• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 s těmito vitamíny nemám zkušenosti. Já spíše žádné nebrala. Ale ted mi doporučila kamarádka(dr a zabývá se homeo), abych občas brala od Medpharmy Gravilakt..Tak jsem ji vyslechla.. :wink:
10. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@comra Tak jsem se krabičkou vitamínku, pochválila manželovi, ten mi je zhodnotil slovy: Hm.., krabička s prsama... :rolling_eyes:
10. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se opět po dlouhé době hlásím... Teda tady se to pěkně rozjelo... Naposledy, co si pamatuji, se tady řešily plenky a teď už jste zase v ordinaci :grinning:. Já byla na echu srdíčka 14 dnů zpět, vypadá to, že je vše v pořádku a minulý týden jsme byli na 3D ultrazvuku. Takže nám paní doktorka hned ze startu potvrdila holčičku, dokonce nám to napsala i do těhotenského průkazu a prý to vypadá, že je vše v pořádku.. Takže klepu kudy chodím. Jinak se tady někdo ptal, jestli je to echo povinné, tak ne každý doktor tam posílá. Vyšetření se dělá v týdnu od 19. - 24. nejpozději. Už jsme koupili sedačku Britax a začal u nás boj o kočárek... Teda já myslela, že se budeme dohadovat hlavně kvůli jména, ale to je manželovi úplně jedno, důležité pro něho jsou technické parametry a jestli ten kočárek prošel nějakým testem. A mně se zase ty kočárky, které splňují ty jeho kritéria samozřejmě nelíbí... Vůbec nejsou pěkné barevně... :-/ Tak vymýšlím různé způsoby, jak ho oblafnout a nějak se mi nedaří :angry: Jinak mě také čeká těhotenská cukrovka, jdu tam až na začátku března a přesně jak píše miribee, raději to přežiju, abych věděla co a jak a mohlo by se to podchytit.... Také nemám žádné příznaky, ale pro jistotu tam zajdu... A co vy??? Jak prožíváte těhulkování....
10. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 jediný způsob, jak ho oblafnout je koupit kočárek sama a pak přežít nějakou dobu tichou domácnost :sweat_smile:
Nebo vyrob vzorník barev, se kterými jsi ochotna jezdit a ať hledá podle toho. Oni jsou chlapi víc systematičtí, tak by to mohl zvládnout dobře. Argument pro tebe je, že s ním pravděpodobně budeš jezdit z 90% ty, tak bys měla mít poslední slovo.
Třeba kámoška má kočárek krémový s červenými detaily a chlap jí s ním nejezdí kvůli barvě :grinning:
10. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Děkuji :slight_smile: Na echo nás poslali, jelikož máme v rodině šelesty na srdci - snad úplně všichni, ale vypadá to, že to bude v pořádku. S tlakem se léčím už sedm let, v těhotenství se to dost mění a léčí se to úplně jinak, než když má člověk vysoký tlak jen v těhotenství. Ještě před otěhotněním jsem měnila léky, neb ty, které jsem brala byly neslučitelné s těhotenstvím. Museli jsme to hodně plánovat :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Z toho si nic nedělej, naše mamka včera vymyslela jméno Heřman, příjmení máme taky od H, takže by to vypadalo hezky. Asi to budeme používat jako obranu, až z nás bude příbuzenstvo a známí tahat jméno :grinning:
10. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Co nějakej stabilizátor? Já zjistila, že mi není zle po kyselým...
10. únor 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
Čtu to s manželem a jsme pobaveni , co se týče dylema s kočárkem:grinning: !!!
Manžel tvrdí že pokud s tím bude jezdit mamina, měla by volit ona :wink:
Já zas volím vozítko dle tech. údajů, a tak chodím za manželem o názory odborníka :slight_smile:
A barevně jsme se naštěstí taky sešly na 100% Ale kdyby né, postupovala bych stejně jako @cervena_vila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ahoj nevím už sem skoušela vše a bliju furt a hlavně nemám na nic chut,jen se na jídlo podívám a je mi zle
10. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ahoj zjistili mi že nemužu donosit mimi kvuli tomu,že se mi víc sráží krev pak sem byla na umělém oplodnění píchala si od prvního dne fraxiparin a vše dopadlo ok,no ted sem otěhotněla přirozeně a píchám si zas a zatím to jde :slight_smile:
10. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim S tím jsem se setkala když jsem ležela na ryzikovém- mno není co závidět... :frowning2: Mamina co tím trpěla měla za sebou X potratu, a jeden i v 5 měsící , a pak ještě 2 týdny před termínem- tromboza pupečníku :frowning2: . Ani nejde popsat jak ji člověk přál, aby se to neopakovalo. Ale ji lékaři nehlídali, a až vyměnila lékaře i nemocnici, donosila po 30- tce své 1 dítě.. :pensive:
11. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napíšte mi týden těhu a váhu miminka-které vám vážili na ultraz. vyšetření...prosím.
My měli v 18+3 300g :sweat_smile: Mám tam malého břuchatečka :sweat_smile: Jsme v normě? Další kontrolu máme ted 15.2 a 20.2 tak jsem zvědavá jestli držíme tempo :confused: :grinning: Ale co si všímam máme tu váhu vyšší, než ostatní maminky v pozdějším tt....
11. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To ani nevim ze vazi :slight_smile: je to zapsane v tehotenske prukazce?? ja to tam nevidim...a ani nevim kolik ma...nic doktor nerikal.... jen ze je vse v poradku a velikostne je tak jak ma byt tot vse...
Ja chci taky vedet kolik maaaa :grinning:

P.s Nevite nejakou webovou stranku,nejaky treba i bazarek se znackovym oblecenim pro Mimi?? Znacky jako Tommy Hilfi. , Guess, Armani atd...ne HM atd to nemyslim... dekuju za tip kdyztak :wink:
11. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka No v průkajdě to taky nemám, ale v screening zprávě ano , a říkal nám to i během vyšetření.. Taky tu vidím že podle mír hlavičky a pod. plod odpovída ne na 18+1tt -jak mám v průkajdě, ani na 18+3tt jak to vychází dle poslední menstruace. .., ale na 18+6tt :sweat_smile: Tož tak nevím nevím- nechci říct že bych o něj měla obavy, ale nějak se mi potvrzuje , že to mimi bude cca 5 kg macek prostě po manželovi, a to já pánvi neprooottááááhnuuu :frowning2: Čas ukáže, ale čučím na to teda..
Jinak nevím zda tě to zaujme, ale já objevila krásné věcičky tady:

http://www.halens.cz/halens/children/baby/
11. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 dekuju urcite mrknu....
Jinak me to nerikal;-/ a ve zprave jestli to je ono na co koukam vaha taky neni:frowning2:( jsou tam zkratky kterym moc nerozumim:wink: a ktomu miry v mm...ale vaha ne;-/
Jinak ja podle posledni menstruace bych mela byt 23tt a velikost podle UTZ je 20tt....a ridime se podle te velikosti z utz...tak to moc taky nechapu..:wink:
11. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Ve středu nás čeka ultr. srdíčka v nemocnici, tak si říkám že se tam třeba dozvíme víc, kuknu dobředu kolik by prdˇoš měl mít, a nechám se překvapit zda to opět bude míra na hodní hranici, či co .. :sweat_smile: - tady je nějaké info, kukni!
http://gynweb.cz/fetalni-medicina/vaha-plodu-podle-stari
11. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky delsi dobu jsem tu nebyla vlozil jsem fotecku mimiska a fotecku v leže...
11. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a v pondeli na podrobny utz v Plzni srdicka tak snad to bude ok
11. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Ty jo, viděla jsem tu jedno album přesně s těmato značkama oblečení pro mrňata, třeba i dudlík od Chanel :slight_smile: a tak, ale zaboha ho nemůžu znovu najít. Ale byla to holka těhotná podobně jak my, nebo trochu míň. Až najdu, pošlu odkaz. Myslím, že tam měla i odkaz na nějaký obchod.
11. únor 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Jéé, tam jsou hezký věci, mně se hrozně líbí všechno se zvířátkama a pruhovaný :slight_smile:
11. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Pěkné barev. kombinace :wink: Já tam určo nakoupím!
11. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na tyhle oblečky se taky podívejte :dizzy_face: http://www.veselanohavice.cz/
Mně se líbí, jak jsou na tom oblečení přilepené hračky na sucháč a tak.
11. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no mě by na to nepřišli,kdyby mě neposlali na genetiku
11. únor 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To jo, ty kostičkovaný kalhoty s pejskem a kočičkou jsou pěkný!
11. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Aha, fakt? A vidíš ja s říkala proč tu paní nechali tolikrát potracet, nevěděla jsem že se na to musí přes genetiku- vypravěla , jak porodila v 5 měsící v nemocnici na wc.. :frowning2: A sestry ji ještě setřeli, že udělala binec.. Pak se málem dočkala a´přímo v nemocnici došlo před termínem ke smrti i toho donošeného. Bylo jí přes 35r. a starala se o 2 nevlastní děti svého manžela, kterému zemžela první žena hned po porodu 2- hého dítěte. Přáli si mít jedno společné . :frowning2: Proč to doktoři někdy nechaji zajít tak daleko? Jsem ráda když vidím že se Vám daří... To pícháš do žíly nebo svalů?
11. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim A to je napadlo jak, poslat Tě na genetiku?
11. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu je ale klid :confused: Jak miminka rostou ? Mojí Darince se kyve už druhý zoubek za sebou :sweat_smile: doslova roste před očima ! :fearful: Dnes jsem pozvaná manžílkem na obídek .., a ve středu na srdíčko, tak doufám že Oliver bude spolupracovat a ukáže se, at nemusíme jezdit na víckrát :grinning: Příjemný den všem !!! :wink:
13. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tobě taky krásný den.

já jdu dnes na tu těhu masáž ve 12 a těším se, protože včera už jsem skrz bolesti musela na pohotovost, aby mě dr. uklidnil a říkal, že už taky neví, co by to mohlo být a že k těm poslíčkům a vazům to vidí na skříplý nerv..
a taky jdu ve 3 na velký utz :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))
13. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek