• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@petapete Peto, ja jdu k dr. na utz dneska (jsem 5+4tt) a termin porodu mi vychazi na 30. zari, ale to je zatim ve hvezdach... ted jsme na zacatku a musime doufat, ze vse bude ok.
1. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 Ahoj luci, vitej u nas, gratuluju ke //. Jake leky jsi vyfasovala??
1. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 - já si počítala tp podle těhu kalkulaček a vychází mi to přesně taky na 8.10.:wink:. První dvoučárkový test jsem objevila v sobotu:wink:
1. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - tak to jsme ca o týden od sebe:wink:. Já právě zatím pořád vyčkávám, čárky jsou ještě slabé, tak je brzy, ale když to vidím, tak asi dnes MUDře zavolám a domluvím se, kdy by mě chtěla vidět:slight_smile:, ať to rozhodne ona...zas se mi tam nechce lítat zbytečně moc brzy:grinning:
1. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 Ahoky, já mám termínek 25.9. :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny tak jsem už po kontrole u Dr. jsme v 8 tt a jsme v pořádku, další kontrola 1.3. kde dostanu i průkazku :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Tak moc gratuluju, super zprava. Fotecka by nebyla?
1. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 - já mám narozeniny 23.9.:wink:, ale to si asi dáreček nadělím až opožděnej:grinning:, si to tak nějak k tomu připravuju - Lukáše jsem měla přesně k půlnarozeninám - 23.3.:slight_smile:
1. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dostala jsem Ultrogestan, nebo tak nějak se to píše :slight_smile: Dělala jsem si také normální testík a čárka v sobotu byla hóóódně slaboučká, tak jsem koupila ten ClearBlue a tam se mi to jasně objevilo. Křížek a 2-3 týdny.
1. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Asi má dobrou doktorku - hned mě vyšetřila a protože jí přišlo, že mám zvětšnou dělohu, ihned jsem mazala na UTZ... ještě že tak... a tesíky máš moc krásné :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 ahoj, taky jdu 10.2. na srdíčko a modlím se, aby bylo!! :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ultrazvuk mi dělal doktor právě včera,ale nebylo vidět nic, jen, že to je z levého vaječníku, a že se to tam připravuje. Další kontrolu mám také 10.2. zda už bude vidět aspoň něco - kéž by....
1. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 10.2. bude náš velký den:grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
To tedy jo :grinning: Vy máte termín 25.9.tak to už tam jistě srdíčko bude vidět.Kolikátý to bude týden? Počítáte to podle poslední menstruace, nebo od ovulace?
1. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 počítám to od prvního dne poslední menstruace a toho 10.2. to bude polovina osmého tt., 27.1. v 6tt tam srdíčko ještě nebylo :frowning2:
1. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
V půlce osmého tam určitě bude a pěkně čiloučké!!Mě v sobotu test ukázal 2-3 týdny.Tak podle PM to budou ty 4tt. Máte někdo nějaké pocity v podbřišku? Tlak,nebo občasné píchnutí?
1. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 A můžu se zeptat, kolik stál ten testík?:slight_smile: mě ze začátku hrozně bolívalo břicho, bylo to tím, že se roztahovala děloha. Teď už mě nebolí:slight_smile: Snad tam to srdíčko opravdu bylo. Myslíte, že bych poznala, kdyby nebylo něco v pořádku? Že bych třeba špinula, nebo tak?
1. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
Nad tím nemá cenu si lámat hlavu, jestli to tak má být, tak se to stane. Myslím,že nějaké špinění by proběhlo.U mě to začalo v 6tt a do 10tt ,pak doktor řekl, že je lepší to ukončit. Ale na to fakt nemá cenu myslet, protože bude vše v pořádku a po kontrole sem hodíš pěkné foto :grinning: . Ten test jsem koupila za 180,-Kč. A musíš si pak výsledek vyfotit, je to digitální a vydrží to tam jen cca 24 hod.
Ten tlak v děloze právě mám a občas píchnutí, ale myslím, že se jen moc pozoruji a hlídám. Když jsem čekala malého Fidu (6let), tak jsem neřešila nic. Našla jsem //, šla na kontrolu, dostala průkazku, vymalovala půlku baráku, stěhovala pokojík podle nálady a prostě v pohodě, teď jsem furt jak na trní.... Asi je to věkem :unamused:
1. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joo tak koukáme že 10tého si budeme navzájem držet palečky :dizzy_face:

@luciana5558 já měla na začátu různé bolesti břicha, píchání, tlak, ms bolesti, ale už to skoro přešlo :slight_smile:

@snazilka_2011 asi bys nepoznala nic, nebo jo pokud bys měla nějaké příznaky jako nevolnost, únava a z ničeho nic by to přešlo
1. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 Tak žádný stres holky, všechno bude v pořádku a v září budeme vozit kočárek :wink: jupííííííííííííííííí :sweat_smile:
1. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ahojky tak co už se chystáš na kontrolu?Pak hned písni
1. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, zase mám chvilku psát. Ležím totiž doma s chřipkou. Velká paráda. Zítra jdu na další UTZ a dost se těším, protože poslední dobou o těhotenství vůbec nevím. Není mi špatně, nic mě nebolí, nejsem unavená, jen špiním, ale to bylo i před minulým UTZ a trvá to už měsíc, takže snad dobrý.
1. únor 2011 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 gratuluju k těhu a bolesti v podbřišku mám asi podobné jako při ms. Měla jsem to i u prvního, tak si říkám, že je to ok.

Jinak všechny nové vítám a všem, které byly na kontrole gratuluju k dobrým výsledkům
1. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen - taky mě bolí v podbřišku jak na ms a u Lukáše jsem to měla taky, jsem pořád lítala kontrolovat na wc, jestli snad náhodou :confounded: , takže počítám, že to je normální
1. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Ahoj lifi, tak na kontrole vse v poradku, mame dutinku, pan doktor videl zarodecny tercik a naznak plodu, zatim jsme bez srdecni akce, ale odpovidame krasne 6tt, takze mame radost, na srdicko jdeme za tyden. :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova perfektní, gratuluji mám z vás radost, tak vidíš, už jsi klidnější, já na tebe stále myslela a nikde žádný příspěvěk....tak jsi mě napínala!!!
1. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Ja byla na tom utz az v pul paty, i s mm, tak jsme to pak na oslavu vzali na vecericku do hospudky, ted jsem dojela domu... mm uz se mi smeje, ze sotva prijdu domu, uz zase sedim u kone. :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no to můj také stále říká, co přijde z práce domů: snad nejsi na koníkovi? a já no jasně , že ano... :dizzy_face:
1. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe břicho mě pobolívá každé ráno pravidelně :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Moc gratuluju.
1. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek