• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
Ahoj holky, mam na vas dotaz, jsem ted v 5tt a porad me boli brisko, je to normalni? Ja se docetla, ze v podstate jo, ale zajimalo by me, jak dlouho bolel pupik vas... nebo jestli jeste boli. Diky za odpoved... az mi to pan dr. potvrdi na utz, tak se mezi vas zaradim naplno. :slight_smile:
25. led 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova no me taky obcas bricho boli hlavne kdyz se pres den taham s Lukym nebo mam rozletane, ale staci mi lehnout si hodit nohy nahoru a je po bolesti :slight_smile:
25. led 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Břicho mě dost bolelo do 5tt, 6tt byl v pohodě, teď jsem na konci 7tt a už zase začíná bolet. Podlr dr. je to úplně normální. Držím palce.
25. led 2011 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudovka Diky moc za odpoved, moc mi to pomohlo, tak se uklidnuju, ze vse snad probiha jak ma. Kdy mimi bude na miste, pristi tyden se zahlasim a pridam se k vam nadobro. :slight_smile:
25. led 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Určitě to bude dobrý.
25. led 2011 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu mezi vás? Včera jsem objevila "//". K doktorovi půjdu až příští týden, teď by stejně ještě nic moc neviděl.
25. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova jasně, že to je normální... trpí tím většina těhulek... Pokud tedy nejsou ty bolesti nesnesitelné.. Určo je vše ok :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sumen vítej mezi námi :wink:
25. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta Dekuju... bolesti nesnesitelne nejsou... jsem asi cvok, kdyz me pupik boli, vysiluju, ze zacnu krvacet, kdyz neboli, vysiluju, jestli se neco nepokazilo... snad me ten prvni utz trochu uklidni. Kdy jste na nem byly vy (kolikaty tt) a co bylo videt?
26. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Jo, taky jsem vyšilovala, když jsem čekala Terku, protože jsem nevěděla, jestli je to normál nebo ne, v tomhle ohledu jsem teď v poho. Jen mám trochu větší obavy, aby prcek byl zdravý. Teď jsem na utz ještě nebyla, jdu na kontrolu prvně v úterý. To budu dle MS 6+6. Když jsem byla těhu prvně, tak jsem byla 6+0 a nebylo vidět nic. Až 6+3 byl vidět váček. Srdíčko tam bylo až v 8.tt....
26. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta Tak to pujdeme na utz stejne, akorat ze ja budu teprve 5+4 tt. Ale treba jsi s holcickou mela pozdeji ovulaci a proto to vse tak trvalo... samozrejme se taky obavam, aby bylo vse ok, ale i kdyz jsem mela // uz ctyrikrat, az k utz jsem se nikdy nedostala, vzdycky to odeslo driv, tak je to pro me takova meta a predstava, ze kdyz vydrzim do utz, bude to pak uz vsechno prochazka ruzovym sadem. :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Jojo, určitě to bylo tak, že ovu byla později. Teri se narodila až 41+3 :grinning: Držím pěsti, nejsi v jednoduché situaci, snad to tentokrát vyjde. Nejdůležitější je, se nestresovat, to je jasné
26. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky - přidám se k vám jestli vám to nebude vadit. Dne 9.1. jsem na testu objevila // :slight_smile: 11.1. jsem byla hned u Dr. byla jsem 4+3tt byla v děloze pouze tečka - Dr. mě vzal hned aby se vyloučilo mimodělož. těh.... další kontrolu a utz budu mít teď 1.2. už se moc těším co tam uvidím podle těhoten. kalkulačky bych měla být na kontrole 7+3tt ( poslední MS 11.12.)... břicho mě už teď moc nebolí... žádný změny nepociťuji...ani nemám nadprůměrný čich, na zvracení mi taky není... tak nevím snad bude vše O.K.
26. led 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta Ja jsem tentokrat nejak klidnejsi... jednak kvuli tem silicim testikum, a pak jsem taky uz za hranici poctu dnu, kdy to vzdycky slo pryc... tak verim, ze to tentokrat uz bude ono. Dneska fakt citim takovy klid a nejak o tom prestavam pochybovat, tak doufam, ze to pan dr, potvrdi a vse bude ok. Ja mela tento cyklus ovu az asi 27dc, takze ty tydny pocitam od ovu, protoze to vim naprosto presne, kdy byla... podle kalkulacky na netu by uz u nas mohlo byt toho prvniho unora videt srdicko, tak to by byla velika a sladka odmena za to nase letite trapeni. :slight_smile:
26. led 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpátky z práce, tak se můžu přidat. Výsledky utz jsou asi dost rozdílné. Na prvním jsem byla 5+5 a byl vidět gest. váček, podruhé 6+1 a už bylo srdíčko.
Myslím, že hysterické jsme všechny stejně. Ale v druhém trimestru se nám uleví a bude líp:slight_smile:
26. led 2011 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mohu se pridat? mam termin na srpen a koukám ,že jsem stejna jako Vy tady :wink: furt vysiluju ac čekám druhé mimi ,tak se furt zkoumam. Prodelala sem jedno mimodelozni tehü a jeden samovolný potrat. Pak se dlouho nedarilo, bylo nam receno,ze se prirozene nepodari a najednou se zadarlio. Jsem 11 tyden.

26. led 2011 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha To je super. Gratuluju. BUde to dobrý, nepřipouštím si jinou možnost
26. led 2011 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudovka no ja si ji bohuzel pripoustim a kazdy mi za to nadava... Ted mam tu anginu tak o to vic my je jeste zle a furt premysim nad vsim mozným... Uz se tesim na ultrazvuk ,abych videla ze je vse v pořádku .

jinak děkuji za gratulaci a Tobě také gratulace k těhu
26. led 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ani nevite, jak me uklidnuje, ze takhle vysilujeme vsechny.

@nepiha Ja jsem o to prisla v podstate ctyrikrat, i kdyz to bylo jen na urovni mikropotratu nebo biochemickeho tehotenstvi, tak jsem se klepala uplne silene, ale ted uz mam to obdobi za sebou, tak moc doufam, ze uz ted bude vsechno ok.
26. led 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, holt jsme všechny stejné, ženský bláznivý :grinning:
@nepiha vítám tě tu, držím pěsti, aby vše bylo ok :wink:
@dzajnach vítám tě :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta dekuju jsem rada,ze si mam skym popovidat a popsat :wink:
26. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha to jsme na tom všechny nejspíš stejně... :wink:
26. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta no asi ano... memu muzovi t zatim jaksi nedoteklo ,ze vlastne cekame ditko tak si nemam tak nejak ským debatit :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, to mu to docela trvá, než mu to dojde... Manžílek hladil bříško před spaním hned první den, co jsem si dělala test. Už se moc těším na první UTZ, je to něco báječnýho. I s Teri jsem se vždycky těšila, až ji uvidím. :grinning:
26. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je normalni, ze prsa boli jeden den vic a dalsi den min? Jak to mate vy? Mozna se jen moc pozoruju, ale po predchozich zkusenostech chytam paniku z toho, ze to mimi zase vzda.

Snazim se rikat si, ze vse probiha naprosto ukazkove a ze teda neni duvod vysilovat, ale stejne me obden chyta hruza, ze to mimi treba uz zabalilo a ja to zatim jenom jeste nevim.
27. led 2011 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, určitě je normální, že se moc pozorujeme a strachujeme, jestli je vše v pořádku. Vždyť máme v bříšku poklad!
@nepiha Mému muži to taky ještě nedošlo, ale doufám, že se to brzy změní.
27. led 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova jo, je to normální, já některý dny ani nevím, že jsem těhu.. nebolí břicho ani prsa, žádná únava, :wink: prostě normální stav, no a druhej den je vše jinak... měla jsem to tak i v prvním těhu
Neboj se, vše je určo ok. Nesmíš stresovat, stresuješ i prcka, mysli na to a buď co nejvíc v pohodě, jak jen to jde (vím, že to není jednoduché)
27. led 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta Karu, tak to me uklidnuje, ze jsi to takhle mela a mas... ze ty rozdily mezi jednotlivymi dny mohou byt opravdu tak vyrazne... jsem prece jen dost vyplasena, ale kdyz to takhle ctu, tak me to uklidnuje a zacinam doufat, ze bude vsechno tentokrat v poradku. :slight_smile: DIky moc!
27. led 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova jo, ty výkyvy jsou opravdu velký...teď zrovna vůbec nebolí prsa a nic, pohodička, jsem jen ospalá.. ale to vím, že to za měsíc a kousek přejde a budu zase plná energie, už se těším, až tenhle začátek bude za mnou :slight_smile: . Nestresuj, je to opravdu důležitý, hodně to ovlivňuje mimčo. Věřím tomu, že když je mamina v těhu v klidu, má pak i pohodový dítko. Mně se to teda tak povedlo, no a z okolí vím, že to dokáže být i naopak, když byly maminy nervní, tak mají i neklidné prcky. Je to možná náhoda, ale já tomu prostě věřím. Můsíš tomu šmudlovi v bříšku prostě věřit! :wink:
27. led 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@makcza Ahojky, já jsme dne sbyla n aultrazvuku, podle PM jsem v 5+4 a taky ještě nebylo vidět srdíčko, zatím jsem viděla jen bublinku :slight_smile: Doktor říkal, že je to normální, že srdíčko půjde vidět až za 2-3 týdny. Na kontrolu se objednám na 14.2., aby to už bylo určitě vidět a dostala jsem konečeně průkazku :slight_smile: Ale taky mám strach, aby tam to srdíčko bylo :slight_smile: Já mám dokonce i podezření na dvojčátka, to se taky uvidí až na další kontrole....
27. led 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek