• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 ahoj já dostala v noci takové 2 pecky až sem se probudila co se děje,jinak ani nějak nemužu spát ,furt se vrtím doprava a do leva :unamused:
2. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobissec ahoj tak já mám břicho snad ještě větší,ale asi to dělá i ta pneumatika kolem pasu co sem měla před otěhotněním :confounded:
2. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ,dámy, když nejsem celý den u netu, tak žvaníte o sto šest. já jdu na kontrolu zas až 7.2., snad to do té doby vydržím a dr. řekne, že ok, nechce se mi jít ležet do nemocnice :frowning2:
pak na velký utz jdu 13.2. a 24.2. na 4D- jdu tam se ségrou, moc se těším :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ja prave nemela pred tehu nic poctive jsem litala a cvicila kazdy den zumbu shodila 8 kilo a radovala se a pak jsme prijeli a byla jsem tehu :grinning: jinak ja jdu 13.2. do te plzne 24.2. na utz a 29.2. s manzou na to 3D :grinning: jink te chapu ja lezela pri obou tehu v nemocnici a des ted jsem lezela jen na zacatku na stesti ale porad mivam ty silene bolesti v podbrisku ze jen brecim a nesmim se hnout a pak to ustoupi jenze mimco a vse je ok tak dr netusi co to je ale mela jsem to i u maleho tak nevim no
2. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec bolesti jo? to sem neměla ani u jednoho,ale zase si každý den pichám fraxiparin do břicha kvuli srážení krvi
2. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tak to jsi přesně popsala, pro mě jsou taky UTZ kontroly, že s tím těhotenstvím nejde o nějaký podvrh :grinning: Už, aby ty pohyby byly, ať víme, že v nás opravdu něco roste, co? Takhle nám to tvrdí jenom nějakej doktor a obrazovka - a jak víme, v televizi pořád něco kecaj :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, zítra mi držte palce, jedu do gyn.centra na vyšetření močových cest miminka - manželova rodina je geneticky zatížená, tak doufám, že to všechno dobře dopadne. Snad by nám už taky konečně mohli říct, co to bude :slight_smile:
Ráno jsem našla v akvárku 50 miminek našich afrických šneků - tenhle rok bude opravdu plodný, takovou úrodu jsme ještě neměli :wink:
2. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee jů, ty taky ještě necítíš pohyby? Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No já právě taky nebyla jak lunt, ale teď si připadám, že nemám těhu bříško, ale spíš jako kdybych byla přepapkaná a to dost :grinning:
2. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám za sebou první focení - trošku nahatá fotka - tu babičce ukazovat asi nebudu:slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Měla jsem je možná jednou, ale asi to spíš nepoznám, ale rozhodně nic pravidelného a nezvyklého nepozoruji :wink: Ale neboj, ono to příjde - říká doktor a obrazovka :grinning:
2. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jojo ale to jsou fakt bolesti jak pri porodu pokazdy bulim a nemuzu se hnout a po cca 4 minutach je to pryc a vetsinou vecer ale nikdo nevi proc :frowning2:
2. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee je mi jdem na foceni po 30.tt u maleho jsme chteli 36.tt a to jsem ho akorat porodila a nestihli jsme tak ted radsi driv :grinning:
2. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak je vše jak má být,holčičku tam také pan doktor viděl HURÁÁÁ :slight_smile: !!!!Byla krásně otočená viděl obličejíček žádný rozštěp na pusince termín také potvrdil stejný,takže mám velkou radost a hlavně jsem berušku zase viděla.....včera večer v bříšku pěkně řádila asi hodinu jsem cítila jak se tam mele až jsem se bála,aby to nedělala dnes na utz,ale byla hodňoučká strkala si prstíky do pusinky a jen tak si tam vegetila,úúúúžasný pocit k nezaplacení :slight_smile: ....Taky jsem viděla dvě maminy,které zrovna pouštěli a nesly si ty své uzlíčky hrdě domů tak jsem jim tiše záviděla,že to mají za sebou,ale na druhou stranu se zase máme na co těšit že :wink: ....
2. únor 2012 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobissec tak já jí sem fláknu - vlastně se není za co stydět, další focení bude za měsíc, tak jsem zvědavá na ten rozdíl :grinning:
2. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak graaaatuuuluuujuuu a tiše závidím :slight_smile: Já už to chci taky vědět... :sunglasses:
2. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee hezky pupik:slight_smile:) ale jaksi me desi ze ja porad niiiiic...je tedy nekdo bez pupiku??? Ja fakt nemam akoro zadne spis zadne nez skoro.......nikdo byto nepoznal..obvodacka na me a v kolikatem?? Rikam 5..a ona tyden nojooo...rikam ne mesic !!!!:frowning2: ale obcas citim jak se tam vrti to me uklidnuje...

6.2 jdu na ultrazvuk snad vse bude ok a reknou nam cotoje...pry bude kontrolivat organy atd??takze nejaky vetsi ultrazvuk??nebo co to je?:slight_smile:)

Jinak premyslela jsem nad vitaminama pac moc nejim mam nechut k jidlu....ale pry jsou fakt velike ty deti:-// tak nevim.....
2. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee To teda nemáš sluší ti bříško já ho mám taky takové :grinning:....do zítřka vydrž já včera taky nemohla dospat, ráno se mi vleklo a v čekárně jsem čekalal půl hodiny NEKONEČNÉ a už to mám za sebou,ale vydržela bych se na berušku dívat celé hodiny,vždy mi to strašně uteče :frowning2: :frowning2: a pak jen zavřu oči a promítám si co vše jsem na té obrazovce viděla :slight_smile: ..
2. únor 2012 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak My tam máme s manžou být až ve 14:15 - do tý doby asi zešílím zvědavostí. Manžel je kliďas, ale taky na něm vidím, jak se těší :sunglasses: Minule jsem nic neviděla, páč si obrazovku natočili s panem doktorem na sebe a bujaře diskutovali. U prvního manžel nebyl, tak jsem chtěla, aby si to užil a teď mě to s... - má novější informace, jak já :grinning:
2. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka Uklidním tě,když ti napíšu,že jsem se vdávala v 5 měsíci a nebylo na mě nic vidět to jsem čekala první a bylo mi 20let a fakt mi to nikdo nevěřil :frowning2: ...no a teď mám břicho jaké jsem měla ve dvaceti,když jsem šla rodit,takže buď v naprostém klidu :wink: !!!!!
K těm vitamínům já to taky slyšela,ale doktor mi říkal,že to není pravda a ať je beru kvůli miminku,vím že nejsem schopná jíst přesně to, co bych do sebe měla dostat,abych dala mimču co potřebuje,myslím že vitamíny pro těhule jsou jistota..
2. únor 2012 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak ufff super :slight_smile:) takze to je nejspis vekem a tim ze je to prvni? Dekuju za uklidneni...uz i kamosky si delaji legraci ze si znich utahuju a tehotna nejsem !!! :slight_smile:

No prave ja moc jedlik nejsem i kdyz ted se snazim vic...ale i tak urcite vsechno potrebne mu nedam....a mate nejake vyzkousene vitaminy? Nejake na doporuceni ktery jsou fajn ?:slight_smile:
2. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak moc gratuluju k té holčičca a hurá na nákupy né?
2. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Beru ten mamavit myslím,že se jmenuje,ale v lékárně ti poradí já vybírala hlavně,aby tam bylo co nejvíce kyseliny listové,která je potřeba v prvních měsících,ale musím ho brát s jídlem,když si ho vezmu mimo tak je mi na blinkání :angry: :angry: ....
2. únor 2012 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim To mi povídej já bych byla v obchodě stále a hlavně dcerka mě tam pořád tahá je horší než já,ale jsem ráda,že to se mnou takto prožívá :slight_smile: !!!Dnes mi kamarádka přinesla úúúúžasné adidasové botičky jsou snad na měsíční miminko,ale boží úplně je vidím na té malé nožičce :slight_smile:....
2. únor 2012 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka já beru calibrum
2. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju moc holky...hned zitra si radeji skocim do lekarny:slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem taky u prvního těhotenství žádné břicho neměla, až do porodu jsem měla pas (!), při pohledu zezadu jsem vůbec nevypadala těhotně (a dcerka měla 3,86kg). Teď mám břicho jak v sedmém-osmém měsíci.
Myslím, že velké děti obecně se rodí kvůli našemu blahobytu, nejen vitamínům. Nikdy v minulosti nebyly takové možnosti stravování, ovoce-zelenina i v zimě, maso, kdykoliv si člověk vzpomene, sůl obohacená o jód, mouka obohacená o vitamíny skupiny B, probiotika v müssli, živé bakterie v jogurtech a k tomu doplňky stravy. Žijeme si dost dobře. Někde se to projevit musí - to nejlepší pro další generaci.
2. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cervena_vila nikdy mě nenapadlo to co tu píšeš,pak ale ani není tak duležité ty vytámíny brát když je máme všude né?Až na tu kyselinu listvou teda myslím
2. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tos napsala nejlíp. Vitamínky neberu- nějak je špatně snáším ( maximálně spirulínu , cholleru) ale denně mám nějaký ten salátek (zeleninový či ovocný) kysané zelí, domácí ovocné nebo zeleninové štávy z odštavnovače. Maximálně, když jsem z kojení byla kost a kůže, kupovala jsem si na přilepšenou Gravimilk. :wink:
Ted jsem se dozvěděla že mi pojištovna na gravimilk nebo vitamíny přispěje letos až 1000 Kč, místo lonských 300 Kč... tak jej hodlám nakoupit na pozdější časy :dizzy_face:
2. únor 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim podle me neni..kdyz zenska ji dobre tak to mimi staci a da mu tak nak vse..ja nad tim prave zacla premyslet az ted pac moc nejim :cry: mam nechut k jidlu..nevim cim to je...snazim se do sebe vzdy neco dostat ale ztezi a urcite tim dostatek vitaminu a vseho nema :frowning2:
3. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek