• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
ahoj, dlouho jsem tu nebyla, vlastne ted ani moc cas nemam, coz je mi lito vuci druhe ocekavane dcerce, ale tak to asi s druhym a dalsim ditetem byva, ze na ne v tehotenstvi neni moc casu, ze?
K tomu obleceni - obcas se vyplati mit mamu trochu pri tele.Vysoke jsme stejne a v tehotenstvi muzu vyuzivat jeji veci :grinning::grinning: A zip bych si asi taky nedokazala vymenit - jeste tak stupovat ponozky a zasit diru na triku.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo. Ráno k soudu. Snad pak bude líp. :frowning2:
7. únor 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsadky do kabatu se daji koupit, tohle bylo mysleno na bundu, zip je jednodussi nez knoflikove dirky, jestli ma nekdo v rodine sici stroj, je to otazka peti minut. I nechat si to usit vyjde levneji nez tehotenska bunda :wink:
7. únor 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po vsadce do kabátu se kouknu. O cenovém rozdílu netřeba mluvit, to je jasný! :slight_smile: Díky za tip.
7. únor 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 břicho taky tvrdne, ale to není až taková bolest. sama doktorka moc nevěděla, od kud vítr vane, říkala, že podle místa bolestí to nemá s vazy nic společného...není to uplně stálý, ale třeba tak jednu hodinu dobrý, pak to zas cítím. jdou to takové bodavé křeče....
7. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jejda, tak se fakt šetři a lež :frowning2:
7. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 co u soudu? co se děje?

@dahane takhle odpolko, když ležím, tak je dobře, dopoledne, když jsem teď něco oběhávala to bylo šílený, tak musím- zabírá to
7. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tohle je tvoje první miminko? Není možné, že jenom nepoznáš, že to jsou pohyby a ne něco jiného? Já jsem je ze začátku zaměňovala za pohyb střev - fakt je to dost podobné...
8. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad bunda-Já obě minulá těhotenství finišovala v zimě. A bundu jsem vyřešila tak, že jsem vzala kabát a popošila knoflíky co nejvíce ke kraji a nosila širokou šálu.
Kupovat bundu by se mi teda nechtělo..Co si takhle někde půjčit?
8. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ohledne kabatu nebo bundy..ja ted byla v centru v praze a maji uplne mega slevy... Gate,Jannis atak no proste skoro vsude.. a uplne za smesny ceny takze si myslim ze urco neco sezenes :wink:
8. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka No super, díky za tip, tak do Jannisu se hned zítra po práci zajdu podívat :slight_smile:
8. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 v Jannisu byli hezke bundicky ale kratsi no ne jakoby kabaty..a kabaty teda taky ale ty uz byli z ajinou cenu...ale me se ty bundicky libily moc taky si pro ni sjedu:slight_smile:) jestli jeste budou... No a dole na Vaclavaku je Gate jestli vis? a tam meli spise jakoby perove kabaty a nebo i normos a kolem 500kc.. snad uz to nebude prebrane:slight_smile: ale za ty ceny fakt super
8. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Týjo, tak jsem četla o tvých potížích a nedovedla jsem si pod tim nic představit.. :fearful: Protože co znám je tvrdnití bříška s bolesti a bez bolesti, a vystřelující bolest vazu z boku bříška od spodu směrem k pupíku.
Včera jsem byla dost v nepohodě kvůli onomu soudu ( chlap na mě podal trestní oznámeni z těžkého ublíženi na zdraví zpusobené mou fenou- u čehož nikdo nebyl a popis psa taky nešedí,ale on vidí příležitost peněž- za cca 3 stehy na noze, tak se snaží) Naštěstí jsem po dnešku docela v klidu..protože jej komisaři docela prohlédli, včetně jeho umyslu :sweat_smile:
No. a jelikož jsem včera stresovala, ignorovala tvrdnutí bříška , a klepala se :frowning2: Tak pak z niceho nic jsem dostala z vrchu bříška křeč do dělohy- zlomkovou- cca 4 vteřinovou a zatraceně silnou! Až jsem zařvala jak při nástřihu- v životě jsem to nezažila, a dostala jsem šilený strach o dítě. Jakmile jsem si to uvědomila, že je v ohrožení, vší silou jsem se snažila uvolnit se a myslet jen na to, abych malému ulevila, vydýchávat a myslet na vše pozitivně, jinak o něj příjdu.. Povedlo se, ale byla to nepopsatelně nepříjemná zkušenost...
Tak jsem myslela na tebe, co asi tak trápí tebe ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to je mi moc líto, ale hlavně, že to dobře dopadlo.

přes veškeré moje bolesti a strachy o malého doktorka pořád kontroluje, každý týden tam chodím a malý je uplně ok. jenom mě to bolí, takže klídek, nožky nahoru a bude to ok. mě ten odpočinek hodně zabírá!:slight_smile:
8. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ahoj :slight_smile:... ty vado takové trable k tomu všemu,ale lidi jsou různí no hlavně,že občas spravedlnost zvítězí :wink: moc ti přeji ať vše dobře dopadne!!!
Dnes se mi vrací část rodiny konečně :slight_smile: sice všude pořádek,ale strašné ticho a klid až mě to štvalo :grinning: :grinning: ještě,že chodím do práce tam to alespoň utíká,i když nám stále neteče voda :confounded: ...
Ještě kdyby ten mráz trochu polevil že je to už na palici já se pořád klepu ještě,že máme ty naše drobečky pěkně v teplíčku :slight_smile: :slight_smile: pohyby mám stále silnější a už není den,abych berušku necítila :slight_smile:...zítra mě čeká poradna tak se těším až uslyším srdíčko!!!
8. únor 2012 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee Asi možná jo.. poslední dny cítím takový slabounký - jak to popsat.. no nevím, ale asi to bude ono. Jen je to teda pořád opravdu moc slabé, ale aspoň něco!!! :grinning:
9. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tím, že čekám první tak má úplně hrůzu, že něco zanedbám nebo nepoznám nějaký příznaky.. to tvrdnutí znamená, že vám to bříško opravdu ztvrdne a případně vás bolí? A to může znamenat, že začnete rodit? Já šla minulý týden do obchodu a hrozně mě píchalo na boku, znamená to něco? Až jsem začala přemýšlet, jak dojdu domů, ale pak se to při nákupu uklidnilo a už to bylo ok. :unamused:
9. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Fakt se nenervuj. Je dobře, že to vypadá na dobrý konec :slight_smile:
Jinak mě těhotenství neskutečně zklidnilo. Vůbec nevím, co je to rozčilování či stres :slight_smile: je mi nějak všechno jedno, kromě mojí milované holčičky.. :sweat_smile:
9. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane pamatovat - tvrdnutí nebolí, je to pocit, že máš najednou pocit stažení a na dotyk bříško jako kámen, bez žádných doprovodných příznaků. že tě sem tam něco píchne je normální - já to měla v tomto období dost často. pokud by se však přidaly bolesti, či to bylo pravidelné, nebo se objevilo ev. špinění a krvácení, tak pak se něco děje.

taky čekám první a díky tomu, že jsem dnes v 31 týdnu ti to takhle mohu radit, jelikož jsem taky plašavá, ale mám super dr. :slight_smile:
9. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Díky za vysvětlení! :slight_smile: Já včera byla u dr., jelikož mám od pátku průjmy a vyrážku.. byla jsem v ordinaci asi minutu, dostala jsem nějaký Dithiaden - ani jsem netušila, zda to mám na průjem nebo vyrážku a mazala jsem domů s tím, že mám za týden přijít normálně na kontrolu. Docela mě to zklamalo, protože já nechtěla hysterčit, ale dočetla jsem se, že vyrážka může znamenat něco s jatry, já měla na začátku těhu zvýšené jaterní testy.. Ted Dithiaden je na alergii, ale ani nevím, jestli ho budu brát, nechci do těla sajrajty! :frowning2: Má to být na snížení alergických reakcí, ale já tu vyrážku přežiju i bez toho. Už mi mizí a nesvědí mě.
9. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane dithiaden??? uff, to je silné antihistaminikum, které tlumí - tak toho bych se varovala v těhu, pokud máš průjmy - tak to tvrdnutí můžeš mít z toho, jelikož se dráždí děloha rychlejší střevní peristaltikou. jinak tekutiny, nedráždivá strava, a ty jaterní testy bych rozhodně nechala zkontrolovat. v případě zvýšených jaterních testů se může objevit vyrážka, svědění až urputné svědění kůže.
nesmutni a případně si zajdi do nem. na pohotovost, když už někteří dr. tak dobře uvažují :-/ ale hlavně klidový režim a ty tekutiny :wink:
9. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska přesně v půlce! :slight_smile:
9. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@megy no mě právě ta vyrážka ani nesvědí.. podle toho co jsi napsala, jsi mě utvrdila, že se na to vybodnu a brát to nebudu. Dr. i v lékárně mě upozorňovali, ať s těma práškama vůbec neřídím. Když mě to takhle utlumí, co mimčo. Kašlu na to! Uvidím za týden a asi jí natvrdo řeknu, jestli to nemůže být játry, i když to nesvědí.
9. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Já jsem si hlavně včera vzpomněla, že jsem si minulý týden koupila balíček Lipo a ty jsem zbodla na posezení, tak nevím, jestli ta vyrážka nebude z toho :slight_smile:
9. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane a ty jsi snědla a vyskočila vyrážka?? ty žroutíku :slight_smile: já včera snědla nanuka, gumové medvídky a pendreky a bylo mi fest těžko :grinning: ale když ono nešlo odolat :grinning:
9. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no vycházelo by to tak na tu dobu.. že jsem je snědla a pak nějak vyrážka vylezla. Ale jsou to jen doměnky.. Ty si taky teda dáváš, čekáš holčičku, že máš chuť na sladké? :grinning:
9. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane nemám chutě na sladké, ale energie občas chybí s nízkým tlakem - čekáme kluka:slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy No nám řekli holčičku, tak uvidíme. Jak jsi na tom byla s genetikou? Já teď právě řeším, že mi genetika v druhém trimestru vyšla špatně a mám se rozhodnout, zda vzít plodovku či ne. Jenže, ze začátku jsem krvácela a moje doktorka a i na genetu mi řekli, že mi hrozí větší riziko potratu při odběru plodovky :frowning2: Screening v prvním trimestru jsem měla ok a holky tady psali a i jsem o tom četla, že ten je přesnější než ten druhý.
9. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane souhlas, první je mnohem přesnější, navíc druhý může být ovlivněný krvácením a taky nepřesností v zadaných údajích. navíc teď na plodovku bych určo nešla, myslím, že kdyby něco bylo ,tak se to událo již dříve :wink:
druhý bývá falešně pozitivní často. a vůbec se tím nezatěžuj, výsledky o.k, takže čekáš krásné zdravé miminko :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane na srdíčku jsi už byla?? prenatální echo?? to se posílá vždy
9. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek