• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
Ahoj všem, jsem tu v podstatě nová a před pár jsem zjistila, že i těhotná :slight_smile: Takže si ráda popovídám s dalšími nastávajícími maminkami, které také očekávají :wink:

P.
30. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem také nová, dnes jsem se přihlásila, takže si také ráda popovídám o těhotenství, minulý týden jsem zjistila, že jsem těhotná, vychází to asi na 4 týden
1. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se přidat?Moc vám gratuluju! :slight_smile: Já jsem taky našla 24.12. první //.Byla jsem z toho trošku v šoku,protože jsme miminko ještě neplánovali. Mě je 21 a přítel má 23 a oba ještě bydlíme u svých rodičů.Ale teď už řešíme společné bydlení. :slight_smile:Chtěla jsem se zeptata kdy se chystáte poprvé k doktorce?
1. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romanav Ahojky, tak to jsme to zjistily tak nejak stejne :wink: Gratuluji! Planovane?
1. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladush Ac neplanovane, tak urcite gratuluji, u nas to taky bylo velke prekvapko :slight_smile: Jinak ja se budu objednavat na prohlidku v utery a na kdy me objedna to netusim, ale doufam, ze co nejdriv :slight_smile:
1. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Já tam půjdu asi v úterý a objednaná nejsem.Tak doufám,že mě vezme. :slight_smile: Radši tam zkusím v pondělí zavolat.Ale snad nebude mít tak narváno po novým roce...
1. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladush No ja se musim asi objednat urco dopredu, pan doktor ma podle me narvano stale, protoze ma vice ordinaci a tam kde chodim je jen v utery a ve ctvrtek. Ale snad me vezme co nejdrive, kdyz reknu, ze ocekavame mimi :slight_smile: Hlavne se tesim na prvni ultrazvuk a hlavne doufam, ze vse bude v poradku! Na miminko jsem pripravena jeste nebyla, ale ted uz si pomalicku zvykam a moc ho chci a tesim se!!!!
1. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jo.No moje doktorka je tam celý týden,tak doufám,že bude mít hned volno.Už se nemůžu dočkat. :slight_smile: Určitě bude vše v pořádku! .:slight_smile: No já jsem z toho ještě pořád taková zmatená :slight_smile: Snad to všechno zvládnu :unamused:
1. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladush Určitě zvládneš :slight_smile: Co přítel na to?
1. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava No přítel byl v šoku stejně jako já.Myslím,že si dokážeš představit to jeho...Ale já si dával pozor. :grinning: Ze začátku jsem z něj měla pocit,že mimi nechce,ale já bych tohle nikdy nedopustila. Ale teď už se s tím nějak smířil a myslím,že až k tomu přijde,tak bude moc pyšnej táta. :slight_smile: Asi se bude stěhovat k nám.Doufám,že si tak zvykneme....Moje máma,já a přítel a později i mimísek.Hlavně aby si rozuměla máma s přítelem.Víš jak tchýně je tchýně. :grinning:
1. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky, stehuji se sem ze zarijatek 2011.... tak at se tu pekne rozrostem :wink:
1. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush ... prvni ditko jsme meli take neplanovane a kor brzy. V soku jsme byli oba, nebot jsem otehotnela pres antiko. Verim, ze to zvladnete :wink:
1. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Ahojky! Tak tady vítej! Koukám,že taky mlaďounka maminka,ale já jsem teda těhu poprve.Klobouk dolů,že jsi to všechno zvládla tak mlaďounka. :slight_smile:
1. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladush Určitě to bude vše ok :wink: A chlapi určitě ze začátku dělají krky všichni, ale pak jsou hrdí tátové :slight_smile: Ten můj to rozdýchává zatím stále.

@boobinka Vítej a gratuluji k čárečkám, řekla bych, že máme úplně stejný termín :slight_smile: A klouček je krásnej, si fakt dobrá, že jsi to zvládla! To já v Tvém věku bych to tenkrát určitě nedala.
1. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Máš krásnýho clapečka :slight_smile: . Můj přítel je taky Vojtíšek. :wink:
1. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush ... holt zvladnout jsem to musela, ale narocne mi to nikdy neprislo. Az nyni... kdy je Vojtisek v obdobi vzdoru, podle toho bude puberta jakoze nic...snad :slight_smile: obavy me chytly az nyni s druhym tehu, nebot nevim jak se pak k mimi postavi Vojtula
1. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Vypadá to,že budeme mít možná i stejný termín.Já objevila čárky taky mezi svátkama. :wink: Kdy jsi měl poslední MS? Já s tím mám trochu problém si to vypočítat,protože nevím kdy jsem mě přesně poslední MS ,ale asi někdy klem 15. a 20.,jsem hajdalák a nikam jsem si to nepsala. :unamused:
1. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Doufám, že bude vše ok, nerada bych něco zakřikla;)
1. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Uvidíš,že to bude i teď ok.Vojtíšek bude velkej pyšnej brácha. :slight_smile: A co by si chtěla radši?olku nebo zase kluka?Asi radši malou slečnu,že? Protože mít tři chlapy v baráku,to bych se asi zbláznila. :grinning:
1. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci Ahojky! Vítej mezi náma! :wink:
Jen se pochlub! Určitě bude vše v pořádku! :wink:
1. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, holciny dekuji :dizzy_face: muzu se zeptat, mate uz nejake priznaky? me je akorat bluvno, prsa me boli a jako priznak mam i rezani v mocovych cestach, u prvniho tehu me rezalo az do porodu :frowning2: Kolikrat jsem proplakala celou noc bolesti, tak mam z toho sileny strach.
1. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush ... urcite tu holcinu. Ale za kluka budu take rada, jen aby bylo zdrave. S Vojtiskem jsem si vytrpela vrozenou vadu, ale nastesti nic hroziveho nemel...
1. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Tak to je mi tě líto.Tak zkus urologický čajíčky.Vím co to je močový cesty,celou pubertu jsem trpěla zánětama.Co měsíc jsem byla na urologii.Ale teď už mám snad pokoj.
Mě akorát pobolívají prsa a jeden den mě šíleně pálila žáha,jinak nic.Jo a teď jsem sežrala misku kyselýho zelí.Mňaaam .-D
1. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka No hlavně to zdravíčko,to je u mimíska nejdůležitější! A copak mu bylo?Teda jestli se můžu zeptat? :zipper_mouth:
1. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush tak žravou mam taky :grinning: ty urologicke caje vubec nepomahaly, ani antibiotika. Ja na zanety trpela uz od zakladky a trpim jeste ted, nebot skoro nic nepiju. Ale v tehu nepomohlo vubec nic a ted citim, ze me to ani v druhem tehu nemine.
1. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Jeee,tak to je na prd.To musí být hrozně nepříjemný.Já právě začala hoodně pít i tři litry denně a od té doby mám pokoj.
1. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush maly mel hypospadii- zuzenou mocovou trubici. Museli mu rozrezat celeho pindika :frowning2: a dalsi operace ho ceka v puberte.
1. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Chudáček malej.To muselo být trápení. :frowning2: Tak ať vám vše dobře dopadne! Držím palce!! :wink:
1. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush ... dekujem za povzbuzeni :wink: utikam do hajan, tak se pekne vyhajejte :slight_smile:
1. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Já půjdu taky za chvíli do postele, ráno jdu na šest do práce. :unamused: Tak dobrou noc i oboum drobečkům . :slight_smile:
1. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přestěhovala jsem se ze zářijovek a přidávám se do klubu :slight_smile:mimi čekáme v září :slight_smile: :wink:
1. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 35
Tvůj příspěvek