• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp Kéž by to bylo ono, a pomohli Tobě i drobečkovi :wink: Držím palečky a užij si to :slight_smile:
13. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 ahoj vždy,když mě v testu vyšlo,ž jsem těhule,tak sem to za měsíc dostala a bylo po těhu,nevěděli čím to je bylo to tak asi 3x a tak mě tam odeslali ,tam přišli na to srážení no a po umělém oplodnění sem si od 1 dne píchala fraxiparin na ředění krve a vyšlo to no a ted pichám zas a zatím je vše ok
13. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no to je smutné,s tou paní.Pichám si to do špeku na břichu ,mám ho tam dost,tak nemám nervy aspon,že bych to píchla až k Honzíkovi :grinning:
13. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Aha, to je šílený, to musely být nervy :unamused: No tak hlavně, že už je medicína tam, kde je a dokáže tohle řešit :slight_smile: .
13. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ty jo, to jsi ve 23. a jdeš na velký UZ? Já myslela, že už jsi tam byla. Já jdu zítra a to jsem teprv 21. tt. No ono je to asi uplně jedno :slight_smile:. Já se těším, ale i trochu bojím, aby bylo všechno ok. Jde se mnou i manžel, tak na to jsem hodně zvědavá, na jeho reakci. Doufám, že bude mrňous trochu akční, aby z toho manžel něco měl, ale zas na druhou stranu ne tak moc, abych tam pak nemusela znova, protože třeba něco nebudou moct změřit.
13. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jj díky bohu a to máme ještě Matěje tom je 10 let a dr.se diví ,že sem ho donosila v pohodě
13. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ju? No a ještě jedna otázečka, mimo těhotenství si to píchat už nemusíš, že? Tak to je fajn, a to máš už 3 těhu ... :grinning:
13. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj píchám si to a postupně mi přidávají dávky no a pak jak porodím mi je postupně snižují a po 2 měsících si už nepíchám nic :slight_smile: a jo mám už 3 těhu
13. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a taky sem včera vlezla po 2 týdnech na vá :frowning2: hu a málem infarkt ,už sem za tou 80 takže sem přibrala 4 kila
13. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Haha, tak to já mám nahoře už o dost víc! Jsem zvědavá, kam až to dotáhnu. Přitom mi přijde, že krom břicha a boků to jinde nemám.
13. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jj já vím,že to nic není,ale mám nervy z dalšího kila navíc fakt nejsem žádný drobek mám jen 159 cm a váhu slona :unamused:
13. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tak naše mimi mělo v 20+1 296g, bylo menší, odpovídalo podle měření(hlava, břuch, stehenní kost) 19+2tt.
I kluci byli o trošku menší v tomto týdnu než v 13tt. asi o 2 až 3 dny...A narodili se velcí (4 a 4,kg). takže děti rostou skokově a třeba ti právě vyrostlo! :slight_smile:
a termín dle MS vůbec neberu. Mám delší cyklus...
13. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a já se taky dneska vážila..Za měsíc +2kg..takže celkem už mám nahoře 6kg. Jsem se docela vyděsila..Ale u kluků jsem přibrala vždy 15kg a po porodu mi zbyly tak 4-5kg, který šly pak taky dolů...
a obvod břucha mám 105cm... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (měřím 168cm)
13. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra no tak to já mám břicho 116 :frowning2:
13. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@comra
Hlásím přes pupek rovných 80 cm - tož, po obídku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se hlasim byli jsme v te plzni kvuli srdicku prcek se rozhodl byt inkognito a narval se mi do panve takze musime znovu a specialne na echo srdicka pry pro jistotu ...jinak vse v poradku a prcek 22.t 450g
13. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ja hlasim 106cm :grinning: a to jsem byla predtim plocha :frowning2: a porad dve kila dole :grinning:
13. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 neprovokuj :angry: :grinning:
13. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě dr.kvuli té srážlivosti poslal na ultrazvuk at se podívají jak se prokrvuje placenta.Slyšeli ste o tom někdy?
13. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám 96 cm přes břicho, ale zas nahoře 7 kg (21. tt !) :confounded:
13. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no, mělo by se chodit ve 21.tt, taky nevím, proč jsem šla tak pozdě- nic méně , viděla jsem z toho velký prd a to jsem tam ležela skoro půl hodiny :frowning2: malý ubec nespolupracoval...mrzí mě to, nemám z toho ani žádnou fotečku
13. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Nooo, tak toho se taky děsim.... Jsem z výsledku nervozní, aby bylo vše ok a ta představa, že tam třeba půjdu znova...
13. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no málem jsme šli znovu...nechtěl ukázat ksichtík, pořád měl přes ní ruku a pak teda ukázal nos a pusinu, tak to dr. stačilo, že viděla, že nemá roštěp a tak. ale šťouchala od něj, poslala mě na záchod a procházku, aby se otočil a pořád nic a to už byla docela drsná a on si jen natáhl nožičky a hajal spokojeně dál :grinning:
13. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já bych řekla že prevence, ne?
Jinak, neprovokuji, naopak ..,právě mi dcera před návštěvou řekla.., že nejsem pěkná protože jsem na břuchu tlustá :angry: A to měl dotyčný návštěvník 120 kg, a já 53 ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Asi se půjdu picnout .. :confounded: :wink:
13. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj určitě prevence,sem si myslela,a byla jste na tom některé?
13. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Nebyla, anebo to doktor dělal a nevím o tom... :sweat_smile: Klasicky se hlídaji provazde pupečníku, a uložení placenty. A co se týče dostatečnosti- někomu to budou dělat z prevence, jen kvůli možnosti změn v prokrvováni, vzhledem k diagnoze ( srážlivosti, nebo potíže v předchozím těhu ) . Anebo když plod neprospívá ( váhou, nebo ozvama) Ale lepší než mít obavy je se v poho na vše doktora přeptat.. :wink: Taky někdy plaším proč kontrolijí cukr a pod. - zda mám náběh- pak zjistím že je to rutyna která patři ke kontrole štítné žl a pod ... :angry:
14. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobissec a kdy jdete znova? Tak si aspon uděláte výlet.. :slight_smile:
@taknevim prokrvení placenty..nevím..ale je to dobré, že tě hlídají..

@evelp tak třeba budeš mít mimíska pohodáře! :slight_smile: :slight_smile: a hlavně, že je vše Ok...
14. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám zase plnou hlavu.. Dneska volala doktorka z genetu, že mám zvýšený nějaký tromzony či co a že k ní nám přijít a ona mě pošle na hematologii, že to znamená špatnou srážlivost krve. Tak dopadnu asi jako taknevim.. to je pořád něco, ale o tom riziku na downa už nemluvila, tak z této stránky to bude snad ok. Jdu k ní 22.2.
14. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane z toho neměj vubec strach mě vemou jednou za měsíc krev za hodku je výsledek nemusíš na nic dlouho čekat,no a pak ti dají jen injekce na ssrážení krve,není to nic složitého,já si je pichám od začátku těhu do břicha v pohodě to de
14. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no pořád trošku doufám, že to nebudu mít tak hrozný, aby mě píchali injekce.. :confounded:
a jaký jsou rizika? kromě potratu? Může z toho být komplikovaný porod nebo tak něco?
14. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek