• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@cabalkova To znám... tenhle týden byl nekonečený, ale věřila jsem prckovi, že to zvládne, takže jsem byla čím dál tím klidnější... bolesti v podbřišku, teda jenom slabé, jsou OK, taky mě tam občas trochu pobolí, ale spíš je to tlak, prý jak se zvětšuje děloha... tak hezké těšení :wink:
28. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka TAk to to lifi bude mit podobne jako ty, tak uz by taky mohla mit srdicko. :slight_smile: A ja bych to nevydrzela a aspon bych si asi vyfotila obrazovku utz... Jinak me pupik bolel tak jako pred ms asi do pondelka, ted jsem mela v podstate tri dny klid, dneska po probuzeni taky, ale pak me to tam zacalo tak jako tahnout... mozna to je ten tlak, o kterem pises... ja jsem proste vykulena a uz bych chtela mit po tom utz, abych byla klidnejsi... ale verim, ze tentokrat uz nam to konecne dopadne dobre. :slight_smile:
28. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Určitě to bude dobrý! Držím pěstičky! :slight_smile:
28. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no mě dneska právě bolí na levé straně břicha tak ťukám na dřevo!Držme se!Ty začínáš pátky tt a já úterky tt:slight_smile:
28. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka No ja si dneska krava udelala dalsi testik, ale v poledne a moc jsem mela uplne svetlounkou... no a testik mi vysel svetlejsi... tak ted stresim, jestli to bylo tou nizkou koncentraci, nebo jestli to mimi vzdava. Co myslis?
28. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nic nevzává, tá ti psala nepokoušeš to s testem, budeš ještě více nervózní, ale vím, že to máš v sobě a máš strach, ale nebjo se bude vše OK. A test je stále poz. takže je to ok, možná je to tou koncentrací!!!!!
28. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Tak jo, ale mozna si dam pres vikend od konika a vseho pokoj a budu se snazit prijit na jiny myslenky... ja uz chci ten utz, at je jasno!!
28. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka ok, to víš já brala na podporu ovulace a ms clostík, takže vím, kdy byla ovu i jsem si prvně měřila BT, takže, pokud ty jsi neměla problémy s početím, tak nemusíš vědět ovulku :wink: ale těším se na pondělí, třeba tam bude to srdíčko!A vyžádám si fotku!
28. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova vše je v pořádku, o víkendu si odpočiň od práce a věnuj se mm a vše bude ok, musssíííí! Nevím jestli vydržíš bez koníka :grinning: já určo neee, je to droga :slight_smile: Dnes si koupím to caro a vyzkouším a Cola se také nesmí co? když je tam kofein?
28. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ahoj, má taky ten vaginální a na srdíčko je prý ještě brzo, říkal, že až tak za 2-3 týdny.... Už aby jsme měli aspoň první trimestr za sebou, co? :unamused:
28. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem objednana na NT+ ale az na 8.3. to uz budu 13+4 nebo tak nejak :confused: mam tam zavolat radej znovu?
28. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel já byla 13+0.. Má to být do 13+6..
28. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka gratuluju k srdíčku a ustupující cystě!! MS jsme měly ve stejný den, tak dle toho můžu doufat, že se ho v úterý taky dočkám, doufám :wink: , to by byla paráda...
28. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova taky jsem dnes dopo měla větší bolesti, vlastně i včera večer před spaním..už je to dobré, tak doufám, že je vše ok... a s tím testem, na to se vyprdni, přes den je koncentrace nižší než ráno, já si udělala testy dva a od té doby už ne.. čekám na dr... :wink: Vymysli si na víkend nějakou menší prácičku doma nebo prochajdu, ať přijdeš na jiné myšlenky a bude to ok :wink: Mimísek je určo v pořádku, důvěřuj mu
28. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova a testuješ pořád stejnou značkou testu? mě mamatest ukázal na všech testech krásné //, ale best 2 mi ukázal uplně slabounkou.
28. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Díky moc! Já jsem srdíčko vůbec nečekala, jen jsem chtěla, aby bylo všechno OK, ale je to fakt krásný pocit... hrozně mě to uklidnilo :slight_smile: tak držím pěstičky!!!
28. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka díkes za pěstičky :wink: Už se na ten UTZ hrooozněě těším, páč si pamatuju, jaký to byl vždycky krásný pocit, těšila jsem se na každý UTZ, který mi dělali :slight_smile:
28. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta
@lucifereeek Holky, dekuju moc za uklidnovani, ja tetovala behem dne a jinym tetem nez predtim, plus jsem byla po napiti, takze moc (omlouvam se za ty podrobnosti) byla uplne svetlounka, tak si rikam, ze to bylo tim a snazim se na to nemyslet...stejne do toho uterka nemuzu vubec nic delat a proste budu muset pockat, jestli tam pan doktor neco uvidi nebo ne... ale verim cudlikovi, ze jestli to muze zvladnout, tak to zvladne.
28. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jasně, že to zvládne :slight_smile:
28. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova přesně tak jsem to měla já, bála jsem se, aby tam něco vůbec bylo, neboj, musíš to vydržet, je to jen pár dní :wink:
28. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Luci, prosim pripomen mi, kdy jsi byla na utz a co bylo videt?? Procitala jsem diskuzi zpatky, ale nejak to nemuzu najit.
28. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, neměla jsem vůbec čas. Mé těhotenství zatím vypadá moc dobře. Tento týden ve čtvrtek jsem byla na kontrole a už měl prďolka 0,74 cm. A ůžasné srdíčko :grinning: . Zatím je mě pěkně špatně od žaludku, musím pořád něco jest . :angry: Už mám i nafouklé bříško, no jestli to půjde tak dál tak budu jako slůně. na váze jsem zatím nenabrala nic. Holky dělá se vám některé těhotenská čárka pod pupíkem??? Taková ta tmavá??? Mě už jde trošku vidět. Minulé těhu šla vidět až v devátém týdnu . Teď už jde vidět od sedmého. Zítra jsem 7+1 to je osmý týden.
28. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já jsem to tady asi nepsala :slight_smile: zjistila jsem // čárky na testu 3.1. a 17.1. jsem šla na kontrolu, viděli jsme váček 7,6mm, odpovídal na 4tt, pak jsem byla nečekaně 26.1. protože jsem špinila a trochu i krvácela, váček byl velký 12,5mm,odpovídá to prý 5+1 teď jsem objednaná na pátek mělo by jít vidět už srdíčko, tak snad jo. jinak poslední MS 25.11.10 a k oplodnění došlo 15.12.2010, což znamená, že ovu mám po 20-21 dnech. :slight_smile: tak snad jsem tam napsala vše co chceš vědět :slight_smile:
29. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1611 gratulace k srdíčku, já jdu příští týden,tak se trošku bojím, aby tam bylo :sweat_smile: já teda žádnou čárku nemám, ale jsme mladší tt než vy :grinning:
29. led 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata jsem nová a vezmete mě mezi sebe? Jsem 5tt
29. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 vítej mezi námi :wink:
29. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuji mnohokrát tady je můj stručný příbězh o miminko jsme se pokoušeli přes rok ted na podzim jsme podstoupily umělé oplodnění ale také bez úspěchu. Měsíc na to se na testu objevila druhá čárka ale s menstruací vše odešlo. HCG z krve negativní byla jsem proto objednána 31.ledna na operaci laparoskopii a hysteroskopii pro odstranění endometriozy . Nějak intuitivně jsem si 19.1 udělala test a druhá čárka naběhla hned. MS jsem měla dostat 24.1. takže jsem radši ještě čekala ale skočila si na krev a bylo tam HCG 20. V den termínu MS bylo 160 a včera 28.1.2011 už bylo 1081 a gestační váček. Podle Uz jsem ve 2tt ale podle MS v 5tt. Takže jsem zrušila operaci a snažim si to užívat ikdyž ě skolila chřipka a to prý v 1.trimestru není moc dobré
29. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 gratuluju k tehu :slight_smile:
hezky pribeh, miminko si tu cestu vzdycky najde :slight_smile:
je nechapu jak muzes byt podle utz 2tt kdyz je uz videt vacek :confused: nebyl to 4tt?
29. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 nevim ale doktor říkal tak druhej třetí týden ale podle menstruace je to 5 týden což prý normálně odpovídá
29. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 aha, tak on to asi myslel tak, ze 2tyden jsi tehotna, ale ve skutecnosti odpovida mimi 4tt.
29. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek