• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@snazilka_2011 A ma tvuj pan doktor utz pres brisko anebo vaginalni? Na tom vaginalni by to mohlo byt videt i driv, ne??
27. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 gratuluju k bublince, tý jo, průkajdu v tomhle datu, to je síla. Já ji dostanu tak 12tt dřív ani náhodou
:frowning2:

@cabalkova já si myslím, že i s tím vyginálním by to vidět být nemuselo. Můj dr viděl srdíčko až 8tt (v prvním těhu), no a měl vaginální, záleží na tom, kdy každá z nás otěhotněla, může se jednat o mladší těhu, než se dr domnívá dle poslední MS...
27. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta To je jasne. Ja budu pri utz taky presne 5+4tt, jako snazilka, ale dopocitano podle ovulace. Podle data posledni ms bych byla nejmene 7+4tt, ale to je blbost... vim, kdy se nam zadarilo na den presne (podle ovu testu a bazalni teploty), bylo to asz 29 dc, tak podle takoveho pocitani uz by mi doktor urcite rikal, ze je to spatny, ale ve skutecnosti je to o dva tydny mladsi, a podle internetove kalkulacky by prave od 5+4tt mohlo pri pouziti citliveho utz byt videt srdicko, tak jsem teda ukrutne zvedava... ale budu stastna i za bublinku. :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já to počítám podle MS, páč jsem si ovu nehlídala...Na kontrole budu 6+5, jestli dobře počítám..
27. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mám takový dojem, že se těhu počítá vždycky podle MS. Někde jsem o tom i četla, že vlatně když počneš mimi v ovulaci, tak už jsi vlastně skoro 2 týdny těhu.

27. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak vidím, že jsme na tom všechny stejně... pořád se pozorujeme a hlídáme a srovnáváme, jestli je všechno včas a když náhodou něco není, tak jsme z toho špatné :grinning: zítra jdu už na třetí ultravzuk, ale už věřím, že to bude OK, protože celý tento týden mě cysta nebolela a celkově už se cítím docela dobře, už nejsem tak strašně unavená, takže mi zítra ráno držte pěstičky, ať je to vážně v pořádku a já si to můžu užívat s váma dál! :wink:
27. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka určitš všechno dobře dopadne!
27. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen ano, přesně tak to je... dr to vždycky počítají dle poslední MS, pak se to třeba upřesní dle UTZ ve 12. týdnu, ten je na to nejspolehlivější..
27. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka držím pěsti, ať je vše ok!! :wink:
27. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen To taky jako... ale kdyz nemas ovu 14. den cyklu, tak to nesedi. Ja jsem dnes 4+6tt, coz znamena, ze mimi je stare 2+6 tydnu... a k tomu ty dva navrch, co se k tomu pocitaji pred ovulaci... ja mela ovu skoro az 30. DC, takze podle ofiko vypoctu by mimi melo byt o dva tydny starsi nez je... kdyz je ovulace jiny nez 14. den cyklu (coz vetsinou je) a je znamy den ovulace, tak se vypocet stari tehotenstvi upravuje podle data ovu. Toz tak.
27. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka Vetko, budu drzet vsechno, co mam!
27. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, pisu jak magor, myslela jsem... To taky jo... asi tehu demence. :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova to slyším prvně, zatím to všem okolo počítají dle MS, na ovu kašlou... ale holt asi jiný kraj, jiný mrav :grinning:
27. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta JAk uz jsem psala, tyhle vypocty od prvniho dne posledni ms funguji, pokud mas cyklus 28 dni a ovu priblizne uprostred... ja mela tentokrat cyklus 40 dni a ovu 29 den... tak by mi to s tim moc zahybalo... proto tenhle prepocet. Kdybych to pocitala od prvniho dne posledni ms, tak mi budou od 38 tt tvrdit, ze prenasim a nakonec me poslou na vyvolavacku... a to fakticky nechci...
27. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nene, to neudělají, mě nechali s Terkou až do 41+3, to mi sama praskla voda, v ten den jsem měla jít zrovna i na vyvolání. Byl to zároveň TP dle UTZ z 12tt. Já jsem cyklus měla 28 dní, ale ovu jsem nikdy nesledovala. Musela jsem jí mít zcela jistě taky později. Oni s tím počítají. Termín dle MS je více či méně orientační. Drželi se potom toho dle UTZ...Ono taky záleží na každým dr, jak k tomu přistupuje..
27. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá, jak to spočítají tentokrát :slight_smile:
27. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já mám ovu taky až 21DC, já mu to hned řekla, že to tak mám, a že mám i nepravidelné cykly, kolem 37dnů, Dr. většinou to tak počítají dle poslední MS, ale prý ve 12tt ten datum upraví podle utz a velikosti miminka právě v tomto týdnu, takže se neboj :slight_smile:
27. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Stejne je nejdulezitejsi, aby mimi bylo v poradku, a na nejakem blbem pocitani nezalezi. :slight_smile:
27. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jink ja dr. proste reknu datum ovulace a at si to pak podle toho pocita, jak chce. :slight_smile:
27. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jo, to máš pravdu, je nejdůležitější, aby prckové byli zdraví... a ven si stejně vylezou, až sami uznají za vhodné, na nějaké naše výpočty se nám z vysoka.. :grinning:
27. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem zpět z nemocnice. Cysta se nám maličko zmenšila a máme srdeční ozvy! :grinning: :grinning: Na kontrolu až za 3 týdny, to už doufám bude cysta úplně maličká. Měla jsem slzičky, když jsem tu fazolku se srdíčkem viděla... krásný pocit!
28. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka gratuluji k srdíčku, a můžu se zeptat, kdy jsi měla naposledy ms?Já jen, že jdu v pondělí na UTZ a ráda bych také srdíčko :grinning:
28. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Díky, Lifinko, poslední MS byla 15.12. Byla ale jakási slabá a krátká, nicméně pan primář se odráží od tohoto data a říkal, že i velikostí fazolka odpovídá 6 tt (má teď 5,9 mm) :wink: Tak ať ti to dobře dopadne! :slight_smile:
28. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka jééé já měla 16,12, ale později ovulku, ty víš, kdy ovu byla? Víš abych se měla čeho chytnout?
28. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka a máš fotečku?
28. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vetka už se nemůžu dočkat UTZ mm jde se mnou! Chce také bublinku vidět :slight_smile:
28. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka Vetko, tak to moc gratuluju k srdicku. A vis presne kolikaty tyden a den jsi? At muzeme s lifi porovnavat? :slight_smile:
28. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ahojky no také bych stále porovnávala :grinning: ale už se nám ty kontroly krátí, co? :wink:
28. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Jojo, uz je to za par a ode dneska kroutim 6tt, neuveritelny... Jen se mi dneska nejak svira podbrisek, jakoby deloha, tak doufam, ze to nic neznamena a bude vse ok. Mimochodem, kdyz jsem se na ten utz minulej patek objednavala, prislo mi, ze to bude za chvilku... a ted je tyden pryc a furt mi to do uterka prijde jako cela vecnost...
28. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Fotku nemám, ještě jsem si o ni nechtěla říkat, přece jenom nechodím na standardní UTZ, ale na kontroly k panu primářovi... ale příští už si řeknu...jinak holky nevím, jak přesně to mám... nevím, kdy přesně jsem měla ovulaci, protože jsem to nikdy nepočítala (abych se zbytečně nestresovala), ale doktor mi napsal tt 6+1 :wink:
28. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek