• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@boudovka na stránce 1 téhle diskuse je její příspěvek, najeď na něj myší a zobrazí se ti obálka. Klikni a můžeš psát.
2. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek Tak jsem to snad zvládla.
2. únor 2011 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 - já tohle zatím neřeším teda...ani v prvním těhu jsem takhle brzy nekoukala, začala jsem až po tom prvním trimestru vybírat a nakupovat až snad po té půlce těhotenství...ono podle mě není moc kam spěchat, za těch druhých dvacet týdnů se to bohatě stihne:wink:
2. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mě třeba vůbec nebolí...ani trošku
2. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak to všechno stíháte, chodit do práce a ještě si tady tak moc psát :slight_smile: já jsem dneska po práci utahaná jako kůň, po 12tce se není čemu divit. A v pátek a neděli mám noční.....fuj
2. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuji za přivítání..
vidím, že jste řešili komu jste to řekli a tak. My s manželem jsme to řekli našemu synáčkovi, který je fakt rozkošný jak příjde a hladí mi už teď bříško nebo si vezme knížečku o vývoji miminka a dívá se tam a já mu musím ukazovat kde teď jsme :slight_smile: Jinak to ví moji rodiče a bráškové a nejlepší kámoška a nej. kamarád manžela. Chceme počkat až budeme mít za sebou ten prvotrim. screening nebo aspoň těhu průkazku :slight_smile: Už aby to bylo, co? Hodně lidí mi říká, že druhé těhu letí rychle, ale mi to příjde stejně pomalé jak u malého :slight_smile:..
Boudovko, gratulka k srdíčku.. Taky naše malé vypadá jak medvídek, je to krása, co?
Tlavelzo, gratulka k těhu.. My taky máme už doma podobně starého chlapečka (Samuelek má 2r a 8 m)..Ať v pátek dopadne u doktora všechno dobře!
2. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samante, já bývám taky hodně unavená. Uvařit, uklidit, věnovat se malému, no, ale nejvíc mě zmáhá cestování do školy, mám teď zkouškové.. A co děláš? Se Ti vůbec nedivím, že Tě práce zmáhá..Drž se a co nejvíc odpočívej :wink:
2. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 - tak to teda obdivuju vašeho malýho, náš je o rok a píď starší a teda vůbec ho to nezajímá:grinning:
2. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 Medvídek je bezvadne. Připadám si jako blázen. Nemůžu se vynadívat.
2. únor 2011 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapete, já jsem jím taky překvapená. Kamarádka má stejně starého syna jak já a je těhu a on jak je naštvaný tak jí chce kopnout do břicha a podobně.. Náš malý je v tomhle strašně hodný. Teď jsme byli na víkend u bráchy a švagrové, mají měsíční holčičku a Samíšek jí hladil a choval se k ní strašně hezky, chtěl pomáhat i s přebalováním apod. tak doufám, že bude brát narození sourozence dobře.. Když se zeptám jestli by chtěl holčičku nebo chlapečka vždy řekne kluka ne, chlapa ne :slight_smile:.. Chtěl by raději sestřičku :slight_smile:) Třeba se mu to vyplní :slight_smile:)..
boudovko, že? já taky :wink:)) Nádhera! Kdy máš přesně termín? Já podle ms 14.9. ale podle utz 12.9. ..dnes jsme 8t+2tt..
2. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@petapete @evicka333 tak nase Lucinka zatim moc nechape. Uz zacina rikat ze mam v brisku miminko ale tvari se u toho dost nevericne. :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka Ahojík, jasan :wink:
3. únor 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 - no tak my mu to teda zatím moc neříkáme, aby to neprásknul na nevhodným místě:grinning:, ale když se tak jako bavíme, tak neprojevuje nějak extra zájem...ale ono to přijde, zas mu to nechci říkat zbytečně brzy, ony ty děti nemají moc přehled o času, tak ať ho ta představa neomrzí dřív, než bude aktuální:grinning:. Tak jak poroste bříško...tak to taky začneme řešit...zatím jsme akorát četli v encyklopedii, jak se rodí děti, tak má jasno, jak on byl v bříšku a jak si pak našel cestu z něj ven, až toho měl plný zuby a to mu zatím stačí:grinning:. Ani nijak extra neřešil, jak se tam dostal...prostě to bral jako fakt, ukázala jsem mu moje těhu fotky, kdy byl v bříšku, pak jak se narodil a dál to neřeší...
3. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, jak jste na tom dneska? U mě nic moc, ranní nevolnosti už jsou nesnesitelné, dnes jsem ani nedojedla snídani a je mi fakt zle... :frowning2: navíc "ranní" u mě teď znamená cca do 11. dopoledne... do toho ta strašná únava, zimomřivost, bolestivá prsa a přecitlivělost na všechny ty pachy... začíná to být mazec :confounded: Tak snad to bude brzo v normě (jestli teda tohle není ta norma :wink: )
3. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka - já zatím relativně v pohodě (ale ještě mám čas:grinning:), zimomřivá jsem teda taky děsně, pachy mi taky vadí docela dost, ale nevolno jako vyloženě nevolno mi není, spíš mám celodenně nechuť jíst a pak večer hlad a nacpu se:frowning2:. Ale mám dnes radost, testila jsem a čárka pěkně sílí, se můžu pochlubit:grinning:. Takže dnešní testík a pak sbírka všech postupně od soboty, kdy byla první slaboučká čárečka:grinning:
3. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete No krásně ti ta čárka "tloustne" :grinning: Mě bylo donedávna taky dobře, až na únavu, ale teď je to každým dnem horší a horší, ale asi to tak má být :wink:
3. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, berete něco na podporu těhu? Vitamíny, jaké?
3. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny spolutěhulky...můžu se k Vám přidat?.... měla bych být dneska 5tt+1... na první kontrolu jdu 9.2.2011 už se nemůžu dočkat.... doufám že bude vše v pořádku..... každý den si dávám kyselinu listovou a než jsem otěhotněla, tak jsem jedla MACU.... a dá se říct, že poprvé co jsme se trefili do Ovu tak jsem otěhotněla....
3. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se zase lehce vypsychovala, jestli je vse ok, protoze mi v podstate nic neni... teda k veceru me vzdycky docela dost boli prsa a obcas picha pupik a samoztrejme mi je vecer desna kosa... ale jinak nic nic, zadny nevolnosti, nic.... tak uz aby bylo utery a vedeli jsme, jestli je srdicko a tedy vse dal ok.
3. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova buď ráda, že ti nic není a neřeš to!!! :wink: To je dobře, užívej si to!!! Mně je teda taky děsná kosa. Dneska teda už od rána. To bude den. Při prvním těhu mi takhle zima nebývala, teď už kosnu přes týden..
3. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Tak teda kosa je mi taky furt... pokud zrovna nemame v praci pretopeno... ale vecer, kdyz cumakuju na televizi, tak si normalne musim brat perinu, jinak klepu siiilenou kosu. No, snad bude vse ok... ale klidna teda rozhodne nejsem, to nikomu nenamluvim.
3. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no, já jsem doma, takže se snažím topit jak ďas, i přes to je mi kosa. No, večer u telky nesedím, není na to nějak čas, no a i přes to, že se tu hýbu, tak ta kosa je mi pořád. Je to nepříjemný, už se těším, až se zahřeju...
Jo, chápu, že nejsi klidná, ale v rámci možností se musíme dávat do klidu, jinak by nám hráblo..
3. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta To je fakt... stejne s tim nejde nic delat a proste musime vyckat do dalsi kontroly... a ty uz mas srdicko, vid??
3. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nene, byla jsem v úterý, nemám. Znova jdu zítra
3. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

chvilku jsme tu nebyla :slight_smile: nestíhám dočítat, tak se omluvuju :sweat_smile:

@karusta držím palce na kontrolu, snad už srdíčko bude :wink:
mě od včerejšího večera nic není, všechny přízanky vymizely, tak se bojím :((((
3. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta ahojky a kolikátý den přesně jsi teď byla na tom ultrazvuku? na záčátku 8. týdne?
3. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 Jaji, tak to mam taky... teda k veceru vzdycky nejake pidi priznak vydoluju, ale rano a vetsinu dne nic. Musime si rikat, ze telo si na prvni napor hormonu zvyklo a vse je proste ok. Jinak bychom z toho lezly po strope. :slight_smile:
3. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no doufám, já jen že to je ze dne na den, no ale zítra může být zase hůř že jo :grinning:
3. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sem se taky odhodlala vám sem napsat. chvilku si vás tu čtu, ale chtěla sem počkat až budu po první kontrole, protože nám to už také nevyšlo. V noci sem se zbudila s panikou, že mi nic neni, ale ase se přes den začínaj příznaky objevovat. Sem teď podle MS 4+3. první těhu test byl pozitivní už v sobotu...tak sem ráda, že nepanikařim sama, ale teď nějak cítim, že bude všechno ok :wink:
3. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 Luci, já mám zatím calibrum babyplan (beru ho už tak dva měsíce), ale za dva týdny, když půjdu na kontrolu tak vyfasuju nové, nějaké přírodnější, takže už se těším :wink:
3. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek