Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
jankabr
7. únor 2012
ahoj, dlouho jsem tu nebyla, vlastne ted ani moc cas nemam, coz je mi lito vuci druhe ocekavane dcerce, ale tak to asi s druhym a dalsim ditetem byva, ze na ne v tehotenstvi neni moc casu, ze?
K tomu obleceni - obcas se vyplati mit mamu trochu pri tele.Vysoke jsme stejne a v tehotenstvi muzu vyuzivat jeji veci 😃😃 A zip bych si asi taky nedokazala vymenit - jeste tak stupovat ponozky a zasit diru na triku.
:-p
marki1904
7. únor 2012
Ach jo. Ráno k soudu. Snad pak bude líp. 😞
cervena_vila
7. únor 2012
Vsadky do kabatu se daji koupit, tohle bylo mysleno na bundu, zip je jednodussi nez knoflikove dirky, jestli ma nekdo v rodine sici stroj, je to otazka peti minut. I nechat si to usit vyjde levneji nez tehotenska bunda 😉
terezka312
7. únor 2012
Tak po vsadce do kabátu se kouknu. O cenovém rozdílu netřeba mluvit, to je jasný! 🙂 Díky za tip.
evelp
7. únor 2012
@terezka312 břicho taky tvrdne, ale to není až taková bolest. sama doktorka moc nevěděla, od kud vítr vane, říkala, že podle místa bolestí to nemá s vazy nic společného...není to uplně stálý, ale třeba tak jednu hodinu dobrý, pak to zas cítím. jdou to takové bodavé křeče....
dahane
7. únor 2012
@evelp jejda, tak se fakt šetři a lež 😞
evelp
7. únor 2012
@marki1904 co u soudu? co se děje?

@dahane takhle odpolko, když ležím, tak je dobře, dopoledne, když jsem teď něco oběhávala to bylo šílený, tak musím- zabírá to
miribee
8. únor 2012
@dahane Tohle je tvoje první miminko? Není možné, že jenom nepoznáš, že to jsou pohyby a ne něco jiného? Já jsem je ze začátku zaměňovala za pohyb střev - fakt je to dost podobné...
comra
8. únor 2012
ad bunda-Já obě minulá těhotenství finišovala v zimě. A bundu jsem vyřešila tak, že jsem vzala kabát a popošila knoflíky co nejvíce ke kraji a nosila širokou šálu.
Kupovat bundu by se mi teda nechtělo..Co si takhle někde půjčit?
karollinka
8. únor 2012
@terezka312 ohledne kabatu nebo bundy..ja ted byla v centru v praze a maji uplne mega slevy... Gate,Jannis atak no proste skoro vsude.. a uplne za smesny ceny takze si myslim ze urco neco sezenes 😉
terezka312
8. únor 2012
@karollinka No super, díky za tip, tak do Jannisu se hned zítra po práci zajdu podívat 🙂
karollinka
8. únor 2012
@terezka312 v Jannisu byli hezke bundicky ale kratsi no ne jakoby kabaty..a kabaty teda taky ale ty uz byli z ajinou cenu...ale me se ty bundicky libily moc taky si pro ni sjedu🙂) jestli jeste budou... No a dole na Vaclavaku je Gate jestli vis? a tam meli spise jakoby perove kabaty a nebo i normos a kolem 500kc.. snad uz to nebude prebrane🙂 ale za ty ceny fakt super
marki1904
8. únor 2012
@evelp Týjo, tak jsem četla o tvých potížích a nedovedla jsem si pod tim nic představit.. 😕 Protože co znám je tvrdnití bříška s bolesti a bez bolesti, a vystřelující bolest vazu z boku bříška od spodu směrem k pupíku.
Včera jsem byla dost v nepohodě kvůli onomu soudu ( chlap na mě podal trestní oznámeni z těžkého ublíženi na zdraví zpusobené mou fenou- u čehož nikdo nebyl a popis psa taky nešedí,ale on vidí příležitost peněž- za cca 3 stehy na noze, tak se snaží) Naštěstí jsem po dnešku docela v klidu..protože jej komisaři docela prohlédli, včetně jeho umyslu :-N
No. a jelikož jsem včera stresovala, ignorovala tvrdnutí bříška , a klepala se 😞 Tak pak z niceho nic jsem dostala z vrchu bříška křeč do dělohy- zlomkovou- cca 4 vteřinovou a zatraceně silnou! Až jsem zařvala jak při nástřihu- v životě jsem to nezažila, a dostala jsem šilený strach o dítě. Jakmile jsem si to uvědomila, že je v ohrožení, vší silou jsem se snažila uvolnit se a myslet jen na to, abych malému ulevila, vydýchávat a myslet na vše pozitivně, jinak o něj příjdu.. Povedlo se, ale byla to nepopsatelně nepříjemná zkušenost...
Tak jsem myslela na tebe, co asi tak trápí tebe ... 😞 😞 😞
evelp
8. únor 2012
@marki1904 to je mi moc líto, ale hlavně, že to dobře dopadlo.

přes veškeré moje bolesti a strachy o malého doktorka pořád kontroluje, každý týden tam chodím a malý je uplně ok. jenom mě to bolí, takže klídek, nožky nahoru a bude to ok. mě ten odpočinek hodně zabírá!🙂
vak
8. únor 2012
@marki1904 Ahoj 🙂... ty vado takové trable k tomu všemu,ale lidi jsou různí no hlavně,že občas spravedlnost zvítězí 😉 moc ti přeji ať vše dobře dopadne!!!
Dnes se mi vrací část rodiny konečně 🙂 sice všude pořádek,ale strašné ticho a klid až mě to štvalo 😃 😃 ještě,že chodím do práce tam to alespoň utíká,i když nám stále neteče voda :-S ...
Ještě kdyby ten mráz trochu polevil že je to už na palici já se pořád klepu ještě,že máme ty naše drobečky pěkně v teplíčku 🙂 🙂 pohyby mám stále silnější a už není den,abych berušku necítila 🙂...zítra mě čeká poradna tak se těším až uslyším srdíčko!!!
dahane
9. únor 2012
@miribee Asi možná jo.. poslední dny cítím takový slabounký - jak to popsat.. no nevím, ale asi to bude ono. Jen je to teda pořád opravdu moc slabé, ale aspoň něco!!! 😃
dahane
9. únor 2012
Holky tím, že čekám první tak má úplně hrůzu, že něco zanedbám nebo nepoznám nějaký příznaky.. to tvrdnutí znamená, že vám to bříško opravdu ztvrdne a případně vás bolí? A to může znamenat, že začnete rodit? Já šla minulý týden do obchodu a hrozně mě píchalo na boku, znamená to něco? Až jsem začala přemýšlet, jak dojdu domů, ale pak se to při nákupu uklidnilo a už to bylo ok. :-|
dahane
9. únor 2012
@marki1904 Fakt se nenervuj. Je dobře, že to vypadá na dobrý konec 🙂
Jinak mě těhotenství neskutečně zklidnilo. Vůbec nevím, co je to rozčilování či stres 🙂 je mi nějak všechno jedno, kromě mojí milované holčičky.. :-N
megy
9. únor 2012
@dahane pamatovat - tvrdnutí nebolí, je to pocit, že máš najednou pocit stažení a na dotyk bříško jako kámen, bez žádných doprovodných příznaků. že tě sem tam něco píchne je normální - já to měla v tomto období dost často. pokud by se však přidaly bolesti, či to bylo pravidelné, nebo se objevilo ev. špinění a krvácení, tak pak se něco děje.

taky čekám první a díky tomu, že jsem dnes v 31 týdnu ti to takhle mohu radit, jelikož jsem taky plašavá, ale mám super dr. 🙂
dahane
9. únor 2012
@megy Díky za vysvětlení! 🙂 Já včera byla u dr., jelikož mám od pátku průjmy a vyrážku.. byla jsem v ordinaci asi minutu, dostala jsem nějaký Dithiaden - ani jsem netušila, zda to mám na průjem nebo vyrážku a mazala jsem domů s tím, že mám za týden přijít normálně na kontrolu. Docela mě to zklamalo, protože já nechtěla hysterčit, ale dočetla jsem se, že vyrážka může znamenat něco s jatry, já měla na začátku těhu zvýšené jaterní testy.. Ted Dithiaden je na alergii, ale ani nevím, jestli ho budu brát, nechci do těla sajrajty! 😞 Má to být na snížení alergických reakcí, ale já tu vyrážku přežiju i bez toho. Už mi mizí a nesvědí mě.
megy
9. únor 2012
@dahane dithiaden??? uff, to je silné antihistaminikum, které tlumí - tak toho bych se varovala v těhu, pokud máš průjmy - tak to tvrdnutí můžeš mít z toho, jelikož se dráždí děloha rychlejší střevní peristaltikou. jinak tekutiny, nedráždivá strava, a ty jaterní testy bych rozhodně nechala zkontrolovat. v případě zvýšených jaterních testů se může objevit vyrážka, svědění až urputné svědění kůže.
nesmutni a případně si zajdi do nem. na pohotovost, když už někteří dr. tak dobře uvažují 😕 ale hlavně klidový režim a ty tekutiny 😉
terezka312
9. únor 2012
Já jsem dneska přesně v půlce! 🙂
dahane
9. únor 2012
@megy no mě právě ta vyrážka ani nesvědí.. podle toho co jsi napsala, jsi mě utvrdila, že se na to vybodnu a brát to nebudu. Dr. i v lékárně mě upozorňovali, ať s těma práškama vůbec neřídím. Když mě to takhle utlumí, co mimčo. Kašlu na to! Uvidím za týden a asi jí natvrdo řeknu, jestli to nemůže být játry, i když to nesvědí.
dahane
9. únor 2012
@megy Já jsem si hlavně včera vzpomněla, že jsem si minulý týden koupila balíček Lipo a ty jsem zbodla na posezení, tak nevím, jestli ta vyrážka nebude z toho 🙂
megy
9. únor 2012
@dahane a ty jsi snědla a vyskočila vyrážka?? ty žroutíku 🙂 já včera snědla nanuka, gumové medvídky a pendreky a bylo mi fest těžko 😃 ale když ono nešlo odolat 😃
dahane
9. únor 2012
@megy no vycházelo by to tak na tu dobu.. že jsem je snědla a pak nějak vyrážka vylezla. Ale jsou to jen doměnky.. Ty si taky teda dáváš, čekáš holčičku, že máš chuť na sladké? 😃
megy
9. únor 2012
@dahane nemám chutě na sladké, ale energie občas chybí s nízkým tlakem - čekáme kluka🙂
dahane
9. únor 2012
@megy No nám řekli holčičku, tak uvidíme. Jak jsi na tom byla s genetikou? Já teď právě řeším, že mi genetika v druhém trimestru vyšla špatně a mám se rozhodnout, zda vzít plodovku či ne. Jenže, ze začátku jsem krvácela a moje doktorka a i na genetu mi řekli, že mi hrozí větší riziko potratu při odběru plodovky 😞 Screening v prvním trimestru jsem měla ok a holky tady psali a i jsem o tom četla, že ten je přesnější než ten druhý.
megy
9. únor 2012
@dahane souhlas, první je mnohem přesnější, navíc druhý může být ovlivněný krvácením a taky nepřesností v zadaných údajích. navíc teď na plodovku bych určo nešla, myslím, že kdyby něco bylo ,tak se to událo již dříve 😉
druhý bývá falešně pozitivní často. a vůbec se tím nezatěžuj, výsledky o.k, takže čekáš krásné zdravé miminko 🙂
megy
9. únor 2012
@dahane na srdíčku jsi už byla?? prenatální echo?? to se posílá vždy

Začni psát odpověď...

Odešli