky zívl,aj sem si zaplakala ,ale nos ani oči sme neviděli se nám schovává
1. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jo,ale už budem bez břicha a bude snad líp,já furt nemůžu dýchat pujdu i k dr.
1. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Nachlazení nebo bříško tlačí?
1. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No já vím, ale už aby to bylo.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Co byteček?
1. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim část s břichem, část bez břicha :slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 na byteček jsem ještě pořád nedošla :frowning2: musela jsem včera i dnes ještě do práce, musím tu zaučit za mě kolegyni, všichni ostatní se na ní uplně vyprdli :frowning2: a pak už nejsem ničeho schopná, večer mě to bolívá nejvíc, v noci z toho nespím...
1. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jejej, a spánek pomáhá? Je Ti pak ráno líp?
To jsou v práci takoví fajnoví?
Dokud nebudeme mít bříška jak slon na druhou..., ohledu se nedočkáme :unamused: ?
1. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 oni mě na jednu stranu vyhánějí, ať jdu ležet, ať se mi něco nestane, ale při tom mi volali kolegyně, že se tu o tu holčinu nikdo nepostrala, nikdo se ani nezajímá....

ráno to je jak kdy, většinou mě to chytne tak kolem té 4 a trvá to třeba tak do 7, takže jakž takž...
1. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 netuším asi spíš nahlazení ,nebo mě dráždí ty odlakovače a gely s kterýma dělám nehty,aj bych přestala,a už sem to i zkusila ,ale finančně nás to zajistí tak ,že nemusím pujčovat peníze před výplatou :frowning2:
1. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted sem došla z pulhodinové procházky ,sem myslela že mi aj voda zamrzla :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 To mi povídej,alespoň konec března bych brala :wink: ....
1. únor 2012 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No jo, tak snad se brzy obejdou a spočneš :frowning2: .A pak už plánováni a byteček ! :slight_smile:
Mě to chytá odpo po 14 -16 h., na večer je nejhůž, a líp je až ráno po spánku, takže co nestihnu udělat přes dopoledne, tak odpo už vůbec nic, sotva lezu.... :angry: Ale má ohleduplného muže a stará se, včera mi dělal na večeři řízeček, aby mě viděl papat a spokojenou ... Jsem ani netušila, koho mám..
1. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim To chápu, a před těhu jsi to snášela dobře? A nosí se při práci s tím roušky, jak to občas vídávám v obchodákách , nebo to mají z jiných důvodu? Já na nehtech nikdy nebyla... Pořát se jen rýpu v hlíně :confounded:
1. únor 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Doma mi právě slíbili že mi to od března začne ubíhat tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do porodu mě čekaji připustit, odrodit a odkrmin ještě jedny štěnata ( fenám trvá březost 63 dní :fearful:) , takže to bude sekec mazec :astonished:
Ale jak píše @taknevim ,hodí to taky nějakou nezbytnou financi a bude na dovolenou , novou kuchyn.. Jinak je to bída z jednoho platu na baráku, když ted v těhu nemůžu předcvičovat :cry:
1. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to jsi odvážná,ale naprosto tě chápu každá koruna dobrá :slight_smile: !!!!
Pokud to půjde chci být v práci do konce března pak si chceme udělat výlet do Paříže a hurá na mateřskou :grinning: :grinning: ..příjde mi to ještě tak strašně daaaaaleko :frowning2: ach jo a to jsem si říkala,že si tentokrát vše vychutnám i těhotenství a nebudu nikam poschíchat,ale copak to jde :slight_smile:?????
1. únor 2012 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jee, tak proto ten březen! To jsou pěkné plány..!!! :slight_smile: :slight_smile:
Vychutnáváni si asi plánuje každy, koukám tady na ty mamči jak píší že jim to bude chybět a pod...
Já se řadim spíše k nedočkavcům :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já se taky rýpu v hlíně a bez nich si to už ani nedovedu přestavit a rýpe se mi s něma líp jak bez nich :grinning: ,jinak roušky používají hlavně větnamci ,protože dělají s takovýma hnusama že se divím,že si tam holky chodí ničit nehty,a uvažuju že si ji taky koupím dnes sem dělala dvoje nehty a celkm to šlo tak uvidím
1. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Já na ně taky nedám dopustit,už je mám asi 10let :slight_smile: ....chci se zeptat slyšela jsem,že si je před porodem musím sundat tenkrát jsem je ještě neměla co je na tom pravdy???Měla jsi je,když jsi rodila??
1. únor 2012 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek