Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
akita
5. říj 2011
@andrejka_86 andri ahoj, já to tak nějak intuitivně cítila, že se podařilo, pak jsem začala cítit prsa a nakonec i tlaky v podbřišku..no a testovala jsem 3 dny před ms a byla tam. slabounká, ale byla
@iil nám se taky podařilo hned napoprvé..vysadila jsem prášky, poslední jsem zobla 3.9. takže taky dobré štěstíčko. ale ono se říká, že po vysazení atk se často podaří hned..
@nemo1985 gratulace 😉
Já jsem měla minulé těhu úplně v klidu, nic mi nebylo, ale přibrala jsem neskutečných 20 kilo a to bylo jediné hrozné, jsem se málem neunesla a pak než jsem se toho zbavila...to byla dřina 😎 no a teď doufám, že to nebude stejné ( myslím ten příbytek váhy, to pohodové těhu bych samo brala ). A taky jsem měla císaře.
prcekv
5. říj 2011
my jdeme na ultrazvuk 14.10. tak snad už bude vidět srdíčko. Je strašně těžké to vydržet nikomu neříct, hlavně, když je to první mimi a k tomu vytoužené, snažili jsme se rok. Jak to máte Vy a kdy doporučujete oznámit to rodičům?
aronekautor
5. říj 2011
@frami to znám, uklízení je u nás taky na štíru :-S Já tedy chodím na plný úvazek každý den, každé pondělí si tedy beru dovolenou a chodím s malým plavat 😉 Jen mi brzy dojde a potom nevím. o plavání ho ale nechci obrat, tak to budu mudet nějak vymyslet. Ještě plácáme hlídání podle směn přítele, tak je to organizačně náročné 😉
aronekautor
5. říj 2011
@prcekv s oznámením bych chtěla počkat do vánoc, ale nevím jestli to zvládnem :-S
svanhild
5. říj 2011
@prcekv my plánujeme říct to taky někdy okolo Vánoc, jestli to tedy vydržíme🙂
iil
5. říj 2011
no holky, to vydržíte, to neříct až do Vánoc? Já mám co dělat už teď, abych to rodině neřekla. A navíc to na mně bude brzy vidět, takže u nás to dlouho tajemství nebude. 🙂
svanhild
5. říj 2011
@iil když o tom tak přemýšlim, asi nevydržíme 🙂už teď to ví máma a ségra a i když jsme to plánovali ostatním sdělit zhruba na ty Vánoce, reálně tomu dávam čas do Mikuláše 😉
aronekautor
5. říj 2011
@iil to já to vydržím v klidu, ale přítel je slepičí prdel ]-( Proto jsem mu to taky ještě neřekla. Minule jsme se jasně domluvili, že říkat budem po NT a on to vykecal ten den co jsme měli ducha ]-(
aronekautor
5. říj 2011
@svanhild jinak u mně to ví jen tři kamarádky a to jen náznaky. Vím, že se párkrát nezadařilo se prostě dál nechlubím 😉
cervena_vila
5. říj 2011
Ahoj baby, nakukuju k vám. Zpoždění dva dny a takové ty myšlenky mě vedly ke koupi testu a ten to jen potvrdil, termín 14.6., je to sranda, počítadlo mi ukazuje, že jsem ve čtvrtém týdnu 😃 Ale pšt! Internet je moje vrba, jinak to nikdo neví.
aronekautor
5. říj 2011
@cervena_vila gratuluji 😉 koukám, že sviště doma máme skoro stejně staré 😉
cervena_vila
5. říj 2011
No jo x-) asi je to nějaký přirozený interval, či co. Ale stejně mě to překvapilo. Pocit hrůzy a zároveň úsměv od ucha k uchu. Teď už jen ten úsměv.
aronekautor
5. říj 2011
@cervena_vila u mně úsměv od začátku, fakt jsme se dost dlouho snažili 😉
cervena_vila
5. říj 2011
My to nechali na Bánubohu, vyděsila mě představa, jak bude moje princezna ještě malá, až bude mít konkurenci 😃
frami
5. říj 2011
Tak to já bych to taky ráda vydržela co nejdýl, ale do Vánoc to nedám. Myslím, že po 12. týdnu půjdem s pravdou ven. Takže asi půlka listopadu.
axi
6. říj 2011
Ahojky holky, taky zatím nakukuju, na testu sice byly dvě čárky, ale ta jedna je spíš takový "duch", ne jako když jsem před čtyřmi lety čekala Filípka 🙂 Tak to nechci zakřiknout!
tynka89
6. říj 2011
Ahojte holky,pridavam se pokud teda muzu🙂...ja testovala moc brzy,asi pred 14 dny,protoze me porad bolelo v podbrisku a zkratka jsem to nevydrzela....byl tam slaby duch...testovala jsem asi dalsich 5 dnu a carka pomalu silila....v nedeli rano jsem udelala dalsi test a vykoukla na me krasne silna //....a hnedka v pondeli jsem nabehla k doktorce,protoze jsme se pres vikend stehovali a ja tahala bedny a vsechno a v podbrisku me bolelo teda pekelne,tak aby se nahodou neco nezanedbalo....ukazala jsem ji vsechny testy a sestricka se zacala smat,ze to je jasny ,ze ani krev nemusime nabirat 😃 ...ale nabrala me,hnedka v utery jsem sla na UTZ coz mi prislo strasne moc brzo,kdyz z krve byla hodnota HCG 180,coz je hodne malo....no nic,ted jezdim obden na krev a rozpichana pazourka me boli neskutecne jak me porad sosaj 😞 ....zitra zas na krev a v pondeli na prvni vysetreni a UTZ ,tak uz se tesim 🙂...jinak moje priznaky....citliva a bolava prsa a boleni v podbrisku jako na MS,coz je prej normalni....
axi
6. říj 2011
a ještě jsem zapomněla připsat, že mě jen bolí prsa a jinak nic...
tak uvidíme, zatím tomu 100 % nedávám, abych nebyla smutná a zklamaná
prcekv
6. říj 2011
@frami i to jsi dobrá, my to neplánujeme říct nikomu kromě rodičům, jinak si to taky necháme jako překvápko pod stromeček.
tumojc
6. říj 2011
@cervena_vila Gratuluju,dneska jsem si dělala ten samý test a mám taky takhle krásný čárky 🙂 Já jsem si vypočetla na 10.6. 😃
tumojc
6. říj 2011
Holky,kdy je čas jít na gyndu,aby už tam bylo něco vidět? Šly jste hned jak jste měly pozitivní test?
sekacka
6. říj 2011
@prcekv rodičům to tentokrát chceme říct, hned jak budu mít těhu průkazku, protože se bojím, že na Vánoce to bude vidět a nevím, jestli bych to schovala, už teď mám bříško pěkně oteklý a velký, u prvního dítětě jsem začala mít trošku bříško až v 6.měsíci, ovšem co je to teď nevím 😃
sekacka
6. říj 2011
@tumojc já měla // v pondělí, ve středu jsem jí volala a jsem objednaná na 19.10., nevím jestli tam něco bude vidět, ale alespoň si vezme krev 🙂
tynka89
6. říj 2011
@tumojc jee ja to mam spocitany na 9.6 😃
tynka89
6. říj 2011
A ja dneska jen ze zvedavosti udelala testik a krasne koukaj 🙂
sekacka
6. říj 2011
@tynka89 gratulace, je to tam 🙂
aronekautor
6. říj 2011
Koukám jak se pěkně rozrůstáme 😃
@tynka89 alespoň tě hlídají 😉 Můj doktor má pořád tak plno, že tohle vůbec nedělá :-S
frami
6. říj 2011
Příští týden už to bude veselejší, rozjedou se kontroly a budou přibývat i srdíčka. 🙂
aronekautor
6. říj 2011
@frami taky se těším, sama se sice ještě nechystám, ale dobrých zpráv není nikdy dost 😉
saminomimino
6. říj 2011
Ahoj,jdu vás pozdravit a popřát krásné bezproblémové těhulkování,příjde mi to jako včera,kdy já zakládala podobnou diskuzi a už je tomu rok =-) ,jsem loňská červnovka ale malá to stihla ještě v květnu.Zdravá miminka všem x-) x-) x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli