• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@adelka89 jo asi tak :grinning: :grinning:
29. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky mrkněte na http://www.tehotne.cz
hezké věci jak na nás tak dědičky :wink:
29. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 Marcelko, moc gratuluju k těhotentsví! I ženské intuici, ta se nám bude u porodu ještě hodit! :wink: :wink:
29. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to čekání na UTZ se děsně táhne. Dneska se mi dokonce zdálo, že dr. posunula termín kontroly dozadu:slight_smile:
29. led 2011 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudovka To mi povidej, uz pocitam kazdy den, kazdou hodinu...
29. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bývá vám zle, nebo máte nějaké chutě? Mě zatím bylo trochu šoufl jen jednou, jinak úplně OK :slight_smile:
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka Vetko, to bud jenom rada. Mne je teda tenhle tyden taky ok... mela jsem sice nekolikrat prujem, ale rekla bych, ze to mohlo byt taky od nervu... jinak chute ani nic jineho nemam, ale cetla jsem, ze ty byvaji, kdyz ma telo neceho nedostatek... tak si o to proste rika... ale kdyz jis vyvazenou stravu a je vsechno v poradku, tak v podstate neni duvod, abys mela chute... Takze bud jen rada a neboj, urcite je vse v poradku. Taky se pozoruju, ale co, snazim se myslet pozitivne a tesit se na ten uterni utz. Snad pak budu malinko klidnejsi. :slight_smile:
29. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 tak to je báječný, že se to takhle povedlo, ještě že ta intuice zapracovala, sama na ni hodně dám :wink: , tak hezky odpočívej, protože ta nemoc pěkně vyčerpává, ať se miminko může hezky vyvíjet :wink:
29. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka já mám teda opět chutě na kakao ( stejně jako v prvním těhu :grinning: )
29. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela298 Vítej a gratuluju k "//"

Mě zatím špatně nebylo, tak by to tak mohlo i zůstat. A chutě mám jen jediné a to na pivo. Tak nevím, nevím jaké živiny si to mé tělo žádá :grinning: . Ale zaháním to docela úspěšně krupicovou kaší.
29. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen Tak to jsem netusila, ze se pivo da nahradit krupicovou kasi, to musim prilezitoste rict mm, ale obavam se, ze nebude souhlasit. :slight_smile:)
29. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Kakao... to je roztomilé :wink:
29. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen jo, tak dobře vychlazené pivínko, to bych si taky dala říct, mňamka...jen mám obavu, že na zahnání chutě na něj by mi krupicová kaše nepomohla. Naopak když si jí dám, tak tu sladkou chuť bych měla chuť zapít právě tím pivínkem :grinning:
@vetka jojo, roztomilé možná, ale kalorické jako prase, protože postupem času jsem si ho dělala sladší a sladší, doufám, že to se opakovat nebude :sweat_smile:
29. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen Tak si občas dej nealko pivo... není to sice chuťově úplně ono, ale dá se na to zvyknout... mě manžel kupuje každý týden jedno nealko pivko, nejdřív mě to nejelo, ale teď už jsem si zvykla :grinning:
30. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka přesně tak, sice to není ono, ale aspoň něco, já ho pila v prvním těhu docela často :slight_smile:
30. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, nealko si občas dám. Ale začíná mě pálit žáha, když si dám něco bublinkatého. Měla jsem to i u prvního mimča. To mě ke konci pálila žáha snad pořád.
30. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás moc zdravím. Já jsem měla první den ms 23.12. další měla přijít tedy kolem 19.1. a dosud nic. Udělala jsem si dva testy první 28.1. a byly tam dvě // druhá hrozně slaboučká, druhý jsem dělala včera i když večer, a druhá / byla trošku silnější ale pořád slaboučká. Navíc poslední týden se mi dost točí hlava, třeba večer když si lehnu do postele, často mě bolí a taky i v podbřišku. Tlak na prsou sice nemám, ale těším se, že to všechno nasvědčuje jednomu. Ani nevím, jestli už mám běžet k lékaři, nebo ještě počkat, třeba je to ještě brzy :slight_smile: posílám druhý včerejší testík na foto, děkuju za rady a názory a držím Vám všem pěstičky :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Ja byt tebou, tak se objednam na kontrolu... aby bylo jasne, ze je vse ok... pan doktor uz s tebou pri objednavani vymysli nejlepsi termin. A gratuluju!!
31. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ...moc Ti děkuji...já tomu stále ještě nemůžu uvěřit :grinning: u pana doktora se teď maluje, takže si budu muset počkat :confused:
31. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Tak ten pocit, ze se tomu ani neda uverit, ten moc dobre znam... tak se objednej hned po malovani a drzim palce, at je vse super a v poradku!
31. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe je to tam, moc gratuluji, no já k dr., běžela po týdnu zjištění //,vzal mi HCG, a dneska jsem byla na Utz a už bilo srdíčko a mimi má 3mm....takže aspoň na krev si zajít můžeš :slight_smile: já měla ms 16,12
31. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova a co ty? přežila jsi víkend? Tak na kolik jdeš zítra k dr???
31. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Lifi, vikend nakonec v poho, oba dny jsme byli na kratke prochazce, prckovi se to libilo, vzdycky me prestal bolet pupik. Na utz jdu zitra v 16.20, tak na me mysli... vzhledem k tomu, ze u tebe uz bilo srdicko, tak bychom to pri trose dobre vule mohli taky "stihnout", jsme jenom tri dny po vas. :slight_smile: Tak dam zitra vedet, hlavne nechytit nejakej hnusnej bacil.
31. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Jo a moc k tomu srdicku gratuluju, samozrejme!!
31. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no to mi povídej mě už týden pobolívá v krku....jsem z toho na větvi, aby se něco nestalo mám jen čas a jakési pastilky vincentky...tak se těším a bude bít určitě také :dizzy_face:
31. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Gratuluji ke dvěma //.
@lifinka gratuluji k srdíčku. Nejdříve si mě vyděsila, že už je u vás srdíčko vidět, když jsi 6 tt jako já a my máme vidět teprve váček, ale termín ms to vysvětluje! Já měla poslední až 26.12.
31. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Lifi já měla ms 23.12. první den, takže jsme na tom tak nějak podobně :slight_smile: hned po malování tam poběžím. Dělám navíc u m.policie, a tak není moc rozumné běhat po městě s 3kg pásem těhotná :slight_smile: ms mi dneškem mešká asi 12.den a oba testy byly pozitivní, od jiného výrobce. Ale doktor je doktor, tam je to 100% i když musím uznat, že to Tvé je to tam mi strašně zvedlo náladu :slight_smile:) díky...netušila jsem že 3mm mimču už bije srdíčko :slight_smile: to je užasné...moc gratuluji
31. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Zítra držím palce, ať všechno dobře dopadne
31. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen moc Ti děkuji.. :slight_smile: ve kterém tt jsi? mělas poslední ms stejně jako já jen o 3dny později :slight_smile:
31. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala v neděli 6tt
31. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek