• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@jajinka27 díky... a z toho, že ti nic není, si nic nedělej, buď ráda...já jsem v prvním těhu neměla prakticky žádné příznaky ze začátku, až kolem asi 8tt mi bylo divně od žaludku a hrozně jsem krkala a trochu prsa, jinak mi nic nebylo..a ani mě nenapadlo, že by to mohlo být špatně, že mi nic není, byla jsem ráda..

@snazilka_2011 6+6 dle MS
@band vítej mezi námi :wink:
3. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta - děkuju za přivítání!
Já sem popravdě teď ráda za každý, pichání v podbříšku, teplotu i citlivá prsa :slight_smile:
Musela sem v pondělí k doktorce pro injekce , které si už 2 dny statečně píchám do břicha, ale co bych pro mimi neudělala, že :slight_smile:
Jinak sem si koupila vitamíny Femibion - údajně je tam vyskoké množství kyseliny listové
3. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny na tohle musím reagovat... podle Dr. bych měla být 8+2tt ... na utz byl jen takový flek v balónu :wink: :slight_smile: ani mi neřekl jestli je srdíčko - jen řekl že je vše v pořádku že jsem v 8tt a další kontrola ve 12tt to jest 1.3. kde mi vezmou krev, změří tlak + změří pánev a obdržím i těho průkazku.... do teď nemám žádné příznaky - cítím se úplně netěhu, není mi špatně, břicho nebolí akorád trochu cítím prsa.... tak nevím snad je vše O.K. vitamíny beru Calibrum baby plan... docela jsem v šoku, že tu chodíte tak často na kontrolu?? myslíte, že můj Dr. je divnej?? doufám, že ví co dělá :unamused: :unamused:
3. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band mohu se zeptat k čemu ty injekce??
3. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak proto je mi pořád taková zima :grinning: já teda jsem se včera málem pozvracela z čaje který jsem normálně vždycky pila a te´d už nemůžu.... cítím břicho..., ale jinak taky nic.... :wink:
3. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach neboj,asi si měla srdíčko a pak už se nechodí tak často :slight_smile:) ve 12tt se dělá NT screening na vývojové vady :wink:
3. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta no mě u prvního taky skoro nic nebylo, skoro žádná únava, blbě jen po kafi nebo když jsem se nenajedla, jinak nic
3. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach, jestli ti dokoto řek, že je všechno v pořádku, tak je určitě všechno v pořádku a mimi má určitě už i srdíčko v 8tt - to je krásný a gratuluju. V tohle případě už bych taky byla ráda, kdyby mi nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning:

Já sem bohužel případ - snažíme se 3 a půl roku. Injekce mám na ředění krve - dost sem se bála, ale neni to tak děsný
3. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ani nevite, jak me uklidnuje, ze v tom nejsem sama a ze je nas vic, co nam a) nic neni, a co b) panikarime, ze to je asi blbe... tak nam vsem drzim paluchy, aby proste vse bylo ok....
3. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Bud v klidu, ja jdu za tyden znovu na utz, aby se zjistilo, jestli je srdicko, to budu taky tak 7-8tt, no a pak si myslim, ze si me pozve taky az za ten mesic na ten prvotrimestralni screening... takze tvuj doktor urcite vi, co dela, niceho se neboj, je to tak v poradku.
3. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Tak nam to ted klaplo taky po trech letech, tak nejsi zadna vyjimka. A tobe delali genetiku a zjistili nejakou trombofilni mutaci??
3. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach jestli řekl, že je vše ok, tak nic neřeš. Já tam byla v úterý a zítra jedu zas, protože ještě nebylo vidět srdíčko, navíc mám cystu, tak to chce hlídat.. až se to srovná, tak budu jezdit také jen jednou za měsíc...
3. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky v pondeli mi vysli 2 pozitivni testy a v utery jsem byla u doktora jsem 5tt a byla videt mala bublinka pristi ctvrtek jdu na kontrolu a snad uz bude srdicko nasel mi malou krevni srazeninku ale je pry daleko od plodu a pry se vstreba a nebo se odplavi a i kdyz se odplavi nemusi ohrozit plod tak jsem nervozni do toho pristiho tydne
tak to jste mě uklidnili.. je mi hned lépe :slight_smile: už aby bylo 1.3. chtěla bych ho zase vidět teď to byl takový flíček :grinning:
@cabalkova - no já když sem četla tvůj příspěvek s těma 4 těhu, tak sem tě musela podpořit, že nejsi vůbec sama. U mě v loňském roce 1 biochemické a pak 2x duch a hned MS. Chodím už necelý rok do Caru u Apolináře. Teď mi našli nějaké protilátky proti Anoxinu V a právě problém s krví. Na genetice sme byli taky, ale zatím nemám výsledek. Hned jak sem zjistila, že sem těhu, tak sem naběhla k imunoložce pro Clexan a doufám, že to tentokrát klapne.

A jak ty? U vás na něco přišli? Držim pěsti, aby bylo tentokrát všechno ne jdničku s *
3. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 - beru jen listovku, myslím, že ty ostatní vitaminy na mimčo vliv až tak nemají, on si to vytáhne z tebe bez problémů. Takže spíš se snažit jíst zdravě + teda dodat tu listovku, protože té je potřeba fakt hodně...

@band - to jsme na tom hodně podobně, já první // našla taky v sobotu a měla bych dnes být 4+5tt od poslední ms:slight_smile:. Už jsi objednaná k MUDře?
3. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band držím pěstičky, aby vše bylo ok!!!
@kajulka001 vítej mezi námi :wink:
3. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete - já muse do Caru hned v úterý, ale byla to jen konzultace bez UTZ - pan doktor říkal, že by nebylo nic vidět. Sem objednaná na středu 9.2 . Kdy se chystáš ty?
@dzajnach - po potvrzení srdíčka je naprosto normální chodit k MUDr. jen jednou za měsíc do poradny, takže to máš v klidu tak, jak to má být:wink:, neboj.

a s příznaky - holky, neblázněte:grinning:. Já teda si samozřejmě taky neporučím:grinning:, ale rozumově vím, že je to blbost, příznaky jsou strašně subjektivní a vůbec být nemusí a nic to neznamená, vše je ok, jak má být:wink:. A přidávám se do klubu zimomřivců, jsem pořád zmrzlá, to je asi nějaký typický zimní příznak začátku těhu, co? Já poprvé otěhotněla v červenci, tak to jsem zimou netrpěla, ale teď je to teda děsný:grinning:
@cabalkova ahojky dnes jsem bla na té krvi a udělal mi dr, znovu UTz a už od pondělí je rozdíl v mm v pondělí bylo miminko 3mm a dneska už 5,49mm, dobrý co? A jak se cítíš?Mě je 2dny dobře :wink:
3. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band - no já jsem ostuda, musím teprve zavolat na gyndu:grinning:, jsem se k tomu ještě neodhodlala, mám iracionální obavy, že něco zakřiknu...na podzim jsem totiž otěhu, volala tam a začala špinit a než jsem tam dojela na kontrolu, tak byla MS a zamlklý těhu:frowning2:
3. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta - děkuju i tobě a všem přeju ať máte pěkný podzimátka :grinning: :grinning: :grinning:

@petapete - no si teda šikovná, že si ještě nevolala - myslim, že se vůbec nic nestane, když půjdeš příští týden. Já takhle brzo musela, ale stejně člověk nic neuspěchá :grinning: :grinning: :grinning: pak zase budeme čekat na další kontrolu a další a další :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:
3. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band - no právě, si říkám, že čím později zavolám, tím kratší dobu pak budu čekat na kontrolu:grinning:. Ale už jsem si dala závazek, že dnes nebo nejpozději zítra tam zavolám a objednám se:grinning:
3. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete - no já se bála, že mi řekne doktor, že mám přijít až ten další týden. Ale jak vim termín, tak to neutíká :angry:
3. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, buďte rády, že nemáte žádné příznaky. Mě je ještě pořád tak špatně, že bych brečela... :frowning2:
3. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band - no právě, takhle si říkám, že pak zavolám a budu mít kontrolu relativně brzy:grinning:, ale jo, asi jdu volat:grinning:
3. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Nam delali genetiku i imuno, ale ani u jednoho nic poradneho nezjistili, jen na genetice jednu trombofilni mutace, ale jenom na jedne alele genu, takze se neprojevuje, jen tam proste je... doporucili mi vyssi prijem listovky, protoze ten to pry taky ovlivnuje, tak na to myslim a poctive ji zocu, ale jinak nic jineho neberu, mam od dietolozky rozepsanou hodne pestrou stravu, tak doufam, ze ma mimi vse, co potrebuje... ale jeste to treba v to utery proberu s dr., jestli bych nemela neco pribrat... myslim jako vitaminy. :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Lifi, mne prave neni lautr nic, aspon teda pres den, k veceru se vetsinou ozvou prsa, ale jinak proste dobry, nic mi neni... tak jsem to tu resila, jestli je vse v poradku... ale holky to maji stejne, tak snad jo. :slight_smile: Jen ta zima kdyby mi porad takova nebyla... ja jsem normalne horkokrevna, ale ted jsem furt zmrzla.
3. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám za sebou:grinning: - ten telefonát na objednání...takže 16.2. jedu k paní doktorce na kontrolu, tak teď se mi ty dny potáhnou jak soplík:grinning:
3. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek