• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
o žádných rizicích nevím a potrat z toho snad nehrozí já to beru abych nepotratila :slight_smile: a injekce si picháš sama nebo nějaká sestra,ale kdybych měla každý den ráno někoho otravovat,at mi píchne injekci tak nevím,neboj není čeho
14. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velký ultrazvuk v pořádku, mrně je ukázkové, doktor si pochvaloval, že takhle pěkně všechno už dlouho neviděl :slight_smile: A váha v 20+5 404 g.
14. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim No já ty injekce moc nemusím. Nedovedu si představit, že si jí píchnu sama, ale jak píšeš.. je to lepší než každé ráno někam lítat..

@terezka312 No tak gratuluju :slight_smile:
My měli v 19+5 přesně 300g :slight_smile:
14. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Děkuju. No taky mám pocit, že je mrně trochu větší, ale doktor řikal, že to je normál :slight_smile:
14. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Teď koukám, že v 20. tt je 300 g průměr, ale ve 21. tt je průměr 360 :sweat_smile:
14. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @dahane když sem si je začínala dělat,tak sem myslela,že omdlím a nějak si na to zvykneš
14. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to jsou teda skoky, co? :slight_smile:

@taknevim no já jsem zrovna na ty jehly takovej posera, ale tak to člověk může dělat.. :confounded:
14. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale jinak teda v práci mi kolegyně zkazila náladu. Prej tak co, jak to dopadlo? Tak říkám, že všechno v pořádku a že doktor říkal, že máme ukázkové dítě. A kolegyně na to: No tak doktoři vám asi neřeknou, že má třeba křivou ruku :angry: Pak říkám z legrace, že má akorát trošku větší hlavičku, tak že to bude asi chytrý dítě a ona tak jízlivě: No nic jinýho jsme ani nečekali.
Ach jo, nezabili byste ji? :frowning2: Že já vůbec něco říkám.
14. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Ona je bezdětná? :angry:
14. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Zatím jo, ještě jede teď na 3 týdny do Malajsie a pak se chce začít snažit taky. Takže bych to trochu viděla na kyselý hrozny no, ale jinak furt ťuťu ňuňu a pak mi takhle zkazí takovou radost
14. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 mas velice prijemnou kolegyni :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nas ten velky UTZ dopadl taky v poradku vse je kde ma byt...akorat jak tak koukam vsem Vam rekl doktor vahu miminka a nam ne:frowning2: a jeste chtel zaplatit 100kc za zjisteni pohlavy vydriduch!!!

Pres pupik mam po jidle 84,ale KG ani jedno navic..neni to divne?? pac bricho uz mi trosicku zacina byt videt!! z profilu.... :slight_smile:

Jinak vy co cekate a mate maly prcky nosite je normalne?? Ja mam 11mesicni neter,hodne ji hlidam segra je jeste na skole,no a manzel porad at ji nenosim ze si ublizim...nevim podle me maminky co maji uz jedno male,a cekaji tak jim take nic jineho nezbyva ne?? samozrejme ze vse delam opatrne,ale proste chovani se nevyhnem.)
14. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Nám váhu neřekl, ale je napsaná na tom papíře, co mi dali s výsledkama. A 100 Kč si řekli za fotku. Jinak kamarádka má 5 letou dceru a tahala ji pořád až do porodu, zvedala do náruče a tak, myslim, že to je asi normální, když nemáš problémy.
14. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka me taky vahů mimiska pořád nikdo neřekl, čekala jsem, že alespoň na tomhle velkém, ale nevím nic..:frowning2:
14. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@karollinka Nejsem si jistá, zda mi to řekl nebo jsem to vyčetla z té obrazovky na ultrazvuku.
14. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka ahoj,mě taky nikdy neřekl dr kolik váží a měří jen ,že je vše v pořádku.A mám doma 3letou Elču a ta po mě skáče jak opičák a zatím se nic nestalo ,tak myslím že mužeš být opatrná,ale nosit klidně mužěš,ono si asi 11ti měsíční stejně nikam nedojde samo co? :grinning: :grinning:
14. únor 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no ja mam krom prukazky jeste nejaky papir kde se zapisuji ty vysetreni v danem tydnu co se dela...ale vaha tam nikde nejni........

@taknevim No prave ze ne no:slight_smile: Stoji chodi okolo veci ale sama jeste ne...a je taky jak opicka nejradsi by byla porad u me na ruce!! :grinning:
14. únor 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Nechci Tě strašit, ale při nošení té mále Ti docela slušně v těhu hrozí kyla! :astonished: Tím že jsi těhu a natahují se ti vazy, máš ryziko mnohem větší. Já k ní taky přišla v těhu, švagrová taky.. ( taky to tu vídávám na těhu fotkách) Bříško se pomalu natahuje, svaly nepracuji plnohodnotně, a ted zvedáneš váhu- já zvedala kluka (1,5 r.) a už od 6 měsíce těhu jem jí měla ( pupeční ) Loní jsem jí byla zpravovat :confounded: Nepoznala bych že ji mám, jen jsem měla pupík více povoleny směrem ven, ale gyndař a pak na kožní si toho všimli a vysvětlili m to. Ted už ho mám krásný :slight_smile: ale zásadně nic netahám, doktor mi řekl že mi muže rupnout znovu, i bez přičinění, natož abych to provokovala :angry:
14. únor 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Po operaci s břišním pasem- ten jsem musela nosit 1 měsíc ..
14. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 fiha...a jak se to projevuje? nebo jak to poznam??
14. únor 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Tady je všeobecný popis..
http://www.zdravotnimagazin.cz/lecba.5/kyla-lecba-priciny-priznaky.7411.html
Poznaz ji můžeš a nemusíš, a někoho bolívá, jiného vůbec. Švagrová se kvůli ní celé těhu nabrečela od bolesti, mě nebolela nikdy :unamused: Hledala jsem nějaký normální obrázek, a nic jsem nenašla. :sweat_smile:
U mne se to projevilo jen tak , že mi pupík trošku víc vyčníval z toho dulíčku, a při zatnutí svalu vice.. :cry: Myslela jsem že je to ok, vedlejší projev rostoucího miminka.. :frowning2: Správně má být vtáhlý. Ale kýl je mnoho druhů ...
15. únor 2012 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem rozvedená, holky- hrozný, hrozný, hrozný. nikdy více....
15. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp měla ses na tom screeningu zeptat na váhu, mě taky neřekla sama od sebe, tak jsem se zeptala a tak mi to dr. řekla :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka já do 22tt taky nic nepřibrala a teď mám už +2kg :slight_smile: pokud ti na to dr. nic neřekne, tak doufám, že je to ok, mě nic teda neříkal :wink:
15. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já se chtěla zeptat, ale ta dr. se tvářila, jak pytel brambor...malej dost nespolupracoval, tak toho měla asi plný kecky
15. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp aha tak to jo, no a tvůj dr. ti dělá u každé prohlídky utz? mě totiž ne, tak proto jsem se ptala ať vím zhruba aspoň na tom screeningu. Ta naše holčička se ukazovala, ale když došlo na fotky obličeje ve 3D tak se otočila zády, takže žádné nakonec nemám :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ahoj,no a tys ozvod nechtěla?Snad ti ted bude líp.Nevím jaké máš problémy,ale z toho cos napsala si nějaká smutná :frowning2:
15. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ne, nechtěla :frowning2: chtěla jsem to dát s manželem dohromady, i když mám teď jiného chlapa, se kterým čekám dítě a všichni to ví- jak manžel(ex), tak přítel, ale chápu, že se přes to dítě srdcem nepřenese, když není jeho, takže jsem v podstatě musela se rozvést, dokud se malý nenarodil, protože pak by se to řešilo jako rozvod s dítětem, i když by nebylo jeho a to už je trošku složitější záležitost...
15. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak to je smutné,no ted ale musíš myslet na mimčo,no a ten tvuj nynější přítel už se nějak uklidnil? Nebo je to furt stejný promin blb?
15. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no, teď seká latinu, ale je to pořád do kola, to mu vždy vydrží tak týden, max 2 a pak je zase 2 týdny zle....

ten byteček, co jsem měla vyhlídnutý nevyšel- byl by dobrý pro mě, ale ne pro novorozence, byla to takový ta vlhá ruina....
15. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim od zítra začínám chodit do rodinné poradny, protože už sama nevím, kudy kam a hlavně to mají i v rámci práva- takže mi poradí, co mám z tohodle hleldiska dělat- na co mám nárok a na co ne.
15. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek