• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@lifinka Lifi, velké gratulace k srdíčku!!! :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka děkuji
31. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe vítám tě, těhu je prakticky jisté, gratuluju!! Jen být tebou, tak bych k dr. moc nespěchala, abys nebyla zklamaná... já jsem v prvním těhu viděla váček až 6+4 dle MS a strašili mě před tím, že mám mimoděložní těhu, že už by měl být vidět a není... a bylo to způsobenou jen pozdější ovulkou...
31. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta prosím Tě co znamená 6+4 :slight_smile:)) já se v Těch vašich šifrách nevyznám :slight_smile: jsem ráda že jsem rychle pochopila ms a další zkratky jako 2tt :slight_smile: , ale tohle je už moc :slight_smile:)) proč myslíš, že je těhu u mě jisté, podle fotky testu? já myslím taky, i když je testovací čárka strašně slabá :slight_smile:
31. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta a děkuji za milé přivítání :slight_smile:
31. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe 6+4tt znamena 6 tydnu plus ctyri dny od zacatku tehu, tedy od prvniho dne posledni ms. :slight_smile: Vsak ty nase zkratky rychle pochopis, pripadne ti je vysvetli pan doktor. A kdy tedy se u vas prestane malovat a budes moct jit na kontrolu??
31. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe to znamená, že to bylo 6 týdnů a 4 dny od prvního dne poslední MS :slight_smile:... a co se týče toho těhu, měla jsem to tak v prvním těhu i teď, že čárka byla nejdřív téměř neviditelná, za tři dny byla silnější a dřív a pak už byla okamžitě a hodně výrazná.... Teď jsem si dělala dva testy, na prvním byla slabounká, za 5 dní byla už pěkná, od dr to ještě potvrzené nemám, ale jsem si jistá, že těhu jsem. Zítra tam jedu prvně, tak se těším. Dle MS bych měla být 6+6, tak už snad bude vidět váček, možná i srdíčko..
31. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám pomaličku zkusit přidat? V sobotu jsem našla pidi-dušíka, dnes už je druhá čárka silnější, tak snad se na nás usmálo štěstíčko a mimísek se zahryzává:slight_smile:, vycházel by mi termín porodu na 8.10.
31. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moje testíky:
31. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Peto, gratuluju a budu moc drzet palecky, aby miminko bylo tam, kde byt ma a vsechno probihalo na jednicku!!
31. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - já k tobě koukala do albíčka a říkala si, jak se vám to pěkně taky povedlo:slight_smile:. Akorát nejsem v obraze, už máš za sebou potvrzení od Mudra? A jak ti to vychází - kolik jsi od vynechané ms, nebo termín porodu?
31. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Maluje se u pana doktora, ne u nas :slight_smile:))
31. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Tak v tom případě já mám od prvního dne poslední ms 5+5 ty jo :slight_smile: takže to znamená, že bych mohla být těhu tak 2 - 3 týdny...díky holky :grinning:
31. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Ahoj vítáme Tě, gratuluji, ať se vše vydaří!! :sweat_smile:
31. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen to je užasne :slight_smile:
31. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe - pokud bys byla už 5+5tt, tak bys od oplodnění už byla spíš skoro čtyři týdny, necelý dva týdny bys byla od vynechání ms a to už by mimčo měla ca dva týdny:wink:
31. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Jsem akorát 8t+0tt. (Poslední MS jsem měla 7.12.) Teď ve čtvrtek jsem byla na utz a miminku krásně bilo srdíčko, má už 1, 27cm :slight_smile: a nechala jsem si udělat i fotečku, vypadá jak malý medvídek.. Je to naše druhé miminko, doma máme chlapečka Samuelka, má dva roky a 8měsíců.. Moc se těšíme. Ale stejně jako vás mě furt chytají obavy, aby bylo vše v pořádku. Bývá mi více zle než u malého - musím furt jíst,aby mi bylo aspon trošku líp (třeba i v půlnoci a taky pravidelně mezi půl čtvrtou a půl pátou ráno:slight_smile:) Hodně mě bolí prsa, už je mám minimálně o číslo větší a břicho mě taky semtam pobolívá, hlavně jak se více namůžu (když uklízím, vařím nebo hlavně jezdím do školy). Mám předepsaný utrogestan, protože jsem jeden den kapinku pokrvácela, no, mám to přesně jako u malého. Akorát teď už byl vidět váček asi v 4t+3tt, minule to bylo později (taky mě předtím strašili s mimoděložním, s tím, že se mimi nevyvíjí apod., protože jsem tam byla brzy) Teď jsem šla k doktorovi taky brzy, tak jsem byla překvapená, že už jde váček vidět. Nemůžu se dočkat další kontroly a 1.3. pak máme prvotrimestr. screening. Minule těhu jsem na prvotrim. nebyla a pak nám špatně vyšli tripple testy a to byla hrůza, amnio jsme nechtěli podstoupit, tak jsme do porodu nevěděli, jestli je mimi zdravé, ale díkyBohu máme zdravého synáčka. No, takže určitě bych všem doporučila ten screening v prvním trimwestru, je přesnější.. Jééj, to jsem se rozepsala, jo, místo toho abych se učila jsem na netu(zítra mám tři zkoušky :slight_smile:..Tak snad můj román nevadí:slight_smile: Hezký večer holky!! A gratuluji všem z celého srdce k těhulkování a přeji nám všem zdravá miminka!!
31. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete já myslím, že přesně takhle nějak podobně jak popisuješ, bych mohla být :slight_smile: první den poslední ms byl 23.12 plus 28 dnů je 19.1. což jsem měla dostat ms, nedostala, a dnes je to od 19.1. necelé dva týdny... :grinning:
31. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 Vítej mezi námi a moc Ti rovněž gratuluji !!! :wink:
31. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 gratuluji a vítej.
31. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu se k vám přidat? jsem dneska 5+6tt a těhu mám potvrzené od mudra :slight_smile:) 10tého jdu na srdíčko tak snad bude :dizzy_face:
31. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 ahojky, vítej mezi námi...byla jsi už na ultrazvuku? nebo Ti to zjistil z krve...ja jsem asi nejspíš 5+5 tak proto se ptám, ještě jsem u doktora nebyla
31. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe byla jsem na utz, sice jedno dítko mám ale bolelo mě břicho jinak, píchalo to na jedné straně dost, tak aby to bylo v děloze :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 takže už šlo něco vidět? nějaký váček? :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu po delší době a zjistila jsem že jste uzamčené , jinak ve středu jdu na gyndu ta doufam ze uz pujde neco videt) trochu se pripomenu byla jsem tam pred 14dny a dr. rekl ze jsem teprve ve 4tt a m to vychazelo na 6tt a byl videt jen váček. tak uz se teším co bude teď)) a jestli mi řekne i termín porodu)))
Joo holky taky vás bolí břicho ? já to u prvního vubec nemela a ted si pripadam jak mátoha a tom že je mi neustále zle ani nemluvim:(
1. únor 2011 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe jo jo byl tam černej flek :slight_smile:) se začínajícím něčím :grinning:
1. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju všem těhulkám! :wink: Jinak já bych první návštěvu u doktora rozhodně nodkládala. Já jsem šla hned druhý den po zjištění // a jsem za to ráda, protože mi hned zjistili cystu a nařídili klidový režim, žádný sex atd. Kdybych tam nešla a pokračovala bych v normálním denním tempu, tak bych už teď asi byla bez prcka, protože by cysta nejpíš praskla a to by byl konec. Takže radši dřív než později. A vypadá to, že jsem se dostala do fáze dopoledních nevolností :confounded: :confounded:
1. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka - nj, ono druhou věcí ovšem je, že většina doktorů tě stejně objedná nejdřív na ten šestý, sedmý týden na uzv, aby už bylo příp. něco vidět (nejlépe rovnou i srdíčko). Já teda poprvé byla u doktorky v 5+6tt, protože to bylo v létě a předtím měla dovču a to už byla právě pozitivní i srdeční akce, takže jsem si "ušetřila" jedny nervy s čekáním na srdíčko, že bylo u malýho hodně brzy vidět...teď jsem teda k MUDře ještě ani nevolala:grinning:, ještě vyčkávám a počítám, že tam cinku buď koncem týdne, nebo začátkem příštího...
1. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se jdu ještě pochlubit, protože mám radost z testíků - ačkoli je to teď jen druhý den (ty první dva jsou ob-den), tak čárečka sílí, první testík je 29.1, druhý včera, třetí dnes:slight_smile:
1. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc Vás zdravím, také bych se chtěla přidat. Včera jsem byla u doktora, aby mi potvrdil dvě čárky, které jsem objevila v sobotu ráno. A protože jsem v srpnu prodělala zamlklé těhu,tak mi rovnou nasadil léky a nemocenskou. Budu tedy mít spoustu času na psaní :slight_smile: Předběžný termín 8.10.2011 je tu někdo podobně? Spíš jsem koukala, že dřívější miminka.
1. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek