• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila Tak ono to má něco do sebe nevědět a těšit se. Třeba my ještě taky nevíme, co to bude a ani nejsme rozhodnutý, jestli si to necháme vůbec říct. A určitě bych za to asi taky neplatila, to se jí nedivím :slight_smile:
4. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee muj doktor to taky nerad rika:-/ kdyz jsem byla naposled v 16tydnu tak jsem si platila utz pac pry v tu dobu neni povinny....a jen tak sem se zeptala zdali vidi coto bude a on ze moc brzo bla bla bla...pritom pulka z vas uz jste to vedeli a kamosky taky! No zitra jdu zase...pokud mi to nerekne tak na 3D nejdu k nemu ale do pha a je to:wink: prdim na nej
5. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to tak vypadá, jako by dokroři co říkají pohlaví za poplatek poskytovali zároven i záruku na něj... :grinning:
Tož do toho bych šla .. :sweat_smile:
Maminky, když se jdete v tom cca 32 tt těhu registrovat do porodnice, tak to se tám od té doby chodí i do poradny na kontroly, nebo ještě můžu navštěvovat mého lékaře v místě bydliště?
Rodila jsem vždy předčasně, tak jsem to ještě neřešila, a rodit jsem jela vždy do Ostravy na ryzikové.. Chtěla bych tam i tentokrát ( takže bych se tam nechala zapsat).., ale nevím zda budu muse dojíždět 50 km na kontroly..či né .
6. únor 2012 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No v Praze to je asi jiný než v Ostravě, ale tady se do porodnice dochází tak 3 týdny před termínem porodu (nebo alespoň mně to tak řekli v mé porodnici, kam se v Praze člověk musí registrovat už od 14. týdne) :slight_smile:
6. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak sem si musela taky priplatit:slight_smile:) 100kc :slight_smile: Jinak vse v poradku,testy i velky UTZ vysel dobre :wink: a vypada to na holcicku :grinning:
6. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marki1904 náš doktor posílá do porodnice až po termínu porodu. Vše, co do té doby potřebuju - ozvy, vyšetření, utz,..-dělá on. Ke konci se jezdí na ozvy každý týden(jeslti je vše OK), po termínu porodu - což už jsem si 2x zažila - se jezdí 2-3x do týdne(jeslti je vše OK).
Tak se zeptej, jak to dělá váš doktor. Nebo je taky možnost, že na kontroly budeš jezdit do bližší porodnice,ale na porod pojedeš do Ostravy..
6. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karollinka Jééé, to je úžasné!!! Tak už víš, kdo se ti to tam vrtí :wink: Gratuluji k holčičce, jsou úžasné, jsem hrdou maminkou jedné takové holčičky :slight_smile: A každému to přeji.. :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@comra Určitě se dr. poptám. Ještě nevím jak to napotřetí dopadne.. :grinning: Ale vždy ještě než na to došlo, i když to u mne na žádný porod nevypadalo, tak jsem se mezi poradnami, .. vypařila porodit. :grinning:
Takže v den termínu porodu jsem už byla 6 týdnu maminkou mířící na po šestinedělní prohlídku... :angry:
6. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Tak to ti moc závidím, takže jsem jediná, co pořád necítí pohyby :frowning2: Začínám být z toho nesvá..
Navíc jsem měla od pátku průjmy a na rukou mi vyskákala vyrážka. Vyrážku jsem neměla nikdy :frowning2: Bolí mě v krku, nestíhám kupovat kapesníky a do toho ta blbá genetika, jsem zpruzená :frowning2:
6. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve středu jdu k doktorce, tak uvidím, co mi na to všechno řekne :frowning2: Na netu jsem teda vyčetla, že vyrážka v těhu je normální.. máte zkušenost.
6. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@comra Tak je to evidentně všude jiný. Můj doktor taky umí utz i ozvy zjistit sám, ale porodnice vyžaduje 3 týdny před porodem, aby se tam už docházelo, aby pak při porodu věděli, co a jak a už znali situaci :slight_smile: Rovnou při registraci mi dali takový informační leták, kde to bylo napsáno :slight_smile:
6. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak na mě myslete ráno, holky, jdeme na ko :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp jasné ,myslím na tebe už ted :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, jak se máte? Jak snášíte ty mrazy?
Já dnes byla pracovně asi tři hodiny venku (s přestávkou na čaj), sice jsem neprochladla, ale jsem vyřízená, totálně bez energie, moje dítko mě před spaním ještě dorazilo, teď sedím ve vaně, jím dýňovou polívku a až vylezu, jdu spát...
6. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
už mě ten pracovní proces zmáhá, začátkem roku jsou všichni zaměstnanci jako vyměnění a všichni se nějak rozhodli zkoušet moji trpělivost. Včera jsem měla tlak snad 300 z jedné maminky našeho propuštěného pracovníka. Oni mě budou poučovat o tom co jako mzdovka jsem a co nejsem povinna dělat, kdyby to přes ten telefon šlo, normálně bych ji uštědřila políček, aby se uklidnila. Už aby byl aspoň konec března, to už snad budou i lidi klidnější a já si budu moct v pohodě odpracovat ještě ten poslední měsíc.
7. únor 2012 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Ahojky,mrazy na mě působí depresivně nemůžu se zahřát v práci nám neteče voda ,nejraději bych přečkala tento mráz v pelíšku a vylezla až na jaře :confounded: :confounded: ....manžel mi odjel na lyže do Itálie,Nikča je na soustředění a syn má na výměnný pobyt kamaráda z Německa,takže jsou celý den pryč....připadám si tak nějak opuštěná,byla doba kdy jsem měla ráda,když všichni vystřelili a já se mohla věnovat sama sobě no těhotenstvím se vše změnilo....chodím už ve 20.hod do postele :grinning: :grinning: !!!!
7. únor 2012 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila
@vak
U mne se projevuje přes ty mrazy lenost- žádné sluníčko a žádná inspirace rozproudit alespon domácí prácí krev. Pak se to samozřejmě i všechno vleče :angry: Ale dnes jsem si na pomoc pustila Aerobik CD (po 5 měsících) až jsem dostala absták dát si někde do těla.., tak jsem se dala i do toho úklidu :grinning:
Holky, na jaře si budem zase vískat :wink: bude líp :grinning:
7. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě ta zima deprimuje hlavně z toho důvodu, že se přestávám vejít do svých bund, už je mi jakž takž pohodlně jen jedna, ale až se trochu oteplí, tak nevim, co si vezmu. A představa, že si budu třeba na 2 měsíce kupovat nějaký lehčí kabát za 2000,-, to se mi fakt nechce. Tak nevim... :rolling_eyes:
7. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak tak to jsme na tom stejně.. přítel odjel na školení a já před odchodem do práce dostala nápad, že dnes se mi nikam nechce a zalezla jsem do pelechu :grinning:
Nic se mi nechce, jen čučím do pc a budu muset něco uvařit..

@terezka312 Já si na začátku zimy koupila bundu s volnějším pasem a tu teď nosím, protože mi je ze všech nejpohodlnější, i když je fakt, že jsem za ní dala 1500 a za rok už jí asi nevytáhnu.. možná jí schovám na další těhu :grinning:
7. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Tak to je fajn, i docela dobrá cena. Já když ještě nebyly ty hrozný mrazy, tak jsem se ještě vešla do kabátu, teď se vejdu do tlusté bundy, ale začíná mi být fest a schválně jsem si včera zkoušela ten kabát, plus bundy co mám na takový ten přechod do jara a ty už mi vůbec nejsou, většinou mi byly tak hezky obepnutý, takže teď už je to marný. Nejradši bych sehnala něco v nějakém výprodeji, co nebude tak drahý a ideálně nějaký tvar, co by se dal třeba nosit i normálně, něco do A nebo tak.
7. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 no je fakt, že takhle dopředu nemyslím. Asi do něčeho lehčího na přechod zimy a jara se taky nevejdu :frowning2: Jedině, že to zase bude hned ze zimy do léta a nebude jarní bundička potřeba :grinning:
7. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane To je fakt, to mě taky napadlo, jak to bylo loni. Jenže mně se začíná špatně dýchat už i v té zimní, co nosím teď. Nějak se mi to břicho teď rozjelo.
7. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 No tak uvidíš, ale je opravdu blbý kupovat si teď na chvíli zimní bundu, ale co ti zbyde :frowning2:
7. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kontrola dopadla...ne nejhůř- nicméně, čípek se už nezmenčuje, ale bolesti přetrvávají. zvýšená dávka léků a týden na to, abych se dala do kupy, pak už prý nekompromisně, teď jsem to ještě uhádala na doma...

ale malému se daří, nic mu očividně neschází, i když nepřibírám- holky za měsíc jsem necelý půl kilo shodila a přitom jím víc...
7. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mrazy jsou za trest, chytla jsem z toho pěknou rýmu, tak kurýruju citronem a medem, ale taky mám jediný kabát a jediné kalhoty na tyhle -°C .....
7. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp ahoj no tak aspon ta,k že to dopadlo
7. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mě je zase špatně a zase blinkám ,už sem myslela že to mám za sebou,dokonce mi de i váha dolu ,což mi sice nevadí,ale to blití je hnus :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp A jaký to máš teda bolesti? Nějaký stálý? Nebo Ti často tvrdne břicho?
7. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Bundy se daji rozsirit pruhem flisu, staci najit zip, co pasuje. Ja jsem takovou vsadku pouzivala na minule tehotenstvi a dalsi zimu jsem pod tim mela dite v satku :slight_smile: Mam bilou bundu a bily flis siroky tak tricet cm, dole stazeny gumou. A nevypada to tak zle, jako chodit v manzelove pracovni bunde.
7. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila :confounded: to je asi pro ručně zdatné, to já nebudu. Ani na to nemám moc fantazii si to představit, třeba u takových těch klasických kabátů černých na knoflíky (vlna to je, nebo co za materiál), tam by to asi ani moc nešlo ne? No hlavně na tohle fakt nemám moc ruce :unamused:
7. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek