• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak když sem rodila,tak sem je ještě neměla,ale mám 3 kamarádky co s nimi rodili a v pohodě ,neměli problém a já se taky nechystám je sundat.Oni jen kontrolují lužka jestli jsou ružové a neztrácí barvu,tak myslím,že když si udělám klasickou francii,aby na to bylo vidět nebude problém a taky se chystám se na to zeptat doktora a dám vědět :slight_smile:
1. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší poradna dopadla dobře. Miminko je zdravé, srdíčko mu tluče a tripple dopadli na výbornou takže se obejdeme bez plodovky. :slight_smile: Příští týden velký UTZ a zase bude na chvíli "klid"
Myslím, že bych už mohla s čistým svědomím koupit pár věciček co píšou v jedné knížce jako základní potřeby pro miminko :wink:
2. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lidi Gratuluji k výborným výsledkům :slight_smile:
2. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já teda taky musím říct, že se na mimi hrozně těším a připadá mi to, že to vůbec neutíká! :frowning2: Moc se těším na ty pohyby, protože kromě dnů, kdy jsou UTZ si prakticky nepřipadám ani těhotná, chjo. K doktorce jdu až 15.2, do té doby snad budou výsledky krve z genettu a už bude snad nějaký výsledek. Ale jsem celkem rozhodnutá na plodovku nejít. :confused: Zítra si chci dát oraz, protože i když pracuji v kanceláři, tak jsem nějaká unavená..
2. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ahojky,já jdu za chviličku do nemocnice na poslední screening a velký ultrazvuk,nemůžu se dočkat až drobečka zase uvidím :slight_smile: :slight_smile: ...
Jsi ve 20.týdnu uvidíš,že začneš mít pohyby silnější a konečně je ucítíš,dej hned vědět :wink: !!!!
Jo a unavená jsem taky to je hrůza a začínám se pěkně zadýchávat jak jdu do schodů nebo do kopce a to mám teprve 5kg navíc:(((...
2. únor 2012 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No já se týden nevážila, ale ještě minulý týden jsem měla pořád předtěhotenskou váhu.. i když břicho se mi teda dost už rozkydlo :grinning: Já včera v práci zakládala nějaký doklady do šanonů, které jsou v horních policích a myslela jsem, že mi námahou upadnou ruce :grinning:
Tak ať ti to dobře dopadne! :slight_smile: UTZ je vždycky ten nejlepší okamžik v těhu! :slight_smile:
2. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky funím (nahoře z před těhu cca 2,5 kg).
A když tvrdneme, tak ještě k tomu chodím jak po nějakém slepáku :angry:
Ale bříško máme, a docela je ho kus už hned po ránu :sweat_smile: Malý v něm řádí i v noci tak, že mě budí.. :confused:
To jsem pak zvědavá.., co bude dělat později kolem toho 22tt-26 tt :grinning:
Ták se opatrujte !!!
@vak A držím palečky!!!
2. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se zeptám, stává se někomu, že Vás pohyby občas až bolí? Např, když se mimi přetáčí nebo protahuje?
Jinak v poho, akorát při těch psích kusech... je to síla :fearful:
2. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ty pohyby boleli jenom jednou, ale to jsem přetáhla o tři hodiny večerku a opravdu jsem se přemáhala jak se mi chtělo spát a pak jsem se musela ještě probrat a odřídit cestu domu, tak si myslím, že mi dal drobeček jasně najevo, že takhle by to nešlo :wink:

Jinak mívám spíš pocit, že tam dělá kotrmelce. Manža onehdá poslouchal jak se mimi hejbalo a prý je to lepší než basáky na zesilovači :grinning: a pořád jenom opakoval, že se tam ten pitomeček oběsí jestli se neuklidní :grinning: Ale já ty pohyby až tak moc necítím. Vždy až večer v klidu v posteli cítím něco jako kotrmelce, ale přes den nic. Ale taky máme ještě čas. Budeme začínat 21. týden, takže si toho ještě užijeme až až.
A bříško mi ztvrdlo jenom jednou ale to bylo asi tím, že jsem se přecpala rýže s omáčkou (to miluju). To jsem pak nemohla ležet, chodit ani sedět :wink:
2. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak maminky v utery jsem mela velky utz mimi ve 20.tt 390g pohlavi tusim ale nechceme ho vedet tak jen co jsem videla na utz :grinning: a jelikoz muj bratr mel vrozenou srdecni vadu tak musim na podrobny utz do Plzne kvuli srdicku 13.2. tak na me myslete snad to bude ok :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stale 2 kila dole :grinning:
2. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pridala jsem fotecku na profil pupiku :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Tý jo, příjde mi, že máš fakt velký pupík! :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Doufám, že to srdíčko bude ok!!
2. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Já pořád pohyby nemám.. my měli v 19+5tt 330g, tak jsme o něco drobnější :grinning:
2. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky prijde velky ale porad opravdu 2 kila dole :frowning2:
@dahane ja byla taky presne 19+5 :slight_smile:
Holky jíte pořád vitamíny? Já mám gs mamavit. Zatím je nechci přestat brát, protože mám pocit, že dávají vitamíny mě i miminku a zdá se mi, že jsem po nich i dost imunní. Jen mě pár lidí strašilo, že jsou po těch vitamínech velké děti - při porodu.. :sweat_smile:
2. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Tak to asi máte většího kluka :grinning: :wink:
2. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec No já jsem zatím pořád na své váze, do všeho se vejdu, ale málokteré kalhoty zapnu přes pupek :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime doma uz jednoho mame tak
2. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime doma uz jednoho mame tak se nechame prekvapit az k poorud ale podle vahy mi vetsina maminek tipuji holku tak nevim :grinning:
2. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si to nechali říct, chci mít holčičku růžovou nebo kluka modrého, nechtěla jsem kupovat neutrální barvy :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec Tak uvidíš :slight_smile: Každopádně máš fakt pěkné bříško, já ho mám takové pořád rozkydlé :sweat_smile:
2. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no nam prave tri ruzni dr tvrdili ze mame holcicku i na 3D a vylezl kluk takze mame na oboji pohlavi vseho dost :grinning:
2. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vitaminy jen prvni tri mesice kazdy rika ze jsou po nich velke deti zbytecne rekli mi to i v porodnici a kamoska jedla mamvit a porodila 56cm a 4500g chlapecka a v porodnici ji taky rekli ze ho ma velkeho jen diky vitaminum takze ja je neberu a ani nebrala v predeslym tehu fakt jen prvni tri mesice :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane a co tedy cekate? :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec No myslela jsem, že holčičku, teď si tedy nejsem už tolik jistá :grinning:
Kamarádka ho taky jedla jen první 3 měsíce, aby neměla tak velké mimčo a její holčička měla 4,1kg.. a to je ta kamarádka fakt drobek.. to si fakt nevybereš :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rodila o mesic driv a maly mel 2880g a 51cm :slight_smile: u kazdeho to j jinak ale vetsinou i doktori tvrdi ze jsou po nich vetsi mimca samozrejm ne kazdy :slight_smile: no unas jsou sami kluci takze pocitame s dalsim klukem a jestli to opravdu kluk bude manzel chce zkusit treti a posledni :grinning:
2. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec No já právě teď o tom přemýšlím. Raději chci být zdravá a mimi taky, ale zase naše mamky nejedly žádné vitamíny a taky jsme na světě a zdraví.. :slight_smile: Tak uvidíte. Třeba to bude do třetice všeho dobrého :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek